פרישת מנהל הפורום

../images/Emo43.gif פרישת מנהל הפורום ../images/Emo43.gif

אנו מודים ל Walk Two Moon על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לו הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

אוקיי, זה ממש בא לי בהפתעה. ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

לא שאני שולחת אצבע מאשימה או משהו בסגנון, אבל... אבישי? מיכל? מישהו? הסבר בבקשה? מאיפה זה צץ? למה? בהצלחה בהכל אבישי. מקווה שהכל בסדר, אני קצת בלחץ כרגע.

Walk Two Moons

New member
ובכן, אין שתי דרכים לומר שלום ../images/Emo9.gif

[...אבל יש הרבה שבילי פרידה - נאמר, לפני הודעת הפרידה ההו-כה-אישית ומרגשת של תפוז אנשים (כל-כך כיף לא להיות מחוייב לפוליטיקלי קורקט
!), ואחרי. אז בפני מי שחושב שהסדר התהפך, אני מתנצל, ולהלן מילותיי:] אומרים שצריך לדעת מתי לפרוש, ויכול להיות שהזמן הנכון היה כבר לפני מספר חודשים. יש לפרישה הזאת כמה סיבות, חלקן קשורות לזמן, אחרות למוטיבציה, נוספות למקום שבו אני נמצא כרגע בחיי, שלעיתים קרובות מדי לא מוצא עניין בשיתוף ובפומביות. בכל מקרה, ברגע שעלה במוחי רעיון העזיבה, לא היה לי ספק שזה הדבר הנכון לעשות, לטובתי ולטובת הפורום. כמובן שאשאר בסביבה, ואפילו יותר בקלות, בלי המחוייבות לנכוח, לשרשר ולנג'ס עם כללים והנחיות שאפילו לי לא ברורה עד הסוף הנחיצות שלהם. זהו, אני מרגיש שאני עוזב את הפורום במצב טוב, בתקופה של תנועה והתרחשויות תחת שרביטה של האקס-קולגה המהוללת שלי, וגם בזכות עבודת הארכיון המהוללת-לא-פחות של הנברניות האדירות. תשמרו עליו. וזכרו, ילדים - ".Don't judge a man 'til you've walked two moons in his moccasins" היו ברוכים, אוהב אתכם הרבה. אבישי.

לגמרי מבינה אותך ../images/Emo13.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

כיף לא להרגיש חייב ובלי להרגיש מחוייבות. וחוץ מזה, אתה עדיין כאן. לא נפטרת מאיתנו. אז אל תחשוב שאתה עוזב אותנו לתמיד. קשה להיפטר מאיתנו

למעלה