טופיק:

Nightborn

New member
טופיק:../images/Emo16.gif

אם הייתה לכם אפשרות לחיות כאחת הדמויות, את החיים של מי הייתם בוחרים לחיות?

Vrock

New member
למעשה-של אף אחת

החיים של כל הדמויות די מחורבנים. אם לא הייתה לי בררה אז את אלה של....וואו זו שאלה ממש קשה. את אלה של ג'נדרי אני מניח כי לפחות הייתי משוכנע שהמטרה שלו בסדר והחיים שלו גרועים כמו של כל אחד אחר, אבל אין לו שום גורל מיוחד וכלום.או אולי של מישהו מהערים החופשיות נראה שחיים שם בסבבה.

חוץ מהשנה האחרונה לחייו

הייתי לוקח דווקא את אדארד, ובקלות. סך הכול החיים שלו די טובים: יש לא משפחה גדולה ויחסית אוהבת (הסטארקים הם הכי נורמליים מכל משפחות האצולה), הוא שולט בכל הצפון, אך כפוך למלך, כך שהאחריות הסופית היא לא על כתפיו, המלך הוא ידידו וחייב לו טובות, יש לו אישה יפה ואוהבת, צבא פרטי, טירה פרטית אדירה וחרב ווליריאנית. מה עוד צריך בן-אדם בחיים?

NJS

New member
הסטארקים הכי נורמלים?

אולי המשפחה של אדארד אבל בכלליות זה בית מאוד קר

אני מעדיף את הקור הסטארקי

על פני ה"חמימות" של טארגאריין ולאניסטר כל יום ביומו...

NJS

New member
אני חושב ששל רוב

חוץ ממה שקרה לו בסוף כמובן

MupKa

New member
../images/Emo63.gifשאלה../images/Emo35.gif../images/Emo63.gif

את שני ספרים האחרונים קראתי מאוד בריפרוף, אז השאלה שלי הדבר הארחון שקראתי על העצבון שהוא נסע לליסה והם לא שמעו ממנו שום דבר, ראציתי לדעת עם יש משהוא חדש ממנו? נ.ב. מה קורה בסוף עם רוב
הוא לא מת אני מכווה.

NJS

New member
ספוילר לסופת החרבות

לגבי אצבעון אני לא זוכר אבל ברוב בגדו והרגו ותפרו לו את הראש של אוב

MupKa

New member
אני בשוק, אני בהלם, אני המומה...

מי הבן זונה שבגד ברוב
אז מה קורה עכשבו עם כל הצבא שלו
רגע אוב לא היה הזאב של ג'ון
ואם לא מה גם הרגו את הזאב של רוב
אני צריכה לקרוא עוד פעם את הספרים. אם אתה לא זוכר אז זה טוב, שאלתי בקשר לאצבעון כי יש לי מין תיאוריה. נכון שטירון אמר פעם לקיט שאצבעון משמיץ אותה ושהוא שכב איתה בנעורים (אני לא זכורת אם זה רק אותו או גם את ליסה). אז אני חושבת שהוא באמת שכב עם ליסה והיא נכנסה להיריון ואבא שלה הכריך אותה לעשות הפלה. כי גם כל המילמולים שלו לפני מותו, הם קצת מוזרים. וזאת יכולה להיות עכשבו בעיה.

MupKa

New member
כמו שכבר כתבתי

רק את משחקי הכס אני קראתי בשלמות את הספרים הבאים קראתי בריחוף ועם כל ספר קראתי פחות ופחות ואני חשובת שלא הגעתי לחלק השני של הספר השלישי, אז בגלל שאלתי מיקדום מה חדש עם אצבעון.

NJS

New member
התבלבלתי

תפרו לו תראש של סער ומי שבגד ברוב היה וולדר פריי ולגבי התיאוריה זה הרי מה שקרה (נראה לי)

אוי אלוהים...

הרסת לעצמך את הספר עכשיו טוטאלית אני מקווה שאת גאה בעצמך עכשיו... מה פתאום את שואל שאלות על סופת החרבות אם לא קראת?!!?!?!

גם אני הרסתי לעצמי..../images/Emo7.gif

אני יודע יותר מדי דברים שיקרו... אני יודע שהמון דמויות ימותו בספר הבא..ואני אפילו יוע איך.. אם רק יכולתי לשכוח את זה....אררררר.. טוב..נו..אתגבר..

MupKa

New member
אני מאוד גאה בעצמי....

כי לי לאומת אנשים אחרים אין בעיה לדעת מה יקרה עוד לפני שקראתי ספר או ראתי את הסרט. אני מאלו שיכולה להרוס לאנשים סרט או ספר עוד לפני שראו אותו או קראו אותו. בקשר לרוב בשבילי שעוד פיסת מידע שמצטברת בתור עוד דבר רע שקרא לדמויות בספר.

למעלה