** שרשור אחה"צ היום ה-99 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ל א ר ה 1

Well-known member
מישהו הצליח להבין מה קורה ים אברהם? להבנתי הוא ירד מהגריד, ישן, בקושי מתקשר. הדיירים האחרים מנסים להבין מה איתו? יש להם השערות? יש למישהו השערה?
אני בהלם מכמה גרוע הכל הכל הכל בעונה הזאת, עוז פשוט זנח את הבית, ואני לא מבינה איפה יתר אנשי ההפקה, הרי הוא לא היחיד שם, הם לא קוראים ביקורות?.לא רואים שאנחנו כבר שבוע לפחות צופים בעכברים בתוך מבוך מסתובבים סביב עצמם משועממים, רואים שוב ושוב אץ המשפחות והחברים מאבדים את המרץ ושמחת החיים שלהם מרגע לרגע ופשוט קמלים שם נרקבים בבית הזה? איפה לעזאזל כ-ל אנשי ההפקה שך הדבר הזה? מתה לדעת מה קורה מאחורי הקלעים כי בטוח קורה משהו, אולי סכסוך, אולי שביתה איטלקית, אבל משהו בטוח קרה שם, זה באמת כבר לא סביר מה שהולך

אופה קטנטנה

Well-known member
בדרך כלל, כל סוף עונה זה כך.
העונה זה נדמה לנו שזה גרוע מתמיד, כי החומר האנושי גרוע מתמיד.
כמו גם התיעוב לעוזי גדול מתמיד.

ואת עוזי הצופים מעניינים, כמו שאותי מעניין מה יש למנחים לומר.

ל א ר ה 1

Well-known member
בדרך כלל, כל סוף עונה זה כך.
העונה זה נדמה לנו שזה גרוע מתמיד, כי החומר האנושי גרוע מתמיד.
כמו גם התיעוב לעוזי גדול מתמיד.

ואת עוזי הצופים מעניינים, כמו שאותי מעניין מה יש למנחים לומר.
תודה אופה, אכן התעוב לעוז גדול מאי פעם, וזה כולל גם כעס וגם יאוש. היה יכול להיות פורמט כיף לולא החסר כשרון ומעוף הזה

ערן .

Well-known member
מישהו הצליח להבין מה קורה ים אברהם? להבנתי הוא ירד מהגריד, ישן, בקושי מתקשר. הדיירים האחרים מנסים להבין מה איתו? יש להם השערות? יש למישהו השערה?
אני בהלם מכמה גרוע הכל הכל הכל בעונה הזאת, עוז פשוט זנח את הבית, ואני לא מבינה איפה יתר אנשי ההפקה, הרי הוא לא היחיד שם, הם לא קוראים ביקורות?.לא רואים שאנחנו כבר שבוע לפחות צופים בעכברים בתוך מבוך מסתובבים סביב עצמם משועממים, רואים שוב ושוב אץ המשפחות והחברים מאבדים את המרץ ושמחת החיים שלהם מרגע לרגע ופשוט קמלים שם נרקבים בבית הזה? איפה לעזאזל כ-ל אנשי ההפקה שך הדבר הזה? מתה לדעת מה קורה מאחורי הקלעים כי בטוח קורה משהו, אולי סכסוך, אולי שביתה איטלקית, אבל משהו בטוח קרה שם, זה באמת כבר לא סביר מה שהולך
נראה כאילו כל ההפקה הלכה הביתה ותחזור ביום ראשון בערב לגמר

מיק83

Well-known member
ליאל ומעתוק חשבו שזה קרה מהרגע ששמע צעקות של שי לשניר, ואולי רצה שספיר תבוא גם לצעוק שוב? 🤷🏻‍♀️

לפי מה שדיבר היום זה כאילו שהוא יודע שהוא הולך לקבל תגובות רעות בחוץ והוא חושב על זה וכנראה חשש.. הוא אמר אתמול שהוא יודע שבחוץ יבקרו אותו על הסרט שעשה לספיר בגלל הצלחת של נגר (לדעתי יתעסקו איתו בהרבה דברים נוספים)

בקיצר, החשש מהבחוץ כנראה

ל א ר ה 1

Well-known member
ליאל ומעתוק חשבו שזה קרה מהרגע ששמע צעקות של שי לשניר, ואולי רצה שספיר תבוא גם לצעוק שוב? 🤷🏻‍♀️

לפי מה שדיבר היום זה כאילו שהוא יודע שהוא הולך לקבל תגובות רעות בחוץ והוא חושב על זה וכנראה חשש.. הוא אמר אתמול שהוא יודע שבחוץ יבקרו אותו על הסרט שעשה לספיר בגלל הצלחת של נגר (לדעתי יתעסקו איתו בהרבה דברים נוספים)

בקיצר, החשש מהבחוץ כנראה
טוב מאוד, נמאס מהיהרות שלו, זה כבר היה בלתי נסבל

tarimulu

Well-known member
גם אם מאמינים לשמועה הפערים הם מינוריים והמקום האחרון משתנה כל שעה
וגם הפער בין מקום אחרון למקום שני זה בטווח הסטיה הסטטיסטית, בניגוד לסקרים של הדחות קודמות

במילים אחרות לפי סקר שמועה - מחר יש סיכויים די זהים של כל אחד מתוך ליאל, אברהם, יענקי ושניר להיות מודחים. אם הסקרים באמת משקפים מציאות, הדקה שבה יסגרו את ההצבעה בשידור יכולה להכריע

מצב
הנושא נעול.
למעלה