קטעים אהובים מהסדרה

AndreaCorr ©

New member
קטעים אהובים מהסדרה ../images/Emo9.gif

איזה קטע מהסדרה זכור לכם במיוחד שאהבתם?

BrEt HaRt 4eVeR

New member
אממ קטע אחד שאני אוהב במיוחד:

בפרק שסטואי נוסע עם בריאן לסן פרנסיסקו לחפש את "אבא" של סטואי. בריאן יושבים באחורי הוואן ופתאום הוא מרגיש טלטולים חזקים. הוא הולך למושב הנהג ורואה את סטואי נוהג בפראות, אז הוא שואל אותו אם הוא בסדר וסטואי עונה לו עם עיניים פתוחות לרווחה : "מעולם לא הייתי יותר טוב". הקטע שהרס אותי היה שסטואי צעק את זה ונהג כמו מטורף .

Ori California

New member
אממ...

אני לא זוכר בדיוק מאיזה פרק...אבל כשהם בנו בריכה בבית והעיניים של הבנאי היו קרובות בטירוף אחת לשנייה ופיטר צייר אותו בעירום...זה היה גאוניXD

יונתן1988

New member
זה הפרק שמפטרים בו את פיטר, או

סתם עוד פרק שהוא מובטל (אולי הפרק שבהתחלה רואים אותו אחרי חודש בלי עבודה ועם 50 קילו יותר). וואלה לא זוכר איזה, אבל פרק ענק

tomact

New member
קשה לבחור אחד

אהבתי נורא את הקטע שפיטר שכח איך לשבת XDD שהוא עמד ליד כורסא. ואז קפץ עליה ונחת פוך לגמרי XD אהבתיגם את הקטע בפרק של ההיסטוריה הוא זרק על החלון של לואיס אבן, עוד אבן, ואז סוס XD וכמובן את הפרק שבריאן מאוהב, בסוף. שסטואי מדבר עם בריאן על הרומן שהוא כותב, ולא לאט, נהיה כל צווחני כזה. זה אחר הקטעים הכי טובים בכל הסדרה.

יונתן1988

New member
חחחחחחחחח כן, "הרומן שאתה כותב

,אתה יודע, הרומן ההוא שאתה חושב עליו כבר 3 שנים. אולי עכשיו יהיה לך מה לכתוב אחרי מה שעברת, קצת שברון לב, אנשים ילמדו שסוף לא חייב להיות תמיד טוב כל כך".. הקול אכן קורע

glory boy

New member
וואלה סוף סוף פורום נחמד..

אני מת על הסדרה הזאת.. הפרק שהכי אהבתי זה שכל הרחוב זכה בדברים והיה או סירה או תיבה ופיטר בחר בתיבה..ף

חחח יש הרבה../images/Emo126.gif../images/Emo194.gif

בעיקר אני אוהב את הקטע בפרק שסטואי חיפש כביכול את אבא שלו בסאן פרנסיסקו ויש קטע איזכו לעבר ורואים את סטואי ובריאן מחוברים וסטואי אומר לבריאן בסופר היי בריאן תראה את האישה הזאת אין לה שום עסק במכנסיים קצרים ואז הוא צועק הייי אישה אין לך שום עסק במכנסיים קצרים חחחחחח

שחכתי עוד קטע ענקי!../images/Emo126.gif../images/Emo194.gif

שפיטר היה מובטל ואז הוא נהיה זונה והוא ישב באוטו וסטואי אומר למג מפחיד אההה זה כמו להסתכל לעתיד חחחחחח

yotamn9

New member
עוד קטע מהפרק עם סן-פרנסיסקו

בפרק הראשון, כשבראין וסטואי הולכים במדבר ופתאום יש להם פאטה מורגאנה שהם רואים מכונת שתייה של דר' פפר, והם רצים אל זה מהר ובסוף מתבאסים כי זו רק מכונה של אר סי קולה.

AndreaCorr ©

New member
הממ

כשפיטר עשה טאצ'דאון והוא רקד ושר את השיר "שיפופי", צחקתי שעות. ואני גם ממש אוהבת את peanut butter jelly time, במיוחד כשהייתה הפסקה ואז בריאן המשיך
אה וגם הפרק עם מלאך המוות :)

למעלה