רוקדים עם כוכבים

מצב
הנושא נעול.
גולש בעיקר מהמחשב, לעתים רחוקות מהסלולרי. הבעיה שהצבעתי עליה מופיעה אצלי על המחשב.
כדי לראות אותה, תצטטי תגובה שיש בה קישור בפנים. כלומר כאילו את 'מוסיפה תגובה' על פוסט כזה. רק אז רואים את זה.
תודה על הביקורת הבונה |4U|

נ.ב.: הוספתי תגובה על הפרק האחרון (פרק 7), זוהי תגובה #9 שם (בפורום ציפורי לילה).

Harrington

Well-known member
מנהל
תודה על הביקורת הבונה |4U|

נ.ב.: הוספתי תגובה על הפרק האחרון (פרק 7), זוהי תגובה #9 שם (בפורום ציפורי לילה).
והנה שוב זה מופיע עם הקישור באריכות. תודה על ההפניה, אך מבלי לפגוע, אותי הנושא לא מעניין במיוחד. נשאיר זאת לנהנים ממנו.

והנה שוב זה מופיע עם הקישור באריכות. תודה על ההפניה, אך מבלי לפגוע, אותי הנושא לא מעניין במיוחד. נשאיר זאת לנהנים ממנו.
במחשב אני רואה רק #12 בכחול (פרק 8 עודכן בתגובה זו) ולא את כתובת הקישור, באיזה דפדפן אתה משתמש?
בכל אופן, שמה כעת בסוף התגובה, האם לזה התכוונת?

Harrington

Well-known member
מנהל
במחשב אני רואה רק #12 בכחול (פרק 8 עודכן בתגובה זו) ולא את כתובת הקישור, באיזה דפדפן אתה משתמש?
בכל אופן, שמה כעת בסוף התגובה, האם לזה התכוונת?
כך אכן יותר נוח. כדי שתביני מה אני רואה, צירפתי קובץ של צילום מסך. כעת דמייני את שתי השורות התחתונות כשהן מופיעות ממש באמצע המלל שלך ולפעמים יותר מפעם אחת.
זה כל מה שאמרתי :).

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2023-06-19 124317.jpg
    צילום מסך 2023-06-19 124317.jpg
    KB 36.3 · צפיות: 5
נערך לאחרונה ב:
כך אכן יותר נוח. כדי שתביני מה אני רואה, צירפתי קובץ של צילוט מסך. כעת דמייני את שתי השורות התחתונות כשהן מופיעות ממש באמצע המלל שלך ולפעמים יותר מפעם אחת.
זה כל מה שאמרתי :).
מוזר מאוד, לא השבת, באיזה דפדפן אתה משתמש?
מצרפת צילום מסך, איך שזה נראה אצלי:
צילום מסך להרינגטון.png

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.
למעלה