הגיגים ושאלות

לאון

לא יצא דומה תמיד הבנים יוצאים גרוע XD חוץ מהצבע שיער אין מה לעשות איתם

galgula2

New member
שאלה טכנית...אנא עזרו לי

הרבה פעמים קורה שהשידור מקוטע...ויש כל הזמן "טוען"..בזמן שזה קורה...יש תמונות שרצות ולא סרט רציף..מישהו יודע איך ניתן לסדר את זה? תודה

MineraL

New member
לאגים

1. שרת קשת בעומס - אין אפשרות לטפל בזה 2. האינטרנט שלך דפוק

galgula2

New member
היי מינרל

אני גולשת במהירות של 1.5/750 - זה בסדר? וחוץ מזה שזה באמת קורה בשעות מסוימות - לא כל הזמן.. תודה!

melodynoa

New member
תסגרי תוכנות הורדה בעיקר

ודפי אינטרנט עם הרבה אנימציה. כל תוכנה כבדה שמשתמשת באינטרנט. google earth וכו'.

11GiLaD11

New member
../images/Emo41.gifסוף סוף אמא

זה הקטע שאת אומרת לכולם "אמרתי לכם" לא?

longleggedlady

New member
כרגע קראתי באתר של מעריב ששי עזב את הבית

והנה הכתבה: האח הגדול: שי שטרית עזב את הבית במפתיע ערן סויסה, 18:05 השידור מבית האח הגדול הופסק, כאשר המתמודד שי שטרית התבשר על אירוע משפחתי מצער ועזב את הבית מוקדם מהצפוי http://www.nrg.co.il/online/HP_0.html

yuvi55

New member
כולי תקווה שישאירו את יוסי בבית האח הגדול

בלעדיו אפשר לסגור את התוכנית מחר בבוקר, אין טעם לכל התוכנית הזאת.... בניגוד לבתו עינב - אני בעד שהוא ישאר בבית עד הסוף - יש קטעים, כנראה שידעו מיהו ולכן הכניסו אותו לתוכנית למרות שגם בתו עינב היתה כבר בבית האח הגדול. הוא מרגיע ... יש לו קטעים חבל על הזמן ..... תוכנית כזאת יוצרת סקרנות אצל חלק מהאנשים ....

אףפעם

New member
היי

אני נטע, חשבתי על משהו ואולי לכם יהיה פתרון. אם חלילה פורצת מלחמה בזמן צילומי האח הגדול מה יקרה עם המתמודדים וצוות התוכנית? הרי אצלנו הבית ממוקם ליד ירושלים ועם חלילה יקרה משהו האש יכולה להגיע גם לשם. הרי זה אזור שתמיד היה מלא בבלאגן... ובמקרה של אזעקות אמת מה קורה? או בגיוס נרחב לצה"ל? יש לכם רעיון לפיתרון? אתם יודעים במקרה אם קרה פעם משהו דומה באח הגדול העולמי?

למעלה