"דרך ארוכה".

Cm 2004

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo106.gif "דרך ארוכה". ../images/Emo106.gif../images/Emo160.gif

מכוכב נולד היישר אל הגמר אירוויזיון שבקייב חתיכת דרך אההה? זה עוד כלום. * פירסמתי את זה גם לפני כמה ימים בפורום אקזיט אך בטח יש כאן כמה כאלה שעדיין לא ראו (ויש גם תוספת קטנה)
אז החלטתי לכתוב זאת בפורום של הדיווה ההורסת: שירי מימון איך הגיעה מתמודדת כוכב נולד מתוכנית כזאת עד לייצוג מדינתה באירוויזיון? (ואני אומר: איך לא?) * זה התחיל... * יום אחד כאשר הופיעה שירי לראשונה על מסכי הטלויזיה וכבשה את כולם בקולה המצמרר עם השיר "בוא" שאנחנו נסרב לבקשה של דיוה שכזאת? אמרה "בוא" אז באנו! בהמשך התוכנית זה רק הלך וגדל וגדל וגדל וגדל והתראינו אם אותה דיוה על הבמה בניצנים! שם היא לקחה את המקום ה-2 אבל כשיש לך כישרון כזה גם אם תהיה מקום אחרון אתה תצליח! וכך קרה!!! שירי "דיווה" מימון הגיעה לאקזיט במטרה להגיש פינה (בימינו: קטנה) על מוסיקה אך אנשי אקזיט ידעו וזיהו את הכישרון הרב הטמון בכוכבת,בדיוה,במהממת,ההורסת : שירי מימון והחליטו לצרף אותה לצוות המנחים של התוכנית (לאחר אודישן קטן) שאותו היא עברה בקלות! מאז.. כולנו ממשיכים לראות אותה על המסך מנחה את תוכנית הטלויזיה "אקזיט" בכישרון רב! פשוט: דיווה! אין לכך מילה אחרת! בנתיים, אותה זמרת שלקחה "רק" מקום 2 בניצנים עבדה על דיסק הבכורה שלה ועד היום הספיקה להוציא 2 סינגלים מתוך תקליט הבכורה: הראשון: "עד שתבין אותי" ואני אומר שירי: איך אפשר שלא להבין אותך? איך? מה שתרצי - תקבלי! :) סינגל זה זכה להצלחה רבה! והתנגן לו בכל תחנות הרדיו ובכל מקום אפשרי! לא עברו להם מספר חודשים קטנים וכבר הוציאה שירי את הסינגל השני: "השקט שנשאר" ובצדק,אין אחד שלא יכול להישאר בשקט אחרי שיר כזה! אחחחחחחחחחחחחחח איזה שיר! איזה מילים! איזה קול! איזו עוצמה! שלמות! שירי,אף פעם לא מאכזבת! ואזזזזזז... קרה הדבר הגדול ביותר שיכול לקרות! החלוםםםם שתמיד היה אז בגדר חלום פתאום תופס משמעות עמוקה ומתגשם! השיר "השקט שנשאר" ביחד עם שירי וצוות זמרות הליווי יהיה אחד מן השירים שעלולים לייצג את ישראל באירוויזון! והנה מגיעה לה תחרות הקדם אירוויזיון שירי מתמודדת בתחרות זאת יחד עם מספר אומנים שונים מהארץ! הלחץ וההתרגשות בשיאה! האם היא תעלה? האם היא תקח? האם היא תנצח???? ואז............... שיר מספר 7! "השקט שנשאר" הוא זה שייצג את ישראל באירוויזון! נו באמת?? חשבתם שיקרה אחרת! שמדינה כמו שלנו תוותר על זמרת כזאת???? אין מצב! כן כן כן!!!! החלום סוף סוף מתגשם! שירי היא זאת שתסע השנה לקייב ותייצג את ישראל באירוויזיון! שירי היא זאת שתעמוד שוב מול מסכי הטלויזיה למיליוניייייייייייי איש ותופיע באולם ענקקקקקק לקהל רחבבבבב ביותר! ואז מגיע לו עוד רגע קטן וגורלי: חצי הגמר בקייב! אחחחח איזו התרגשות... מה יהיה? האם שירי תגבר על הפוליטקה? האם שירי תשים את ישראל על המפה.. ותעלה לגמר הגדול???? האם זה יקרה, או שמה לא? את התוצאה לכך כולם יודעים: ישראל עולה לגמר אירווזיון! או יותר נכון: שירי,היא זאת שמעלה את ישראל לגמר. כןןןןןןןןןןןןןן,שירי מימון הביאה אותנו לגמר הגדול! שירי מימון עשתה זאת... היא זאת שחדרה לליבם של כלללללל אירופה והעלתה אותנו לגמר. שירי עוד לא הספיקה להתאושש "מהזכייה" ומהעלייה לגמר ועוד לא עוברים להם יומיים וכבר מגיע לו הגמר הגדול! אחרי חודשים של תכנונים,חזרות ומה לא? שירי עולה על הבמה ושרה שנית את "השקט שנשאר" ההתרגשות בשיאה.. הפרפרים בבטן לא מפסיקים לעוף!! הלחץ היסטרי.. כולם בהיסטריה... כולם מחכים לתוצאות ואכן אנשים,שירי עושה זאת שוב ובגדול! שירי לוקחת את המקום ה-4 עם 154 נקודות ומביאה לה ולמדינתה כבוד וגאווה גדולה שירי,אין לך מושג כמה אנחנו: גאים בך שיחקת אותה, היית גדולה, כובשת, מרגשת ופשוט: מהממת! אין מילים אנשים,הסיפור הזה על דיווה ששמה הוא: שירי מימון אינו נגמר... הוא רק: מתחיל!

Cm 2004

New member
התפקשש לי קצת עם ההדגשה ../images/Emo9.gif

אז תסלחו לי כן?
תודה.

NoA141

New member
וואי...איזה יפה זה...../images/Emo2.gif../images/Emo13.gif

וזה כל כך נכון...

Cm 2004

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo45.gif תודה.. שמח שאהבת! :)

וזה שזה נכון מסכים איתך (אחרת לא הייתי כותב את זה)

Cm 2004

New member
../images/Emo9.gif תודה מאמי ../images/Emo24.gif

אבל קרדיט אי אפשר לעשות,אפשר לתת!
אבל בטח התכוונת ל:"גל,אני עושה לך פרסום"

Cm 2004

New member
פששש כבר זה: ../images/Emo160.gif לטאגליינס ../images/Emo45.gif

כבוד
חחח תודה. (תודה להוריי שהביאוני עד הלום,תודה למשפחה שתמיד אהבה ופירגנה והכי חשוב תודה לסוכן הענק שלי! ותודה ענקית לכם שבלעדיכם אני פשוט חצי בנאדם)
אחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מתי יבוא היום שאני יגיד את זה באמת

חנן ויס

New member
מהירים אנחנו

=) ואתה משקיע כל-כך יפה ראיתי גם בפורום אקזיט אז מגיע לך!

oren456

New member
כל הכבוד על ההשקעה

שנשמע רק בשורות טובות משירי הדיווה המושלמת ושהפורום הזה יהיה הכי best .

למעלה