ברוכים הבאים

מושיק20

New member
../images/Emo41.gifברוכים הבאים../images/Emo41.gif

אני שמח לפתוח סוף כל סוף את הפורום הרשמי של להקת הבנות הכי חמה בשטח: הדיימנד'Z. למי שעוד לא ממש מכיר... להקת דיימנד'Z מונה 4 חברות: הילה עם שלם, לימור סחייק, סיוון אלבז והילה הלוי. הן הוציאו עד כה 2 סינגלים מצליחים: "כוח האהבה" ו-"בוא נזרום" שמיידית כבש את ערוץ 24 בעזרת הקליפ המושקע, ואת תחנות הרדיו. מאחוריהם עומד המפיק איתן אלבז- מנכ"ל חברת אומגה הפקות והבעל של סיוון. בימים אלו, הבנות עובדות על מופע הבכורה שלהן שיעלה ב21/9/04 בהיכל התרבות רמלה- המקום בו הן החלו את דרכן המוסיקלית. הסינגל הבא של הלהקה: "תעתועים" ייצא בעוד מספר ימים. האלבום המלא יגיע אל החנויות בחודש אוקטובר הקרוב.
מקווה מאוד שתהנו בפורום
צפו להפתעות

L P rulez

New member
../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

אני ביקשתי לפתוח פורום על הלהקה
אבל הם אמרו לי שאסור מתחת לגיל 16...לא פייר

KoBi v2

New member
בהצלחהההההה ../images/Emo140.gif

בהצלחה לפורום של הנשמות...

necky

New member
בהצלחה לפורום

וכמובן בהצלחה לבנות תתחדש על הפורום

../images/Emo168.gif ואוווו יפה יפה!!!

פורום ענק ומדהים!!! שיהיה לו בהצלחה!! ואני גם ניסתי לפתוח להם פורום ותפוז אמרו לי שהם עדיין לא מוכרות ואין מספיק חומר עליהם!! חוצפהההה!!! חחחחחחח טוב לא משנה העיקר שמישהו פתח ועכשיו יש להם פורום מדהייים!!

../images/Emo45.gifגם אני רציתי אבל שמוליק אמר

שכבר פותחים להם פורום
לא נורא העיקר שיש להם עכשיו פורום מדהים

למושיק מנהל הפורום החביב..../images/Emo142.gif|@

חשבנו על זה.. והאמת שלחשוב זה לא הצד החזק שלנו.. ואנחנו רוצות להיות חלק מהמנהלים של הפורום אנחנו נוסיף המון חן וטיפת שכל וחוץ מי זה שאם לא תיתן לנו אנחנו נברר איפה אתה גר!!! מושיק חמוד ופשושי שלנו-- אתה על הכוונת
ושמוליק.. לא כדאי לך לחשוף יותר מידי מידע עלינו, אנחנו יודעות איפה אתה גר טאיזה חצ'פורי אתה אוכל.. מתות עליכם ועל עצמנו גם..

למעלה