Say hallo to my little (NEW) Friend

T נ י א ל

New member
תתחדש D:

הרגע חזרתי ממועדון סנוקר. שיחקנו על שולחן 10 פיט, ואני חייב להגיד שזה עולם אחר לגמרי. עד עכשיו הייתי רגיל לשחק על 7 והטבעתי כל כדור, עכשיו אני יצאתי מעפן.

9ball master

New member
על הדרך יש לי כמה פריטים שאני רוצה למכור

יש לי שני קייסים (תיקים) חדשים לגמרי (ראו תמונה מצורפת), קניתי אותם רק על מנת שיהיה במה לסחוב מקלות לארץ מעבר לכך הם יושבים לי בארון..... הקייס השמאלי עשוי מויניל איכותי יכול להחזיק 2 קתות (butts) ו 4 שאפטים, כל אחד נכנס לצינור נפרד, בתחתית כל צינור יש קפיץ שגם שומר על המקלות וגם מאפשר הוצאה קלה של המקלות. יש שני פאוצ'ים (כיסים חיצוניים) שאפשר לאכסן בהם כל מיני דברים. לפאוץ' הארוך יש גם תא צדדי שניתן לשים בו את החלק הקצר של מקל הקפצה. יש רצועת נשיאה ידנית ורצועת כתף מרופדת. הקייס הימני עשוי גם ויניל איכותי. יכול להחזיק 3 קתות ו 6 שאפטים. יש שני פאוצ'ים מאד נדיבים. יש רצועת נשיאה ידנית ורצועת כתף מרופדת. מי שמעוניין שיפנה אלי במסר פרטי

9ball master

New member
וגם מקל למכירה

מדובר במקל פול של חברת דאפרין (dufferin) הקנדי האוריגינלי (לא הסיני שיש היום בחנויות) חדש לגמרי במשקל 19oz עשוי מעץ רוזווד. המקל מגיע עם תיק מזוודה חדש לגמריי. קיבלתי את המקל הזה (עם התיק) במתנה לפני כשנתיים ואף פעם לא השתמשתי בו..... ניתן לראות גם תמונות תקריב שלו בגלריה שלי מי שמעוניין שיפנה אלי במסר פרטי

9ball master

New member
בהזדמנות......

הראשון שיקנה את אחד הקייסים (לא משנה איזה מהם) ימצא בפנים הפתעה..... מקל של חברת Boxxer עם שני שאפטים, השאפט המקורי וכן שאפט שהוזמן במיוחד עבור המקל עבור מכות פתיחה, יש לו טיפ קומבו מפנוליק אשר מאפשר מכת פתיחה אדירה ללא שום בלאי לטיפ.

shai Eisenberg

New member
מברוק אח שלי.....

יש לך מזל שזה לא דומה למקל שלי.....

shai Eisenberg

New member
טוב, ברור לך שלא אתן לך לנצח במרוץ.....

הלא הגיוני שלנו לאיסוף ציוד. הזמנתי Posion חדש, ה - Anthrax AX2 שיגיע במהרה בימנו עוד החודש דרך אגב, ביררתי את נושא ה Shaft והכלבים לא עושים שידרוג לPredator, צריך לקנות אותו במחיר מלא....
תגיד, הבאת Shaft מסויים למקל או שייש לך את הסגירה הרגילה שלך?

shai Eisenberg

New member
1. כמו שאתה יודע....

הזמנתי גם מקל פתיחה חדש + Case (מקל הפתיחה שלי וה Case הקודמים, הלכו כאחר כבוד לידידי חגי ברקוביץ) 2. מוטי בן סימון "ישב" עליי ישיבה מזרחית שאמכור לו את ה Limited Edition Lucasi שלי, ונשברתי. מכרתי לו אותו (בתמורה קניתי לעצמי את ה - Poison) 3. Jim מסר לי שהCase מוכן והוא שלח אותו. נקווה שהוא יפה כמו שאני חושב (במחיר הזה, כדאי לו שיהיה כמו שאני מצפה...) 4.בקיצור שגיא ידידי, יצאתי במסע רכישות לא ברור ובהחלט לא מוצדק,אבל אתה יותר מכולם תבין את השריטה שלנו. נתראה ברכישות הבאות.....

9ball master

New member
הסגירה הרגילה....

כך שה 314 וה OB-1 מתאימים רק שיש להם טבעת שלמקל אין... אולי אני אזמין לו עוד פרדטור בהזדמנות.... אם אני אצא למרוץ אני יהפוך למחוסר בית מהר מאד.... אני לצערי עברתי להליכה איטית... לפחות יש כך יותר זמן לשחק עם כל מקל... יש לי לפחות 4 מקלות (יצרנים) על הרשימה שאני רוצה להוסיף לאוסף שאני אוכל לעמוד בקנייה שלהם לאט לאט ועוד איזה עשרים שאני יכול רק לחלום עליהם....

9ball master

New member
תבדוק את ההודעה בנושא פרדטור למכירה...

אני היום החלפתי לו את שני הטיפים והחלקתי את השאפטים, הם במצב טוב! שהוא אמר לי שהוא רוצה למכור אותו חשבתי עליך...

9ball master

New member
לא מבין...

מה זה "מחיר אמריקאי"? מקל ששווה יותר מ $1000 נמכר כמעט בחצי מחיר.... זה לא נשמע לי כל כך רע.

The Shunned One

New member
המחיר שאתה הצעת לי

עמד על בערך 350 דולר. במודעה הזאת אני רואה 2200 ש"ח. יש הבדל משמעותי.

9ball master

New member
יש גם הבדל משמעותי.....

בין מה שאתה מקבל..... ה $350 שאתה רואה באתר זה המחיר לפני משלוח ומיסים. המקל במודעה מגיע עם שני שאפטים! להזכירך עלות שאפט (עם טיפ של מורי) עולה בסביבות ה $200, תכפיל פי 2 תהפוך לשקלים ותבין איזו מציאה אתה מקבל....

למעלה