מארועי יום צילום מס' 1

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifמארועי יום צילום מס' 1../images/Emo9.gif

מממ אני לא יודעת בדיוק מאיפה להתחיל ח אז אני פשוט אתחיל ממש מההתחלה.. זה ארוך נורא!! טוב אז ביום ראשון היו מלא אירגונים והייתי הכי לחוצה בעולם, ישבו בבוקר עם המורה והכנו את כל הדברים וניסינו להירגע. בערב עשיתי מלא טלפונים כדי לסדר הכל ויותר נלחצתי חח מרוב לחץ לא הצלחתי לישון עד 1 וחצי ואז אחותי פשוט נתנה לי רסקיו ונרדמתי תוך חצי שעה. התעוררתי ביום שני בשעה 5 וחצי (והייתי ממש אדישה בגלל הרסקיו חח). יצאנו מב"ש לת"א ברבע ל8 (פספסנו את 7 ורבע..), מת"א לקחנו אוטובוס לנתניה (בכלל לא חיכינו.. הוא פשוט היה שם.. חח
). מנתניה לקחנו מונית לחניאל והגענו ליעד..
היינו חצי שעה אולי קצת יותר בבית, ניסינו להרגיע ת'צלמת כי היא פחדה מהכלבים כמו אנ'לא יודעת מה חח למרות שהם כאלו פיצים וחמודים..
יצאנו למגרש כדורסל ובמשך שעה וחצי היינו שם (באמצע ירד גשם אז נכנסנו לאוטו לאיזה רבע שעה..). למרות שהיינו שעה וחצי (אם לא יותר..) צילמנו רק 20 -30 דק'.. צילמנו מכל הזוויות האפשריות.. וחירפנו לנועם ת'שכל נראה לי..
[בגלל המזג אוויר ויתרנו על סצנה, נעשה אותו ביום צילום הבא בעזרת ה'!
] אח"כ חיפשנו מלא זמן מקום כשר לאכול (
), מצאנו מקום ממש נחמד.. הינו שם עד 4 וחצי אאל"ט..
חזרנו לבית של נועם, צילמנו אותו מתארגן לנסיעה לניר וצילמנו אותו יוצא...אח"כ צילמנו אותו בנסיעה לניר ושאלנו שאלות בדרך (היה לי קצת קשה לחשוב על שאלות.. כי זה ראיון לא כתוב..- ויש סיבה לזה..). הגענו לניר וצילמנו את החזרות (גם תמונות סטילס צילמנו
) ת'אמת שלמרות שהיה שם ממש מעניין ומגניב כמעט נפלתי מהרגליים.. זה לא קל להיות כ"כ הרבה זמן ערה, בפעולה ובתפקיד..
שמעתי את העיבודים החדשים.. והיה ממש כיף.. אח"כ צילמנו את הדרך מניר לקפה ביאליק.. היה ממש מלחיץ (מבחינתי בכל אופן..
) וגם בנסיעה הזאת שאלתי שאלות..וגם פה היה קשה להתרכז ולחשוב על שאלות שמתאימות לנסיעה..
אבל היה אחלה בגדול..
הגענו למקום. הלחץ התגבר. והעייפות שלי כמעט רצחה אותי! אני, הצלמת והעורכת יצאנו לעשות סיבוב ליד, בסוף סתם הלכנו לקיוסק ליד וקנינו XL וגם זה לא הכי עזר חח אממ חזרנו והתמקמנו למעלה.. העדשות והעיניים הרגו אותי אז הורדתי בזמן הכי לא מתאים כי ההופעה היתה אומר להתחיל, המשקפיים באוטו ואני לא רואה כלום! (אבל ממש כלום! חח) אז אני והעורכת רצנו לאוטו להביא ת'משקפיים. בדרך לשם כמעט נתקעתי ברוכב אופניים, בשני חברים שטיילו, בעמוד ובעץ וכמעט נפלתי במדרגות ודרכתי על חרא של חייה כלשהי.. אבל הכל היה טוב.. רצנו בחזרה עם המשקפיים והגענו בדיוק להופעה.. צילמנו מלמטה, מלמעלה, מהצד והיתה הופעה מדהימה!!
אחרי ההופעה פגשתי שתי חברות (מפתח תקווה) שהכרתי לאחת מהן את נועם לא מזמן והיא ישר התאהבה ועכשיו גם החברה שלה חח אממ.. הן הלכו ונועם דיבר עם כולם אז חיכינו לסצנה האחרונה.. היה ממש לא נעים מבחינתי כי הרגשתי שחפרנו לו טו מאץ' (לא סתם הרגשתי.. חפרנו לו!
). הוא הלך לפנינו עם החברים שלו ואנחנו נגררנו מאחוריו ולא היתי בטוחה שהוא יודע שאנחנו שם ושזה עוד לא נגמר.. ולא היה לי נעים בכלל
אבל בסוף ישבנו על חומה כזאת בחנייה ועשינו לו ראיון של אחרי הופעה.. הוא ממש ריגש אותי.. הוא דיבר יפה ומהלב.. ובאמת שהתרגשתי..
אממ אח"כ הוא הסיע אותנו למין מקום שהיתה מונית חח וחיכינו למונית שלא תגזים עם המחירים שלה לרמת גן.. המונית הרביעית לקחה לנו 40 .. זה סבבה
הגענו לבית של אחות של העורכת ב3 וחצי בערך. הודעתי לנועם שהגענו (כמו שהוא ביקש
). התארגנו לישון.. וזהו.. לא ישנתי הכי טוב אבל לפחות..
בעיקרון, הייתי ערה משהו כמו 23 שעות!! יום אחרי ביליתי עם חברה ברמת גן וחזרתי ב11 בלילה לב"ש חח היה ממש כיף! נהנתי נורא!

וואי../images/Emo70.gif אני כל כך אוהבת ימי צילום, אפילו יותר

מהסרט שיוצא בסוף
נשמע שממש נהנית......, ברור שהיית עייפה אבל זה חלק מהכיף, לא
גם אני רוצה יום צילום עם נועם

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifאת במגמת תקשורת/קולנוע אומשו?

היו לך ימי צילום..?
נהנתי, ברור, איך לא? חח אבל זה מתיש ברמות!

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifאת הסרט של ה4 דק'?../images/Emo9.gif

הוא לא אראה לי.. וסורי ששכחתי..
אבל ת'אמת שכשאמרת שהכי כיף ימי צילום חשבתי שזאת את שעשית את הסירטון..
שלשום ראינו שוב אצל ניר את הסירטון והצלמת ממש אהבה! [גם אני אבל זאת לא הפעם הראשונה..), העריכה ממש יפה.. הצילום.. הכל..
מוזר שעשיתם את הסרט הזה רק כדי להתכונן לבגרות.. שנה שעברה עשינו רק אחד..

אני כ''כ שמחה לשמוע שנהנת:)

אני בטוחה שגם נועם נהנה:] מחכה לשמוע ממך על עוד ימיי צילום ובכלל לראות ת'תוצר הסופי 3>

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifמשום מה אני קצת בספק אם הוא נהנה

..
נראה לי שנמאס לו ממנו כבר.. ו.. אם לא היה לי כ"כ עמוס שבוע הבא אז יום צילום היה יכול להיות בתחילת שבוע (מבחינתנו.. עם נועם עוד לא דיברתי על זה כי אני לא יכולה..). וגם אני מחכה. עדיין לא ראיתי את מה שצילמנו.. תודה

נשמע מדהים../images/Emo99.gif

טוב, אז כבר שמעתי ת'סיפור הזה היום חח טבל בכל זאת, אני ממש שמחה בשבילכן, על החוויה העצומה הזאת
ונשמע שאתן תותחיות על ואני מחכה כבר לראות ת'סרט
אני בטוחה שנועם נהנה, וגם שהכל יהיה בסדר.. אל תילחצי יותר מדיי.. וזהו מכאן שיהיה המון בצלחה

למעלה