שאלון!

שלומיתת

New member
../images/Emo41.gif שאלון! ../images/Emo41.gif

כדי שנכיר טיפה יותר טוב
בכלליות: 1.שם: 2.גיל: 3.מין (וחסר למי שיכתוב לי פה חזק או כל 5 שעות כמו שעון ): 4.צבע עיניים: 5.צבע שיער: 6.גובה: 7.מצבך הארוני: 8.פירסינגים: 9.קעקועים: 10.משקפיים: 11.אייסיקיו או מסנג'ר, ציין מספר או כתובת אם נפשך חושקת בכך 12.שפות שאתה מדבר/לומד: 13.תכונות טובות שלך: 14.תכונות רעות שלך: 15.אמרו לך פעם שאתה דומה ל:
וקצת יותר מדויק: 1.מה הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה קם בבוקר? 2.מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני השינה? 3.מה הדבר הראשון שחשבת עליו הבוקר? 4.מי הבן אדם הראשון שראית הבוקר? 5.איך אתה אוהב להעביר את סופי השבוע שלך? 6.מה מפחיד אותך? 7.מה מרתק אותך? 8.מה מעציב אותך? 9.מה משמח אותך?
שתייה/אכילה: 1.מה המזון האהוב עליך? 2.מה הארוחה החלומית שלך? 3.מה אתה שותה במהלך היום? 4.מה אתה שותה במהלך הלילה (משקה אלכוהולי אהוב)? 5.קפה או תה: 6.סוכר או סוכרזית: 7.מלח או פלפל: 8.פלאפל או שווארמה: 9.פיתה או לאפה: 10.סמי או סוסו: 11.אחמד או סלים: 12.מועדון או בית קפה: 13.פאב או דאנס בר: 14.תאטרון או ז'אן דארק 15.גלילאו גלילאי או קופרניקוס:
אתה: 1.מה המוטו שלך בחיים? 2.אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה? 3.מעשה נועז שעשית? 4.מעשה טפשי שעשית? 5.סוד אפל, סטייה או הרגל משעשע שיש לך: 6.האם היית בחו"ל, ואיפה? 7.איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? 8.מה יש לך מתחת למיטה? 9.האיבר הכי סקסי בעיניך הוא: 10. מה סקסי בעיניך? 11. מה רומנטי בעיניך? 12. אם היית יכול לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזר ולמה? 13. אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה? 14. איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך?
ועוד... 1.צבע: 2.בעל חיים: 3.ספר (רק אחד! אין לנו כוח לניתוחים עמוקים) 4.סרט: 5.שחקן: 6.שחקנית: 7.דיסק: 8.שיר: 9.מקום בילוי: 10. פורום אהוב: 11. עונה: 12. מקום להעביר בו חופשה: 13. רכב: 14. מישהו שאתה אוהב או מעריך ומעולם לא אמרת לו את זה: 15. ציטוט מסרט/ספר/סדרה: 16. עיתון: 17. סדרה:

שלומיתת

New member
ועונה

בכלליות: 1.שם: שלומית 2.גיל: 17 וחצי 3.מין (וחסר למי שיכתוב לי פה חזק או כל 5 שעות כמו שעון ): נקבה 4.צבע עיניים: ירוק 5.צבע שיער: שטני 6.גובה: 1.60 ומשהו 7.מצבך הארוני: סטרייט 8.פירסינגים: אין 9.קעקועים: כנ"ל 10.משקפיים: כנ"ל 11.אייסיקיו או מסנג'ר, ציין מספר או כתובת אם נפשך חושקת בכך- כתבתי בשרשור היכרות 12.שפות שאתה מדבר/לומד: עברית ואנגלית 13.תכונות טובות שלך: כנה 14.תכונות רעות שלך: צינית 15.אמרו לך פעם שאתה דומה ל: עדי הימלבלוי
וקצת יותר מדויק: 1.מה הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה קם בבוקר? מכבה את השעון המעורר וחוזרת לישון 2.מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני השינה? מצחצחת שיניים 3.מה הדבר הראשון שחשבת עליו הבוקר? שאני עייפה לאללה 4.מי הבן אדם הראשון שראית הבוקר? אחותי 5.איך אתה אוהב להעביר את סופי השבוע שלך? עם חברים, ובשינה 6.מה מפחיד אותך? 7.מה מרתק אותך? 8.מה מעציב אותך? מוזיקה 9.מה משמח אותך? מוזיקה,הופעות, חברים שתייה/אכילה: 1.מה המזון האהוב עליך? כמעט הכל
2.מה הארוחה החלומית שלך? אואה 3.מה אתה שותה במהלך היום? מים וקפה 4.מה אתה שותה במהלך הלילה (משקה אלכוהולי אהוב)? המ 5.קפה או תה: קפה 6.סוכר או סוכרזית: סוכר 7.מלח או פלפל:ביחד 8.פלאפל או שווארמה: שווארמה 9.פיתה או לאפה: לאפה! 10.סמי או סוסו: חחח 11.אחמד או סלים: 12.מועדון או בית קפה: בית קפה 13.פאב או דאנס בר: פאב 14.תאטרון או ז'אן דארק: תאטרון 15.גלילאו גלילאי או קופרניקוס: די. אתה: 1.מה המוטו שלך בחיים? עוד לא מצאתי מוטו
2.אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה? הולכת לקניון וקונה דיסקים 3.מעשה נועז שעשית? אמממ 4.מעשה טפשי שעשית? יש הרבה 5.סוד אפל, סטייה או הרגל משעשע שיש לך: יש כל מיני 6.האם היית בחו"ל, ואיפה? עוד לא 7.איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? לא יודעת 8.מה יש לך מתחת למיטה? פוף 9.האיבר הכי סקסי בעיניך הוא: עיניים, שפתיים 10. מה סקסי בעיניך? ^ 11. מה רומנטי בעיניך? שקיעה 12. אם היית יכול לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזר ולמה? לא רוצה לחזור לעבר 13. אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה? קורט קוביין חח 14. איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? ציור
ועוד... 1.צבע: סגול, שחור 2.בעל חיים: 3.ספר (רק אחד! אין לנו כוח לניתוחים עמוקים): שומרת אחותי 4.סרט: איים אבודים 5.שחקן: אלן ריקמן 6.שחקנית: לא יודעת 7.דיסק: קספר בהופעה חיה! 8.שיר: להשלים- סינרגיה 9.מקום בילוי: beat 10. פורום אהוב: אוו. זה! 11. עונה: חורף
12. מקום להעביר בו חופשה: אמ 13. רכב: 14. מישהו שאתה אוהב או מעריך ומעולם לא אמרת לו את זה: מי שאני אוהבת או מעריכה יודע את זה
15. ציטוט מסרט/ספר/סדרה: אין לי כוח 16. עיתון: "תרבות" של מעריב 17. סדרה: חברים

היי!

אני אמרתי לך שאת דומה להימבלוי
או איך שלא אומרים את השם משפחה שלה

יאללה נזרום!

בכלליות: 1.שם:גלי 2.גיל:בנובמבר 16 3.מין (וחסר למי שיכתוב לי פה חזק או כל 5 שעות כמו שעון ):נקבה!
4.צבע עיניים:חום 5.צבע שיער:אני טוענת חום.. יש הטוענים בלונדיני... 6.גובה:1.65 בערך 7.מצבך הארוני:נמשכת לגברים:) 8.פירסינגים:אף פופיק והליקס 9.קעקועים:ביום מן הימים... 10.משקפיים:טפוטפוטפו,לא 11.אייסיקיו או מסנג'ר, ציין מספר או כתובת אם נפשך חושקת בכך 300408776 12.שפות שאתה מדבר/לומד: אנגלית חח 13.תכונות טובות שלך: ממ ספונטנית.(?) 14.תכונות רעות שלך:קנאית.וחסרת בטחון... 15.אמרו לך פעם שאתה דומה ל:לא זכור לי שאמרו לי דבר כזה חחח וקצת יותר מדויק: 1.מה הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה קם בבוקר? מסתכלת בשעון וקופצת מהמיטה מהשוק 2.מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני השינה? עוצמת עיניים 3.מה הדבר הראשון שחשבת עליו הבוקר? שאני עייפה ושאין לי כוח לכלום 4.מי הבן אדם הראשון שראית הבוקר? דליה,חברה שלי:) 5.איך אתה אוהב להעביר את סופי השבוע שלך?לצאת בעיקר,לראות את כל החברים שאני הכי אוהבת 6.מה מפחיד אותך? שאלה טובה. 7.מה מרתק אותך? שאלה טובה גם. 8.מה מעציב אותך? געגוע..ריבים.. 9.מה משמח אותך? להיות עם האנשים שאני אוהבת ולעשות את מה שאני הכי אוהבת לעשות. שתייה/אכילה: 1.מה המזון האהוב עליך? אוכל של אמא..כמעט כל מה שהיא מכינה. סושי!
2.מה הארוחה החלומית שלך? 3.מה אתה שותה במהלך היום?מים וקולה 4.מה אתה שותה במהלך הלילה (משקה אלכוהולי אהוב)? מה שבא:) 5.קפה או תה: קפה!
6.סוכר או סוכרזית: סוכר 7.מלח או פלפל: מלח 8.פלאפל או שווארמה: פלאפל 9.פיתה או לאפה: מממממממממממ פיתה 10.סמי או סוסו: סוסו חחח 11.אחמד או סלים: סלים 12.מועדון או בית קפה: מועדון 13.פאב או דאנס בר: אנערף. 14.תאטרון או ז'אן דארק: עה? 15.גלילאו גלילאי או קופרניקוס: גלילאו גלילאי,רק כי את השני אנלא מכירה=] אתה: 1.מה המוטו שלך בחיים? עדיף שישנאו אותך על מה שאתה מאשר שיאהבו אותך על מה שאתה לא. 2.אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה? טסה לחו"ל! 3.מעשה נועז שעשית? חברים שלי ואני הוצאנו אוטו של אח של ידיד..נגיד שנועז 4.מעשה טפשי שעשית? יותר מדי... 5.סוד אפל, סטייה או הרגל משעשע שיש לך: 6.האם היית בחו"ל, ואיפה?לא הייתי.. 7.איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? משום מה תמיד אוסטרליה משך אותי... 8.מה יש לך מתחת למיטה? מפלצת! 9.האיבר הכי סקסי בעיניך הוא: גב,ידיים 10. מה סקסי בעיניך? עברי לידר
11. מה רומנטי בעיניך? 12. אם היית יכול לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזר ולמה?לקיץ הקודם,כי פשוט אין עליו
13. אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה? ... 14. איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? שאלה טובה. ועוד... 1.צבע: ורוד
2.בעל חיים: תודה,לא. 3.ספר (רק אחד! אין לנו כוח לניתוחים עמוקים): .. 4.סרט: רקוויאם לחלום,יורוטריפ 5.שחקן:הית' לדג'ר 6.שחקנית: 7.דיסק: הראשון של שוטי הנבואה. 8.שיר: בחיים אנלא אצליח לענות על זה. 9.מקום בילוי: שאלה מדכאת. 10. פורום אהוב: היהודים ואופנה(היחידים שאני קוראת בהם...),אני מקווה שגם זה יתפתח ויהיה גם:) 11. עונה: ק י ץ 12. מקום להעביר בו חופשה: כל מקום שיש בו ים. 13. רכב: 14. מישהו שאתה אוהב או מעריך ומעולם לא אמרת לו את זה: . 15. ציטוט מסרט/ספר/סדרה: 16. עיתון: 17. סדרה: האנטומיה של גריי
יהיה נחמד לדעת אם מישהו קרא

כבר איזה 5 שנים לא מילאתי כזה..

1.שם: צבי 2.גיל: 22 3.מין (וחסר למי שיכתוב לי פה חזק או כל 5 שעות כמו שעון ): מה כבר יכול להיות 4.צבע עיניים: חום 5.צבע שיער: נראהלי חום 6.גובה: 170 בערך 7.מצבך הארוני: בחוץ 8.פירסינגים: - 9.קעקועים: - 10.משקפיים: שבורות. באמת. ויש עדשות. 11.אייסיקיו או מסנג'ר, ציין מספר או כתובת אם נפשך חושקת בכך 12.שפות שאתה מדבר/לומד: אנגלית 13.תכונות טובות שלך: יש קצת 14.תכונות רעות שלך: גם 15.אמרו לך פעם שאתה דומה ל: יותר מדי אנשים. תלוי בסידור השיער. וקצת יותר מדויק: 1.מה הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה קם בבוקר? לא זוכר את הרגעים האלה.. 2.מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני השינה? רוצה לקבור את עצמי מעומס מחשבות 3.מה הדבר הראשון שחשבת עליו הבוקר? שוב- אינלי מושג..מי חושב בבוקר 4.מי הבן אדם הראשון שראית הבוקר? סבתא 5.איך אתה אוהב להעביר את סופי השבוע שלך? בנעימים.. 6.מה מפחיד אותך? מוות, חיים. 7.מה מרתק אותך? חיים 8.מה מעציב אותך? חוסר צדק 9.מה משמח אותך? אהבה אמיתית שתייה/אכילה: 1.מה המזון האהוב עליך? אוכל של סבתא 2.מה הארוחה החלומית שלך? גם 3.מה אתה שותה במהלך היום? ממ מים..נסטי אפרסק. 4.מה אתה שותה במהלך הלילה (משקה אלכוהולי אהוב)? בירות-הוגארדן,טובורג, וויסקי- שיבאס. 5.קפה או תה: תה 6.סוכר או סוכרזית: סוכר 7.מלח או פלפל: ממ קשה 8.פלאפל או שווארמה: שווארמה 9.פיתה או לאפה: פיתה וקצת 10.סמי או סוסו: לא זוכר 11.אחמד או סלים: חומוס 12.מועדון או בית קפה: לא מת על שניהם 13.פאב או דאנס בר: פאב 14.תאטרון או ז'אן דארק. אני מרגיש מנותק בשאלון הזה, מי זה ז'אן דארק? השם מוכר.. 15.גלילאו גלילאי או קופרניקוס: גע גע גע אתה: 1.מה המוטו שלך בחיים? לחיות. לא מזמן חשבתי על מוטו יפה אבל אנלא זוכר אותו, לא נורא, נשרוד את זה. 2.אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה? בטח מחייך. הייתי נותן קצת להורים. 3.מעשה נועז שעשית? פרצתי לבית(אבל זה הרבה פחות נועז משזה נשמע. סתם הדבר ה-1 שעלה למוח) 4.מעשה טפשי שעשית? לא חסר..אבל גם לא זוכר(מוטיב חוזר..לה לה לה) 5.סוד אפל, סטייה או הרגל משעשע שיש לך: זה סוד.. 6.האם היית בחו"ל, ואיפה? ארה"ב בתור ילד.. 7.איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? אירלנד, פראג. אני יכול, יום 1.. 8.מה יש לך מתחת למיטה? ממ יש לי כמה מיטות, זאת בעיה. 9.האיבר הכי סקסי בעיניך הוא: משתנה. עיניים/רגליים ועוד ועוד 10. מה סקסי בעיניך? נשים 11. מה רומנטי בעיניך? דברים מקוריים מדי שלא יובנו על ידי זרים 12. אם היית יכול לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזר ולמה? הו, סיקסטיז? ואם רחוק יותר, בית המקדש, מה לעזאזל הם חשבו? 13. אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה? סבא, פרננדו פסואה, שפינוזה, בוקובסקי, בודלר. 14. איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? אני מספיק מוכשר(ושחצן מגעיל) ועוד... 1.צבע: ורוד 2.בעל חיים: צבי 3.ספר (רק אחד! אין לנו כוח לניתוחים עמוקים) חח בעסה, באמת שבא לי לנתח. ממ ממ פרננדו פסואה-כל חלומות העולם 4.סרט: רקוויאם(סרט גרמני), לחיות.2 סרטים מדהימים שראיתי לאחרונה. 5.שחקן: ג'וני דפ. אה, גם הוא סקסי בעיניי(סתם נו, השחקן מספר 1) 6.שחקנית: אין 1 ספציפית. חבל. 7.דיסק: מחכה בטירוף לאוסף של מאור כהן. 8.שיר: חשיש- פונץ'. 9.מקום בילוי: מקומות אפלים. 10. פורום אהוב: זה כמו לשאול את אמא מי היא יותר אוהבת..סתם. לא יודע. אולי פה? אולי. ניתן צ'אנס. 11. עונה: סתיו. 12. מקום להעביר בו חופשה: שוב-בא לי על פראג ועל אירלנד(ומליון מקומות אחרים, אז לכן אני נשאר כאן) 13. רכב: אין 14. מישהו שאתה אוהב או מעריך ומעולם לא אמרת לו את זה: וואו, שאלה טובה. משתדל לומר דברים כאלה. איכשהו. 15. ציטוט מסרט/ספר/סדרה: 'המוסיקה- משאבה לניפוח הנפש'. מילן קונדרה. 16. עיתון: מקור ראשון. 17. סדרה: סיינפלד. כן, סיינפלד, אני זקן, וכן, כתבתי את זה בהיותי שתוי למדי, ומחר אתחרט, מה כפת לי, אנלא באמת אתחרט. אבל לא אתן לעצמי לקרוא את זה עכשיו שוב, כדי שלא אתקן.

vagz

New member
אוי זה ארוך.............

בכלליות: 1.שם:גל 2.גיל:17 3.מין (וחסר למי שיכתוב לי פה חזק או כל 5 שעות כמו שעון ):זכר 4.צבע עיניים:חום ירוק 5.צבע שיער:חום כהה 6.גובה:1.63 7.מצבך הארוני: 8.פירסינגים:אין 9.קעקועים:אין 10.משקפיים:אין 11.אייסיקיו או מסנג'ר, ציין מספר או כתובת אם נפשך חושקת בכך:נפשי לא חושקת בכך 12.שפות שאתה מדבר/לומד:עברית, אנגלית 13.תכונות טובות שלך: 14.תכונות רעות שלך: 15.אמרו לך פעם שאתה דומה ל:מישהו מהשמיניה אין לי מושג מי וגם לא ממש מה זה השמינייה וקצת יותר מדויק: 1.מה הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה קם בבוקר?פותח עיינים 2.מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני השינה?קורא ספר 3.מה הדבר הראשון שחשבת עליו הבוקר? על זה שכואב לי הראש (דיכאוני מצטער) 4.מי הבן אדם הראשון שראית הבוקר? הרופאה 5.איך אתה אוהב להעביר את סופי השבוע שלך? הרבה עם חברים 6.מה מפחיד אותך? לשכוח דברים 7.מה מרתק אותך? ספרים,סרטים 8.מה מעציב אותך? 9.מה משמח אותך? שתייה/אכילה: 1.מה המזון האהוב עליך? זה משתנה כל שבוע
2.מה הארוחה החלומית שלך? 3.מה אתה שותה במהלך היום?מים, קולה שיש 4.מה אתה שותה במהלך הלילה (משקה אלכוהולי אהוב)? 5.קפה או תה:קפה 6.סוכר או סוכרזית:סוכר 7.מלח או פלפל:מלח 8.פלאפל או שווארמה: שווארמה 9.פיתה או לאפה: לאפה 10.סמי או סוסו: סוסו 11.אחמד או סלים: סלים 12.מועדון או בית קפה: מועדון 13.פאב או דאנס בר: פאב 14.תאטרון או ז'אן דארק תאטרון 15.גלילאו גלילאי או קופרניקוס:גלילאי אתה: 1.מה המוטו שלך בחיים? חיה ותן לחיות 2.אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה? רוקד 3.מעשה נועז שעשית?שחיתי את התעלה באילת באמצע הלילה 4.מעשה טפשי שעשית? כתוב שורה למעלה 5.סוד אפל, סטייה או הרגל משעשע שיש לך: לאכול נזלת, סתם לא... 6.האם היית בחו"ל, ואיפה?טורקיה,גרמניה,איטליה,אוסטריה,סלובניה,קרואטיה,קפריסין 7.איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? שוויץ 8.מה יש לך מתחת למיטה? הרבה לכלוך 9.האיבר הכי סקסי בעיניך הוא: 10. מה סקסי בעיניך? 11. מה רומנטי בעיניך? 12. אם היית יכול לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזר ולמה? אני מעדיף את העתיד נראה לי 13. אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה? סטאלין 14. איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? ועוד... 1.צבע:כחול 2.בעל חיים: סוס 3.ספר (רק אחד! אין לנו כוח לניתוחים עמוקים): הארי פוטר
4.סרט: גלדיאטור 5.שחקן: 6.שחקנית: 7.דיסק: כרגע אוטוביוגרפיה 8.שיר: זה משתנה 9.מקום בילוי: כל מקום שהחברים נמצאים בו 10. פורום אהוב: טניס,היהודים 11. עונה: אביב 12. מקום להעביר בו חופשה: קלאב הכל כלול בטורקיה 13. רכב:לא איכפת לי איזה רק שיהיה (וגם רישיון בדרך..) 14. מישהו שאתה אוהב או מעריך ומעולם לא אמרת לו את זה: 15. ציטוט מסרט/ספר/סדרה: 16. עיתון: 17. סדרה: גיבורים,אבודים,נמלטים,24

Benn Is Kane

New member
יש מעט זמן פנוי...

בכלליות: 1.שם: בן ג'יני 2.גיל: בקרוב 20 3.מין: זכר 4.צבע עיניים: ירוק 5.צבע שיער: שטני 6.גובה: אממ... 176..? 7.מצבך הארוני: סטרייט 8.פירסינגים: none 9.קעקועים: none 10.משקפיים: אכן 11.מסנג'ר: [email protected] 12.שפות שאתה מדבר/לומד: עברית ואנגלית, מעט ספרדית 13.תכונות טובות שלך: אתן לחברי למנותן 14.תכונות רעות שלך: עצלן. מאוד. 15.אמרו לך פעם שאתה דומה ל: הממ... איזה מתאבק אחד... לא חושב שזה נכון. וקצת יותר מדויק: 1.מה הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה קם בבוקר? מחכה את השעון המעורר 2.מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני השינה? טיימר לטלויזיה 3.מה הדבר הראשון שחשבת עליו הבוקר? עוד 3 ימים לסוף החופש
4.מי הבן אדם הראשון שראית הבוקר? אח שלי 5.איך אתה אוהב להעביר את סופי השבוע שלך? חברים, מוזיקה וספורט (צפייה, כמובן
) 6.מה מפחיד אותך? Sabbath Bloody Sabbath
7.מה מרתק אותך? דייויד גילמור, סטיבן ווילסון ופיטר גבריאל 8.מה מעציב אותך? התמסחרות 9.מה משמח אותך? כדורגל שתייה/אכילה: 1.מה המזון האהוב עליך? סושי 2.מה הארוחה החלומית שלך? סושי, והרבה 3.מה אתה שותה במהלך היום? בעיקר מים, גם בירה. 4.מה אתה שותה במהלך הלילה (משקה אלכוהולי אהוב)? מרפיס אייריש סטאווט. אני שותה אותו גם במהלך היום אבל...
5.קפה או תה: קפה 6.סוכר או סוכרזית: סוכר, ועדיף חום. 7.מלח או פלפל: פלפל 8.פלאפל או שווארמה: שווארמה 9.פיתה או לאפה: תלוי מה בפנים 10.סמי או סוסו: אההה... 11.אחמד או סלים: סלים..? 12.מועדון או בית קפה: פאב 13.פאב או דאנס בר: פאב 14.תאטרון או ז'אן דארק: .... 15.גלילאו גלילאי או קופרניקוס: קופרניקוס, ברור. אתה: 1.מה המוטו שלך בחיים? A little hard work never hurt anyone. But why take a chance? Trying is the first step towards failure. 2.אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה? גיטרה חדשה..! 3.מעשה נועז שעשית? עמדתי בשורה הראשונה בהופעה של להקת מטאל, זה נחשב? 4.מעשה טפשי שעשית? אביב גפן רצה ללחוץ לי יד ואמרתי לו כתגובה "אממ.. לא ממש אוהב את המוזיקה שלך... אבל מעריך אותך." 5.סוד אפל, סטייה או הרגל משעשע שיש לך: אני לא יכול להפסיק לזמזם/לתופף על עצמי/לנגן באוויר. ככה אני מעסיק את עצמי. 6.האם היית בחו"ל, ואיפה? צרפת, גרמניה, הולנד, תורכיה, קפריסין, יוון, ארה"ב (3 שנים), קנדה. 7.איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? ברצלונה, לונדון. 8.מה יש לך מתחת למיטה? פוסטר ממוסגר של פורקיופיין טרי שאמור לחזור לקיר בקרוב. 9.האיבר הכי סקסי בעיניך הוא: עיניים
10. מה סקסי בעיניך? מוזיקה 11. מה רומנטי בעיניך? מוזיקה 12. אם היית יכול לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזר ולמה? 60-70, מנסה להתחבר לפיטר גבריאל ודייויד גילמור. 13. אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה? ג'ימי הנדריקס 14. איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? נגינה על באס ועוד... 1.צבע: כחול, אדום 2.בעל חיים: כלב 3.ספר (רק אחד! אין לנו כוח לניתוחים עמוקים): הליריקה של Dark Side of the Moon 4.סרט: Face/Off, הרולד וקומאר (1+2) 5.שחקן: ניקולאס קייג' 6.שחקנית: אין מועדפת... 7.דיסק: Porcupine Tree - The Sky Moves Sideways 8.שיר: Genesis - Supper's Ready 9.מקום בילוי: פאב האליס בחיפה 10. פורום אהוב: פורום 13 כאן בתפוז 11. עונה: קיץ 12. מקום להעביר בו חופשה: ים המלח, תורכיה 13. רכב: כרגע אין, אבל אם יהיה, סביר להניח שסיטרואן. 14. מישהו שאתה אוהב או מעריך ומעולם לא אמרת לו את זה: לא אמרתי להרבה מוזיקאים שאני מעריך אותם... לכל מי שיכולתי, אמרתי. 15. ציטוט מסרט/ספר/סדרה: בחתימה שלי 16. עיתון: לא אוהב עיתונים 17. סדרה: Simpsons, Family Guy

Miss Triple H

New member
אני אסתפק ב..

שם: לירון גיל: 18 מגורים: הרצליה אלבום אהוב: ההופעה החיה

B a m b o o k

New member
סוזן

בכלליות: 1.שם: צליל(י) 2.גיל: 17 וחצי 3.מין (וחסר למי שיכתוב לי פה חזק או כל 5 שעות כמו שעון ): חחחחח נקבה
4.צבע עיניים: כחול 5.צבע שיער: חום נוטה לשחור 6.גובה: 1.63 7.מצבך הארוני: אממ סביר? 8.פירסינגים: 3 לובים רגילים. לצערי
9.קעקועים:
10.משקפיים: לצערי
אבל רוב הזמן תמצאו אותי עם עדשות... 11.אייסיקיו או מסנג'ר, ציין מספר או כתובת אם נפשך חושקת בכך 306896845 [email protected] אני לא נושכת
12.שפות שאתה מדבר/לומד:עברית ואנגלית 13.תכונות טובות שלך: כל מיני נו 14.תכונות רעות שלך: ^^ 15.אמרו לך פעם שאתה דומה ל: איימי לי. כ"כ הרבה פעמים (הסולנית של אונסנס או איך שלא כותבים את זה...) וקצת יותר מדויק: 1.מה הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה קם בבוקר? הולכת לעשות פיפי
2.מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני השינה? מסתכלת בפלאפון 3.מה הדבר הראשון שחשבת עליו הבוקר? עד כמה היום ישעמם לי? 4.מי הבן אדם הראשון שראית הבוקר? בטח אחותי או משו בסגנון... 5.איך אתה אוהב להעביר את סופי השבוע שלך? שישי בערב להיות עם חברים ושבת בשינה\בריכה 6.מה מפחיד אותך? לאבד אנשים 7.מה מרתק אותך? ספרים, לראות אנשים שמנגנים על כמה כלים (סקסופון גררר
) 8.מה מעציב אותך? שאני עושה לפעמים לאנשים רע. ולא בכונה
9.מה משמח אותך? הו חברים שלי שתייה/אכילה: 1.מה המזון האהוב עליך? גלידה
2.מה הארוחה החלומית שלך? עם המוווווווווווון שוקולד אם אפשר 3.מה אתה שותה במהלך היום? מים או פטל 4.מה אתה שותה במהלך הלילה (משקה אלכוהולי אהוב)? אממ אין משו האמת 5.קפה או תה: שוקו
6.סוכר או סוכרזית: ברור שסוכר. דיאטה דיאטה, אבל לא להגזים... 7.מלח או פלפל: מלח 8.פלאפל או שווארמה: פיצה 9.פיתה או לאפה: לאפה 10.סמי או סוסו: אה?! 11.אחמד או סלים: אחמד 12.מועדון או בית קפה: מועדון 13.פאב או דאנס בר: פאב 14.תאטרון או ז'אן דארק או מה? 15.גלילאו גלילאי או קופרניקוס: הראשון. אתה: 1.מה המוטו שלך בחיים? אין כ"כ 2.אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה? הוו ווואו שאלה קשה 3.מעשה נועז שעשית? בנג'י? 4.מעשה טפשי שעשית? אומרת כל מיני דברים ליד האנשים הלא נכונים
5.סוד אפל, סטייה או הרגל משעשע שיש לך: לקנות כבשים
6.האם היית בחו"ל, ואיפה?לא
7.איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? אין לי שמץ 8.מה יש לך מתחת למיטה? עוד מיטה 9.האיבר הכי סקסי בעיניך הוא: עיניים. וכפות ידיים אם הן יפות 10. מה סקסי בעיניך? נשיכות
11. מה רומנטי בעיניך? ים 12. אם היית יכול לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזר ולמה? לפני חודש וחצי. כי אני רוצה אותו שוב. 13. אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה? סבא;[ 14. איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? ציור. כ"כ. ועוד... 1.צבע: אדום 2.בעל חיים: זברה. אבל זה לא בהישג יד.. אז כלב 3.ספר (רק אחד! אין לנו כוח לניתוחים עמוקים) אוהווווווו קשה לי מדי. 4.סרט:שודדי הקריביים לדורותיו. ג'וני
5.שחקן: ג'וני דפ
6.שחקנית: אממ 7.דיסק: אוי יש כ"כ הרבה 8.שיר: ^^ 9.מקום בילוי: ים 10. פורום אהוב: אין כ"כ 11. עונה: חורף
12. מקום להעביר בו חופשה: איפשהו בצפון 13. רכב: אנערף 14. מישהו שאתה אוהב או מעריך ומעולם לא אמרת לו את זה: לאדעת 15. ציטוט מסרט/ספר/סדרה: "כשהשמש שוקעת, אנשים קטנים עושים צל גדול" (הנסיך הקטן) 16. עיתון: נו באמת 17. סדרה: הישרדות האמריקאי הוו מישו באמת קרא?

Lp Fairy

New member
[=

בכלליות: 1.שם: רעות התות..[= 2.גיל: 20 בקרוב... 3.מין (וחסר למי שיכתוב לי פה חזק או כל 5 שעות כמו שעון ): חחחח אישה אישה..[= 4.צבע עיניים: חום.. 5.צבע שיער: חום..חחח 6.גובה: מטר 70+.. 7.מצבך הארוני: חחח לקח לי זמן להבין...עדיין סטרייטית..(בנות זה עם הרבה יותר גרוע מבנים..) 8.פירסינגים: בפופיק ובאף.. 9.קעקועים: בכתף שמאל בגב..פיה..תם שלי..[= 10.משקפיים: לרוב עדשות.. 11.אייסיקיו או מסנג'ר, ציין מספר או כתובת אם נפשך חושקת בכך: [email protected] 12.שפות שאתה מדבר/לומד: עברית אנגלית ושטויות כאלה..[= 13.תכונות טובות שלך: אני מאוד חברותית? חחח 14.תכונות רעות שלך: עקשנית ברמה מטורפת. 15.אמרו לך פעם שאתה דומה ל: אחינועם ניני..=/ וקצת יותר מדויק: 1.מה הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה קם בבוקר? שרה יחד עם השעון המעורר..חחח 2.מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני השינה? שמה גלגלצ בטלוויזיה..ח 3.מה הדבר הראשון שחשבת עליו הבוקר? "יאללה הביתה!!" (הייתי לילה שמירות בבסיס..) 4.מי הבן אדם הראשון שראית הבוקר? עירית...אחת ששמרה איתי.. 5.איך אתה אוהב להעביר את סופי השבוע שלך? בקרית שמונה..!! עם האנשים שאני הכי אוהבת..[= 6.מה מפחיד אותך? נחשים..איכ 7.מה מרתק אותך? מוות.. (ואוו אני נשמעת מלחיצה..) 8.מה מעציב אותך? גם מוות..של אנשים שקרובים.. 9.מה משמח אותך? פפפפ יותר מידיי דברים.... שתייה/אכילה: 1.מה המזון האהוב עליך? לזניה..[= 2.מה הארוחה החלומית שלך? חחחח ברור הלזניה שאני מכינה! 3.מה אתה שותה במהלך היום? בד"כ מים מינרלים.. 4.מה אתה שותה במהלך הלילה (משקה אלכוהולי אהוב)? אישה של גולדסטאר (וייגר לפעמים..) 5.קפה או תה: שוקו 6.סוכר או סוכרזית: סוכר 7.מלח או פלפל: מלח 8.פלאפל או שווארמה: פלאפל 9.פיתה או לאפה: פיתה 10.סמי או סוסו: סוסו 11.אחמד או סלים: אחמדדדדד [= 12.מועדון או בית קפה: מועדון 13.פאב או דאנס בר: דאנס באר 14.תאטרון או ז'אן דארק תאטרון 15.גלילאו גלילאי או קופרניקוס: נלך על גלילאו אתה: 1.מה המוטו שלך בחיים? עדיף להצטער על שניסית מאשר להצטער על שלא ניסית... 2.אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה? מכסה את המינוס שלי..[= 3.מעשה נועז שעשית? לתפוס טרמפים מהרצליה עד הבית (קריות..) (ואוו אני ככ לא נועזת..על הפנים..) 4.מעשה טפשי שעשית? חחח הוו יש רבים...כמו לצייר על הקירות עם צבעי פנדה..[= 5.סוד אפל, סטייה או הרגל משעשע שיש לך: אני מכורה לסנו דיי בקיץ..אין מקום שאני הולכת אליו בלעדיו... 6.האם היית בחו"ל, ואיפה? פולין (למרות שאני לא יכולה לקרוא לזה חו"ל) 7.איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? אני אהייה מקורית ואגיד אמריקה.. 8.מה יש לך מתחת למיטה? פוך חח 9.האיבר הכי סקסי בעיניך הוא: שפתיים.. 10. מה סקסי בעיניך? שיער קצוץ..או פרוע כזה..חח 11. מה רומנטי בעיניך? פרחים..חח נו מה אני? אישה? לא יודעת... 12. אם היית יכול לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזר ולמה? הימים הראושנים של צהל...כדי לדעת מה זה צבא אמיתי.. 13. אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה? מממ קורט קוביין..[= 14. איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? ציור.לגמרי!!! ועוד... 1.צבע: כתום בהיר.[= 2.בעל חיים: דגים חח 3.ספר (רק אחד! אין לנו כוח לניתוחים עמוקים): התמימים- הרלן קובן 4.סרט: 300!!! 5.שחקן: ג'וש הארטנט..חחח 6.שחקנית: קמרון דיאז 7.דיסק: כהן@מושון- כושר גופני 8.שיר: violet hill-coldplay 9.מקום בילוי: קוי באר..[= 10. פורום אהוב: אוווווו חחח לא יודעת כולם אותו דבר... 11. עונה: סתיו 12. מקום להעביר בו חופשה: כינרת [= 13. רכב: פיג'ו 206 14. מישהו שאתה אוהב או מעריך ומעולם לא אמרת לו את זה: ממממ לא חושבת שיש כזה בנאדם..(אני בעד להגיד לאנשים את אהבתי..[=) 15. ציטוט מסרט/ספר/סדרה: "give them nothing but take away from them everthing" 300 [= 16. עיתון: ישראלי היום.. 17. סדרה: אנטומיה של גריי [=

DonnaJoe

New member
הו, אני אוהבת כאלה

בכלליות : 1. שם : חן 2. גיל : בקרוב 14 3. מין : נקבה 4. צבע עיניים : בחול - אפור 5. צבע שיער : מקורי - חום. במצבו הנוכחי אדמוני - ג'ינג'י 6. גובה : 1.68 וחצי ( על הפרינציפ ) 7. מצבך הארוני : סטרייט 8. פירסינגים : 3 לובים והליקס 9. קעקועים : אין 10. משקפיים : אין 11. אייסיקיו או מסנג'ר, ציין מספר או כתובת אם נפשך חושקת בכך- במסרים 12. שפות שאתה מדבר / לומד : עברית ואנגלית ( אמורה לדעת גם קצת ערבית ) 13. תכונות טובות שלך : צינית ( ? ), חברותית 14. תכונות רעות שלך : פרפקציוניסטית 15. אמרו לך פעם שאתה דומה ל : אניה בוקשטיין. יותר מדי פעמים. וקצת יותר מדויק : 1. מה הדבר הראשון שאת עושה כשאת קמה בבוקר ? חוזרת לעוד רבע שעה של שינה 2. מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה ? כפיפות בטן ( ביום טוב ) / קוראת / מנגנת בגיטרה 3. מה הדבר הראשון שחשבת עליו הבוקר ? "דורון תקע וואחד נחירה" ( מפגש עם מלא אנשים, היינו ערים כל הלילה ) 4. מי הבן אדם הראשון שראית הבוקר ? לא ישנתי, ראיתי את כולם 5. איך את אוהבת להעביר את סופי השבוע שלך ? שינה, חברים, נגינה. בעיקרון מנוחה 6. מה מפחיד אותך ? שיקרה משהו לאנשים שאני אוהבת 7. מה מרתק אותך ? 8. מה מעציב אותך ? סרטים, שואה, רצח רבין, התעללות בבעלי חיים. 9. מה משמח אותך ? חברים, הופעות, גיטרה, ספר טוב שתייה / אכילה : 1. מה המזון האהוב עליך ? אוכל סיני צמחוני 2. מה הארוחה החלומית שלך ? פטריות בטמפורה בכמות בלתי מוגבלת 3. מה אתה שותה במהלך היום ? מים, מיץ תפוזים, לימונדה 4. מה אתה שותה במהלך הלילה ( משקה אלכוהולי אהוב ) ? צעירה מדי ולא מפרה חוקים
5. קפה או תה : שוקו 6. סוכר או סוכרזית : לא שותה תה וקפה 7. מלח או פלפל : מלח 8. פלאפל או שווארמה : פלאפל 9. פיתה או לאפה : כל הבצקים אצלי בראש 10. סמי או סוסו : XDD 11. אחמד או סלים : ?? 12.מועדון או בית קפה : 13. פאב או דאנס בר : 14. תאטרון או ז'אן דארק : תאטרון 15. גלילאו גלילאי או קופרניקוס : מי המציא את השאלון הזה ?! את : 1. מה המוטו שלך בחיים ? צחק כל עוד נפשך בך 2. אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה ? קניות בפול & בר,קונה מלאמלא דיסקים 3. מעשה נועז שעשית ? אני אדם פחדן 4. מעשה טפשי שעשית ? יש יותר מדי 5. סוד אפל, סטייה או הרגל משעשע שיש לך : סטייה לנעלי סקייט, מכורה למסטיקים 6. האם היית בחו"ל, ואיפה ? יוון, הולנד, גרמניה, אוסטריה, איטליה, שוויץ 7. איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת ? אירופה, רק בגלל המזג אוויר 8. מה יש לך מתחת למיטה ? מצעים 9. האיבר הכי סקסי בעיניך הוא : שפתיים, עיניים, ידיים 10. מה סקסי בעיניך ? תהרגו אותי - נעליים. פירסינג, גיטרה, סקייטרים ( ילדה קטנה וטיפשה, כן כן ) 11. מה רומנטי בעיניך ? לחבק חזק חזק חזק, נשיקה על המצח, לבוא ולחבק מאחורה כזה 12. אם היית יכולה לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזרת ולמה ? מעדיפה לחשוב על ההווה 13. אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה ? 14. איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך ? שירה, ריקוד ברייקדאנס ועוד.. 1. צבע : שחור, טורקיז, אפור כהה 2. בעל חיים : כלבה ודגים 3. ספר : משאלה אחת ימינה, מישהו לרוץ איתו 4. סרט : מישהו לרוץ איתו 5. שחקן : יו לאורי 6. שחקנית : בר בלפר 7. דיסק : "אהבת איש הפח" - בעז בנאי 8. שיר : "אדום", "היא כל הסיפור" - הקספרים 9. מקום בילוי : ת"א 10. פורום אהוב : תחשבו לבד 11. עונה : חורף 12. מקום להעביר בו חופשה : אירופה 13. רכב : 14. מישהו שאתה אוהב או מעריך ומעולם לא אמרת לו את זה : כל מי שנמצא בקטגוריה זו יודע את זה 15. ציטוט מסרט / ספר / סדרה : "זה לא מה שאתה חושב !!, זה רק נראה כאילו אנחנו שוטפים כלים." - האוס. ---- מספר ציטוטים מתוך "מדריך הטרמפיסט לגלקסיה" - "בזמנים כאלה, כשאני תקוע בפתח אוויר ווגוני עם אדם מביתלג'וז, ועומד למות מחנק בחלל העמוק, בזמנים כאלה אני מצטער שלא הקשבתי למה שאמרה לי אמי כשהייתי צעיר." פורד פרפקט: "למה? מה היא אמרה לך?" ארתור: "איני יודע. לא הקשבתי." ---- "למה אתה צריך לחשוב? אנחנו לא יכולים לשבת סתם ולעשות בודובודובודום עם השפתיים?" 16. עיתון : לא ממש קוראת, מדי פעם גלריה של הארץ 17. סדרה : האוס, הפיג'מות

^___^ מי לייק שאלונים

בכלליות: 1.שם: ענבל 2.גיל: 15 3.מין (וחסר למי שיכתוב לי פה חזק או כל 5 שעות כמו שעון ): נקבה 4.צבע עיניים: חום בהיר ג'ינג'י חחח 5.צבע שיער: ג'ינג'י 6.גובה: 157 7.מצבך הארוני: הממ מה? 8.פירסינגים: אין 9.קעקועים: אין 10.משקפיים: אין 11.אייסיקיו או מסנג'ר, ציין מספר או כתובת אם נפשך חושקת בכך [email protected] 12.שפות שאתה מדבר/לומד: אנגלית, צרפתית ולשעבר פינית 13.תכונות טובות שלך: הממ בוגרת, חמודה, חכמה וכאלה :ם 14.תכונות רעות שלך: עצלנית חחח 15.אמרו לך פעם שאתה דומה ל: מישהי מעמוק באדמה, לינדזי לוהאן (עאלק), ועוד כמה וקצת יותר מדויק: 1.מה הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה קם בבוקר? חוזרת לישון וזזהXD 2.מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני השינה? מסדרת ת'מיטה כי היא בד"כ מבולגנת P: 3.מה הדבר הראשון שחשבת עליו הבוקר? על מה שחלמתי 4.מי הבן אדם הראשון שראית הבוקר? אמא 5.איך אתה אוהב להעביר את סופי השבוע שלך? עם אח שלי כשהוא חוזר מהבסיס, אני מנסה להפוך את הסופ"שים למשפחתיים כאלה 6.מה מפחיד אותך? ג'וקים :S 7.מה מרתק אותך? סודות, עומק 8.מה מעציב אותך? דברים רעים בעולם חחח, קשה להסביר 9.מה משמח אותך? לראות אנשים, לרקוד, לקבל מתנות ומחמאות חחח שתייה/אכילה: 1.מה המזון האהוב עליך? פיצה D: 2.מה הארוחה החלומית שלך? פונדו, אכלתי רק כשהייתי פיצית ושכחתי איך זה 3.מה אתה שותה במהלך היום? מים 4.מה אתה שותה במהלך הלילה (משקה אלכוהולי אהוב)? וודקה 5.קפה או תה: אף אחד 6.סוכר או סוכרזית: סוכר 7.מלח או פלפל: מלח 8.פלאפל או שווארמה: אף אחד 9.פיתה או לאפה: פיתה 10.סמי או סוסו: לא אומר לי הרבהXD 11.אחמד או סלים: שניהם מפחידים S: 12.מועדון או בית קפה: מממ שניהם כייפים 13.פאב או דאנס בר: דאנס בר 14.תאטרון או ז'אן דארק: תאטרון 15.גלילאו גלילאי או קופרניקוס: -טיפשה- המ לא יודעת מי זה קופרניקוס אתה: 1.מה המוטו שלך בחיים? אין לי מוטו, אני משתנה הרבה אז קשה לי להסכים על משהו אחד 2.אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה? הולכת לזארה :) 3.מעשה נועז שעשית? לא אומרת :) -מסמיקה- 4.מעשה טפשי שעשית? הלכתי הפוך בכותל כי אמרו לי שאם לא זה עושה מזל רע חחחחח, אבל אני לא היחידה אז מילאXDDD 5.סוד אפל, סטייה או הרגל משעשע שיש לך: מממ לא יכולה לחשוב על אחד כרגע 6.האם היית בחו"ל, ואיפה? פריז, וכל השאר היו כשהייתי ממש קטנה אז לא נחשבP: 7.איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? פריז או אמריקה 8.מה יש לך מתחת למיטה? עוד מיטה נפתחת D: 9.האיבר הכי סקסי בעיניך הוא: וואי, שאלה קשה. זה יכול להיות זרועות, עיניים, לפעמים שיער...אחד מהם, אני מניחה 10. מה סקסי בעיניך? קשה לתאר במילים, יש לי תמונות וריחות וטעמים בראש, אבל לכתוב זה בלתי אפשרי כרגע חחח 11. מה רומנטי בעיניך? מילים שבאות מהלב :) 12. אם היית יכול לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזר ולמה? לפני שנתיים בערך, כי האנשים שהייתי איתם כל הזמן היו מדהימים, וכרגע קשה לשמור על קשר 13. אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה?הודעה מלמעלה P: 14. איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? קורדינציה יותר טובה XD...אבל זה בתהליכים של שיפור :) ועוד... 1.צבע: המממ לא יודעת, כולם D: 2.בעל חיים: טיגריס 3.ספר (רק אחד! אין לנו כוח לניתוחים עמוקים) מלך החומוס ומלכת האמבטיה, זה מה שעולה לי כרגע :) 4.סרט: יווו אממ החולמים. 5.שחקן: ג'וד לאו, גאל גרסיה ברנל, דניס לארי, לואיס גאראל 3>, מאור כהן 6.שחקנית: וואי, אין לי מושגXD 7.דיסק: מופע הארנבות של ד"ר קספר בlive 8.שיר: יש יותר מדי, קשה לבחור :) 9.מקום בילוי: קניון חחח, אף פעם לא נמאס. או בישוב ליידי אצל חברים, יותר טוב :) 10. פורום אהוב: כרגע זה הפורום היחידי שאני בו 11. עונה: חורף 12. מקום להעביר בו חופשה: פריז, ניו יורק 13. רכב: יש לי תמונה בראש אבל אין שמות. אני אסתפק במכונית אדומה עם גג נפתח, קלאסית ואלגנטית :) 14. מישהו שאתה אוהב או מעריך ומעולם לא אמרת לו את זה: המ אני בד"כ אומרת דברים טובים כשיש, אבל לא אמרתי לדוד שלי 15. ציטוט מסרט/ספר/סדרה: אין לי כרגע 16. עיתון: לא קוראת. ידיעות אחרונות XDDDD 17. סדרה: וואי, יש מיליון.... rescue me, as if, נישואים פלוס, פלורנטין, חיות פשע, queer as folk (התמכרות חדשה P: ), סאות'פארק :)

דין1231

New member
משעמם לי ולא בא לי ללמוד לבגרות../images/Emo9.gif

.שם:דין 2.גיל:17 עוד חודש 3.מין (וחסר למי שיכתוב לי פה חזק או כל 5 שעות כמו שעון ):המין היפה 4.צבע עיניים:חום 5.צבע שיער:חום 6.גובה:1.63 7.מצבך הארוני:מבוגלן מאוד 8.פירסינגים: 9.קעקועים: 10.משקפיים:משקפי שמש :) 11.אייסיקיו או מסנג'ר, ציין מספר או כתובת אם נפשך חושקת בכך מסנג'ר!!!!!!!!!!!!!!!:) 12.שפות שאתה מדבר/לומד:רוסית עברית אנגלית ספרדית 13.תכונות טובות שלך:אין כאלה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח 14.תכונות רעות שלך: לא כדאי שאני יתחיל..:) 15.אמרו לך פעם שאתה דומה ל: מרינה מהישרדות, לשפי(בשביל ילין הבת) ולחצי עולם בערך וקצת יותר מדויק: 1.מה הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה קם בבוקר?מכבה את השעון המעורר 2.מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני השינה?כותבת הודעה לחמו 3.מה הדבר הראשון שחשבת עליו הבוקר?איך חמו לעזעזל לא שלח לי הודעה 4.מי הבן אדם הראשון שראית הבוקר?אמא 5.איך אתה אוהב להעביר את סופי השבוע שלך? משחקי כדורגל
6.מה מפחיד אותך?מוות של אנשים קרובים 7.מה מרתק אותך?וואו הרהב דברים 8.מה מעציב אותך?המוןהמוןהמון דברים 9.מה משמח אותך? ממ.. לראות אנשים שאני אוהבת שתייה/אכילה: 1.מה המזון האהוב עליך? חחחח אין לי פייבוריטים 2.מה הארוחה החלומית שלך? 3.מה אתה שותה במהלך היום?נסטי/מים 4.מה אתה שותה במהלך הלילה (משקה אלכוהולי אהוב)?בירה 5.קפה או תה:תלוי 6.סוכר או סוכרזית:סוכר 7.מלח או פלפל: מלח והרבה 8.פלאפל או שווארמה: לא משנה 9.פיתה או לאפה:פיתה 10.סמי או סוסו:זוג עבריינים 11.אחמד או סלים: וואלה שניהם אני יעשה אחלה סלט ערבי :) 12.מועדון או בית קפה: תלוי במצב רוח או במועדון 13.פאב או דאנס בר: 14.תאטרון או ז'אן דארק 15.גלילאו גלילאי או קופרניקוס: אני אתה: 1.מה המוטו שלך בחיים? מה שלא יודעים לא כואב 2.אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה? קונה פאג'רו 3.מעשה נועז שעשית? לא בן-אדם נועז:) 4.מעשה טפשי שעשית? לא חסר 5.סוד אפל, סטייה או הרגל משעשע שיש לך: נשאיר את זה בסוד :) 6.האם היית בחו"ל, ואיפה? 7.איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? 8.מה יש לך מתחת למיטה?מיטה נפתחת 9.האיבר הכי סקסי בעיניך הוא:כפות ידיים גבריות, שפתיים, עיניים 10. מה סקסי בעיניך?כפות ידיים גבריות, שפתים, חיוך 11. מה רומנטי בעיניך? איכס 12. אם היית יכול לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזר ולמה?גיל 8- כי זו פשוט התקופה הכי יפה שיש 13. אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה? אחי................................... 14. איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך?כישרוןלהיות מוכשרת בהכל :) ועוד... 1.צבע:ורוד 2.בעל חיים:כלבה שהיא אהובת ליבי האחת והיחידה
וצב 3.ספר (רק אחד! אין לנו כוח לניתוחים עמוקים) על ההתחצפות הזאת לא תקבלו אפילו אחד! 4.סרט: 5.שחקן: 6.שחקנית: 7.דיסק: 8.שיר: 9.מקום בילוי: גאלה! 10. פורום אהוב: 11. עונה: שונאת את כל העונות 12. מקום להעביר בו חופשה: איטליה
צרפת
לונדון
13. רכב:מצובישי פאג'רו/פולסווגן/אאוגי 14. מישהו שאתה אוהב או מעריך ומעולם לא אמרת לו את זה: וואו יש המון 15. ציטוט מסרט/ספר/סדרה: 16. עיתון: 17. סדרה:

רק היום נכנסתי לפורום אז רק היום עונה...

1.שם:מאיה מור 2.גיל:21 3.מין (וחסר למי שיכתוב לי פה חזק או כל 5 שעות כמו שעון ):נקבה (אתם מכירים בן שקוראים לו מאיה?) 4.צבע עיניים:כחול 5.צבע שיער:ג'ינג'י 6.גובה:164 7.מצבך הארוני:סטרייט 8.פירסינגים:אין 9.קעקועים:אין 10.משקפיים:רק לרחוק 11.אייסיקיו או מסנג'ר, ציין מספר או כתובת אם נפשך חושקת בכך:167584606 אבל בקושי מתחברת 12.שפות שאתה מדבר/לומד:עברית ואנגלית-יודעת, מנסה ללמוד ספרדית 13.תכונות טובות שלך:עקשנות,אכפתיות 14.תכונות רעות שלך:עצלנות!!!!! 15.אמרו לך פעם שאתה דומה ל:ג'ינג'ית מהצלצול הגואל (לא זוכרת את השם...) וקצת יותר מדויק: 1.מה הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה קם בבוקר? פיפי 2.מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני השינה?רואה טלויזיה 3.מה הדבר הראשון שחשבת עליו הבוקר?מי הבן זונה שהתקשר אלי והעיר אותי 4.מי הבן אדם הראשון שראית הבוקר?עוד לא ראיתי... 5.איך אתה אוהב להעביר את סופי השבוע שלך?שישי-עבודה שבת-לא לעשות כלום!!!!! 6.מה מפחיד אותך?מבחנים 7.מה מרתק אותך?חתולים 8.מה מעציב אותך?מוות 9.מה משמח אותך?משפחה שתייה/אכילה: 1.מה המזון האהוב עליך?צ'יפס 2.מה הארוחה החלומית שלך?אהממממ אני צריכה לחשוב על זה.... 3.מה אתה שותה במהלך היום?מים,שוקו קפה וקצת קולה 4.מה אתה שותה במהלך הלילה (משקה אלכוהולי אהוב)?בירה גינס 5.קפה או תה:קפה 6.סוכר או סוכרזית:סוכר 7.מלח או פלפל:מלח 8.פלאפל או שווארמה:שווארמה 9.פיתה או לאפה:פיתה 10.סמי או סוסו:סמי 11.אחמד או סלים:סלים 12.מועדון או בית קפה:גם וגם 13.פאב או דאנס בר:דאנס בר 14.תאטרון או ז'אן דארק:תאטרון 15.גלילאו גלילאי או קופרניקוס:גלילאו גלילאי אתה: 1.מה המוטו שלך בחיים?לסלוח זו לא חולשה,נצור אהבה בדרכך... 2.אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה?מספרת לכולם.... 3.מעשה נועז שעשית?אני דיי פחדנית כנראה.... 4.מעשה טפשי שעשית?הסכמתי לשחק מונופול 3 פעמים ברצף 5.סוד אפל, סטייה או הרגל משעשע שיש לך:קנקים באצבעות 6.האם היית בחו"ל, ואיפה?בכמה מדינות בארופה...בקרוב במרכז אמריקה!!!!! 7.איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת?לונדון 8.מה יש לך מתחת למיטה?שטיח 9.האיבר הכי סקסי בעיניך הוא:חזה אצל בנים ורגליים אצל בנות 10. מה סקסי בעיניך?זיפים 11. מה רומנטי בעיניך?דברים קטנים ולא צפויים 12. אם היית יכול לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזר ולמה?לתחילת העולם כי ראיתי "היה היה" לפני כמה ימים וזה נראה לי מרתק...חח 13. אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה?ג'ון לנון 14. איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך?יכולת לעוף ועוד... 1.צבע:סגול 2.בעל חיים:חתול 3.ספר (רק אחד! אין לנו כוח לניתוחים עמוקים)"הארי פוטר 4.סרט:החוש השישי 5.שחקן:ג'וני דפ 6.שחקנית:אנג'ינה ג'ולי 7.דיסק:השני של הקספרים 8.שיר:אדום/הקספרים 9.מקום בילוי:לאו בלומ'ס-פאב ברמת החייל 10. פורום אהוב:רק עכשיו חזרתי לכתוב בפורומים אז.....זה!!! 11. עונה:אביב 12. מקום להעביר בו חופשה:קיבוץ 13. רכב:דייהטסו שרייד 14. מישהו שאתה אוהב או מעריך ומעולם לא אמרת לו את זה:הרבה מאד זמרים ואמנים... 15. ציטוט מסרט/ספר/סדרה:my name is inigo montoya,you killed my father,prepre to die!!! 16. עיתון:את 17. סדרה:חברים

למעלה