רוקדים עם כוכבים

מצב
הנושא נעול.
התחילה העונה החדשה של רוקדים עם כוכבים, פירטתי בהרחבה על התוכנית הראשונה בשרשור לרקוד עם כוכבים בתגובות #38 ו-#39 ואף ציינתי בתגובה #38 שאעשה עריכה לאחר שישודר פרק 2.
אהממה, באתי לעדכן לאחר פרק 2 ומה גיליתי? השרשור נעול לכתיבה ותגובה #38 שלי נשארה עם חללים חסרים.
מי שהנושא מעניין אותו, פתחתי שרשור חדש בפורום ציפורי לילה, שם אעדכן לאחר כל תכנית.
בינתיים, עדכנתי כבר את פרק 2 לרבות עריכה של התגובה שפתחתי עמה את השרשור בדומה לתגובה #38 כאן בפורום:

מוזמנים להגיב בפורום ציפורי לילה

התחילה העונה החדשה של רוקדים עם כוכבים, פירטתי בהרחבה על התוכנית הראשונה בשרשור לרקוד עם כוכבים בתגובות #38 ו-#39 ואף ציינתי בתגובה #38 שאעשה עריכה לאחר שישודר פרק 2.
אהממה, באתי לעדכן לאחר פרק 2 ומה גיליתי? השרשור נעול לכתיבה ותגובה #38 שלי נשארה עם חללים חסרים.
מי שהנושא מעניין אותו, פתחתי שרשור חדש בפורום ציפורי לילה, שם אעדכן לאחר כל תכנית.
בינתיים, עדכנתי כבר את פרק 2 לרבות עריכה של התגובה שפתחתי עמה את השרשור בדומה לתגובה #38 כאן בפורום:

מוזמנים להגיב בפורום ציפורי לילה
מישהו יודע, אם אתמול הייתה תכנית|?|
וויתרתי על התוכנית לטובת המשחק שהיה ולא מצטערת לרגע.
אם הייתה תכנית, אצפה בה בשידור חוזר, אבל לראות משחק בשידור חוזר זה כבר לא מעניין, אין את המתח והתקווה שלשמחתי התגשמה :)
הנבחרת נטעה בי תקווה שאולי נזכה בתחרות או לפחות נגיע לגמר כפי שהגענו אשתקד באליפות אירופה, הבנתי שזאת הסיבה שבזכותה לא היינו צריכים להיות במוקדמות היכן שארגנטינה נפלה אבל לבסוף הייתה בשלב הבתים בזכות זה שאירחו את הטורניר לאחר שאינדונזיה, זאת שהייתה אמורה לארח, סירבה שנשתתף בו.

מישהו יודע, אם אתמול הייתה תכנית|?|
וויתרתי על התוכנית לטובת המשחק שהיה ולא מצטערת לרגע.
אם הייתה תכנית, אצפה בה בשידור חוזר, אבל לראות משחק בשידור חוזר זה כבר לא מעניין, אין את המתח והתקווה שלשמחתי התגשמה :)
הנבחרת נטעה בי תקווה שאולי נזכה בתחרות או לפחות נגיע לגמר כפי שהגענו אשתקד באליפות אירופה, הבנתי שזאת הסיבה שבזכותה לא היינו צריכים להיות במוקדמות היכן שארגנטינה נפלה אבל לבסוף הייתה בשלב הבתים בזכות זה שאירחו את הטורניר לאחר שאינדונזיה, זאת שהייתה אמורה לארח, סירבה שנשתתף בו.
|עדכון| בגלל האירועים של יום שבת (רצח החיילים בגבול מצרים) התוכנית בוטלה ושודרה אתמול.
עדכנתי בתגובה #4 שלי את השרשור שפתחתי על התוכנית כפי שפירטתי בתגובתי הראשונה כאן בשרשור.
מי שמעוניינ/ת מוזמנ/ת לקרוא ולהגיב בו.

|עדכון| בגלל האירועים של יום שבת (רצח החיילים בגבול מצרים) התוכנית בוטלה ושודרה אתמול.
עדכנתי בתגובה #4 שלי את השרשור שפתחתי על התוכנית כפי שפירטתי בתגובתי הראשונה כאן בשרשור.
עדכנתי כבר את הפרק של היום, החלק השני של תשעת הזוגות השניים בתגובה #5 שלי:

שמלת תחרה1

Well-known member
עדכנתי כבר את הפרק של היום, החלק השני של תשעת הזוגות השניים בתגובה
#5​
שלי:
התוכנית זוכה לביקורות לא טובות, לכן איני צופה בתוכנית.

התוכנית זוכה לביקורות לא טובות, לכן איני צופה בתוכנית.
עדיין הביקורות לא טובות?
אני נהנית מכל רגע, היום (אתמול) היה את הסבב השני בגלגל ההצלה וביום שני מתחילים השידורים החיים.
בתגובה #25 שלי תוכלי לקרוא על זה ובכלל בשרשור תוכלי לקרוא על כל הפרקים עד הלום:

stavanit

Well-known member
רוקדים עם כוכבים- לי זה נראה יותר אקורבטיקה מאשר ריקוד

משתפרת1

Well-known member
עדכנתי כבר את הפרק של היום, החלק השני של תשעת הזוגות השניים בתגובה #5 שלי:
נוסטלגיה, אם ברצונך שאקרא כאן את הגיגיך ותיאוריך- נא לכתוב אותם כאן. קישורים? מצטערת, לא עוברת לפורומים אחרים, ובוודאי לא מתחילה לחפש פוסט כלשהו בתוך שרשור.

נוסטלגיה, אם ברצונך שאקרא כאן את הגיגיך ותיאוריך- נא לכתוב אותם כאן. קישורים? מצטערת, לא עוברת לפורומים אחרים, ובוודאי לא מתחילה לחפש פוסט כלשהו בתוך שרשור.
מי שרוצה שייכנס/תיכנס לקישור ומי שלא רוצה שלא ייכנס/תיכנס אני לא מכריחה אף אחת, רק מציעה.
לדאבוני לא יכולה לכתוב כאן בפורום, כי יש כאן טרור ניהולי, אחרת לא ברור לי, למה שרשור שהיה בנושא ננעל|?|
השרשור היה נטו על התוכנית, היה באווירה טובה, הושווה לרקדנים שרקדו אשתקד בתוכנית ודיי השקעתי בו מזמני לטובת הפורום.
כפי שכתבתי בתגובתי הראשונה, גם כתבתי שם שיש לי תגובה שכתבתי לאחר הפרק הראשון ושאני צריכה לערוך אותה לאחר הפרק השני כשאדע את השיבוצים של כל הזוגות כפי שעשיתי אח"כ בשרשור שפתחתי בפורום ציפורי לילה.
לסיכום, זהו שרשור מתחדש שמתעדכן לאחר כל פרק ומושווה לפרקים ולעונות הקודמות!

משתפרת1

Well-known member
מי שרוצה שייכנס/תיכנס לקישור ומי שלא רוצה שלא ייכנס/תיכנס אני לא מכריחה אף אחת, רק מציעה.
לדאבוני לא יכולה לכתוב כאן בפורום, כי יש כאן טרור ניהולי, אחרת לא ברור לי, למה שרשור שהיה בנושא ננעל|?|
השרשור היה נטו על התוכנית, היה באווירה טובה, הושווה לרקדנים שרקדו אשתקד בתוכנית ודיי השקעתי בו מזמני לטובת הפורום.
כפי שכתבתי בתגובתי הראשונה, גם כתבתי שם שיש לי תגובה שכתבתי לאחר הפרק הראשון ושאני צריכה לערוך אותה לאחר הפרק השני כשאדע את השיבוצים של כל הזוגות כפי שעשיתי אח"כ בשרשור שפתחתי בפורום ציפורי לילה.
שרשור מלפני שנה, ארוך ומסורבל. לקרוא פוסטים חדשים מחייב גלגול של כמה דפים. אישית כשדיון עובר את הדף השלישי אני מדלגת ולא קוראת או כותבת בו. יש עונה חדשה- מגיע לה שרשור חדש.
ואני לא מבינה מה התועלת בהעלאת נשכחות מהאוב. אם השרשור ההוא שהפך להיות ענן ננעל- אני שמחה.

שרשור מלפני שנה, ארוך ומסורבל. לקרוא פוסטים חדשים מחייב גלגול של כמה דפים. אישית כשדיון עובר את הדף השלישי אני מדלגת ולא קוראת או כותבת בו. יש עונה חדשה- מגיע לה שרשור חדש.
ואני לא מבינה מה התועלת בהעלאת נשכחות מהאוב. אם השרשור ההוא שהפך להיות ענן ננעל- אני שמחה.
הוא רק 2 דפים והתגובות החדשות שהוספתי הן בדף השני בסוף, מאוד קל למעקב, לא ארוך ולא נעליים.
זה שרשור שלי ואני זאת שהנימוס מחייב שצריכה להחליט, אם לפתוח שרשור |חדש| או לא והבחירה אם להיכנס אליו או לא היא של הגולשים/ות.
הנעילה היא לא במקום, נעשתה אף מבלי ליידע אותי וזה גובל בחוצפה|!|

נ.ב. יש כבר |עדכון| שם (תגובה #6 שלי) של הפרק מאתמול :)

Harrington

Well-known member
מנהל
טיפ קטן ברשותך; אם את מתעקשת בכ"ז להכניס קישורים, עשי זאת בסוף בפיסקה אחת ולא באמצע המלל החדש שאת מוסיפה. כשמצטטים בשלב ה"הוספת תגובה", קישורים מאוד מסרבלים וגורמים לכך שבקושי אפשר לאתר את המלל החדש שעליו רוצים להגיב. אם תרכזי את הקישורים בפוסט שלך בפיסקה אחת ואת המלל בפיסקה אחרת (או יותר פסקאות, אבל לא במעורבב), זה יקל על המגיבים.

משתפרת1

Well-known member
טיפ קטן ברשותך; אם את מתעקשת בכ"ז להכניס קישורים, עשי זאת בסוף בפיסקה אחת ולא באמצע המלל החדש שאת מוסיפה. כשמצטטים בשלב ה"הוספת תגובה", קישורים מאוד מסרבלים וגורמים לכך שבקושי אפשר לאתר את המלל החדש שעליו רוצים להגיב. אם תרכזי את הקישורים בפוסט שלך בפיסקה אחת ואת המלל בפיסקה אחרת (או יותר פסקאות, אבל לא במעורבב), זה יקל על המגיבים.
מנהל טרוריסט אבל נותן טיפים?

Harrington

Well-known member
מנהל
לא חושב שאני הכתובת למעשה הפח"ע המדובר אבל בכל מקרה, אם אצטרך לקחת ברצינות כל תואר גנאי שמופנה כלפי בפורומ(ים) ולתת להם להשפיע על תגובותי, חיי לא יהיו חיים עוד :).

ותגובה לתגובתי (#12) שהראתה לך שהשרשור המדובר היינו קטן, מאוד מרוכז בנתונים עם אפשרויות השוואה בין המאורעות.

נ.ב.: הוספתי תגובה על הפרק של היום, זוהי תגובה #8 שם (בפורום ציפורי לילה).

האם אתה גולש מהסלולרי?
אני גולשת דרך המחשב ולא רואה כל בעיה בנראות.
בכל אופן, אשתדל לכתוב כפי שהצעת למען גולשי הסלולרי.

Harrington

Well-known member
מנהל
האם אתה גולש מהסלולרי?
אני גולשת דרך המחשב ולא רואה כל בעיה בנראות.
בכל אופן, אשתדל לכתוב כפי שהצעת למען גולשי הסלולרי.
גולש בעיקר מהמחשב, לעתים רחוקות מהסלולרי. הבעיה שהצבעתי עליה מופיעה אצלי על המחשב.
כדי לראות אותה, תצטטי תגובה שיש בה קישור בפנים. כלומר כאילו את 'מוסיפה תגובה' על פוסט כזה. רק אז רואים את זה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה