שיר השבוע

A t z a

New member
../images/Emo79.gifשיר השבוע../images/Emo79.gif../images/Emo80.gif

זוכרים,נכון?
אתם עונים.. והפעם- יחזקאל .VS ניו יורק השורה האהובה\הקטע האהוב עליכם בשיר- דעתכם הכללית על השיר(מילים,לחן)- על מה לדעתך השיר מדבר?- רגעים מיוחדים בהם אתם אוהבים במיוחד לשמוע את השיר- אילו יכולתם לשנות משו בשיר,להוסיף בית,להוריד אחד,כל דבר,הייתם משנים?- במידה ויש לשיר קליפ, הקליפ מתאים לשיר?- רגש שהשיר מעורר בך- סיפור אישי שלך שקשור בשיר-

bleeding guitar

New member
אז אני אתחיל ../images/Emo168.gif

השורה האהובה\הקטע האהוב עליכם בשיר- לי בתחת של כולם די נוח יושב אצל יחזקאל על החוף דעתכם הכללית על השיר(מילים,לחן)- אני אוהבת את השיר על מה לדעתך השיר מדבר?- האמממ על הארץ שלנו? רגעים מיוחדים בהם אתם אוהבים במיוחד לשמוע את השיר- אין כאלו אילו יכולתם לשנות משו בשיר,להוסיף בית,להוריד אחד,כל דבר,הייתם משנים?- שום דבר במידה ויש לשיר קליפ, הקליפ מתאים לשיר?- אין קליפ רגש שהשיר מעורר בך- צחוק סיפור אישי שלך שקשור בשיר- אין שום דבר, היה נחמד לשמוע את השיר בהופעה

אחלה שיר ../images/Emo3.gif

השורה האהובה\הקטע האהוב עליכם בשיר- 2 שורות
: כותבת מחזה קצר - המיתוס של פינוקיו כמו איה הכותרת רק זמנית דעתכם הכללית על השיר(מילים,לחן)- אחלה שיר, מאוד אוהב אותו
על מה לדעתך השיר מדבר?- על החיים בארץ, האנשים שיורדים מהארץ... על זה ששלומי שבן אוהב את הארץ רגעים מיוחדים בהם אתם אוהבים במיוחד לשמוע את השיר- ממ אין משהו מיוחד... אילו יכולתם לשנות משו בשיר,להוסיף בית,להוריד אחד,כל דבר,הייתם משנים?- משאיר אותו כמו שהוא
במידה ויש לשיר קליפ, הקליפ מתאים לשיר?- האמת שאין לי מושג XD רגש שהשיר מעורר בך- שמחה? סיפור אישי שלך שקשור בשיר- חח אין משהו מיוחד. אחלה שיר פשוט

Endlessoul

New member
יאללה

השורה האהובה\הקטע האהוב עליכם בשיר: כל השיר הוא פסקת שנינות אחת גדולה, אפשר להעתיק את כולו וזהו, אבל הנה שורה אחת שאהבתי- "כמו איה הכותרת רק זמנית" [
] דעתכם הכללית על השיר(מילים,לחן)- גדולגדולגדול. על מה לדעתך השיר מדבר?- על הבלבול של בני העשרים פלוס הארצישראליים שעדיין לא יודעים מה הם רוצים מהחיים של עצמם. רגעים מיוחדים בהם אתם אוהבים במיוחד לשמוע את השיר: להקשיב לשלומי אף פעם לא יכול להזיק אילו יכולתם לשנות משו בשיר,להוסיף בית,להוריד אחד,כל דבר,הייתם משנים?- Never במידה ויש לשיר קליפ, הקליפ מתאים לשיר? אין רגש שהשיר מעורר בך: אהבה עמוקה לא"י סיפור אישי שלך שקשור בשיר: אין אני משעממת אבל לא אכפת לי

MikMercury

New member
יאללה יאללה

השורה האהובה\הקטע האהוב עליכם בשיר- הפסנתר בפתיחה ובסיום, ו"אולי באמת אני סתם עצלן." דעתכם הכללית על השיר(מילים,לחן)- עוד שיר שהתחבב עליי, מאד, עם הזמן. המילים עוקצניות ונהדרות והלחן יושב עליהן בול. על מה לדעתך השיר מדבר?- קצת ביקורת על הצעירים היורדים מהארץ או השואפים לרדת והמבט שלהם מלמעלה עליה. עדיף להתפנן כאן אצל יחזקאל, ועם האלימות והעליבות אפשר להסתדר. רגעים מיוחדים בהם אתם אוהבים במיוחד לשמוע את השיר- נסיעה בשעות היום, בכביש ירושלים ת"א (בכניסה לת"א מעבירה ל-New Age Woman..) אילו יכולתם לשנות משו בשיר,להוסיף בית,להוריד אחד,כל דבר,הייתם משנים?- שונדבר באמת. במידה ויש לשיר קליפ, הקליפ מתאים לשיר?- רגש שהשיר מעורר בך- הזדהות ועליזות, בדר"כ. סיפור אישי שלך שקשור בשיר- לא סיפור אישי, אני רק אזכיר את התוספת הקטנה מההופעות: "לי בעליבות הזאת בסדר, עוור-חרש אצל יחזקאל על החול החם"..

B a m b o o k

New member
לה לה לה

השורה האהובה\הקטע האהוב עליכם בשיר- "הבעיה בארץ הוא מטיף בשם התואר, כולם בתחת של כולם. לי בתחת של כולם די נוח, יושב אצל יחזקאל על החוף." דעתכם הכללית על השיר(מילים,לחן)- מעולה מעולה
על מה לדעתך השיר מדבר?- אממ לאדעת רגעים מיוחדים בהם אתם אוהבים במיוחד לשמוע את השיר- תמיד=] אילו יכולתם לשנות משו בשיר,להוסיף בית,להוריד אחד,כל דבר,הייתם משנים?- כלום כלום. לא משנה דברים בשירים של שלומי במידה ויש לשיר קליפ, הקליפ מתאים לשיר?- עד כמה שידוע לי, אין קליפ רגש שהשיר מעורר בך- צחוק וכיף סיפור אישי שלך שקשור בשיר- אין

bib2

New member
../images/Emo196.gif

השורה האהובה\הקטע האהוב עליכם בשיר- אולי כמו תמיד אני חושב בקטן כאן ועכשיו לא עזרו לי אף פעם אולי באמת אני סתם עצלן כי לי בעליבות הזאת בסדר. דעתכם הכללית על השיר(מילים,לחן)-
על מה לדעתך השיר מדבר?-על חיי היומיום הארץ ישראלים!? רגעים מיוחדים בהם אתם אוהבים במיוחד לשמוע את השיר-?! כשממש בא לי עליו (?) אילו יכולתם לשנות משו בשיר,להוסיף בית,להוריד אחד,כל דבר,הייתם משנים?-נאדה! במידה ויש לשיר קליפ, הקליפ מתאים לשיר?-;\ רגש שהשיר מעורר בך-הסכמה עם הטקסט...הממ.. סיפור אישי שלך שקשור בשיר-עוד לא נתקלתי בדברים מיוחדים עם השיר הזה..\;

למעלה