שיר השבוע

A t z a

New member
../images/Emo79.gifשיר השבוע../images/Emo80.gif

מהיום תכנס לפורום פינה חדשה שעוסקת בכל השירים של שלומי שבן
בכל שבוע ייבחר שיר אחר,לפי הסדר באלבומים,שעליו יישאלו מספר שאלות. כל מה שאתם צריכים לעשות זה...לענות על השאלות. מי שלא מכיר את השיר,מוזמן לנסות לענות על חלק מהשאלות לפי מילות השיר,שיצורפו בכל שבוע. השבוע נתחיל עם שרמוטה פוריטנית
השורה האהובה\הקטע האהוב עליכם בשיר- דעתכם הכללית על השיר(מילים,לחן)- על מה לדעתך השיר מדבר?- רגעים מיוחדים בהם אתם אוהבים במיוחד לשמוע את השיר- אילו יכולתם לשנות משו בשיר,להוסיף בית,להוריד אחד,כל דבר,הייתם משנים?- במידה ויש לשיר קליפ, הקליפ מתאים לשיר?- רגש שהשיר מעורר בך- סיפור אישי שלך שקשור בשיר- שתפו פעולה

bleeding guitar

New member
יאללה נלך על זה ../images/Emo168.gif

השורה האהובה\הקטע האהוב עליכם בשיר- שב, אל תמהר אסור לחבק, אפשר לדבר דעתכם הכללית על השיר(מילים,לחן)- חולה על השיר הזה אחלה מילים אחלה לחן על מה לדעתך השיר מדבר?- על יחסים מתוסבכים? על זה שכל הנשים זונות? רגעים מיוחדים בהם אתם אוהבים במיוחד לשמוע את השיר- תמיד אילו יכולתם לשנות משו בשיר,להוסיף בית,להוריד אחד,כל דבר,הייתם משנים?- לא הייתי משנה כלום במידה ויש לשיר קליפ, הקליפ מתאים לשיר?- עד כמה שידוע לי אין קליפ רגש שהשיר מעורר בך- צחוק סיפור אישי שלך שקשור בשיר- אין

../images/Emo99.gif

השורה האהובה\הקטע האהוב עליכם בשיר- את אוהבת כשרע, אל תאמרי לי לא. הזדמנות טובה כ"כ לבכות, לדבר גלויות. דעתכם הכללית על השיר(מילים,לחן)- מהמם מהמם מהמם. על מה לדעתך השיר מדבר?- רגעים מיוחדים בהם אתם אוהבים במיוחד לשמוע את השיר- תמיד, האמת. אילו יכולתם לשנות משו בשיר,להוסיף בית,להוריד אחד,כל דבר,הייתם משנים?-
במידה ויש לשיר קליפ, הקליפ מתאים לשיר?- לא נראה לי שיש.
רגש שהשיר מעורר בך- סיפור אישי שלך שקשור בשיר-

B a m b o o k

New member
משתפת פעולה

השורה האהובה\הקטע האהוב עליכם בשיר- "צחקת על חברים שלי, להקת טווסים מסכות מסכות רגשות מאוסים" דעתכם הכללית על השיר(מילים,לחן)- מעולה
על מה לדעתך השיר מדבר?- אממ מישי שהיא שרומטה?
רגעים מיוחדים בהם אתם אוהבים במיוחד לשמוע את השיר- מתי שבא
אילו יכולתם לשנות משו בשיר,להוסיף בית,להוריד אחד,כל דבר,הייתם משנים?- חס וחלילה במידה ויש לשיר קליפ, הקליפ מתאים לשיר?- רגש שהשיר מעורר בך- גורם לי לחייך סיפור אישי שלך שקשור בשיר- אמ ניסיתי ללמוד לנגן אותו?

MikMercury

New member
משת"פית

השורה האהובה\הקטע האהוב עליכם בשיר- את אוהבת כשרע.. דעתכם הכללית על השיר(מילים,לחן)- השמיעות הראשונות ממש לא עשו לי כלום, אבל הוא התחבב עליי מאד עם הזמן. על מה לדעתך השיר מדבר?- על אחת שמשחקת אותה טלית שכולה תכלת ומרימה את האף כשלמעשה היא עצמה שרלילה לא קטנה. אבל השיר טומן בחובו אמיתות אוניברסליות על בנות באשר הן.. (ספרות למועד חורף. אני מתפחלצת עוד רגע) רגעים מיוחדים בהם אתם אוהבים במיוחד לשמוע את השיר- אני יודעת?.. אילו יכולתם לשנות משו בשיר,להוסיף בית,להוריד אחד,כל דבר,הייתם משנים?- אני אוהבת את השינויים שהוא מכניס לשיר בהופעות, בהרמוניה וגם קצת במנגינה (כמו ברוב השירים). בהשוואה לזה הביצוע בדיסק נשמע טיפ טיפה חסר. אני גם נהנית יותר מסולו פסנתר שלו מאשר גיטרה.. (גם עם אורגן הקסיו הקטן והמצחיק שהוא שלף במיוחד בשביל השיר בפסטיבל הפסנתר.. יד ימין עליה, שמאל על הפסנתר. זה היה קצת מוזר, אבל חמוד)
במידה ויש לשיר קליפ, הקליפ מתאים לשיר?- רגש שהשיר מעורר בך- נו, אז אני אוהבת כשרע. sue me! סיפור אישי שלך שקשור בשיר- סתם, למדתי קצת לנגן אותו..

uk14

New member
וואו רעיון מצוין

השורה האהובה\הקטע האהוב עליכם בשיר- "את חובבת שירה, זה מקסים מקסים עיוורת לחיצוניות, את בזה לטקסים" דעתכם הכללית על השיר(מילים,לחן)- מילים מצוינות....לחן סבבה.. על מה לדעתך השיר מדבר?-על מישהו שחושבת שהיא משהו מיוחד, או מנסה להיות מיוחדת אבל היא בעצם רק שרמוטה פוריטנית רגעים מיוחדים בהם אתם אוהבים במיוחד לשמוע את השיר-לא משהו מיוחד אילו יכולתם לשנות משו בשיר,להוסיף בית,להוריד אחד,כל דבר,הייתם משנים?-לא משנה כלום בדברים של שלומי במידה ויש לשיר קליפ, הקליפ מתאים לשיר?-לא שידוע לי רגש שהשיר מעורר בך-עצבים מסוג מסוים סיפור אישי שלך שקשור בשיר-אין

Endlessoul

New member
עונה ../images/Emo20.gif

השורה האהובה\הקטע האהוב עליכם בשיר- "את אוהבת כשרע, אל תאמרי לי לא הזדמנות טובה כל כך לבכות, לדבר גלויות"
דעתכם הכללית על השיר(מילים,לחן)- שיר טוב.
על מה לדעתך השיר מדבר?- לא בראש שלי להכנס לאנליזות.. P:
רגעים מיוחדים בהם אתם אוהבים במיוחד לשמוע את השיר- כשאני במצב רוח "אפרורי" כזה, בלי רגשות שמאיימים להתפרץ, כשלא רצות לי בראש מיליון מחשבות.. צריך גם שירים כאלה לפעמים.
אילו יכולתם לשנות משו בשיר,להוסיף בית,להוריד אחד,כל דבר,הייתם משנים?- לא הייתי נוגעת בשירים של שלומי גם אם היו משלמים לי!
רגש שהשיר מעורר בך- רצון לדירה משלי אולי? חח אל תשאלו למה..
סיפור אישי שלך שקשור בשיר- אין, סליחה על השעמום האטומי שאני עושה פה.

למעלה