טופיק:

אממ

קודם כול רושמים לעומת* עכשיו את הרסת לעצמיך את כול הספר בגלל שנהרסה לך כול חוויות ההפתעה והכעס ושאר הרגשות שקורים בזמן שאת קוראת את הקטע על רוב... אה והצחקת אותי בדברים האחרונים שאמרת שלא אכפת לך ובעצם את יודעת בפנים שנהרס לך הספר כולו את פשוט לא רוצה לומר את זה כאן...אני לא צוחק לדעת את המוות של רוב והבגידה הורס את כל הספר מכיוון שאם לא היית יודעת כול פעם שדיברו על נצחון שלו בספר השני היית יכולה לחשוב שהוא מנצח וזה אבל עכשיו את יודעת שהכול זה חסר טעם... ''בקשר לרוב בשבילי שעוד פיסת מידע שמצטברת בתור עוד דבר רע שקרא לדמויות בספר. '' סליחה???? פ-י-ס-ת מידע?!?! המוות של רוב [וקייטלין ביינתים] זה הדבר המפתיע ביותר בספר השלישי...ואני מאוד מקווה שאת לא יודעת מה קורה ממש בסוף כי את יודעת נהרס לך הספר טוטאלית עוד יותר מקודם מצטער זה פשוט לא שווה לקרוא אחר כך..

MupKa

New member
../images/Emo88.gif

מה שבטוח אתה לוקח את זה יותר קשה ממני על זה שאני יודעת על רוב. אולי באמת גורם ההפתעה הלך לי (לי זה לא מפריע) ועל תדאג הכעס והעצבעים לא יעלמו אלא דווקא להפך יגדל כי אני בטוחה ב- 200% שעד שאני יגיעה לקטע הזה של רוב אני יכעס ויתצבען עוד אלף פעם ויזרוק את הספר על הקירות עוד 500 פעם. כי כל שני עמודים קורא משהוא רע. ובקשר לנצחונות שלו קראתי את זה. אתה חושב שאם היה אכפת לי הייתי שואלת שאלות של
ויש עוד המון דמויות הוא לא הדמות היחידה.

Nightborn

New member
:)../images/Emo16.gif

מעניין לדעת איך היה לחיות בתור ג'ופרי. "לנשום עמוק, ג'וף, עכשיו לספור עד עשר. אני המלך. סאנסה סטארק אוהבת אותי. אני המלך. סאנסה סטארק אוהבת אותי. אני המלך, אני יותר חזק מכ-ו-ל-ם ואני יכול להרוג את כ-ו-ל-ם..."?

MupKa

New member
זה היה גדול../images/Emo70.gif

רק היה צריך להוסיף עוד כמה "אני המלך" אז זה היה מעולה.

gray wolf

New member
המממ....וואי

תאמת שזאת שאלה מורכבת... הייתי רוצה להיות סרסיי. ארייה או ג'ון..... בעצם, ג'ון זה הכי מעניין גם בכייף הייתי רוצה להיות במקום דאינריז... ד"א, זאת פעם ראשונה שלי פה - אחלה מקום יש לכם.... מקווה לבוא לפה הרבה..... :)

Nightborn

New member
דיאנריז? -.-../images/Emo104.gif

המממ... משום מה להיות נשואה בגיל 13 לפרופיל משבט פראי רצחני לא נשמע אטרקטיבי במיוחד...

אני לא חושב שהבנתם את העניין.

אם הוא היה שואל מי הדמות האהובה עליכם, זו אולי הייתה התשובה, אבל רק מכיוון שאתם אוהבים דמות מסויימת לא אומרת שלחיות אותה היה כדאי. תבינו אותי, ג'ון הוא בהחלט לא דמות שאני הייתי רוצה לחיות אותה, הוא נער מסכן, הוא ממזר למשפחה בעלת הרבה ילדים. מהיותו ממזר הוא נטול כבוד, ולכן אינו מתקבל בברכה ברוב המקומות. עד שהוא מגיע למשמרת הלילה, הוא בכלל נער מעצבן קולני ורגיש. אחרי הוא נהפך לאדם נטול כל אלה. אני עצמי, הייתי רוצה לחיות בתוך דמותו של רוברט באראתיאון. מכיוון, ובואו נהיה רציניים, מי לא ירצה להיות מלך של ממלכה גדולה, ולהיות דמות נערצת על ידי הרוב? אם לא הוא, הייתי רוצה לחיות כג'יים לאניסטר. מלבד העובדה המגעילה שהוא מקיים יחסים עם אחותו. הוא נראה לי אדם מאוד מגניב. ואחרי הכל, מי לא ירצה להרוג מלך משוגע, ולהיות שנוא על ידי כל כך הרבה?

Vrock

New member
להיות רוברט

זה שווה את זה בכלל? האישה שלו שנאה אותו, היחסים שלו עם המשפחה שלו ואחיו על הפנים, בטח יש לו מלא מחלות מין וגם צרות של מלך.חוצמזה המוות שלו די כואב ומדמם.

mydas

New member
"הוא בכלל נער מעצבן קולני ורגיש"?!

ג'ון שלג? נער מעצבן קולני ורגיש? מה
תראה לי הוכחה אחת שהוא היה מעצבן וקולני! הוכחה אחת! חוץ מזה, שהוא לא נתול כבוד! לו עצמו יש כבוד. פשוט אנשים לא מכבדים אותו. ויש הבדל גדול בין אחד לשני. להיות מלך? אתה לא אדם שפוי ממש, מה? למה שמישהו ירצה להיות מלך? רוברט אומר בהתחלה שנמאס לו קבר מהמלוכה ושהוא משאיר לנד להתקע עם כל הבאסה הזה.. והצדק איתו. עדיף לחיות חיים פחות נוחים מאשר להיות מלך עם כל הצרות של מלך. וחוץ מזה כשאתה אדם פשוט אף אחד לא רוצה להרוג אותך, התור מלך מליונים רוצים.

לא הייתי רוצה להיות תקוע עם כל כך

הרבה אנשים תככניים ומעצבנים במועצה שלי.. הדמות שאני הכי אוהב היא טיריון או תיאון... אבל אין סיכוי שהייתי רוצה להיות אחד מהם.. אמממ..להיות טיווין זה לא נראה לי כל כך רע...

למעלה