כל מיני

שאלה לא קשורה

שרוני מעניין אותי איך אפשר לעשות את סימני הניקוד שיש בשם שלך. תוכלי להסביר לי ?

ריביקי

New member
בדיחה חה חה../images/Emo6.gif

גבר ואישה נמצאים בחדר הלידה. הרופא אומר להם כי הוא המציא דבר חדש המאפשר להעביר חלק מן הכאב של הלידה מהאישה לאבי התינוק. הם מסכימים והרופא מעביר 10% מהכאב לגבר. לגבר אין כאבים והוא מבקש מהרופא להעביר לו עוד מן הכאב. הרופא מסכים ומעביר לו 50%. לגבר עדיין אין כאבים והוא רואה שלאישתו הוקל לכן הוא אומר לרופא שיעביר את כל הכאב. הרופא מסכים ומעביר לו את כל הכאב. האישה יולדת בלי כאבים והגבר לא מרגיש דבר. הזוג המאושר חוזר הביתה ומוצא את הגנן מת בגינה. אז כמה מכן היו רוצות להעביר את כאביי הלידה לבעל????

anat30g

New member
../images/Emo18.gifתולעת חדשה ברשת../images/Emo18.gif

וירוס חדש בשם Mankx המתפשט ביממה האחרונה נשלח מכתובת המתחזה למחלקת התמיכה הטכנית של מיקרוסופט - מתוך ynet

ניקוד../images/Emo36.gif

1. כשמקש Caps Lock פעיל: החזקת מקש Shift לחוץ והקשה על אחד המקשים בשורת המספרים של המקלדת (או על המקש \\ לקובוץ בלבד). הפירוט: ~ שווא 1 חטף-סגול 2 חטף-פתח 3 חטף-קמץ 4 חיריק 5 צירה 6 סגול 7 פתח 8 קמץ 9 נקודת שׂ שמאלית 0 נקודת שׁ ימנית - חולם = דגש/שורוק/מפיק \\ קובוץ 2. כשמקש Num Lock פעיל: החזקת מקש אלט לחוץ והקשת מספר בן ארבע ספרות במקלדת הנומרית. ואלה המספרים: 0192 שווא 0193 חטף-סגול 0194 חטף-פתח 0195 חטף-קמץ 0196 חיריק 0197 צירה 0198 סגול 0199 פתח 0200 קמץ 0201 חולם 0203 קובוץ 0204 דגש/שורוק/מפיק 0209 נקודת שׁ ימנית 0210 נקודת שׂ שמאלית

קיבלתי אותו היום.

ובאמת תהיתי איך זה שמייקרוסופט שולחת לי קובץ לפתיחה. יתלו מפיצי הוירוסים בכיכר העיר לאלתר.

עדי 4

New member
יו,גם אני קיבלתי

ולמה הנורטון לא תפס אותו? היה נראה לי משונה ומחקתי אותו. איזה מזל

Surely God won't look the other way

God Knows Im Good God Knows Im Good God Knows Im Good אין עליו, אה?! והאמת- אין לי מושג איך עשו את החתימה ככה- פשוט העתקתי את זה ממישהו פעם ויישמתי את זה עם השם שלי ואייקון של נשיקה.

zimes

New member
בוורד, ואז קופי-פייסט

ויש עוד דרך (שמישהו תאר פעם בפורום מתמטיקה, בשביל הנוסחאות), אבל אני לא זוכרת אותה.

ובכל זאת- זו יצירת אמנות יחסית

לוורד! איך הצליחו לעשות את זה בגלים יפים כאלו. את בפורום מתמטיקה?

קרן משם

New member
אני לא מבינה את הקושי...

או שפיספסתי משהו:) אני פשוט עומדת עם הסמן על אחת החתימות שלכן ומעתיקה וזהו:)) בתנאי שמוצא חן בעיני מה שראיתי בחתימות שלכן.... בחתימתי כעת דוגמא למשהו שהעתקתי מאחת החתימות שלכם... (אני ומתימטיקה לא חברים
)

חופש

היי, מכיוון שזאת הפעם הראשונה (בחיים שלי) שאני נכנסת לפורום אני חיבת לציין שהעניין הזה ממש נחמד. היום לא הלכתי לעבודה (אני קוראת לימים כאלה "מחלת נפש"... יום לנפש). אז, כן, הייתי כל היום בבית וזה באמת רעיון לא רע. כרגע אני מזכירה, ואני לומדת תואר שני במנהל עסקים (MBA). עשיתם לי חשק.... קרקר

למעלה