Superstar

tali44

New member
Superstar

היום השתחרר באופן בלעדי בברזיל הסינגל לשיר "Superstar".
בנוסף, השתחרר היום הרמיקס הרשמי לסינגל.
וזוהי עטיפת הסינגל, שנבחרה מתוך תחרות לעיצוב העטיפה, וזו כמובן העטיפה הזוכה.

אני חייבת לציין שהורמיקס יותר טוב מהשיר המשעמם הזה...

מה אתם אומרים על כל העניין?

Interlude19

New member
What The Hell?!

אני בכלל הבנתי ש-"Gang Bang" הולך להיות הסינגל הרביעי - "Superstar" הוא אפילו לא בעדיפות השניה - היא באמת לא שומעת את זה?!
משהו רע קורה בממלכת מדונה ואם היא לא תתעשת ומהר היא גם תחליק אל הקבר הזה שאותו היא קורה לעצמה עכשו..
אני מסכים עם כל מי שכועס על בחירת השיר ובכך הוא מתווסף אל רשימת הסינגלים הכי פחות יעילים של מדונה לאורך הקריירה וקוטף את המקום הראשון כשלרגליו מונחים - "Miles Away" ו-"Human Nature" (שאת שניהם אני דוקא אוהב, אבל הקריירה של מדונה היתה נראת אותו הדבר גם בלעדיהם)...

Material Boy

New member
מההההה???

human nature היה סינגל סופר הכרחי!!!
אבל אכן, היא היתה מסתדרת בלי מיילס אוואי. עם זאת יש כמה שהיה לה אפילו עדיף והכרחי בלי - כמו גיב מי אול יור לאבין, טורן אפ דה רדיו. מדהים איך ככל שאני מסתכל אחורה על בחירות הסינגלים שלה אני לא רואה משהו שיכול לרדת. אבל עם אני מסתכל על האחרונים אני כמעט לא מוצא משהו שיכול להשאר... ועכשיו היא באה לנו עם סופרסטאר. מה הצעד הבא?? i fucked up????
אני ואביחי כבר אמרנו - מארגנים מכות למדונה!
ואת גיא עוזרי כולאים באיזה תא מטען של רכב בדרכו לשטחים

אגב בעיניי העטיפה מגניבה. השיר חרא אבל העטיפה מגניבה.

tali44

New member

תכלס, היא באמת fucked up עם הבחירות סינגלים שלה!!!!!! אז אני לא אתפלא אם זה יהיה הסינגל הבא...

Interlude19

New member
...

אני לא חושב שאת יכולה לעקם לי את הפרצוף ככה.. אני מציג את העובדות כמות שהן וזה יותר מהכרחי.."Bedtime Stories", כאמור ברשומה האחרונה שלי - היה אלבום מצוין שלא עמד בציפיות - הסינגל היחידי שהצליח להנשים את מכירותיו היה "Secret" - שאר הסינגלים התמוללו לה בין הידים כמו ניר אלומיניום וקצב המכירות שלהם היה בינוני עד אטי מאד - אני לא הצגתי פה שום דבר סוביקטיבי - אמת יש רק אחת - וזו האמת. גם מבקר המוזיקה של ה-"Rolling Stone" דאז, הציג את "Human Nature" כ״חסר בכתף להשען בה״ ומכיוון שהמכירות שלו לא הוכיחו אחרת, הוא תויג מיד כשיר הכי פחות מענין של מדונה עד אז - וזה גם כתוב בויקיפדיה הלועזית על האלבום עצמו בתוספת ״צטוטים מהמקורות״ ככה שאי אפשר להתווכח עם זה - אני חושב ש-"Human Nature" הוא שיר טוב אבל הוא לא No' 1 Hit בשום פנים או אופן - הוא משווק את האתוס התרבותי של מדונה ברעבתנות ובצמאון מעוררי-השראה אבל הוא אינו נקודת ציון או צומת בקריירה של מדונה - ובוודאי שאי אפשר לתת לו לשבת ליד מגה להיטים כמו "Like A Prayer" או "Vogue" גם לא בכסא יותר נמוך ופחות מלכותי כי כאמור, הקריירה של מאדג׳ היתה נראת בדיוק אותו הדבר גם בלעדיו - מה שדחף אותו להצלחה המזערית שלה הוא זכה היה בעיקר הקליפ המהמם שצולם עבורו - אחרי הכל, עם כמה שלרב המעריצים של מדונה נח יותר להתעלם מ-"Bedtime Stories" - מדובר באלבום אולפן רומנטי ואשי שאף זכה למועמדות בטקס הגראמי המכובד - ואצלי הוא קוטף את המקום השלישי כשלפניו ניצבים "Erotica" ו-"Like A Prayer".

Material Boy

New member
קשה לי להסכים

לפחות חלקית...
גם ארוטיקה לא היה הצלחה ובכל זאת מהווה אבן דרך אצל מדונה. או אפילו אמריקן לייף שלחלוטין נחל כשלון עפ"י סדרי גודל של מכירות מדונאיות, ולמרות שלא סמל של מדונה, הוא עדיין בעיניי רבים אלבום מופתי. נכון שטבע אנושי אינו אבן דרך, וחלילה איני שם אותו באותו מעמד של ווג או כמו תפילה שהם שירי אייקון על-זמניים שתמיד ישמעו עדכניים וטריים, אבל למרות הביקורות הלא משבחות אותו, לפי דעתי טבע אנושי הוא שיר שמאוד מזוהה עם מדונה והיה נכון עבורה, ואני לחלוטין שם בצד את הקליפ שכביכול משחד אותי לאהוב אותו, ומתייחס אך ורק לליריקה.
אתה מציין את secret כפנינה של האלבום, אבל בפועל take a bow הוא זה שעד היום נחשב הסינגל של מדונה ששהה הכי הרבה זמן בפסגת המצעד של הבילבורד, עם 7 שבועות במקום הראשון. ואם להתייחס לsecret שאכן מחשיבים אותו היום כאחת הפנינות של האלבום, ובצדק, הוא אפילו לא הגיע למקום הראשון במצעד. כך שיסלחו לי כל המצקצקים - אבל ביקורות דאז לא מעניינות או חשובות בעיניי. להזכירך מה היו הביקורות על כמו תפילה בימים שיצא. ובכלל - ביקורות מהעבר על מדונה תמיד נשמעות כל כך מגוחכות היום. כדוגמת הביקורת שאמרו כי מדונה היא אפיזודה חולפת ותעלם מהר מאוד מעולם הפופ, וצפו לסינדי לופר (שאגב, אני חושב שהיא גאונית) עוד שנים רבות של כיכוב בכותרות.

Interlude19

New member
לגבי "Take A Bow"

השיר הזה לא זכה להצלחה מחוץ לארופה - באמריקה הוא הגיע ל-Peak Position שלו כשהוא נכנס ל-20 הגדולים, ובכך נחשב לסינגל הכושל ביותר של מדונה שם. "Secret" לעומתו, קטף את המקום הראשון בארבעה מצעדים שונים כולל ה-Billboard Top Hot האמריקאי - ואם כך, אז כנראה שהמקורות שלך שגויים.
ולגבי הבקורות, אני חושב שהן היו רלוונטיות אז כמו שהן רלוונטיות היום - לא בכדי שכל-כך הרבה ייצוגים וטעמים שונים יתכנסו ויתקהלו יחד תחת אותה קורת הקונצנזוס אם אין להם באמת סיבה טובה. נכון שכשמדובר במדונה כולם שם אוכלים מאותו המסטינג, ואני מתרגז כל פעם מחדש כשאני קורא את הבקורות הפלצניות והיומרניות שלהם, שמנסות להוציא אותם מיוחדים על חשבון האחרים ואניני-טעם כי דעתם היא לא דעת ההמונים - אבל כשמדובר בשיר כמו "Human Nature" אני מבין שאין להם שום סיבה לפברק דעה פיקטיבית וגבוהה כדי לנכס לעצמם יומרה אינטלקטואלית כלשהי - וזה פשוט, כי "Human Nature"הוא לא שיר שמיצר פרובוקציה גדולה כדי למלא את כל החללים הריקים שאין בו וזה כבר מעמיד אותו בעמדת השפוט הכי מהוגנת מבחינת כל הצקצקנים. אני אוהב את "Human Nature" גם כי הוא שיר טוב וגם כי אני עם מדונה ביבשה ובאויר - אבל לא מעביר אותו דרך שום מדיום כדי להגדיל אותו או להפוך אותו להיות משהו שהוא לא. מדונה היא המלכה הראשונה שלי, השניה היא מריה קארי ואני אוהב את שתיהן כמו בת-זוג ומאהבת - ועם כמה שהיכולות הווקאליות של מדונה הן מוגבלות לעומת מנעד חמש האוקטבות המשכנע של קארי - אני עדין קודם כל בצד של מדונה - ואני מעריץ כל קמט וכל דליה שבה ואני סוגד לכל זיוף או אי-דיוק מצדה - אני נהנה לשמוע אותה שרה בלייב גם כשהיא לא נשמעת הכי טוב והיא האחת והיחידה שלי כבר יותר משבע שנים!
אני לא מתווכח לגבי טיב הדברים שהיא עושה - בעיני הכל טוב, אני בסך הכל מצין עובדות ואומר מה היה יעיל ומה פחות - ולגבי "Like A Prayer" - הבקורות אז יצאו אך ורק כנגד מסע התעמולה הפרובוקטיבי שליוה את הוצאת האלבום, חוץ מזה - לכל היה ברור שמדובר באחד מתקליטי הפופ הכי חשובים של המאה והוא מוכיח את זה עד היום!

X Offender

New member
אתם חופרים

לסיכום Superstar בהשוואה ל Human Nature כבחירת סינגל
זה כמו לבחור בסופר דרינק לעומת קוקה קולה....

נקודה.

SG12

New member
אני בכלל אוהבת את SUPERSTAR שיר דאנסי קליט

אולי לא איכותי.. אבל באוטו יצא לי לעשות עליו רפיט.. הוא שיר כיפי..

Interlude19

New member
חיחולהחע..

לא מצחיק ולא מצחיק.
tali44 - את בתור מנהלת הפורום אמורה להראות דוגמא אשית לכל הגולשים הותיקים והחדשים שהצטרפו לפורום ולהתנהג בצורה קצת יותר בוגרת. X Offender - כנ״ל - אתה גולש עם כנוי דגוש אבל זה לא אומר שאתה יכול להגיד לאנשים מה להגיד כי זה לא ככה.
אתם חופרים בעצמכם
דברו יפה
זהו,

Interlude19

New member
...

אני אף פעם לא נרגע חח..
ואני לא נכנס בעובי אף קורה בצורה כזאת אם לא באמת חשוב לי שיווכחו בצדקתי וכעת היא מוכחת ולא ניתן להתוכח אתה. זה הכל.

Material Boy

New member
אני יסביר יותר טוב את הכוונה שלי

למה אני חושב שטבע אנושי הוא סינגל מאוד חשוב
אנחנו יכולים למצוא מספיק סינגלים של מדונה חוץ מכמה בודדים, שאם נוריד אותם עדיין הקריירה של מדונה היתה נשארת אותו דבר.
אליו מצטרפים למשל fever, rain, keep it together, או אפילו nothing really matters. עם זאת לא פחות מכמו תפילה ו-ווג, גם עליהם בנויה הקריירה שלה.
להבדיל אלפי הבדלות מבחירת הסינגלים באלבום האחרון, חוץ מ GGW, כולם טעויות. יש לה שירים הרבה יותר חזקים באלבום, ושדורשים הרבה יותר לצאת כסינגלים.
בעוד מספר שנים כשמדונה תוציא שוב אלבום אוסף חדש - אני רוצה לראות שם את גאנג באנג, מאסטרפיס, איים אדיקטד, ביוטיפול קילר.. ולא את סופרסטאר!

שיהיה לכולם שבת שלום

Material Boy

New member
ואגב

שאלת לגבי מקורות.
הנה למשל אחד מהם.
שים לב שגם סיקרט מופיע שם, אבל רשום לך מה היה המיקום שלו בפיק פוזישן. בכל אופן תוכל לראות בדירוג הסופי איפה בילבורד מיקמו אותו לעומת טייק אה באו.

Interlude19

New member
זו בטוח טעות

אני יודע ש-"Take A Bow" נחשב לסינגל הכי פחות מצליח של מדונה מעבר לים וזה גם הוזכר פה בפורום כמה פעמים - תבדוק בויקיפדיה הלועזית של שני השירים האלה ותווכח בעצמך - המעמדיות של ויקיפדיה כמקור מידע מהימן אף פעם לא נשנתה במחלוקת - אבל עזוב. אתה בשלך ואני בשלי.

למעלה