** שרשור לילה 2 היום ה87 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.
ראי יהודה כמה מכות בכנף גם הוא קיבל, ראי את ההבדל.
ג'וזי יודע גם לרדת נמוך, אך גם יודע להרים להתנצל וגם לשקול מילים....
ג'וזי זכה לאהבת אב אמיתית עד גיל 8, והחל מגיל 13.
האבא של יהודה לא היה נוכח בכלל בחייו (היה נרוקמן ואסיר),
והאמא של יהודה היתה נכה רגשית, ולא תפקדה כאם.

ORIGINALNIK

Well-known member
ג'וזי זכה לאהבת אב אמיתית עד גיל 8, והחל מגיל 13.
האבא של יהודה לא היה נוכח בכלל בחייו (היה נרוקמן ואסיר),
והאמא של יהודה היתה נכה רגשית, ולא תפקדה כאם.
הסיפור של יהודה נוראי אבל הסיפור של ג'וזי עוד יותר
התעללות פיזית ונפשית ובמיקרה הטוב הזנחה פושעת והכול מידי אמו הזונה הנרקומנית שגם קיימה יחסי מין והזריקה בנוכחותו

הסיפור של יהודה נוראי אבל הסיפור של ג'וזי עוד יותר
התעללות פיזית ונפשית ובמיקרה הטוב הזנחה פושעת והכול מידי אמו הזונה הנרקומנית שגם קיימה יחסי מין והזריקה בנוכחותו
גם אני חושבת שהסיפור של ג'וזי מזעזע.
אבל חשוב לזכור שהוא קיבל אהבה. וכנראה אהבה ענקית.
יהודה - לא. בשום צורה מאף אחד.
ואני יכולה לראות את התוצאות על שניהם.
זה מה שניסיתי לכתוב.

fairytalee

Well-known member
אבולוציית הקואוצ'ר גוזי להיום
שיחת עידוד לקארין מספר 1 - איזה אושר שקיבלת את ההורים!
שיחת עידוד לקארין מספר 2 - תתעלמי כבר ממי שמוריד אותך תתרכזי במשפחה ובחברים
שיחת עידוד לקארין מספר 3 - כו*ומו מעניין להורים שלך את ה*** מה אמרת או לא אמרת מעניין את הת*ת הם גאים בך גאים בךךך !!! שמעת??!?!

נערך לאחרונה ב:

ראש גזר 6789809896

Well-known member
אבולוציית הקואוצ'ר גוזי היום
שיחת עידוד לקארין מספר 1 - איזה אושר שקיבלת את ההורים!
שיחת עידוד לקארין מספר 2 - תתעלמי ממי שמוריד אותך תתרכזי במשפחה ובחברים
שיחת עידוד לקארין מספר 3 - כו*ומו מעניין להורים שלך את ה*** מה אמרת או לא אמרת מעניין את הת*ת הם גאים בך גאים בךךך !!! שמעת??!?!
הוא בסוף יאבד סבלנות מלהרים אותה כי לא תפסיק עם השיחות האלה

נטשונת1234

Well-known member
קארין לא מצליחה לצאת מהלופ שנכנסה אליו,
או אולי לא רוצה לצאת ממנו. (מה תעשה במקום?)
היא לא רוצה, עד כה היא לא הייתה שנייה לבד ושמעה רק מילות עידוד, למה לה לותר על ההזדמנות? יש לנו עוד 3 שבועות של זה ומי שיגיד משהו רע, סתם קנאי.

פייר לה קרדן

Well-known member
גו'זי צדיק בסדום מבחינת קארין,הוא כל הזמן דואג להרים לה היום, בכלל בכלליות חוץ משיחת האין בך תוכן שהיתה באמת איומה מאוד ונבעה ישירות מהדחייה הרומנטית שקארין נתנה לו,הוא כל הזמן דאג לקארין מתחילת העונה,גם שהפנתה לו כתף קרה וגב.

מה שחורה לי ברגעים כאלו ,זה שמילה אחת פשוטה לא שמעתי מקארין, והיא תודה גו'זי. או לתת לו חיבוק על התמיכה הנפשית.
המובן מאליו זה מה שפגום בה. זו לא ביישנות,אלא הרגל של פינוק שהיא רגילה לקבל מחמאות מילדות.

היא צריכה ללמוד להעריך גברים כמו גו'זי כי הם באמת נדירים.

אופה קטנטנה

Well-known member
גו'זי צדיק בסדום מבחינת קארין,הוא כל הזמן דואג להרים לה היום, בכלל בכלליות חוץ משיחת האין בך תוכן שהיתה באמת איומה מאוד ונבעה ישירות מהדחייה הרומנטית שקארין נתנה לו,הוא כל הזמן דאג לקארין מתחילת העונה,גם שהפנתה לו כתף קרה וגב.

מה שחורה לי ברגעים כאלו,זה שמילה אחת פשוטה לא שמעתי מקארין,והיא תודה גו'זי. או לתת לו חיבוק על התמיכה הנפשית.
המובן מאליו זה מה שפגום בה. זו לא ביישנות,אלא הרגל של פינוק שהיא רגילה לקבל מחמאות מילדות.

מה שג׳וסף מעניק לה, תום ואחרים סביבה העניקו לה במשך חודשיים ויותר,
היא מעולם לא אמרה תודה, היא רק צפתה ליותר ויותר ויותר.

פלוידיאנית

Well-known member

מה שחורה לי ברגעים כאלו ,זה שמילה אחת פשוטה לא שמעתי מקארין, והיא תודה גו'זי. או לתת לו חיבוק על התמיכה הנפשית.

אין לה את היכולת לראות את זה שמולה. הכל סובב סביבה. מעולם לא תיראה אותה שואלת או מתעניינת בשלומו של האחר. היא מפגינה גם זילזול כששואלים אותה משהו ולוקח לה 30 שניות לחזור לנושא אחר לגמרי, כאילו זה מובן מאליו שלעמיתה יש את כל הזמן שבעולם לשמוע אותה. זה קרה מלא פעמים עם נועה, השאירה אותה דקות בדממה עד שהואילה לענות. מוזרה!

קליאו22

Well-known member

רק לתקן: את הדחיה הרומנטית הוא עשה לה. הזמינה אותו למיטה, פלירטטה, נגעה ובכל זאת קרא לה אחותי ודיבר על זאת שבחוץ.
ג'וזי היה פגוע מהבגידה שלה בחברות שלו, שהתרחקה ועשתה לו פרצופים, קשקשה עליו עם רמי ותום, הושפעה מאחרים במהירות הבזק נגדו כך חשב. לא נתן לה עדיין קרדיט כמחוללת סכסוכים וחדורת נקמה נגדו עד כדי כך

פייר לה קרדן

Well-known member
רק לתקן: את הדחיה הרומנטית הוא עשה לה. הזמינה אותו למיטה, פלירטטה, נגעה ובכל זאת קרא לה אחותי ודיבר על זאת שבחוץ.
ג'וזי היה פגוע מהבגידה שלה בחברות שלו, שהתרחקה ועשתה לו פרצופים, קשקשה עליו עם רמי ותום, הושפעה מאחרים במהירות הבזק נגדו כך חשב. לא נתן לה עדיין קרדיט כמחוללת סכסוכים וחדורת נקמה נגדו עד כדי כך
אני רואה אחרת,גו'זי נדלק עליה עוד בביצה.אמר שהיא בדיוק הטעם שלו,לא פעם 1 אגב.

היו פלירטוטים הדדיים,קארין בשבוע ה1 פלירטטה עם 4 גברים במקביל... אני לא זוכר בשבועיים הראשונים שהוא בכלל הזכיר מישהי בחוץ,הוא היה מהופנט מקארין וניסה להשיג את תשומת הלב שלה ואת המגע שלה כל הזמן.

שנודע לו על כך שהיא עם דיוויד לא אשכח את תחושת העלבון שלו. כל השאר לא רלוונטי,מבחינה רומנטית היא זו שנתנה לו ברקס,אם היתה אומרת כן היה זורם ב100%. ושום בחוץ לא היתה מוזכרת.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
את שיחות האלה הייתה עושה עם תום תמיד והוא יש לו סבלנות של ברזל
לגוזי אין את זה הוא יאבד את זה בסוף

dorya

Well-known member
את שיחות האלה הייתה עושה עם תום תמיד והוא יש לו סבלנות של ברזל
לגוזי אין את זה הוא יאבד את זה בסוף
זה עוד מעט נגמר , שתחזור לסביבה שעוטפת אותה בצמר גפן ותצליח לרכך לה את המכה ביציאה כי היא לא תצא כמו שהיא מצפה לצאת...

מצב
הנושא נעול.
למעלה