FallOutGirl

New member
../images/Emo32.gif

אמצע שבוע טוב לכולם
התחשק לי אוף נוו.. הקודם מוצף והוא בכלל סתם כזה לפתיחת שנה. יווו וידעתם שביום ראשון shani judd חגגה 16?!?!?!?! הא?! כתבתי את זה בסיכום חודשי והיה כתוב בלוח ארועים. אבל אני טיפשה ושכחתי מיזה לגמרי
והינה עוד הוכחה לבעיות בזיכרון הקצר ~,~ ושני אני ממש ממש מצטערת ששכחתי

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gifואני תוהה לעצמי..

היה בכלל עוד אוף בכמה הודעות האחרונות? חחחח

PerfectSP

New member
Bחשי למה?../images/Emo69.gif ../images/Emo190.gif

ואני לא רוצה להיזכר בסיבה

PerfectSP

New member
חחחחחחחח ../images/Emo190.gif

מסכן האופ.גלמוד. יש לי נושא.בואו להודעה הבאה

PerfectSP

New member
../images/Emo41.gifעד כמה אתה מסכן../images/Emo35.gif../images/Emo163.gif../images/Emo197.gif../images/Emo41.gif ../images/Emo190.gif

אז ככה..... פה,כל אחד מוזמן לשתף אותנו עד כמה הוא מסכן. שתפו אותנו במערכות שלכם,בשעות שאתם גומרים,במורים שלכם,בבית ספר שלכם,ובכל דבר שיגרום לכם לצאת אומללים יותר. נכון אדיר?!XD
שאלות חובה
אני גומר ב: יום ראשון- יום שני- יום שלישי- יום רביעי- יום חמישי- יום שישי?!- אני לומד __ שעות.

Boys Like Noy

New member
../images/Emo110.gif

יום ראשון- אני למדתי עד 12:45 שזה כלום... בגלל שזה היה היום הראשון... יום מעצבןן... יום שני- בסדר... למדתי עד 13:30 פעם ראשונה ערבית... היה בסדר אבל למורה יש שפם... ~,~ יום שלישי- חם!!! למדתי עד 13:30 היה ספורט.. אני שונאת את המורה!!! ומדעים... בא לי לחנות את המורה המטומטמת הזאת עם החצאית הדוסית שלהההה... יום רביעי- אני לומדת עד 13:30 לומדים שעתיים, הולכים ללמוד מדעים שעתיים במקום כזה במרחק 5 דק' הליכה מהבצפר... הייתי בו המון פעמים בגלל סיבות שאני לא אפרט עליהם... ואז חוזרים לשעתיים של אנגלית בבצפר... :(( יום חמישי- לוזוכרת.. לומדת עד 12:45 יום שישי?!- אזרחות, לשון, ועוד שני דברים... לומדת עד 11:50 אני לומד 20:30 שעות חח... אני לא לומדת בכלל... כי לא היה לי ימאות... או משהו-אחרי-בצפר

PerfectSP

New member
אח,זייניקית קטנה.XDDD ../images/Emo190.gif

תתרגלי לזה שייצחקו עלייך כי את זייניקית. אבל זה באמת מצחיק להיות זייניק!!XDDDDDDD כל כך....מוזר

PerfectSP

New member
אני ט'.על ט' כבר בכלל אין מה לרדתXD ../images/Emo190.gif

על ז' תמיד יורדים,על ח' זו סתם חרא כיתה ו-ט' זה מגניב
חחחחחחחחח, עזבי,בכיתה ט' תביני ותצחקי גם אתXD אני צחקתי על היותי זייניקית גם בכיתה ז'..
כי חבר של אח שלי שהיה בכיתה י' תמיד הזכיר את זהXDD

m i c k e y 15

New member
י"ב זה מגניב! וזה גם מגניב שיש לי מערכת קלה!

XDDDD ט' זה רק נראה גדול.....בחטיבות רק אבל בבתי ספר שהם נגיד מ-ז' עד י"ב'..XD אז לא חחחחח

Boys Like Noy

New member
אני עדיין לומדת ביסודי~,~../images/Emo110.gif

בגלל שבגבעתיים יסודי זה עד כיתה ח' ומתחילים תיכון בכיתה ט'... עם נגיד יש שביתה של חטיבות ביניים אני עדיין לומדת...

PerfectSP

New member
יש לנו יב' בבית ספר,למה את חושבת שלא? ../images/Emo190.gif

ולא,ט' זה לא גדול.מה אני אמרתי? אבל בימינו זייניקים זה תמיד מצחיק. אולי אותך לא

PerfectSP

New member
חחחח. ../images/Emo190.gif

השרשור הזה לא בשבילך,את לא מסכנה
XD

Boys Like Noy

New member
אני באמת לא מסכנה... ../images/Emo110.gif

אבל יש לי עוד איזה 5-6 שעות בגלל שיש לי משו ולא היה לנו השבוע ימאות...

למעלה