יום הולדת לאחת והיחידה

amitshilo

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo65.gifיום הולדת לאחת והיחידה../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif

וואו, טרגר שלי, מאיפה בכלל להתחיל... הפעם, כמו כל הפעמים שאני אומרת את זה אבל נראה לי שזה באמת יקרה עכשיו, אני אכתוב לך משהו באופן אישי כי באמת קשה לי כך סתם להוציא הכל (ועוד ב-10 בבוקר
)... אני רק אגיד שאת פשוט המלכה שלי, אני מטורפת עלייך ואני מהללת את היום שהכרתי אותך. תמשיכי להיות אדם כ"כ מדהים, אוהב וחכם, כי את הכי הכי ב-ע-ו-ל-ם
ותפסיקי להעלם לי, אני מתגעגעת אלייך
אוהבת מכאן עד סוף היקום כפול מליון ו-12
עמית. יאללה ברכו את המהממת החוקית שלנו!

shahar1989

New member
יומולדת לטרגר?? טרגר הקטנהה?? דיייי!!11:-*../images/Emo3.gif

יעלי יפה, אומרים שדברים טובים באים בשלישיות (אומרים!?) והופ, נפלת אליי בתוך שלישיה מקסימה שליוותה אותי תקופה כל כך ארוכה בחיים ועדיין מלווה ונמצאת סביבי כל הזמן, לקחת חלק בתוך שלבים קשים או טובים בחיים שלי, ידעתם תמיד להיות חלק מהם וחלק ממני, הבנת אותי וקיבלת אותי. יעל יפה, עברנו יחד המון חוויות, מכל הסוגים האפשרים וברמות עוצמה שונות בתקופה לא-כזאת-ארוכה, צחקנו ביחד, שמחנו ביחד, פגשנו אנשים ביחד, צחקנו על החיים ביחד, התרגשנו ביחד, חיבקנו ביחד, התאכבזבנו יחד, בכינו יחד, התאהבנו ביחד, טעינו ביחד, למדנו ביחד, התבגרנו ביחד. המשכנו ביחד גם קרוב, וגם רחוק. אבל ביחד. לאורך כל הדרך ידעתי, ואני בטוח שגם את שאחת את השנייה תמיד יש לנו, לכל דבר שנרצה לעשות - ביחד. אז יפיופה, את הרבה מעבר לחוקית, והרבה הרבה הרבה מעבר לנערה בוגרת ולפי מה שאני זוכרת ומכירה אותך, עברת דבר או שנים בחיים, זה אומר שאני סומכת עלייך בעיינים עצומות שתצליחי ותהיי בת 18 למופת, עם כל הבגרות וכל השטות, בלי להזניח אף צד של החיים. אני מאחלת לך כל מה שאת מאחלת לעצמך ומעבר לזה, מאחלת לך את כל הטוב שרק אפשר, את כל האהבה שאפשר לקבל וכל האושר שאפשר להכיל. שהצחוק המקסים ילווה אותך תמיד והחיוך הכובש ימלא לך את הפנים ללא הפסקה ולצידם העיינים המהפנטות שלך. שתקסימי בכל מי שאת את כל העוברים לצידך ושפשוט תצליחי בזכות מי ומה שאת, את שווה המון. המון! יעלי יפה, אני משאירה כאן כמה תמונות שלנו, לרענן קצת את הזיכרון בכמות אהבה שיש לי אלייך.. תחייכי, תאהבי ותזכרי תמיד שאני כאן. תמיד אחותך.
http://photos-e.ak.fbcdn.net/photos-ak-sf2p/v169/251/96/735390479/n735390479_252660_814.jpg http://img2.tapuz.co.il/communafiles/25489231.jpg http://img2.tapuz.co.il/communafiles/27723649.jpg http://img2.tapuz.co.il/communafiles/22068817.jpg http://img2.tapuz.co.il/communafiles/22030541.jpg http://photos-e.ak.fbcdn.net/photos-ak-sf2p/v295/115/89/522194444/n522194444_612596_4926.jpg

כפרעל האוצר הזה!!

טרגר אני חולה עלייך!!
את מבין האנשים הראשונים שהכרתי אי שם ב2007 בבית גבריאל גוש של יופי ושלמות.. איתך הייתי פאקצה , רגישה, מצחיקה אוהבת ומחבקת..איתך לראשונה ראיתי צ'יזבורגר בך תמיד אני נזכרת בכל סניף של מקדונלס או יילו .. את תמיד תשארי הכי יפה בחבורה, תמיד תהיי כוסיטרגר ותמיד תחגגי 10 ימים לפניי.. אף פעם לא אשכח את זה
אוהבת אותך המון ומחכה להופעת יומולדת משותפת של יואבי
ותודה על הכל!!

O f r i s h

New member
יעלי מדהימה שלי!../images/Emo99.gif../images/Emo23.gif

המוןהמוןהמוןהמוןהמון מזלטוב!!! אני מאחלת לך את כל הטוב, האושר, הבריאות, ההצלחה וכל מה שאת רוצה! אני מתגעגעת לתקופה שהיינו מדברות כללללללללללללללל היום! פשוט כווולו! (אבוי הימים של הלחץ לפני ההופעה בהאנגר..) לא אשכח לך לעולם שהחזקת לי את היד (רוב) ההופעה של עברי, למרות שהיית אמורה כולה! ועל זה לא אסלח! (
) אוהבת אותך מפה ועד כרמיאל כפול שמונים אלףףף! מתגעגעת בטירוף!

../images/Emo65.gifלטרגר המדהימה ביקום!../images/Emo23.gif

טרגר יפתי, אין בן אדם שאני מאחלת לו יותר מזל טוב ממך
את כל מה שיש לי להגיד [ויש הרבה] אני אתן לך באופן אישי.. אז תצטרכי לחכות קצת
אבל באמת שאני מאחלת לך כל כך הרבה.. את בן אדם כל כך מיוחד ויקר עבורי! תמשיכי להיות כזאת ילדה עם שמחת חיים ואופטימיות מתפרצת, שיודעת להפיק מכל דבר את הטוב בו. מאחלת לך שתהיי מאושרת כל דקה מחייך, ובריאה כמובן! שתצליחי בכל מה שתרצי, שתגשימי את עצמך....
את אחד האנשים הכי חכמים ובוגרים שאני מכירה, אך עם זאת כל כך חברותיים ומדהימים.. אל תשתני בחיים! אני פשוט זקוקה לך! ועכשיו את חוקית, 18 זה גיל מדהים מדהים מדהים! אני בטוחה [!!!] שתנצלי אותו כראוי! ושתמצאי אלכוהול שאת אוהבת חוץ מבירה
את חשובה לי כל כך ואני אוהבת אותך עד אין סוף.
שילע.

inbarIL

New member
אהובתי המדהימה../images/Emo23.gif

מצחיק אותי כ"כ כל פעם שאנחנו מכירות הכי מעט זמן מרוב הקשרים שיש פה אבל עדיין האהבה שיש בנינו זה משהו שאי אפשר להשוות בכלל.. את אחד מהאנשים הכי יקרים לי. אין לי מילים (סתם, יש
) לתאר כמה את חשובה לי וכמה אני אוהבת אותך. כ"כ הרבה שמעתי עלייך לפני שהכרתי אותך..ובאמת כשהכרנו בעבודה עברית היית כזו מקסימה ופתוחה אליי וקיבלת אותי אלייך ולתוך החיים שלך כ"כ מהר.. להיות איתך זה משחרר אותי, זה שתינו המטורפות והמפגרות שאף אחד לא יוכל להבין
אף אחד לא באמת יוכל להבין את הריצות המטורפות שלנו לכל מיני מקומות, את ההשתגעויות שלנו, ההומור שלנו, האהבה שלנו, הצחוק שלנו, ואת כל מה שמסתתר מתחת, את כל הדברים העמוקים שנמצאים שם. כי זה כ"כ אנחנו, זה כזה שלנו..זה כבר שם בלי שצריך להגיד.. את נכנסת לי לחיים והוספת להם צבע שאני לא מבינה איך הייתי יכולה בלעדיו קודם..הכנסת מלא שמחה ומלא אהבה וגם כ"כ הרבה למדתי ממך..כאילו באמת, ספגתי ממך ולקחתי ממך ולמדתי ממך כ"כ הרבה שאת בכלל לא מבינה..ואין. אין על זה.
את טרגר שלי, את היפה שלי, את האהובה שלי. את הפותחת חזיות בצמתות ראשיים, את הגורו של הסמסים של ה"ערה?", את האונסת בשירותים בבארבי
, את השותפת חולצות השווה שלייייייי
[כפרעלינו
] את הספונטנית, והרגישה, והמקסימה והצוחקת והמחייכת והאוהבת והמטורפת והכוסית
והמהממת והמעניקה שלי. אין דברים כמוך בעולם..והאמת, אני לא חושבת שאני יכולה לאחל לאנשים אחרים משהו יותר טוב מאשר לאחל אותך.
אבל לך אי אפשר לאחל אותך..אז אני אאחל לך את כל האהבה שבעולם, את כל הטירוף שלא חסר
את כל הצחוק והרגש והחוזק, את כל הרגעים הקטנים והגדולים שישפיעו עלייך ועל החיים שלך.. את השפעת עליי בצורה שאת לא מבינה, ואני אפילו לא מצליחה להבין. עברתי איתך כ"כ הרבה דברים..את יודעת כמה.. והופעות, ומפגשים, וכרמיאל ורעות וכ"כ הרבה ת"א..אחח איך אני אוהבת את כל הקפיצות הספונטניות שלך לשם
בקיצור יפה שלי, בבקשה תשמרי על עצמך. אני יודעת שאני אשמור כמה שאני יכולה. אני אוהבת אותך בלי שאפשר באמת להסביר..
. ענבר.

../images/Emo126.gifמדהימה../images/Emo99.gif!!

יפה שלי, מה כבר נשאר לי להגיד שלא אמרו לפני בשרשור המדהים הזה?.. טוב, אם אני חוזרת על דברים אחרים תסלחי לי
כפרה, את כזאת מדהימה! ואני כלכך שמחה שיש לך יומולדת ושיש לי הזדמנות ממש טוב להגיד לך את מה שלא יוצא לי להגיד לך ביום יום. את בן אדם מטורף, ואוהב, ואת יפהפייה וכוסית אששש!! אני הכי שמחה בעולם שיצא לי להכיר אותך, ולדבר איתך, ולחוות איתך, כי את משהו מיוחד. אני מאחלת לך שתחווי את גיל 18 הכי הכי טוב שאפשר, שתחייכי מלא, ותמשיכי לשמוע מוזיקה כזאת מגניבהההההה, אל תשתי יותר מדי
! אוהבת אותך המון המון המון המון, ומקווה שתהיי מאושרת, כל הזמן.
נטע.

חכמיוש

New member
יפתייייי ../images/Emo213.gif../images/Emo23.gif

וואוו.. כולן כתבו מגילות ארוכות... אין לי יותר מדי מה לכתוב רק לאחל לך את כל הטוב שיש בעולם!!!!!!! נשיקות וגעגועים!!!

:-O

לא היה לי מושג שיפתחו לי כאן שרשור יומולדת! אני נכנסתי רק היום [סליחה, זה באמת לא בסדר] וגיליתי כאן את ההודעות שלכן! אתן הכי מקסימות ומתוקות ומדהימות ומרגשות שיש! ובאמת שאני אוהבת כל אחת מכן כמו שלא אהבתי מעולם!
תודה לכן על שריגשתן אותי עכשיו ממש!

למעלה