"שפרה תסרגי לי ילד"

נכון והפורום מייצג את דעת הקהל בחוץ

80% מהאנשים פה בעד הבובלילים וכך גם כלל הצופים בתוכנית..

הפורום הזה

מתנהל נהדר ולא בזכות או בגלל בובליל. קיבלתי תשובה מדוע נמחקו הודעותיי והסיבות נשמעות הגיוניות ביותר. תודה

ordiki

New member
אם אני מנתח טוב את המהלכים של יוסי

אז נדמה לי שהוא ועינב לא ימהרו להעמיד להדחה את שפרה שוב. מבחינתם היא גברה על מתמודד חזק כמו שי (ואני מזכיר לכם שהם לא יודעים מה הולך בחוץ) ועדיין הם לא יודעים מה הכוח שלה באמת. הם יפחדו להעמיד אותה לבד מול עינב כי הן לא ממש עמדו זו מול זו ראש בראש והם לא בטוחים מי יותר פופלרי. לכן, אם הניתוח שלי נכון הם יעדיפו להעמיד מישהו כמו איתי או ונאסה לעת עתה.

אני אשכנזיה שנהנית מהמשחק של עינב ויוסי

האם אני בורה? עממית? עמחית? האם זה שאני אשכנזיה,משכילה מחייב אותי לאהוב את האנשים עם השפה הגבוהה, שמזלזלים בשאר?

ordiki

New member
לא

זה אומר שאת בן אדם ואת יכולה לאהוב את מי שאת רוצה בלי קשר למוצא ומנת משכל. אל תתני לאנשים מסוימים להכתיב לך קו מחשבה שאת לא מאמינה בו.

gwini1

New member
מה הקשר לעדות????../images/Emo46.gif

תפסיקו להכניס את זה בכל הודעה. מעניין שמי שמשתמש בזה כל הזמן זו דווקא עינב...

ממה בדיוק את נהנית? מזה שמשפילים אנשים כמוך

בתיאורים של "לחם לבן" או " פרדימנים"? כל אחד וההנאות המעותות שלו..

yaeli 101

New member
שפרה

הכי אמיתית שם.בחורה חכמה, רק תקשיבו לשיחות שלה ולכמות הידע שיש לה... מדהים ממש

redflower1

New member
מה יש לאהוב בשיפרה?

טון דיבור מתנשא של מורה לכיתה א', פני חזירה עגלגלות ופה שעוסק כל היום בבליסה של מאכלים מגעילים דוגמת סנדוויץ פסטרמה עם חמאה (איפה אבא שלה שנכשל בחינוך שלה?!), התרסה כלפי הדת וכלפי מי ששומר עליה, רכלנות בחדרי חדרים תוך התנשאות כלפי אנשים שהיא טוענת שהם לא לרמתה (מה בדיוק הרמה של אישה שמדברת עברית קלוקלת ומקללת על ימין ועל שמאל?!), עיסוק אובססיבי בשיער והתספורת הדוחה שלה או בסריגה של כובעים מכוערים, אובססיה כלפי צבר הקקטוס המיובש, להמשיך? נראה לי מספיק. שפרה לכי הביתה.

למעלה