הגיגים ושאלות

metrosexual

New member
זה רק אני או שיש שלום בוילה?

איזה יופי!וילה בלי ריבים ככה אני אוהב אותם! חזרתי לאהוב את שפרה חחחחחח:) היא היחידה די חכמה שם! והתחלתי לשנוא את עינב בגלל הדעות הגזעניות שלה (ולא שאני אשכנזי שלם-חצי חצי)

ProzaC4387

New member
דיי! מספיק!

נמאס לי לשמוע בתוכנית הזאת וגם פה את המילה "צביעות"!! דיי מספיק! אי אפשר לשפוט אף אחד מהאנשים האלה בתוכנית. כל אחד, אומנם במידה שונה, נמצא שם ודואג לאינטרסים שלו. ואני לא בא בביקורת על זה, אני הייתי מגיב אותו דבר. מה שמפריע לי שכל אחד שם אמר מתישהו "X הוא צבוע בלע בלע בלע בלע". שלא יגידו שטויות כי הנה רנין מדברת עם "חבורת הרשע" פתאום דיי הרבה מאז ששי עזב. ולאון שאמר כמה פעמים שנמאס לו מהצביעות הוא זה שהצביע לשי ואחרי זה התחנף אליו כמו חתולה וכמעט בכה. ועינב בטח שלא יכולה להגיד שטויות כאלה. וונסה אמרה את זה והיא עוברת צדדים כל 10 דקות... פעם נמצאת עם איתי ופעם אחרת יורדת עליו עם כל החבורה. אם כל השנאה שלי ליוסי כי הוא מיצג של סוג האנשים במדינה שאני לא אוהב, הוא היחיד שאומר הכל החוצה. זה מעצבן שהוא אומר לשי "הנה אתה עף" כל הימים לפני ההדחה שלו אבל הוא אומר תכלס הכל. ואני לא מבין מה אנשים מוצאים בו, אני גם צחקתי מהשטויות שהוא עשה בוילה. אבל דיי הגיע זמנו ללכת למרות שהוא כרגע היחיד שמביא עניין. אני מוציא את כל זה החוצה כי הדמות האהובה עליי הלכה (שי), בן אדם שהיה שווה לפתוח את הטלוויזיה בשבילו. גם אומר תכלס וגם מביא בידור לצפייה. וזהו תפסיקו להגיד "אני לא אוהב את X הוא צבוע". זה משחק וכן צריך לשחק אותו כי מדברים פה על פאקינג מיליון שקל. אני לא אומר להיות חרא ולעבור צד כל הזמן. אבל למצוא את הכמה חברה שאתה מתחבר אליהם ולהיות איתם בקשר אמיתי. אבל כן פעם בכמה זמן לדבר גם עם החברה שאתה פחות אוהב ולהראות בהם קצת עניין כדי שיחשבו שאתה איתם. זה משחק ורק החזק שורד! וזה רק בישראל ככה. בתוכניות בארה"ב זה לא קורה. בהישרדות היה אותו דבר. כולם שיחקו שם נשמות טובות לא פוגעים בזבוב, ודן מנו שבהישרדות האמריקאי היה ילד טוב ירושלים יצא ה"תככן" אצלנו. בכל מקרה הבנתם את הפואנטה שלי. יום טוב :)

אוי ליאון אמר שמישהו חולה בשחפת לא אומרת מי

יו זה מדבק או שהוא חלה בשחפת? אם ליאון אמר בטח ההוא סיפר או שגורם שני

jrkob

New member
כמה פעמים מופיע השם בובליל בגוגול?

מישהו בדק?

cookies10

New member
למה לזרוע שנאה בן אשכנזי למזרחי כולנו שווים

ואל תקחו את הדוגמה של צבר ושיפרה לגבי היחס שלהם כלפי המזרחים צבר ושיפרה זה גזע מיוחד מגעיל ומעליב את האשכנזים ואת עצמו בלא מובן המילה, הם מיושנים מיושנים מהדור שעבר של האשכנזים... שראש שלהם בעננים ולא מן הכבוד שלהם להתקרב ליוסי ועינב זה כאילו וכאילו הם לא לרמה שלהם....וזה מורגש לצערנו... הם תמיד כאלה מרוחקים מהם, כי שניהם מתוסבכים בקשר לעדות הם חושבים שהם הכי טובים שם מכולם, הם סיפחו את לאון ואיתי כי הם אשכנזים, לשניהם יש רגשי נחיתות משוועת בהתנשאות שלהם, ובתיסכולים שהביאו מהבית, גם היחס שלהם כלפי שי היה לא היה אמיתי הרגישו אצלהם ריחוק וההתנשאות אינפנטילית, כאילו שהוא צריך להוכיח להם שהוא ברמה שלהם, מי הם בכלל המתנשאים והמיושנים האלה, שמביישים את האשכנזים, של היום, לשניהם יש תסביך לקבל את האחר וזה בולט אצלהם, בצורה מחרידה ביותר, ואל תשפטו את עינב, היא אמרה מה שהיא רואה ומרגישה בלב ורק לגבם אנחנו שאנחנו מסתכלים אנחנו גם מרגישים את ההתפלגות הזאת בינהם ואת מי הם מספחים לקובצתם... היא לא התכוונה מה שקורה בחוץ, ושאף אחד לא יקח את זה אישי חלילה.... אתם לא מבינים שהם בעולם משלהם עכשיו.... ואסור לנו לשפוט אותה ולפגוע בה, הרי היא דוברת אמת, לגביהם בלבד.... ולכן מה שעינב אמרה היה רק במתכוון לשיפרה וצבר המקובעים והמיושנים, שזה לא אשכנזים של היום, של הדור הזה שלנו, היום האשכנזים שונים... מהקצה לקצה מאז.... שיפרה וצבר הם לא אשכנזים טיפוסיים שיגרתיים ואני מתבייש מההתנהגות שלהם, כי הם מביישים את האשכנזים, פעם היו האשכנזים כאלה מקובעים, עם העדה שלהם, בצורה פאנאטית.... היום האשכנזים יותר פתוחים יותר חופשיים פחות מחושבים, יותר מקבלים את השונה, יותר מתאימים את עצמם עם הסיביבה, יותר חמים הם כבר למדו מהמזרחים לקבל אורחים, ואוכלים אוכל מזרחי עם חריף, הם למדו לאהוב את השונה והם השתנו הרבה מאד מתחתנים ביחד בלי לחשוב על עדות והילדים כבר מעורבים אז למה צריך להיפגע.... דבר אחד אל תשכחו שהאשכנזים סבלו מהגרמנים והשרישו לילדים שלהם פחדים מהשונה, אבל ברוך השם הכל נשכח מדור לדור וכולנו אוהבים מפרגנים וכולנו אחים ואין פה מי יותר טוב, כולנו שווים... יש פה רק עיניין של מנטליות ושיפרה וצבר הורסים את התדמית של האשכנזים כי שניהם סובלים מתיסכול מהבית שהשרישו להם הוריהם.. מה שנשאר לנו זה לרחם עלהם.. אז אנא אל תקחו את זה אישית.... כולנו מעורבבים עם אהבה פירגון הבנה ושלום ותחשבו על זה.... ואם יש לכם תגובות אשמח לשמוע....

שניני24

New member
וואו איך הוצאת מההקשר את מה שהוא אמר..

הם דיברו על יוסי בכלל, והוא אמר שיוסי כל היום במיטה כאילו הוא חולה שחפת, הסיבה האמיתית היא שהוא עייף כי אין לו סגריות וזה מסתבר אחת מתופעות הגמילה (לדברי איתי).. אף אחד לא חולה...

jrkob

New member
זה השקט שליפני הסערה

עכשיו כולם ביחד מחנה הותיקים נגד החדשים שיבואו אז עכשיו מתחיל המשחק האמיתי!

cookies10

New member
אתה לא מבין

הדעות של עינב מופנות רק לצבר ולשיפרה ובצדק כי שנהם חושבים את עצמם אלוהים שחצנים, מתנשאים לא נאה לצבר לשת עם יוסי וגם את הקבוצה שלהם הם בחרו לפי עדות צירפו את איתי ולאון... אז מה אתה הייתה חושב במקומה ולא מדובר בחוץ מדובר בפנים הבית ולא בכללי.... למה אתם לא מבינים, למה לזרוע שנאה בין האשכנזים למזרחים... צריך להעיף אותם מיד כדי שלא ישפיעו עלנו לפילוג, כי כולנו אחים ומעורבים בנשואין אשכנזי ומזרחי והילדים הם כבר קוקטל... אז איפה ההבדלה...

טלטוש

New member
כן, תודה לאל

עכשיו אני יכולה לצפות בלי להרגיש בחילה בכל פעם שאני רואה את התככנות של שי. מסתבר שעם ישראל מצביע כנגד רוע.

למעלה