יש! החמאס מוכן למדינה בגבולות 67'!!!!!!!!!!

• פותח הנושא mgre
  • פורסם בתאריך

mgre

New member
יש! החמאס מוכן למדינה בגבולות 67'!!!!!!!!!!

אוי...רק חבל שהארגון לא יהיה מוכן להכיר במדינה יהודית ומוכן להודנה בת 10 שנים לאחר הנסיגה. אבל לא לדאוג אחיי היהודים, משעל הוסיף גם שיערכו משאל עם בקרב אוכלוסיית הפלסטינים בנוגע לשלום עם ישראל. אך!! השלום מתקרב אלינו בצעדי ענק! http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3534258,00.html מי מוכן לעזור לי בלהוציא אזרחות זרה? סבתא שלי עלתה מרומניה... מי שמוכן לעזור שישלח מייל ל- [email protected]

DIGITAL MAN

New member
אני רוצה להודות למשעל על הצעתו הנדיבה

האמת רציתי בעצמי לפתוח שרשור בעיניין הזה, ואני שמח שמישהו הקדים אותי באמת מר משעל עכשיו הלחץ ירד ממני, אני אהיה רגוע 10 שנים יותר טוב ממהצעה של הרצל, ללכת לאוגנדה לא?!

גידעון1

New member
במבזק מעט יותר עדכני הוא מכחיש שהוא אמר

שאם הפלשתינים יסכימו אז חמאס גם יסכים. להלן המבזק: משעל מכחיש: לא נכיר בישראל (21/04/2008 19:14) ראש הלשכה המדינית של חמאס, חאלד משעל, מכחיש (יום ב', 21.4.08) את דברי נשיא ארצות הברית לשעבר, ג'ימי קרטר, שלפיהם יסכים ארגון חמאס להכיר בישראל במידה והדבר יוחלט במשאל עם פלשתיני. כך על-פי דיווח באתר חדשות סורי.

מוחמד5

New member
פני ישראל למלחמה

לא חשוב מה יאמר ומה לא, אחרי יום העצמאות ישראל תצא למלחמה נגד חמאס - אין ברירה ,ישראל חייבת לקבל בחזרה את כוח ההרתעה שאבד אי שם .

חמאס מחכה שצה"ל יכנס לעזה

מצד חמאס שימותו מאות עזתים, כל אבידה קשה בצד הישראלי היא ניצחון מבחינתם, ואחרי סיבוב כזה אם יהיה אז תהיה רגיעה ואולי כוחות בינלאומיים בעזה והסיפור חוזר על עצמו.

respecta1

New member
ואסון לישראלים

והיחיד שמרוויח מכל הסיפור זה חמאס - אז למה אתה מאשים את ישראל כל הזמן?

respecta1

New member
חמאס מרוויח

מכמה סיבות יותר מאוחר זה יגרום (אם הולכים לפי הקוו שלכם) לפתיחת המעברים - שזו המטרה העיקרית שלו כיום אצל החמאס כל דבר הוא נצחון, גם אם יהרגו 100 חמאסניקים ולא חייל אחד הוא יציג את זה כנצחון - מה שיביא לו עוד תמיכה בעולם ואצל הפלסטינים (למרות שכמו שלמדנו בלבנון - רק אצל חלק מהפלסטינים, ואצל כל העולם הערבי) ישיג הפסקת אש שתתן לו להתחמש - שזה החלום הרטוב שלו. אלה שלושת המטרות העיקריות של החמאס וזה אם הולכים לפי מה שכתבתם פה, מה שיקרה.. ככה שהוא יוצא לפחות בשבילו מנצח..

אני לא בטוח שחמאס מעוניינים בפתיחת מעברים

לישראל - האידיאולוגיה הקיצונית שלהם לא תאפשר להם להישאר בשלטון תוך שהם מנהלים קשרים כלשהם עם ישראל. אבל הם מעוניינים בהסרת המצור הימי והבינלאומי מעליהם, כדי שתהיה להם יד חופשית לקנות נשק מכל הבא ליד. לדעתי הם מעוניינים לדחות ככל האפשר כניסה מאסיבית של צה"ל לשטחם - כי הם בכל זאת מעוניינים לשמר את שליטתם, וישראל אינה היחידה המעוניינת לסלק אותם מהשלטון (אבו מאזן ומצרים הם שתי אלטרנטיבות "חמות").

respecta1

New member
שום קשר לאידאולוגיה קיצונית

פתיחת המעברים הכוונה לפתיחת ה"מצור" הבין לאומי עליהם.. לגבי השני.. הלכתי לפי מה שהם אמרו - ובכל מקרה ספק רב אם מבצע גדול יגרום להחלפת שלטון בעזה - כמובן לא בידי מצריים (??) ולאבו מאזן אין לא תמיכה ולא כוח בשביל זה..ומבצע גדול הכוונה לא להשתלט מחדש לשנים, אלא לחימה קשה כדי להביא לזה שהחמאס ירד על ברכיו מבחינה צבאית.

ואתה לא מבין שבכל מקרה..

גם אם המבצע של צה"ל יהיה כל כך מוצלח שבסופו תישאר רק נציגות של חמאס בחו"ל, הנציגות הזו תציג תמונות של חיילי צה"ל הרוגים ותצעק "ניצחנו!"? מדובר באנשים שכל עוד הם יכולים (פיסית) לדבר, הם לא יאמרו דבר פרט ל"ניצחנו" ו"לא ניכנע", ולפעמים זה בא בשילוב עם "לעולם לא נכיר בישראל".....

מוחמד5

New member
אני חושב שהם חותרים עופר

להסרת החרם המדיני ולא את המצור ,הם משתמשים במצור ככלי על מנת להשיג הישיגים פוליטיים מדיניים, כמו הכרה חוזרת של אירופאיים בחוקיות השלטון שלהם..

mike00

New member
סוף סוף הם מתעסקים בדברים אחרים חוץ מטרור

חתירה זה ספורט מעולה......

מוחמד5

New member
הם הוכיחו את עצם בחפירות

היו זוכים במידליה . חתירה? איפה יש להם לחתור בעזה? בביוב?

זה כי כתבת שהם "חותרים" ../images/Emo6.gif

ומייק אהב את הרעיון........... נו מייק, אין איזה סיפור טרי על נשים? בקנדה?

mike00

New member
יש משהו מהסוף שבוע....חחחחחח

נסעתי לקזינו במפלי הניאגרה,אני יושב בבלק ג'ק עם חבר ופתאום אני קולט את המאבטחים רבים עם איזו בחורה ליד הפוקר.... אני כמו כל יש-רע-אלי סקרן הולך לראות מה קרה שם,מסתבר שהאח שלה הגיע לבקר אותה ממוסקבה והאנגלית שלו טובה בערך כמו הערבית שלי,הדילר טען שהוא האט את המשחק וביקשו ממנו לעזוב את השולחן... האחות,כמו אחות טובה נחלצה להגנתו והתחילה לצעוק על המאבטחים שביקשו ממנה להנמיך את הקול,והיא ממשיכה לצעוק ואומרת להם שזה הקול הרגיל שלה...
ניגשתי אליה לפני שיקראו למשטרה ואז לא רק שיעיפו אותה משם אלא היא תבלה את הלילה במעצר....קצת לא נעים... הזמנתי אותה ואת האח שלה לסיגריה בחוץ כדי שכולם ירגעו... מפה לשם קצת דיבורים והלכנו לשתות בבאר של הקזינו ביחד,האח חזר לפוקר והחבר שלי שקלט את הסיטואציה השאיר אותנו לבד... אחרי כמה דרינקים מצאתי את עצמי מתנדנד איתה ברחבי הקזינו והחלטנו לקחת חדר ביחד,רק שיש לנו את האח שלה על הראש והוא לא היה פחות שיכור מאיתנו...
החבר שלי כמו חבר טוב הבטיח להחזיר את האח שלה לטורונטו בתנאי שהיא תחזיר אותי ביום למחרת
התרסקנו ביחד במלון,מה שקצת ביאס כי כבר רקמתי מזימות אבל יום למחרת נסענו אליה והעברתי אצלה את כל הסוף שבוע.....היה מעולה..... אמנם היא קצת הפחידה אותי כשהיא שלפה דילדו בגודל של הראש שלי,אבל איך שראיתי אותו אמרתי לה שאני לא בטוח מה עובר לה בראש אבל אלי הדבר הזה לא נכנס.....כל דבר אחר שעולה לה בראש מתאים לי
בקיצור היתה חוויה מטורפת,זה מה שאני אוהב אצל הקנדיות,הן זורמות בקלות.....

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif ידעתי שלא תאכזב...

חשבת לכתוב תסריט ל"אמריקאן פאי" הבא? מסתבר שהסרטים האלה הם סיפורים מהחיים, לא פארודיה סאטירית כמו "עבודה ערבית" כאן........

mike00

New member
אני בדיוק נוסע אליה

מחר אני אספר לך מה היה
ורק שתדע שבתאילנד קרו לי דברים יותר מטורפים...

למעלה