סיכום שבועייי

new born1

New member
../images/Emo41.gifסיכום שבועייי../images/Emo41.gif

שם: גיל: אזור: איך עבר השבוע בכללי: דבר טוב שקרה השבוע: דבר רע שקרה השבוע: איך החופש?? שיר השבוע: אלבום השבוע: להקת השבוע: ספר השבוע: סרט השבוע: סדרת השבוע: פדיחת השבוע: היום המצחיק של השבוע: היום המייאש של השבוע: איש השבוע: ציטוט השבוע: איך חוגגים את פסח? תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: שיהיה לכולנו שבוע נירוונתי במיוחד

Soggy Dream

New member
../images/Emo10.gif

שם: פטל גיל:15 אזור: חיפה איך עבר השבוע בכללי: היה רע דבר טוב שקרה השבוע: לא היה דבר רע שקרה השבוע: היו הרבה איך החופש?? חח לי אין חופש שיר השבוע: לט איט דיי של הפו פייטרס אלבום השבוע: לאדע להקת השבוע: נירוונה ספר השבוע: לא קורא ספרים סרט השבוע: לא צופה בסרטים סדרת השבוע: לא צופה בסדרות פדיחת השבוע:........ היום המצחיק של השבוע: היום היום המייאש של השבוע:אתמול איש השבוע: קורט קוביין ז"ל ציטוט השבוע:... איך חוגגים את פסח?... תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: לאסוף את עצמי

Daklak

New member
!@!#@$#@$%#

שם: אור גיל: 17 אזור: יבנה איך עבר השבוע בכללי: בסדר דבר טוב שקרה השבוע:חזרתי לארץ דבר רע שקרה השבוע: המורה שלי לנהיגה דפק לי את הרישיון ונסע לחופשה בדיוק בשבוע האחרון שאפשר לעשות טסטים לפני פסח. עכשיו אני צריך לחכות עד אחרי פסח!!!@!@!@!@!@! איך החופש?? לא להיט שיר השבוע: Asaf Avidan And The Mojos - Devil's Dance אלבום השבוע :Sex Pistols - NeverMind The Bollocks Here's the Sex Pistols להקת השבוע:Thr Beatles ספר השבוע:\ סרט השבוע: סדרת השבוע: אבודים פדיחת השבוע: הבאתי כאפות בראש לחבר שלי בפולין ואז פתאום ראיתי שזה לא הוא ושזה הורה מלווה :S היום המצחיק של השבוע: שני :p היום המייאש של השבוע: שלישי איש השבוע: מור ציטוט השבוע: "מה שהיה הוא שהיה, ומה שיהיה הוא שיהיה" איך חוגגים את פסח? בבית תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: העיקר לעשות משהו החופש משעמם

Pickle Weasle

New member
החופש הזה נראה קצר מתמיד :(

שם: אליאור גיל: 15 אזור: ראשון איך עבר השבוע בכללי: היה כיף, חוץ מההרגשה המגעילה שאני לא אסיים שיעורים, עבודות, ולא אתכונן לבגרויות מספיק עד לסוף החופש. דבר טוב שקרה השבוע: כל מיני מפגשים נחמדים עם חברים. דבר רע שקרה השבוע: ההרגשה המגעילה שכתבתי למעלה. איך החופש?? אחלההההההה, ושוב, חוץ מההרגשה שיר השבוע: Do Re Mi - Nirvana אלבום השבוע: sliver - nirvana להקת השבוע: nirvana ספר השבוע: לא ארץ לזקנים סרט השבוע: לא ראיתי סרטים אבל היום אני הולך למהיר ועצבני 4 אז שיהיה זה XD סדרת השבוע: שיהיה הבורר פדיחת השבוע: ההורים שלי תפסו אותי משתין מהחלון :| היום המצחיק של השבוע: אתמול עם החבר'ה היום המייאש של השבוע: כל יום בגלל העומס איש השבוע: קורט קוביין :( ציטוט השבוע: ''האיש שנשבע שאין לו אקדח, ושיקר'' מתוך הכתבה ב-YNET. אהבתי את המשפט ושנאתי אותו ביחד. איך חוגגים את פסח? ליל סדר רגיל... שומרים כשרות והכל. תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: אממ רבע גמר צ'מפיונס D: ליל סדר D: עבודות ושיעורים :S חג שמח! :)

Pickle Weasle

New member
שכחתיייייייי

היה לי טיול שנתי!! היה הכי כיף בעולם D: צירפתי תמונה. אני הכי ימני.

shush63

New member
עונה~

שם:שי גיל:13 אזור:מרכז איך עבר השבוע בכללי:כיף דבר טוב שקרה השבוע:ת"א~ דבר רע שקרה השבוע:לא זכור לי ברגע זה איך החופש??נחמד שיר השבוע:where did you sleep last night להקת השבוע:נירוונה היום המצחיק של השבוע:אתמול ושלישי היום המייאש של השבוע:ראשון איש השבוע:קורט אלא מה \= ציטוט השבוע:"כמו שהולך הפתגם הרוסי צריך לסמוך אבל לבדוק" XD איך חוגגים את פסח?בבית תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה:ללכת ללונה פארק =.= ולשמוע מחר נירוונה בלי הפסקה. שבוע טוב וחג שמח ^^"

Noynit

New member
אממ

שם: נוי גיל: כמעט 17 Oם אזור: ירושלים איך עבר השבוע בכללי: נחמד.. דבר טוב שקרה השבוע: חופש!!!!! דבר רע שקרה השבוע: ממ שלא הרגשתי טוב >< איך החופש?? נחמד שיר השבוע: Resolve- Foo Fighters אלבום השבוע: Nienamd hort dich- Panik להקת השבוע: נירוונה ספר השבוע: ממ אין... סרט השבוע: טעות בכיוון 2 סדרת השבוע: חברים פדיחת השבוע: לא הייתה היום המצחיק של השבוע: חמישי היום המייאש של השבוע: רביעי איש השבוע: קורט קוביין ציטוט השבוע: one more year that you're not here has gone and passed you by... איך חוגגים את פסח? ממ כרגיל עם המשפחה תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: לישון אצל חברה, ללכת לסופרלנד, שיעורים...

zohar36

New member
..

שם:זהר גיל:17 אזור:ירושלים איך עבר השבוע בכללי:חרא כזה דבר טוב שקרה השבוע:לונה פארק דבר רע שקרה השבוע:כל השאר איך החופש?? אין לי עדין.. שיר השבוע:כלום אלבום השבוע: להקת השבוע: ספר השבוע: סרט השבוע: סדרת השבוע: פדיחת השבוע: היום המצחיק של השבוע: היום המייאש של השבוע:שישי נדמה לי, אולי היום. איש השבוע:חגי ציטוט השבוע: איך חוגגים את פסח?צימר בצפון, ים המלח, סופרלנד, ותל מונד תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה:פסח נו

../images/Emo159.gif../images/Emo155.gif../images/Emo162.gif../images/Emo49.gif../images/Emo51.gif../images/Emo92.gif../images/Emo108.gif

שם: אנה גיל: רבע ל18 אזור: ירושלים איך עבר השבוע בכללי: סבבה דבר טוב שקרה השבוע: חגי דבר רע שקרה השבוע: איך החופש?? פנאן שיר השבוע: No Way של פרל ג'אם אלבום השבוע: להקת השבוע: יה יה יאס, פיקסיז ומרסדס ספר השבוע: סרט השבוע: עד קצה העולם סדרת השבוע: פדיחת השבוע: היום המצחיק של השבוע: ראשון, בחלקו היום המייאש של השבוע: רוב יום חמישי. איזה נורא היה איש השבוע: חגי. אויש, ואחותי הקטנה. כזאת מותק. ציטוט השבוע: מילת השבוע אולי - מאמי. איך חוגגים את פסח? בלונדון.. תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: היום מסיבת בריכה, שני-שלישי לארוז, לנוח ולפגוש חברה וברביעי בבוקר לטוס ללונדון!

GodSaveTheQueen

New member
סיכום שבועי

שם: אור גיל:15 אזור: מרכז איך עבר השבוע בכללי: תחילת שבוע היה נוראי סוף שבוע השתפר מאודP: דבר טוב שקרה השבוע: שבורלט ושיחה עם אמא דבר רע שקרה השבוע: תחילת שבוע.. ולא קיבלו אותי לאף בצפר:\ איך החופש?? מלא אקשןXD שיר השבוע:Ramstein - Du Hast אלבום השבוע: של רמשטיין משו כזה להקת השבוע: רמשטיין וTHE ADICTS ספר השבוע:X סרט השבוע:X סדרת השבוע: איש משפחהXD פדיחת השבוע: לשם שינוי לא הייתה היום המצחיק של השבוע:חמישי! היום המייאש של השבוע:רביעי איש השבוע:שון ומורןD: ציטוט השבוע: היו כ''כ הרבה בחמישי אבל אני לא זוכרת איך חוגגים את פסח? אצל סבתא משו מצומצם כזה... תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: לצאת, משחה ללכת לחביבה לקנות מכנסיים XD האממ ים!!1 ושיעורים :\ שיהיה לכולנו שבוע נירוונתי במיוחד

pluplup

New member
.

איך עבר השבוע בכללי: די נחמד. דבר טוב שקרה השבוע: החופש התחיל :‎) דבר רע שקרה השבוע: יש 428951724857 עבודות לחופש. איך החופש? רגיל. שיר השבוע: Black Sabbath - Sabbra Cadabra,כ"כ
אחד השירים הכי טובים שאי פעם נכתבו,רציני. אלבום השבוע: השני והרביעי של סבאת'. להקת השבוע: סבאת',פשוט מלכים. ספר השבוע: אין. סרט השבוע: אין. סדרת השבוע: אין. פדיחת השבוע: אין. היום המצחיק של השבוע: לא זוכר. היום המייאש של השבוע: רביעי ואילך. איש השבוע: אין. ציטוט השבוע: אין. איך חוגגים את פסח? הגדה,ארוחה,אתם יודעים. בעוד כמה זמן זה,שבועיים? תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: יום הולדת לחבר בחמישי,וכל שאר השבוע - אלוהים גדול.

למעלה