שירשור הפרק - 16, הדחה - 21:00

שיו חחח איזה קורעת רנין!!!!

"שיו שיו שיעוף מפה כבר... הוא והבת שלו..." איזה מלכה חחחח מותר להם לומר את זה בכלל? :)

האח85

New member
רנין אומרת לליאון על יוסי

"מתי הוא והבת שלו יעופו מפה כבר?" ואח"כ אומרת על יוסי "למה הוא צריך להיות פה? אנחנו צעירים אנחנו צריכים את החשיפה" כזאת צבועה!!!!!!!!!, עלאק רק לפני כמה ימים היא אמרה שהיא אוהבת את יוסי ועינב, ורק לשי היא אמרה שהיא לא צריכה את הפרסום והכסף...

ruti

New member
איזו חוויה? שי חזר לחדרה לעשות חוויה ../images/Emo8.gif

ruti

New member
כולם לזכור! שבוע הבא מעיפים את רנין הנחשית !!

היא הגזענית הכי גדולה בבית הזה. הכי שקרנית. הכי מניפולטיבית. אחרי שי היא הנחשית שצריך להעיף ומהר. הדירים החדשים יודעים שהיא הנחשית ויזהרו ממנה

Lomsahne

New member
באונה אתם כבר ממש שומעים מה שבאלכם ?

היא אמרה אנחנו פה בשביל החוויה-אתם מדמיניים

ruti

New member
רנין שתלך לשטחים בשביל חוויה. היא טפשה או מה?

רק טמבלית יכולה להגיד שהיא באה בשביל החוויה. היא שם בשביל הכסף.

ruti

New member
רנין תכף תפרש הכל כגזענות כלפיה ../images/Emo8.gif

היא הרי לא גזענית. אנחנו גזענים. זה אנחנו שרימינו, שיקרנו, תקענו סכינים לכולם

bibaso

New member
רימינו, שיקרנו, תקענו סכינים לכולם

זה לא קשור לגזענות, זה סתם מכוער

חבורת הרשע עומדת להתפרק../images/Emo6.gif../images/Emo66.gif

קודם כל יש לציין שהתוכנית ממש הפכה לנושא שיחה חח כולם מדברים על בובליל
הרביעיה הזאת ממש מגעילה אותי(לא מכלילה את לאון בינהם)קיויתי מאד ששי ילך היום הביתה וזה קרה הוא בעצם יצר את הקבוצות וגרם לבלגן,שפרה כמה שהיא מגעילה אותי עדיפה על שי ובעזרת ה' תעוף שבוע הבא
מה שהיא עשתה ליוסי עם הלחם ממש מגעיל, גברת תירגעי זה בסך הכל לחם ואם כולם\רובם החליטו שצריך לקנות ליוסי לחם מלא אין לך זכות ללכת ולמחוק את זה מהרשימה,ואל תגידו שלא כי היא עצמה הודתה בזה והוציאה את עצמה רע מאד. השיחות טלפון של שפרה וצבר היו משעממות לא נראה שהם לא דיברו עם אחים שלהם 50 יום. איתי וונסה חמודים,אני אוהבת את ונסה ואת זה שהיא אמיתית ומוכנה להגן על איתי גם אם זה כולל לריב עם שי. כאב לי על שי אבל הוא היה צריך ללכת בלי כל קשר לזה הוא עשה מספיק בלאגן במשחק ומקווה שהעזיבה שלו תפרק את הקבוצה הזאת. לפי איך שזה נראה יכנסו 3/4 דירים,4 דירים לדעתי זה יותר מדי. אם הדירים שיכנסו חכמים הם יתחברו ליוסי ועינב כי רואים לאן האהדת הקהל הולכת וזה ללא ספק לבובלילים אז הם צריכים להתחבר אליהם. חחח אני עדיין מקווה שחזני יכנס לבית
ומצטערת על החפירה

שפרה לא מחקה וחבל שההפקה הציגה את זה ככה

אפילו עינב אמרה שהם רבו על זה ובסוף זה נגמר והמשיכו שפרה לא מחקה את הלחם ועובדה שהסכום היה בדיוק עם הסכום המותר אם היא היתה מוחקת, היה להם פחות.

ruti

New member
שפרה הקריאה קמח מלא במקום לחם מלא ../images/Emo4.gif

זה מה שקרה. שפרה לא מודה בטעות הזאת שלה. הם קבלו קמח במקום לחם מלא. או שרשמו לא נכון או ששפרה עשתה את זה בכוונה כדי שיוסי לא יקבל את הלחם בריאותי שלו אחרי שהם רבו על זה בתקציב בסלון

bibaso

New member
עינב אמרה גם שקנו קמח מלא

והיא לא היתה בחדר של האח הגדול מי שלא מודה בטעות זו את

למעלה