שאלון ראש השנה

../images/Emo74.gifשאלון ראש השנה../images/Emo75.gif

אוהבים את ראש השנה?
אוהבים את התפוח שלכם עם דבש או בלי?
איפה אתם חוגגים השנה?
כבר תכננתם מה ללבוש לערב חג? מה?
קניתם כבר מתנות למשפחה?
את מי אתם הכי מחכים לראות בערב חג?
איזה שיר של נועם נראה לכם הכי מתאים לראש השנה?
יש לכם תוכניות מיוחדות לחופש?

בראש השנה בראש השנה..

☼ 03/09/10 18:49 אוהבים את ראש השנה? אוהבת חופש. אוהבים את התפוח שלכם עם דבש או בלי? בלי בעע דבש איפה אתם חוגגים השנה? לא יודעת עוד כבר תכננתם מה ללבוש לערב חג? מה? לא קניתם כבר מתנות למשפחה?לא את מי אתם הכי מחכים לראות בערב חג? דוד שלי גלעד ! חח איזה שיר של נועם נראה לכם הכי מתאים לראש השנה? אף שיר.. יש לכם תוכניות מיוחדות לחופש? לנוח!

ednaye10

New member
מסכמת

אוהבים את ראש השנה?חג נחמד. אוהבים את התפוח שלכם עם דבש או בלי? אני מעדיפה עם דבש. איפה אתם חוגגים השנה? אני עדיין לא יודעת. כבר תכננתם מה ללבוש לערב חג? מה? לא. קניתם כבר מתנות למשפחה? לא קניתי עדיין מתנות . את מי אתם הכי מחכים לראות בערב חג? את אחותי. איזה שיר של נועם נראה לכם הכי מתאים לראש השנה? יופי. יש לכם תוכניות מיוחדות לחופש?לא משהו מיוחד,אני בטח ייקח סרט מהבלוקבאסטר.

בר דותן

New member
שנה חדשה..

אוהבים את ראש השנה?כן אוהבים את התפוח שלכם עם דבש או בלי?עם איפה אתם חוגגים השנה?סבתא :) כבר תכננתם מה ללבוש לערב חג? מה? עוד לא ... קניתם כבר מתנות למשפחה?לא חח את מי אתם הכי מחכים לראות בערב חג?אף אחד חחח איזה שיר של נועם נראה לכם הכי מתאים לראש השנה? יש לכם תוכניות מיוחדות לחופש?לחופש הזה לא לסוכות כן :)

למעלה