מסירה, מכירה, קניה וחיפוש מוסיקה לכאן

daniel9977

New member
הזדמנות בלתי חוזרת: חתימה של פול מקרטני

שלום לכולם, אני מציע להחלפה חתימה מקורית של פול מקרטני. פול חתם בטוש שחור על גבי עמוד השער של הביוגרפיה הרשמית שלו: Many Years From Now שנכתבה ע"י בארי מיילס בשיתוף מלא עם פול מקרטני. פול חתם על הספר בבוקר יום שישי, ה-26/09/08, מחוץ למלון דן בת"א, יום אחרי הופעתו ההיסטורית בפארק הירקון, כשעה לפני עזיבתו את ישראל בדרכו לשדה התעופה. תמונה של החתימה המדוברת מצורפת! הספר במצב מצוין והחתימה נוצצת! בתמורה אני מבקש אך ורק פריט אחד בלבד: אלבום הסולו הראשון (ע"ג תקליט כמובן) של יורם ארבל מ-1972 שנקרא "טוב שאת כאן". במידה ויש לכם את התקליט ואתם מעוניינים לבצע את ההחלפה, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר במסרים של תפוז או באחד משני המס' האלה: 03-6023132 052-3239388 בברכה, דניאל.

daniel9977

New member
מוכן להחליף את החתימה גם באחד מהפריטים האלה:

א. תקליטון של להקת הקצב הכוכבים הכחולים: שיר של שלום/שלכת. ב. תקליטון של להקת הקצב זוהר השביעי: מצילתיים. ג. תקליטון של האחיות שמר שרות שני שירים של הביטלס בעברית. בברכה, דניאל.

The Fading

New member
דיסקים וקלטות טייפ למכירה

אלטרנטיבי/גראנג'/ישראלי : PINK FLOYD - THE FINAL CUT PINK FLOYD - THE DIVISION BELL THERAPY ? - HIGH ANXETY THERAPY ? - SUICIDE PACT'YOU FIRST PINK FLOYD - A MOMENTARY LAPSE OF REASON MONOTONIX - BODY LANGUAGE MUSE - SHOWBIZ MUSE - ORIGIN OF SYMMETRY ROCKFOUR - NATIONWIDE קלטות טייפ : PANTERA - FAR BEYOND DRIVEN OVERKILL - UNDER THE INFLUENCE BODY COUNT - BORN DEAD PEARL JAM - PEARL JAM PEARL JAM - VITALOGY ALICE IN CHAINS - ALICE IN CHAINS סטלה מאריס - סטלה מאריס

X Offender

New member
קונה הכל מהכל על הספייס גירלז !

היי אני אספן של הספייס גירלז כבר המון שנים מאז תחילת דרכים אני רוצה להעשיר את האוסף שלי בכמה שיותר פריטים שקשורים בלהקה כמובן שאיניני זקוק לאלבומים הרגילים יש לי את כולם מחפש בעיקר פוסטרים קלטות ודיאו שונות, ספרים וכל מיני מרצ'נדייז שיצאו למכירה בתקופה :]

maiodo

New member
חבל לך על הזמן - אני האדם למשימה

יש לי קלטות וידאו וגם איזה סינגל ומלאאאא חומר כתוב ואולי עוד כמה שטויות שכבר שכחתי מעוניינן? כתוב לי בפרטי

Luna Sphere

New member
../images/Emo41.gifדיסקים למכירה- כולם במצב מצויין!!../images/Emo41.gif

כל הדיסקים הנמכרים במצב מצויין! כל דיסק נמכר ב-30 ש"ח, הנחות מיוחדות למרבים בקנייה עברית- 20 ש"ח The Used- Lies For The Liars Razorlight- Razorlight Avril Lavigne- Under My Skin Linkin Park- Live In Texas - DVD Sum 41- Half Hour Of Power Sum 41- All Killer No Filler מוניקה סקס- פצעים ונשיקות שייגעצ- להפסיק לאכול עוגות Evanescence- Fallen The Doors- The best 2 CDS Harry Potter and the Prisoner of Azkaban Harry Potter and the Goblet of Fire יוני בלוך- הרגלים רעים אפרת גוש- הסליחה ואני מטרופולין- הסליל Avril Lavigne- My World DVD John Lennon acoustic Westlife- Westlife Robbie Williams- Sing When You're Winning Madonna Robbie Williams- Intensive Care Westlife- Coast To Coast Robbie Williams- Greatest Hits Kaiser Chiefs- Employment Britney Spears- Oops I did It Again Westlife- World Of Our Own Girl Power collection

daniel9977

New member
למכירה: תקליטון פס-קול הסרט "שרית" מ-1974

שלום לכולם, למכירה תקליטון פס-קול הסרט הישראלי "שרית" מ-1974 בכיכובם של יגאל בשן, דליה פרידלנד, חיה קציר ומני פאר (במאי: ג'ורג' עובדיה). התקליטון מכיל ארבעה שירים: 1. כוכבים לא משקרים - יגאל בשן (בליווי ריקי גל) 2. איך שנים עברו - נאוה ברוכין 3. עוד מעט - יגאל בשן 4. החיים היפים - יגאל בשן העטיפה והתקליטון במצב טוב מאוד. מה שרואים בתמונות זה מה שמקבלים. המחיר הוא רק 150 ש"ח. ניתן להתקשר אלי לאחד משני המס' האלה: 03-6023132 052-3239388 דניאל.

daniel9977

New member
למכירה: פתאום אחר ימים רבים - שלמה ארצי 1972

שלום חברי פורום יקרים! ברצוני להציע בפניכם למכירה את אלבום הסולו השלישי של שלמה ארצי מ-1972 "פתאום אחר ימים רבים" על גבי תקליט ויניל. מדובר בהדפסה הראשונה והמקורית של התקליט (לייבל ישראדיסק), העטיפה מבריקה-מנויילנת (יש למינציה). הדבר המיוחד בעותק הזה הוא המצב החדש שלו למרות שעברו כמעט 40 שנה מאז הודפס! העטיפה והתקליט במצב פשוט פצצה! העטיפה נקייה ולבנה לגמרי, זוהרת ונוצצת כאילו הודפסה הבוקר, הלמינציה מושלמת! התקליט גם כן במצב חדש לגמרי (ספק אם נוגן בכלל), מבריק ונוצץ כאילו הודפס הבוקר. מה שרואים בתמונות זה מה שמקבלים. האמינו לי שבמציאות העותק הזה נראה הרבה הרבה יותר מדהים ומרשים מאשר בתמונות. המחיר הוא רק 300 ש"ח (שימו לב: לא ניתן למצוא את התקליט המקורי בחנויות ובטח שלא במצב מדהים שכזה). ניתן לפנות אלי תמיד דרך המסרים של תפוז או באחד משני המס' האלה: 03-6023132 052-3239388 בברכת שבוע טוב וחג שמח. דניאל.

ליטרט

New member
עברי, אביתר, אביב וארקדי למכירה!

למכירה הדיסקים הבאים: אביב גפן - עם הזמן, מהדורה מיוחדת (כפולה), הכוללת גם את הדיסק 'מחוץ לתחרות' - 45ש"ח ארקדי דוכין - יותר ממני (כפול) - אוסף הכולל את 'המיטב' ו'אוסף פרטי' - 40ש"ח אביתר בנאי - אביתר בנאי (הדיסק הראשון שלו) - 30ש"ח עידן רייכל - הפרויקט של עידן רייכל / ממעמקים - 30ש"ח עברי לידר - מלטף ומשקר - 25ש"ח עברי לידר - האנשים החדשים - 25ש"ח עברי לידר - זה לא אותו דבר - 25ש"ח --------------------------------------- כל הדיסקים במצב מעולה ובאריזות המקוריות. חג שמח! דורון 052-4810752 [email protected]

daniel9977

New member
מחפש תקליט של להקת הנח"ל בתוכנית "בפעם ה-18"

שלום, אני מעוניין לקנות את התקליט של להקת הנח"ל בתוכנית "בפעם ה-18" (תמונה של העטיפה מצורפת). לא משנה מצב התקליט והעטיפה. ניתן לחזור אלי לאחד משני המס' האלה: 03-6023132 052-3239388 דניאל.

למעלה