"אירו-ליג 2011", מחזור 5+6, בית A

SaintJohn

New member
../images/Emo41.gif "אירו-ליג 2011", מחזור 5+6, בית A../images/Emo70.gif

נתחיל עם תוצאות המשחק הקודם: Ain't That a Bitch - 5 Young Lust - 4 המשחק היה ממש צמוד, אבל הקול של סבטלנה נותן ל-Bitch 3 נקודות יקרות. כמו שכתבתי אתמול, אנחנו כבר לקראת סיום השלב, והשלב הולך להסתיים בצורה מיוחדת: ב-4 הימים הקרובים הולכים להיות שני משחקים בכל בית, ואלו שני המשחקים הנותרים בכל בית. זה אומר שבתום המשחק הנוכחי ייקבעו שני העולים להצלבה, ושני השירים שייפרדו סופית מהטורניר. זה אומר שמכאן והלאה, כל משחק הוא חורץ גורלות עבור השירים המשתתפים, ואני מאוד ממליץ להיות נוכח פה כדי לא לפספס אף משחק. קודם כל, זהו בית A, במצבו הנוכחי: הפרש קולות | נקודות | משחקים | -------------------------------------------------------------------- One Way Street | 2 | 4 | 10-7 Last Child | 2 | 4 | 9-7 Kiss Your Past Goodbye | 2 | 3 | 9-9 Milk Cow Blues | 2 | 0 | 7-12 ארבעת השירים שבבית זה הולכים לשחק את המשחק האחרון שלהם. ל-Milk Cow Blues כבר אין סיכוי להמשיך בטורניר, גם אם הוא ינצח. אבל לשאר השירים יש סיכוי, ויש גם חשיבות מאוד גדולה למיקום (מקום ראשון או שני), ולהפרש הקולות. אז כל המשחקים עדיין חשובים מאוד. ואלו שני המשחקים להיום, האחרונים בבית A: Kiss Your Past Goodbye vs. One Way Street Milk Cow Blues vs. Last Child אני מזכיר: בחרו מכל משחק את השיר המועדף עליכם (סה"כ שני שירים) במהלך 24 השעות הקרובות, בתגובה להודעה זו. שתהיה לכם בחירה נעימה וקלה, הצביעו והשפיעו!

מעיינש0

New member
לא שמתי לב שיש שניים!!!

ככה זה כשעובדים מ21:00 עד 13:00 יום למחורת (כן!!!) אם אפשר להתחשב בנסיבות ולקבל את החריגות ... אז אני רוצה גם את OWS כמובן

shlomitzi

New member
קראתי את זה כמה פעמים...

והאמת שלא ממש הבנתי אם למילק אין סיכוי למה הוא עוד משחק אבל יאללה נצביע: בבית הראשון אני מצביעה ל Kiss Your Past Goodbye ובשני ל Last Child וזה לא היה קל בכללללל

AeroTom

New member
כי המשחק הזה חשוב בלי קשר

ויקבע את עתידו של Last Child. וגם אם המשחק הזה היה חסר חשיבות לשני השירים, עדיין הוא צריך להיות משוחק. הוא חלק מהבית וסדר המשחקים. וגם רק לספורט.

בעעע.

הייתי משאירה את השניים הראשונים ומעיפה את שני האחרונים... אבל כיוון שזה לא אפשרי - One Way Street ו-Milk Cow Blues.

SaintJohn

New member
בחרת בטעות שני שירים מאותו משחק

Kiss your Past ו-One Way Street משחקים אחד מול השני, ואת צריכה לבחור את המועדף עלייך מביניהם. את צריכה גם לבחור שיר נוסף - או את Last Child או את Milk Cow Blues (המועדף עלייך מביניהם), שמתחרים אחד נגד השני במשחק השני.

למעלה