דיוני סדרות לסופ"ש

Oukami Kun

New member
Grimm סיום עונה 3

השלמתי את העונה הזאת בשבועיים האחרונים אחרי שכל העונה דחיתי את זה, ואני ממש שמח שצפיתי בה ברצף, כי לחכות שבוע בין כל פרק לפרק היה הורג אותי.

העלילה העונה הייתה מעולה. פשוט מעולה. גם הפרקי סטנד-אלון היו ברמה מאד גבוהה, אבל העלילה העונתית פשוט... ואוו. לא ארחיב כי אני לא בטוח מי בכלל צופה בזה, אבל אפילו הפרקים החלשים יותר היו סבבה.

אלכסיס דניסוף
אני כלכך שמח שהוא בסדרה הזאת. אריק היה מעצבן והדמות של ויקטור הרבה יותר טובה בעיני. אבל זה בטוח גם קשור לכמה שאני מעריך את השחקן.
באמצע העונה התחלתי לחשוב שהקאסט טיפה מבוגר מדי ובטח יוסיפו מתישהו העונה דמות צעירה לעניין. כל פרק שהיו טינאייג'רים/קולג'/משהו בטווח גילאים הזה ניסיתי לראות מי יכול להיות אולי דמות חוזרת, אבל אז הציגו את Trouble. חוץ מהשם שלה שהוא נוראי בעיני, כל שאר הדברים בדמות הזאת פשוט מעולים ונכונים לסדרה. קצת כמו קונור בעונה 3 (3? 4? הו גאד הזיכרון שלי X_X) של אנג'ל, שצריך ללמד אותו דברים בסיסיים. והיא אפילו טיפה מזכירה אותו פיזית.

הפרק סיום היה פשוט מדהים. הייתי במתח כל הפרק ועם כל טוויסט קפצתי. כל הבימוי של החתונה עם כל הטרגדיות שקרו, המוות (?) של שון, הגילוי של וו (שאגב ממש אהבתי את העלילה שלו העונה), הטיסה של אדלינד. באמת רמה מאד גבוהה.

זהו לעכשיו, מקווה שמישהו ידבר איתי על זה כי ממש בא לי!

Macphista

New member
ממש ממש מזמן ראיתי 2-3 פרקים בעונה הראשונה

וזנחתי את זה כי... עברתי אקסקלוסיבית לעד עצם היום הזה.
האם כדאי לחזור לגרים ולצפות מהתחלה?

Oukami Kun

New member
בעיני היא יותר מוצלחת מonce

היא יותר אפלה ממנה בהרבה אז אם את אוהבת פנטזיה אלימנ, לגמרי להשלים.

didalf

Well-known member
קוד שרוף פרק ראשון

הסתקרנתי כי זה על עולם המחשבים אז החלטתי לנסות, אבל למען האמת זה תחילת עולם המחשבים וזה יותר חומרה מתוכנה אז לא הבנתי יותר מידי מהדיבורים שלהם. אולי קצת.

חוצמזה אני לא בטוחה מה דעתי על הסדרה, קצת השתעממתי בחלק מהזמן, והאמת נראה לי מוזר אנשי מחשבים כ"כ אמוציונלים.

הדמות הראשית גם נורא מעצבן, בא לי להעיף לו איזה כאפה שירגע.

IBM מוצגת פה כמפלצת. הם עוד לא תבעו את הסדרה או משהו בגלל זה?

didalf

Well-known member
אני יודעת, ראיתי ביס

אבל אני את כל הסדרות רואה ביס ומסמנת על הפרק השבועי.
(אנחנו מתכוונים לסימון
נכון?
)

Don Nirtin

New member
לדעתי אם זה שודר כבר ביס אז אין צורך

מי שרואה בהקלטה מאוחרת- בעיה שלו. (כמו שזה הבעיה שלי שהזמנתי הקלטה של זה ב1 וחצי בלילה בשביל הניסיון. לפי ההודעה שלך נראה שזו תהיה הפיילוט שאעיף מהר יותר משידור חוזר של ד"ר פיל.

didalf

Well-known member
אתה בעצמך כתבת בתקנון

בעל מה לסמן ספוילר:
"פרקים של השבוע האחרון בסדרות"
הכוונה למה ששודר בארץ כי מה שטרם שודר בארץ בכל מקרה נחשב ספוילר. לא?

בכל מקרה אני כבר רגילה

Don Nirtin

New member
אוח

יש משהו בדבריך

אבל כן, צודקת. אני סתם חשבתי שאם זה שודר כבר...... אז למה לסמן

נו?!

אם אתה מסכים איתי אז בשביל מה צריך לסמן את שובר שורות או אבודים שהיו בחינם ב- VOD של הוט? שאלה רטורית.

Don Nirtin

New member
שאלה רטורית, אולי

אבל זה עניין של עייפות. תסתכל מתי כתבתי את ההודעה הזו אתמול.

אבל זה נובע מתוך התת מודע שלך...

אתה רוצה להגיד לי שהרעיון שסדרה ששודרה בארץ לא צריכה לקבל סימן ספוילר, אתה לא מאמין בזה?

kordilia snake

New member
עונה השלישית של ההרג-ללא
משתפרת באיזשהוא שלב?ראיתי חמישה פרקים ראשונים ואני פחות מתחברת אליה מאשר אל שתי העונות הראשונות(שהיו מצוינות),כדאי לי לנסות לסיים את העונה או לכול הפחות לדלג יש אל הפרק האחרון(במידה ויש לה סוף סגור)?

Don Nirtin

New member
as i know

יש סוף סגור.

אבל אז החליטו לחדש אותם לעונה 4.......... את יודעת, זאת הסדרה ההיא שמתה וחוזרת ומתה וחוזרת.............

LeRanch

New member
בקשר לסוף

התעלומה נפתרת, אבל יש קליפהאנגר.
וכמו שניר אמר - חידשו אותה לעונה רביעית אחרי הביטול אז הקליפהאנגר ייפתר מן הסתם.

העונה אכן לא משתפרת...

זו העונה הכי פחות טובה של הסדרה והיא באמת לא עומדת בסטנדרטים של שתי הראשונות (כמה נהנת מהן? לא שאלה רטורית). אני אפילו דיגלתי על אחד הפרקים בטעות תמימה לחלוטין וגיליתי שדילגתי עליו רק אחרי שסיימתי את העונה. אבל כדאי לסיים אותה כדי שתוכלי לראות את העונה הרביעית הקצרה יותר, שאולי תיהיה גרועה ואולי לא.

למעלה