אני יודעת שזה מהיר אבל...

שונצצ

New member
אני יודעת שזה מהיר אבל...

שוב דפיקה
והבטחתי מישהו מיוחד זוכרים
אז קבלו, האושפיזין ה-5 בסוכתנו (וממש לא האחרון!), מישהי מקסימה ומיוחדת, נראה לי שכולכם אוהבים אותה מאוד (אחרת בחיי שאתם מוזרים), כולכם מחכים בכליון עניים ליום שהיא תגיד, מחר
הסיבה שכולנו בעצם פה, האושפיזין ה-5 בסוכת פורום איה כורם, איה כורם
תפציצו בשאלות ח'ברה
בלי רחמים
איה תהיה פה בשעה 19:00 לענות על השאלות

איה יקרה ../images/Emo140.gif

למה סגרת את הפייסבוק?
סתם... רציתי לשאול האם חשבת להוציא איי פעם דיסק של שירים שאת כתבת לאחרים, כמו המדריך לתל אביבי, נטלי, תמונה וכו' ביחד עם כל מיני בונוסים מגניבים כמו אתה זורם אצלי בדם גרסת הופעה וכו'? נראה לי שבתור דיסק בונוס או דיסק שימכר בהופעות זה יכול להיות ממש מגניב. וזהו...רק לאחל בהצלחה . אה ומתי יש כבר הופעה ?
קיס קיס, אמיר.

ומה עם המתכון לעוגת השוקולד אגסים?!../images/Emo7.gif../images/Emo212.gif

בעצם עדיף שתביאי פשוט עוגה מוכנה כזו למפגש הבא וזהו!

לגבי ספר מתכונים

זה יכול להיות נחמד נורא בשיתוף עם מישהו יותר מקצועי ממני. מחשבה שהשתעשעתי בה, אבל כרגע אני שקועה עד מעל הראש באלבום ובהופעה הקרובים.

LaviDavi

New member
../images/Emo109.gifאז אולי תשימי בכל זאת איזה מתכון טוב?

בטח יש הרה מהחגים...

hilali1

New member
מחכה ומצפה.. אני מחפשת ספר מתכונים מעניין

אז אם למישהו יש המלצה אשמח לשמוע.. (ובבקשה אל תגידו לי שהכל יש באינטרנט. זה לא אותו הדבר
)

ובכן...

נראה לי שבשלב הזה, אני מעדיפה להתמקד בחומרים חדשים שלי. אולי יום אחד, כשאני אוציא דיסק אוסף, יהיו בו ביצועים כאלה. הופעת בכורה מתוכננת באיזור דצמבר.

pRimaVeriTaVIV

New member
מגניב!

(ושיר, לייק על ה"אחרת בחיי שאתם מוזרים"
!) אני חייב להודות שכמו באושפיזין הקודמים, אין לי ממש שאלות, או יותר נכון למקרה הזה-שאלות מפתיעות במיוחד... אני חושב שאני שואל את זה בשם כולנו - נכון ששמענו הערכות על מתי יצא סינגל ומתי הדיסק וכו', אז כל מה שרציתי לשאול זה אם יש משהו קצת יותר ספציפי
וחוץ מזה, מה המצב?

LaviDavi

New member
../images/Emo109.gifשאלות..

איזה ציפיות יש לך מהשנה החדשה? מה תרצי לעשות שעוד לא עשית? ונכון שזה ממש מבאס כשהפלאפון נופל לאסלה?

מיכלי

הציפיות שלי מהשנה החדשה... או אה. אני כמובן רוצה שהאלבום הבא יצליח ויושמע ברדיו וימכור יפה. אני מקווה שהוא יגיע לקהלים חדשים. חוצמזה, אני מקווה מאוד שיהיה לי זמן לטייל קצת. בא לי לנסוע למקום שעוד לא הייתי בו. אני מקווה שהפרוייקט הנורווגי שלי (MEP), יגדל ויתרחב ויגיע אולי להוצאת אלבום משותף או לסיבוב הופעות. (מי שלא יודע במה מדובר, שיחפש בבלוג) אני רוצה לבלות כמה שיותר עם האחיינית הדי חדשה שלי (שנה וחצי), ובכלל עם המשפחה. ובעניין הפלאפון - משתתפת בצערך...

Rony 05

New member
היי

קודם כל איך את מרגישה? האמת שאין לי כ"כ מה לשאול, וזה בזכות כל המפגשים שאת ומיכל מארגנות לנו תודה רבה שוב! ובכל זאת, מה את הכי אוהבת לבשל? איזה חלום יש לך , שעוד לא הספקת להגשים? הבנתי שיש לך כל מיני אוספים - אשמח אם תספרי לנו עליהם יש איזה פריט מיוחד שחשוב לך יותר מכולם (מהאוספים או בכלל)? ומה את מאחלת לעצמך לשנה החדשה? שתהיה שנה מצויינת ותודה שבאת!
רוני.

רוני

מה אני הכי אוהבת לבשל? זה בא בתקופות. בזמן האחרון בא לי אוכל של בית. קציצות ואורז. חלום שעוד לא הספקתי להגשים - טיול ארוך ארוך במזרח, בארצות הברית או בניו זילנד.... אוספים? יש לי אוסף די מרשים של ספרי בישול. ושל נעליים. נראה לי שזהו. פריט שיקר לליבי? בובה של גונזו, שאחי הקטן הביא לי ליום הולדת לפני כמה שנים :) לגבי השנה החדשה - תוכלי לראות בתשובה שעניתי למיכל.

ועוד משהו קטן שרציתי להראות לך... ../images/Emo220.gif

גם הזמרת קיילי מינוג כתבה שיר לילד/ה שלה שעדיין לא נולדה...רעיון מאד דומה ל"נומי" אבל בנסיבות אחרות לגמרי...היא כתבה את השיר בזמן מחלת סרטן השד שנודע לה שכנראה לא תוכל להביא ילדים לעולם...שיר מקסים ומרגש... הנה המילים וללינק : http://www.youtube.com/watch?v=8T0NT3vELyA&feature=related http://www.versuri.ro/lyrics/eddemd_kylie+minogue_flower+lyrics.html

../images/Emo13.gifאיזה כיף

קודם כל שולחת לך
ו-
- כי זה אומר הכל. דבר שני- מה תאחלי לקיפוד שלנו הלא הוא דורון , שנולד לו היום בבוקר תינוק חדש דנדש:?

למעלה