מסירה, מכירה, קניה וחיפוש ספרים לכאן

הכוסון32

New member
אני מעוניינת לקנות את הספרים

כמה ספרים מהסדרה יש לך? אני מוכנה לקנות ממך חלקם במחיר הנוחכי ויותר אם את מוכנה להוריד במחיר... אם את רצינית דברי איתי באי מייל: [email protected]

בר39

New member
יש לי משהו כמו שלושים

ספרים מהסדרה (אולי קצת יותר ) שלחתי לך מייל מחכה לתשובה בכל אופן (אם המייל שלי לא הגיע)את מוזמנת ליצור איתי קשר במייל [email protected]

Noam S

New member
שלום../images/Emo70.gif אני מוכר את הספרים הבאים:

בדיחות לילדידים דידי מנוסי ביאליק - שירים חיים נחמן ביאליק בלב שמח - בדיחות יצחק סלע ג'ינג'י 1 - המרגל מדירת הגג גלילה רון פדר (עם הקדשת הסופרת וחתימה מלפני 20 שנה!) גינס: ספר השיאים של גינס 1990 דפנה האוזמן-עוזרי דדו : 48 שנה ועוד 20 יום - כרך שני חנוך ברטוב דפי של רפי סמדר שיר הנץ ממלטה - דשיאל המט הסיפורים האמיתיים ביותר בעולם מוטי ירדני העולם הסודי של בעלי החיים ענשיונל גיאוגרפיק העימות ק צטניק הצל מנחם שלו פורטוגלי הר מגדון פבל גורבצ'בסקי ויקטוריה קנוט המסון חיי גולדה מאיר טליבנובקה גבעת המוות : ספר תיעודי שלמה ירושלים יהודה ושומרון רנה הברון ישראל והעמים ב יעקב כץ צבי בכרך ישראל והעמים ג צבי בכרך יעקב כץ ישראל והעמים ד יעקב כץ צבי בכרך כובע משולש הקצוות אלארקון ביישנות ואיך להתגבר עליה פיליפ מרמרוס מבחן רשל רבקה גלשטיין מדריך isdn בישראל אבי ויס מה קורה לגופי - בנים לינדה מדארס מותר לכם גם לחלום; סיפורים יעקב הורוביץ מלאכים באים : רומאן - ספרי סימן קריאה יצחק בן-נר ספר הבדיחה לילדים אברהם אבן-שושן ספר הפקודות של : norton comander במחשבים האישיים פטריות ותמנונים מוטי בן-ינאי קאטרינה - נובלה אהרן אפלפלד שחמט למתחילים ג. סאוואג' אלן אבא גוריו אונורה דה בלזק אנגלית לדוברי עברית לאה קירשנברג שני תלמידי חכמים שהיו בעירנו; אגדת הסופר;ביער ובעיר; האדונית והרוכל שמואל יוסף עגנון 100 topics for your english literature bagrut for yod-aleph, yod-bet 4,5 points Ilan Yacobi Acollection of stories Yaffa Kleiner Brandwein Conquer english grammar : a comprehensive book for high school students q by ilana plaut Ilana Plaut תלמוד בבלי מסכת סנהדרין תלמוד בבלי מסכת קדושין מסכת מכות עם כל המפרשים "הלכה ומעשה - הלכות מצוות שבין אדם לזולתו" הליכות עולם - קיצור דינים בין אדם לחברו. הספר כחדש תמונות הספרים: http://s404.photobucket.com/albums/pp129/Sell79/Books/

מנשה99

New member
ספרים למכירה/החלפה

מעוניין למכור את הספרים הבאים (האם יש מי שרוצה בכולם?), נא להניח שהספרים שלמים אך לא במצב טוב או מעט פגומים. נא לפנות רק במייל: [email protected] - לגבי מחירים ודואר. אפשר גם החלפה בספרים ישנים, פספורטים ישנים וכד'. שואה 1. אנצקלופדיה גלויות – וארשא 1953 כריכה פגומה 2. ערים ואמהות בישראל חלק רביעי אוגוואר, ויניציאה, טשרנוביץ, ניקולסבורג – 1950 – סימני עש 3. ערים ואמהות בישראל חלק שביעי ברטיסלבה 1960 - סימני עש תרשיש 4. שקספיר אגדת חורף תש"ה ללא גב 5. ירוחם לוריא שירים תש"י 6. וירגיליוס איניאס תש"ו א"י 7. עולי הגרדום – המדרשה הלאומית 1978 + ההתנקשות בלורד מוין 1975 8. מארץ קישון ספר העמק 1967 9. וילנאי עכו שנות שישים? 10. בצידי דרכים בנו רותנברג 1953 11. אטלס פרידל שטרן – אחרי 1956 12. אגודת פרדס בת 70 – 1900-1970. 13. בן צבי: מחקרים ומקורות 1966 קטלוגים 14. פיקאסו מוזיאון ת"א 1966 15. מוזיאון ישראל ז'ק ליפשיץ 1971 כל מיני 16. ספר הנהג- קולני שנות שישים 17. תערוכת כלביחם לאומית אשקלון 1976 דוחות שיפוט 18. נהוראי ר' נהוראי מתוניס ופיוטיו, מיכל שרף 1982 19. חוברת תמונות פיגו 504 יצאה באנגליה 20. 9 חוברות פנטסיה 2000 - : 14, 15, 18, 24, 26, 27, 29, 31, 32.

לאוהבי ספרים יש לי למכירה ספריות

שהיו בחנות ספרים. למעונינים להתקשר 054-2460040 בימי ב' ד' מהשעה 10:00-18:00 ביי שפרה

jen10

New member
ספרים למכירה והחלפה

בת המזל - איזבל איינדה-70 חלום חייה- לינדה שאו-15 לילות בשלג- דיאנה ויטני-15 קורסרודס-35 אנה ומלך סיאם- 75 שני כרכים קסם שבלב- מרגוט דלטון-15 בחיק המשפחה- הקטור מאלו-25 לחיי האהבה-20 לגעת באושר- 20 הבורחות-וי.ס אנדרוס-30 בקסטריט בויס הסיפור האמיתי-30 בת יפתח רגן נעמי 50 חלומות ומשאלות- 2 ספרים של תאומות אולסן-20 הנשיקה הראשונה שלי-20 אש השדות יוקטן- אורית עוזיאל-20 הוד הדממה - סנדרסאן אינדו- 70 המגה- קולין- 70 נערת הזהב-10

GMAT

אני זקוק לספרי GMAT, לחלק הכמותי, האם קיים מישהו בנמצא שבבעלותו ספר כזה? תודה רבה, נאור

ספרים נוספים למכירה+ספרי לימוד 02.03.2009

בכח המעשה-אברהם קריניצי 35 בשער האומות-משה שרת 40 המרד-מנחם בגין 40 השלב הבא-שמעון פרס 30 אשרי הגפרור- אביגדור המאירי 30 מכתב מפקין-פרל ס.בוק 25 ייחוד וייעוד-דויד בן גוריון 30 ששת ימי מלחמת הניצחון-אלבום תצלומים מהודר,כריכה קשה-40 ספרי לימוד: אלגברה 3 יח"ל - אהרון אספיס 25 ניהול חשבונות יסודות ב-אילנה מרגלית-20 קרנרמן 1-8 advanced level english practical grammar in focus-Eric Cohen Books - 20 selected passages access to english-rita carmel and janet goren - 20 תולדות עם ישראל בדורות האחרונים א'+ב' - משה ליפשיץ 20 משירת ימי הביניים,שירת ספרד ואיטליה,מקאמות-אברהם בן יוסף 15

eyar66

New member
מחפשת:המטריצה האלוהית

של גרג בראדן,אשמח לתגובה,שיהיה לכולנו שבוע נפלא אייר

nimrodanne

New member
"גיבור ואנטי גיבור...."-יד שנייה קנייה.

לכולם שלום, מחפש אני את הרשימה הרומנים {לא יחידות הלימוד} הנ"ל כספרים יד שנייה. * "לב החשיכה" - גוזף קונרד * "וזרח השמש" - הרנסט המנגויי * "המשפט" - פראנץ קפקא * "הקנאה" - אלן רוב גרייה אנא צרו קשר [email protected] תודה ובברכה, נמרוד.

מייליי

New member
מחפשת פופים יד 2 במצב טוב

מי שמעונין למכור שלחו לי מסרים תודה

TAINTED SAINT

New member
מחפש לרכוש את כל סדרת הארי פוטר.../images/Emo119.gif../images/Emo28.gif

אני מחפש לרכוש את כל סדרת ספרי הארי פוטר בעברית יד 2 במצב טוב מאוד\מצויין ובמחיר הוגן בירושלים. נא לא לפנות בהצעות במסרים אם אינכם ירושלמים מפני שאין לי אפשרות להגיע לערים אחרות ובגלל התנסות בלתי נעימה האופציה של שליחת כסף מראש תמורת ספרים ש"ישלחו בדואר" אינה קיימת מבחינתי,הרכישה תתבצע במזומן. נא לפנות לפני פורים מפני שהספרים מיועדים להיות מתנת\הפתעת חג לבני חובב המכשפים והקוסמים. ירושלמים המעוניינים למכור את הסדרה מתבקשים לפנות דרך מערכת המסרים. תודה.

ספרים למכירה במצב מעולה

קרב מוחות - ג'ון לאנג אדמה בים - שלמה ניצן הקוקיה - יעקב שביט לילה על העיר - ראובן מירן הגיבור - יוסף ועדיה בארטלבי/בניטו סרנו - הרמן מלוויל

ספרי לימוד למכירה במחירים נמוכים

אנליזה,3 יחידות - בני גורן 25 פרקים נבחרים בכלכלה חלק א - שלמה יובל 15 ידיעת הלשון הפועל - אילת ברגר 15 מתמטיקה ל-3 יחידות,כרך ב - יואל גבע 25 הערבים אזרחי ישראל - פרקים באזרחות 15 המאה ה-20 - אייל נווה 20 פרקים בתורשה 15 במלוך מלך ספרי מלכים - ד"ר ישראל חגי 25 "ויהי אור" - ד"ר ישראל חגי 25

ספרי מחשבים במצב מעולה

HTML 4 - מרק בראון וג'רי הוניקאט - 30 JAVA SCRIPT מדריך ויזואלי מהיר - טום נגרינו ודורי סמית 30 ASP 3 למפתחי אתרים באינטרנט - ירון לייפנברג ואייל לייפנברג 30 JAVASCRIPT למפתחי אתרים באינטרנט - ירון לייפנברג 20

למעלה