מוזיקה

NoAm1238

New member
חח יפתי...

פתחתי היום טלויזיה וראיתי אותך שר הלילה יעבור עם מומי לוי :) איזה יפה זה היה ... חח שני חמודים , לא זוכרת אפילו איזו תכנית זאת הייתה...

tal12322

New member
יפתי אתה לא יודע מה קרה לי!!

שמעתי סתם את השיר שלך הלילה יעבור ופתאום אני קולטת שהמילים של הבית השני מתאימות לאותו סיפור שקרה לי אם איזה ילד!! וזה בדיוק אותו מילים חח..

roman141

New member
יפתי

אני מאוד כועס עלייך יודע למה אתה צוחק על הדרום ונושא הדרום כול כך לא מצחיק למשל אני גר בדרום באשדוד ואני למשל מאוד נעלבתי על מה שאמרתה על הדרום

tal12322

New member
תיכנסו אתם חייבים לראות משהו קורעעעע

זה מתי שיפתי היה אצל ליאור שליין הוא שר פה מוזר תראו.. http://in.youtube.com/watch?v=Y59X3HONvp8 תעתיק ותדביקו לא הצלחתי לעשתו קישור..

שיר מההמםם!!

היי יפתיי.. השיר אין לי אותה זה השיר הכי מהממם בארץ ובעעווללםם!! עם תקרא את ההודעה הזו אני רוצה להגיד לך שאתה שר מהממם ואין לך מתחריםם..!! אתה עובר את רק דנקר בקליקק!! אני חורשת על השיר אין לי אותה!!.. זה השיר הכי יפה ששמעתי!! מווואהה♥♥ נופר

משהו שכתבתי..תנו דעות(טובות/בונות) :)

פעם ראשונה שלי שאני כותבת משו שכתבתי פה... 2 בתים! מהשיר שכתבתי..:) איך להגיע אליך? זה כנראה בלי אפשרי הייתי רוצה לחלוק איתך רגע אישי, אני יודעת שזה לא הגיוני לאהוב מישהו שהוא לא בגילי אבל אמרו לי פעם אנשים, 'באהבה אין גיל' באהבה אסור לעשות תרגיל. אם היית מסוגל להבין את ליבי הנרגש רק כשאני רואה אותך שוב מחדש, לא להאמין כמה רגש יש לי אליך, כמה קשה יהיה לי להפנים את החיים בלעדיך, רק ליגוע בך זה מגע מרגש והלב מתחיל להתאהב רק יותר ויותר זה רק מתגבר. *כל הזכויות שלי* :)

איתי96

New member
שאלה בקשר לאלבום!

בבלוג באתר שלך כתבת שתוציא סינגל ראשון מהאלבום אז הוא יצא כבר (אם כן איך קוראים לו) או שהוא עוד לא יצא (אם לא אז מתי הוא יצא)??!!?!?!?! איתי!

vajda

New member
כן הוא תותח על!

כן, גם אצלי זה ככה! גם בליליה יעבור וגם באמצע החורף שירים שממש מתאימים למערכות יחסים שהיו לי..

טל...

לאלבום החדש שייצא קוראים "לא קל לאהוב אותך" והוא כרגע נמצא בשלבים האחרונים של העשייה שנקראים מיקסים. עדיין לא הוחלט איזה שיר ממנו יצא ראשון לרדיו אבל אני מבטיח לשתף אתכם ולעדכן פה ברגע שתהיה החלטה :)

למעלה