אני אהיה הראשונה - ארוך...

מצב
הנושא נעול.
תודה לכל העונות!

אפונהנה...

אני כל כך מבינה את ההרגשה שלך... לי ברור שיהיו לי עוד ילדים חוץ מעידן ורז (אוטוטו בני שנתיים)וכמובן שמי ששומע זאת מרים גבה " בשביל מה את צריכה את זה בכלל"? אני מתעבת את כל המתערבים והמחטטים ופשוט מתעלמת מכולם! לא אכחיש שאני לא יכולה לדמין את עצמי שוב במעגל הזריקות,שאיבות וכו ואני מרגישה שכרגע או לפחות עד שהחברה יתחילו לישון בלילה כמו שצריך אין לי את הכוחות הנפשיים להתחיל שוב, אבל ברור לי שזה יבוא ומהר מכפי שציפיתי. עצתי,אל תחשבי על זה כרגע, הילדודס עוד קטנים, וזכרי שרק את (ובעלך) כמובן תחליטו מתי להתחיל שוב ומי יודע אולי תקלטי טבעי הפעם? נשיקות ענת
תודה לכל העונות!
אכן זה עוד רחוק ובינתיים העזתי לדבר על כך רק עם בעלי. ןמי יודע? אולי באמת (באופן מפתיע וטבעי) הוא היחיד שגם יצטרך לדעת... נכון שיש עוד זמן אבל אני כבר יודעת שני רוצה עוד ילדים. בנוסף - יש העניין של הלידה המוקדמת שהיתה לי והפחד שזה יקרה שנית.

אני מקווה ששני הדברים שזורים יחד

תודה לכל העונות!
אכן זה עוד רחוק ובינתיים העזתי לדבר על כך רק עם בעלי. ןמי יודע? אולי באמת (באופן מפתיע וטבעי) הוא היחיד שגם יצטרך לדעת... נכון שיש עוד זמן אבל אני כבר יודעת שני רוצה עוד ילדים. בנוסף - יש העניין של הלידה המוקדמת שהיתה לי והפחד שזה יקרה שנית.
גם להגשים את חלום ההריון הטבעי וגם שבשל היותו טבעי ולכן יחיד לא יווצרו התנאים ללידה מוקדמת ושמירת הריון ליאור

אפונה קצת מאוחר אבל לא יזיק

גם להגשים את חלום ההריון הטבעי וגם שבשל היותו טבעי ולכן יחיד לא יווצרו התנאים ללידה מוקדמת ושמירת הריון ליאור
אפונה קצת מאוחר אבל לא יזיק
נתנאל כבר בן שנתיים ההחלטה לחזור לטיפולים די נכפתה עלינו כידוע או שלא נתנאל הוא תוצאה של הריון טבעי אחרי 7 שנים של נישואים ואין ספור טיפולים החל באיקקלומין וכלה בIVF לאחר הלידה לא ממש ניסינו להיכנס להריון רצינו להנות מנתאנאל כשהוא היה בן שנה התחלנו לנסות עשיתי פרופיל הורמונלי תקין לא חשבנו ששוב נזדקק לטיפול אחרי שנה של נסיון כולל איקקלומין בעלי נשלח לבדיקה והתברר כי אחוז הנורמליים אצלו הוא כ2% בלבד עם התוצאות הלכנו לרופא והופ IVF כרגע אנו לאחר החזרה בתקווה שהתוצאה בשבוע הבא תהיה חיובית אני אישית רוצה לפחות 3 ילדים ככה שלא אכפת לי שיהיו לי תאומים לשמחתי הרבה יש לי תמיכה מלאה מהסביבה הקרובה שיהיה לך בהצלחה בכל מה שתחליטי לעשות - כלנית

מצב
הנושא נעול.
למעלה