שלומי שבן בבארקה

B a m b o o k

New member
../images/Emo47.gifשלומי שבן בבארקה../images/Emo47.gif

ואוו ואוו ועוד פעם, ואוו!!! למי שאין כוח לקרוא סיכום ארוך מאוד, אז הנה בקצרה-היה מדהים
למי שכן יש כוח, אז הנה לכם: הצטיידתי בכרטיס כבר משעות הבוקר, כדי להגיע מוקדם ולתפוס מקום טוב. פתיחת השערים אמורה הייתה להיות ב22:00, אבל משום מה היא הייתה לפני ולא הצלחתי לתפוס מקום ישיבה. אבל זה לא מה שהפריע לי לשבת קרוב לבמה... ישבנו בתצפית מצויינת(כשיהיו תמונות יותר מאוחר, תראו
) על שלומיכשהוא על הקלידים וברגע שהוא קם דלגתי לי בין המקומות כמו קרפדה קטנה וחמודה
השעה לפני, שצריך לחכות כדי שהוא יעלה, הייתה ממש מצחיקה עם דו שיח עם כמה אנשים נחמדים ותצפית על הבארקה הולך ומתמלא. בשתי דקות ל11 שלומי והלהקה עולים ומתחילים לשיר וכך היה(ומה שבין השירים): 1.פעם שירים 2.ניו-אייג'-בגרסא קצבית ומעולה 3.הומור 4.גור חתולים-עשה לנו כל מיני פרצופים תוך כדי ושלח ידיים באוויר להמחיש לנו עד כמה האריהוא מאהב טוב ולביאהיא מאהבת טובה וגור החתולים הוא סתם מפונק. אחרי שהוא סיים לשיר הוא אמר שלום ותהה לעצמו (בקול), מה גורם לבנאדם לשיר בקול כזה, עוד הוא הוסיף שכנראה עובר עליו משהו והוא לא רוצה לשתף את האנשים שמסביב אז נעבור לשיר הבא שכתב אותו דוד אבידן שהיה ממש נמר אבל מת כמו כלב- 5.בעיות אישיות 6.האזרח ה-1-ואוו וואו וואוווווווו איזה ביצוע!!!!! הרגשתי שם שכל העולם רועד מרוב עוצמה. כמובן שהוא הסביר שהשיר הוא על חלום שהוא חלם:שהוא נשאר לבד בעולם לפני שהעולם עומד להתפוצץ. שלומי קם למרכז הבמה והתחיל לרקוד לנו לקראת השיר הבא: 7.מצטער (לראות שגם אתה נפלת ל...)-לאדעת אם זו רק אני, אבל איך שהם ניגנו, עלה לי בראש מופע סטרפטיז וזה היה ממש משעשע, שלומי רקד ריקוד נורא מיוחד וגם הוא הזמין לריקוד עוד יותר מיוחד את עידו אגמון הבסיסט והיה משו לפנים
8.יעלה 9.דניאלה- בבית הראשון שהוא מספר על המוזיקה שהיא שומעת הוא החליף את ה"במיוחד ההם, איך קוראים להם" בבנות נחמה ובסינרגיה בנימה צינית ואהבתי, אהבתי, אהבתי. בנוסף הוא ניגן על האורגן-נייד הזה והוא אמר שכל הזמן הוא מתפדח לעלות עם זה, אבל פה זה היה שונה וכיף
10.שרמוטה פוריטנית-שלומי רצה ללמוד לנגן על גיטרה, אבל אמא שלו שלחה אותו ללמוד פסנתר, אז הוא חשב להקדיש לה את השיר-אבל לא
11.אני שוקעת... תפוס אותי!-השיר האהוב עלי! ישבתי קרוב קרוב ובסוף, בשורה האחרונה "לא תאהב תחזיר, מישו אחר בעיר יתפוס אותי" היה שקט כזה, אז אמרתי (וכנראה זה נשמע כמו צעקה, כי כולם צחקו
) "מישו אחר בעיר" שלומי הסתכל עליי והשלים אותי תוך כדי צחוק והצביע עלי "יתפוס אותה" וכמה מהקהל שלהלהלה
12.עמוק-תפילה קטנה שכולנו מוזמנים להצטרף אליה. 13.כולם אומרים 14.מותק, את אצלי בראש-מקדיש את זה למי שנמצאת אצלו בראש וכנראה נשארה גם בבית ולא הגיעה עד ב"ש 15.מסיבת חוף-"מסופר על בחור שלקח אקסטזי והתחיל לראות דברים..." פה הם ירדו מהבמהוהתחילו מחיאות כפיים וצעקות, שלומי עולה לבד עם השירים הבאים (שבכלל לא נכתבו בפלייליסט): 16.כשהיית איתי (לא אהבת לרקוד) 17.עברנו לצפון-"תשירו את זה, כאילו אתם ממש מתכוונים לזה!" 18.ניו יורק VS יחזקאל 19.יחזקאל ממשיל הלהקה חוזרת לבמה עם השירים הבאים: 20.מוכן לאהבה-הוא קיבל השראה מהספר ובלה בלה בלה 21.אינטואיציה-הוא טוען שהלקה פיתחה הרגל כל הופעה לעשות את השיר בגרסא אחרת, והפעם זה היה לא מוגדר-זה היה אדיר! 22.אריק-בגרסא פסיכודלית משו, בהתחלה קנטרי (כי אנחנו אוהבים קנטרי), אח"כ עבר לרוק רועש שבקושי הצלחתי לעקוב אחרי השיר והסתיים במוזיקת קנטרי ששלומי עשה על המפוחית
"הייתם נפלאים תודה תודה תודה" שלומי חוזר אחרי כמה דקות ושר לנו את (שגם לא היה כתוב בפלייליסט): 23.סיגריות-הוא פתח ואמר שהוא הפסיק לעשן אבל הצליח רק שבוע ויום,ומישו שהיה איתו בגמילה או מה שזה לא יהיה היה בהופעה שלו ואז שלומי עלה לבמה עם סיגריה והוא עשה לו חשק לעשן ובגללו הוא עשין אז הוא נשבע שהוא לא יעלה יותר לבמה עם סיגריה-אבל הוא לא עמד בשבועה שלו ועלה עם סיגריה
והקדיש את השיר למירי בן יוסף שמאוד אהבה סיגריות ומאוד אהבה את השיר הזה והיא נפטרה לפני שנתיים. וזהו. נגמר. חיכינו שירד למטה, להגיד לו עד כמה היה מעולה ואז מישו מההפקה בא לעלות ושאל אותנו למי אנחנו מחכים "לשלומי"-"הוא יודע שאתם מחכים?"-"לא..."-"אוקי שניה"-אחרי שניה הוא מציץ אלינו מהחדר אמנים ואומר לנו לעלות-סיום מעולה להופעה מעולה-לא יכולתי לבקש יותר. אז עלינו ואמרתי לו עד כמה היה מדהים, הוא חתם לי על החוברת של הדיסק (כי זה הכי כיף שיש דיסק מוקדש), הצטלמנו ונתתי לו חיבוק על הופעה מעולה (והוא בתגובה החזיר לי חיבוק ו-"אוי איזה חמודה" בחיוך
) היה קשה לי להרדם אחרי זה, הייתי בהיי מטורף, ואפילו עכשיו-יש לי חיוך דבילי כזה מרוח על הפנים
ואני חושבת לעצמי עד כמה זה היה שווה כל שקל מה-70 ש"ח ששילמתי.

ivis

New member
רק בהופעה בצוללת לא היה 'סיגריות'

הוא הבטיח לי פעם הבאה אבל. נשמע שהייתה אחלה הופעה

למעלה