יש! החמאס מוכן למדינה בגבולות 67'!!!!!!!!!!

• פותח הנושא mgre
  • פורסם בתאריך

אושרי 7

New member
המוגבלות השכלית של הערבים

איננה תוצאה של גנטיקה או של גזע, אלא פועל יוצא של תרבות שמחנכת לעצלנות, לבכיינות, לאלימות ולעלוקתיות. זוהי עובדה שערבים מצטיינים בעיקר בטרור, התרבות ואבטלה, את זה לא אמר כהנא, אלא זה נתון סטטיסטי המוכר גם ע"י הליגה הערבית (אני מדבר על הזמנים של היום ולא על תור הזהב של האסלאם שחל לפני 1000 שנים). שוב, זו לא תוצאה של גנים אלא של תרבות של עצלנות ובכיינות, של להאשים את כל העולם בבעיות שלך, תרבות שהיא אגב הפוכה לחלוטין מהתרבות היהודית וזו הסיבה למספר הגאונים העצום שיצא מתוך העם היהודי ולעובדה שיהודים בכל מקום בעולם משתלבים בחברה ובכלכלה ומגיעים תמיד לעמדות מפתח, ללא שום צורך באפליה מתקנת, אלא בזכות גאונות המחשבה בלבד. לא מפני שאנחנו עם נבחר, לא מפני שהאיי קיו גבוה יותר, זה עניין תרבותי נטו, והתרבות היהודית על כל מגרעותיה היא כזו שמחנכת לעשייה, ליצירה, להתפתחות, להצלחה בכוחות עצמך. אז נכון, ישנם ערבים בעולם ששיחק להם קלף מטורף והם פשוט נולדו מעל כמויות אדירות של נפט, הם לא צריכים לעבוד בשביל כסף רק לשאוב את הנפש לשים בחביות ולהדביק תווית מחיר, כי אילולא הנפט, דובאי הייתה נראית ומסריחה כמו טול כרם ורמאללה.

גידעון1

New member
אתה בעצם מצדיק את הטיעון שלי.

חמאס פותח באש על המעברים ומסביר לעם שלו שישראל אשמה שלא עוברות סחורות. איכשהו העם הפלשתיני באמת מתייחס רק לעובדה שישראל לא מעבירה סחורות אך מתעלם מכך שהסיבה שקשה להעביר סחורות היא שיורים על העובדים באיזור. זאת טקטיקה מבריקה של חמאס בשטיפת מוח. אני מבטיח לך כשישראל תקבל את גלעד שליט ותשחרר 400 טרוריסטים בתמורה החמאס יציג זאת כניצחון וזאת למרות שמאז ששליט נחטף צהל חיסל יותר מ1000 טרוריסטים ובנוסף לצערי נהרגו גם חפים מפשע. האם באמת זה נצחון של החמאס? ברור שלא אבל כששליט ישוחרר חמאס כן יצליח למכור לעם שלו ש"ההתנגדות" נצחה וזאת למרות שבשביל לשחרר 400 טרוריסטים נהרגו 1000 טרוריסטים. בכלכלה קוראים לזה השקעה גרועה מאוד.

אלון 58

New member
מי צריך את ה"הכרה" שלהם...?

למה מי הם?החמא"ס יקבע גורלות?אנו זקוקים ל"הכרה" שלהם?ממש

למעלה