** שרשור לילה 2 היום ה87 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

fleabag

Well-known member
דיי גוזי מספיק להרים לאנשים שלא מגיעים להם ממך כלום ושום דבר תלמד לא לכול אחד מגיע את אהבה והתמיכה שלך
לא נורא זה רק מוסיף לו
בעיקר כי זה יוצא ממנו טבעי
פיור נתינה

קליאו22

Well-known member
דיי גוזי מספיק להרים לאנשים שלא מגיעים להם ממך כלום ושום דבר תלמד לא לכול אחד מגיע את אהבה והתמיכה שלך
נכון שהיא לא ראויה אבל תמיד כיף לשמוע את דברי החוכמה של ג'וזי
כך שכל אינטרקציה שגורמת לו להתבטא מבורכת
אל דאגה, הוא יודע בדיוק מי היא וחברה אמיתית היא לא בשבילו, בטח לא בחוץ חוץ מכמה השקות שבטח תידבק אליו

ראש גזר 6789809896

Well-known member
נכון שהיא לא ראויה אבל תמיד כיף לשמוע את דברי החוכמה של ג'וזי
כך שכל אינטרקציה שגורמת לו להתבטא מבורכת
אל דאגה, הוא יודע בדיוק מי היא וחברה אמיתית היא לא בשבילו, בטח לא בחוץ חוץ מכמה השקות שבטח תידבק אליו
אם כול האהבה שלי הוא צריך להפסיק עם זה הוא כול היום עסוק בלהרים לאנשים ומאבד את אנרגיות להרים את עצמו

אופה קטנטנה

Well-known member
לנעל שיושבת בספסל אין מספיק תבונה להבין שעצם זה שיש לה הורים ומשפחה שידאגו לה,
אל מול אדם שאין לו, היא תמשיך לייבב כי היא משאבה מטומטמת.

ORIGINALNIK

Well-known member
דייי תשתקי כבר קארין תשתקי
אני בשוק שבכלל קיימים אנשים כאלו מרוכזים בעצמם ולא מתביישים שלא רק שאין להם שום ידע כללי, שום יכולות בכלום וחסרי כול חמלה
אלוהים זה מסביר למה המדינה שלנו הולכת לבחירות רבעיות אם יש עוד עציצים כאלו

יסמין 💙

Well-known member
וואי אני מה זה מבינה את קארין... אחרי מה שגל ולינור עשו לה היום הכי מתבקש לחשוב שאת מצטיירת רע ושההורים לא גאים בך ושמשדרים עלייך דברים רעים.
אם לא הייתה חושבת כך זה היה לא נורמלי... דווקא היא מאוד אותנטית... מסכנה לא הספיקה להנות מביקור המשפחה

וואי אני מה זה מבינה את קארין... אחרי מה שגל ולינור עשו לה היום הכי מתבקש לחשוב שאת מצטיירת רע ושההורים לא גאים בך ושמשדרים עלייך דברים רעים.
אם לא הייתה חושבת כך זה היה לא נורמלי... דווקא היא מאוד אותנטית... מסכנה לא הספיקה להנות מביקור המשפחה
היא לא חשבה על ההורים.
היא חשבה על מה חושבים עליה "בחוץ",
אם גל ולינור מגיבות אליה כך.
(זה מה שהיא חושבת כל העונה, אגב).

ראש גזר 6789809896

Well-known member
כול האלה שגוזי מתעסק בלהרים אותם זה רק גורם לו לאבד אנרגיות להרים את עצמו הרי היא תמשיך עם שיחות האלה והוא יבוא כול פעם ויגיד לה ויעודד אותה וזה מיותר לגמרי

אופה קטנטנה

Well-known member
כול האלה שגוזי מתעסק בלהרים אותם זה רק גורם לו לאבד אנרגיות להרים את עצמו הרי היא תמשיך עם שיחות האלה והוא יבוא כול פעם ויגיד לה ויעודד אותה וזה מיותר לגמרי
ברור. כי סוג האנשים סביבו מרוקנים מאנרגיה, ולא ממלאים בחזרה.

יסמין 💙

Well-known member
דווקא ג׳וזי אמור להבין אותה הכי הרבה... הם הכי רגישים בבית והכי מפחדים מתגובות של אנשים בחוץ

מצב
הנושא נעול.
למעלה