סיכום שבוע אחרי המון זמן שלא היה

new born1

New member
../images/Emo41.gifסיכום שבוע אחרי המון זמן שלא היה../images/Emo41.gif

וואו התגעגעתי לפה. ודי נחמד לראות את הפורום ממש נושם :] אז הנה הסיכום: שם: גיל: אזור: איך עבר השבוע בכללי: דבר טוב שקרה השבוע: דבר רע שקרה השבוע: שיר השבוע: שיר השבוע של נירוונה: להקת השבוע: אלבום השבוע: סרט השבוע: סדרת השבוע: ספר השבוע: ציטוט השבוע: פדיחת השבוע: איש השבוע: תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: תמונה: שיהיה לכולנו שבוע נירווני במיוחד :]

shush63

New member
סיכום שבוע D:

שם:שי גיל:13 אזור:מרכז איך עבר השבוע בכללי:נחמד דבר טוב שקרה השבוע:הייתה לי חברה כמעט כל הזמן D: השבוע:הוא עבר לאט מידי שיר השבוע:chop suey שיר השבוע של נירוונה:heart-shaped box להקת השבוע:system of a down אלבום השבוע:hypnotize סרט השבוע:אין סדרת השבוע:לא ראיתי טלוויזיה כל השבוע ^~^ ספר השבוע:אין ציטוט השבוע:אין פדיחת השבוע:אין איש השבוע:מי שאירח לי חברה כל השבוע D: תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה:לשרוד אותו תמונה:תגובה מהירה~ שבת שלום

Pickle Weasle

New member
סיכום שבוע זה לא סיכום שבוע בלעדייך XD

שם: אליאור גיל: 15 אזור: ראשון איך עבר השבוע בכללי: מבחן ג'יפה במתמטיקה, תכנית די מאכזבת לטיול שנתי, חוץ מזה דווקא די סבבה דבר טוב שקרה השבוע: הלכתי עם חברים לסרט 'השומרים', היה כיף... וגם היה סיור די נחמד לחיפה דבר רע שקרה השבוע: המבחן במתמטיקה שיר השבוע: here comes your man - pixies, אני יודע שזה קצת גיי, לא נורא שיר השבוע של נירוונה: gallons of$%#%##%$#$% להקת השבוע: pixies אלבום השבוע: doolittle - pixies סרט השבוע: השומרים סדרת השבוע: הבורר שיהיה ספר השבוע: דבש אריות ציטוט השבוע: ''היום כולם עשו בוחן בהיסטוריה ואני לא, איזה מוחעחע זה'' [המוחעחע במלרע XDDD] פדיחת השבוע: שדיברתי עם חבר שלי על ילדה שאוהבת אותי, ושלחתי את זה לה בטעות. יצאתי מזה איכשהו :| איש השבוע: חבר שלי תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: כל מיני XD תמונה: נה

Soggy Dream

New member
נמסטה..../images/Emo142.gif

שם: פטל גיל: 15 אזור: חיפה איך עבר השבוע בכללי: היה נחמד.. דבר טוב שקרה השבוע: קניתי את הדיסק של אביב גפן!! דבר רע שקרה השבוע: לא זכור לי שיר השבוע: whats my age again של בלינק 182..חח שיר השבוע של נירוונה: פולי
להקת השבוע: רד הוט..
אלבום השבוע: Riot! של פארמור סרט השבוע: חה חה.. טוב הסרט היחד שראיתי הוא "ביג מאמא" .. אגב, אחלה סרט סדרת השבוע: אין ספר השבוע: לא קראתי כלום ציטוט השבוע: "אכילת בשר היא קטלנית. קחו לדוגמא את הנמר והאריה צמאי הדם, והשוו אותם לפיל או לפרה הרגועים. כשאוכלים בשר קשה לשמור על הנפש בשליטה." פדיחת השבוע: לא זכורה לי.. איש השבוע: בילי ג'ו ארמסטרונג
תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: ללמוד שירים חדשים בגיטרה, ללמוד יוגה, ו.. אחרי כך כבר נראה. תמונה: קבלו תמונה יפהפיה

GodSaveTheQueen

New member
עונהנהנ

שם: אור גיל:15 אזור: חולון איך עבר השבוע בכללי: בן זונהD: דבר טוב שקרה השבוע: טיול שנתי דבר רע שקרה השבוע: מבחן באזרחות שלא ידעתי עכשיו שיר השבוע:NIN - Everyday Is Exactly The Same שיר השבוע של נירוונה:paper Cuts להקת השבוע:Alice in Chains אלבום השבוע: נממ לא יודעת סרט השבוע: ילד החידות מבומבאי.. היחידי שראיתי והוא סבבה<: סדרת השבוע:X ספר השבוע:X ציטוט השבוע: סרג'יו ( מורה לשלח ומדריך בטיול) : למי יש פיפי? כל האוטובוס: אנייייייייי סרג'יו: אוקי יש הרבה מקום בטבע " יריק ידחוף לי פלאפון!!!!!!!!!!" ועוד חפירות מצחיקות על יריק
פדיחת השבוע: לא הייתהO: איש השבוע:יריקD: תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: אספת הורים.. להשיג עבודה.. להתחיל ללמוד.. ולחפש מורה פרטי במת'! תמונה: תתמודדו <:

eitanuch

New member
My week:

שם: איתן גיל: 15 אזור: חיפה איך עבר השבוע בכללי: שבוע טוב דבר טוב שקרה השבוע: קיבלתי 100 במתמטיקה דבר רע שקרה השבוע: נכשלתי בצרפתית שיר השבוע: srv - superstition שיר השבוע של נירוונה: smells like teens spirit להקת השבוע: dire straits אלבום השבוע: stairway to heaven סרט השבוע: non :/ סדרת השבוע: סיינפלד ספר השבוע: חוות החיות (יומן קריאה.... בכל זאת) ציטוט השבוע: להתעצבן זה להעניש את עצמך על טיפשות של אחרים פדיחת השבוע: הכנסתי את חברה שלי להיריון... איש השבוע: סטיבי ריי ואן תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: לשתות הרבה פטל P:

eitanuch

New member
כן...

זה היה בטעות אבל הכל בסדר :) יש את הכדורים של היום שאחרי ;)

eitanuch

New member
חח אנחנו ניזהר.. אל דאגה

ואת התינוק?........... כן למה לא. אבל ההורים לא מסכימים לעוד נפש בבית כרגע. יש בעיות תקציב :\

Soggy Dream

New member
../images/Emo6.gif

ואיך תקראו לו או לה? (בחיי שאני לא יודע איך הגענו עד לכאן)

eitanuch

New member
בחיי שאני לא יודע איך הגענו לכאן

אני חשבתי על סביון/נה. שם מודרני לא? אני אהבתי..

MilkShack

New member
../images/Emo111.gif !

למרות שהאפיפיור הנוכחי היה אומר על זה משהו...

למעלה