סינגלים ישראליים חדשים....

razM19

New member
../images/Emo233.gifסינגלים ישראליים חדשים....

בתקופה שהתוכנית לא משודרת, אין שום סיבה שלא נתעדכן במוזיקה הישראלית החדשה שיצאה.. אז הנה כמה סינגלים חדשים שיצאו בתקופה האחרונה.. אתם מוזמנים להוסיף משלכם וכמובן שתגובות אהדה/שנאה יתקבלו בשמחה
מקווה שתהנו.....

razM19

New member
../images/Emo41.gifנינט טייב - מדברים

אחרי "אם אני אלך" שהיה לכולכם קשה לעיכול (
) מגיע הסינגל השני של הכוכבת הנולדת הראשונה
לקראת אלבום סולו שני ומאוד מאוד מעניין (לפחות לדעתי)
להאזנה

razM19

New member
../images/Emo41.gifשי גבסו והמראות - ארגזים

אז אם כבר התחלנו עם כוכב נולד, שנמשיך? גם שי גבסו חוזר עם סינגל ראשון לקראת אלבום חדש (שלישי במספר) שיראה אור בקרוב. הפעם הוא משתף פעולה עם "המראות" - הרכב רוק הכולל ארבעה נגנים (עומרי אגמון, עופר לוי, אורי סעייד ודודו שיטרית) שמלווה את גבסו לאורך תקופת יצירת האלבום ההופעות ובכלל.
להאזנה

התבאסתי מגבסו../images/Emo4.gif

אם הוא נעלם לכ"כ הרבה זמן, שלפחות יחזור אם משהו טוב
לא אהבתי, כבד מידי, לא כובש, לא קליט ולא משכנע
.

razM19

New member
../images/Emo41.gifגלעד שגב - אישה מהשמיים

היי ים
שלוש שנים חלפו מאז הוציא גלעד שגב את אלבומו השני, "האהבה נשארת". מאז הספיק להיות מעורב בפרויקטים רבים, ביניהם המופע המשותף עם ג'וזי כץ. עכשיו הוא חוזר עם סינגל ראשון לקראת אלבום שלישי אותו כתב והלחין.
להאזנה

razM19

New member
../images/Emo41.gifאייל גולן - על חבל דק

עדיין לא הספקנו להתאושש מההיסטריה של "זה אני" ושל ההופעות המלאות שלו בקיסריה, ועכשיו אייל גולן חוזר עם סינגל ראשון לקראת אלבום חדש שעתיד לצאת בשנה הקרובה (כבר הספקתי לספור כמה אלבומים הוא הוציא
) עוד בלדה אותה כתב יוסי בן-דוד והלחין ניסים מרי..
הקליפ

razM19

New member
../images/Emo41.gifמרגלית צנעני - צועקת אליך

אחרי "עץ ירוק מפלסטיק" ו"סרט ישן", משחררת מרגול סינגל שלישי לקראת אלבום שייצא בתחילת ספטמבר, ויישא את השם "דוקא היום". את השיר כתב והלחין בנה, אסף לביא צנעני, שגם עיבד והפיק אותו מוזיקלית.
להאזנה

razM19

New member
../images/Emo41.gifמורן אהרוני - עוד מעט

טוב, זה אחד השירים הכי יפים שיצאו בתקופה האחרונה במוזיקה הישראלית לדעתי האישית. מורן אהרוני המדהימה, יוצאת כוכב נולד 4 (שלא העפילה לחצי הגמר בגלל מאור פיניה
), משחררת סינגל ראשון לקראת אלבום הבכורה שלה. האלבום עתיד לצאת לקראת החגים ואת רוב השירים והלחנים בו כתבה מורן בעצמה.
אני אהבתי (כבר אמרתי את זה?
) ואתם
להאזנה

razM19

New member
../images/Emo41.gifשירה גבריאלוב - Crazy

שיר ראשון מתוך אלבום חדש באנגלית לשירה גבריאלוב (הלילה יאיר). הפעם היא יוצרת גרסת כיסוי ללהיט Crazy של Gnarls Barkley, משהו אקוסטי ושקט.
להאזנה

כמה שזה ישמע מפתיע, אני ממש אהבתי את שירה

באלבום הראשון שלה
. לא יודעת למה, היה בה משהו שמדבר בגובה העיניים ושהצליח מאוד לעורר בי הזדהות. עכשיו היא התקלקלה
או שאני סתם צריכה זמן להתרגל.

razM19

New member
../images/Emo41.gifליבי - תני לי אוויר

לי בירן (ליבי), שהיה בגמר כוכב נולד 6, משחרר סינגל ראשון לקראת אלבום הבכורה שלו שעתיד לצאת בחודש הבא.
הקליפ

ס'עיצוב מכוער של הקופסא../images/Emo6.gif

בן-אדם כל החיים שלו מחכה לרגע שהוא ישחרר סינגל לרדיו, עובד כמו חמור, ואז בסוף בא מעצב גרוע והסינגל שלו נראה כמו צרותיי.

razM19

New member
../images/Emo41.gifהדורבנים - אח, איזה בוקר

חברי הרכב הדורבנים משחררים סינגל שני (אחרי "לא פוגע"), מתוך אלבומם השלישי שייצא בקרוב. השבוע יצא גם הקליפ לשיר, שהוא מחווה לקליפים הישנים של הלהקות הצבאיות ולסרט המיתולוגי "הלהקה", שאחד השחקנים הראשיים בו, ששי קשת, מתארח גם בקליפ.
לצפייה בקליפ

זה עידכון??מה עם ירדנה ארזי/tapuzforum/images/emo46.gif|ה

``בושם על עורי``השיר המושמע ביותר ברשת ג

למעלה