תחרות הפורום - שבוע 17

ESPN

New member
תחרות הפורום - שבוע 17

well, what do you know? יום ראשון אחרון של עונה רגילה. כל עונה מבאס מחדש כמה שזה עובר מהר.
בתחילת שבוע 16 נראה היה כאילו מחכים לנו בשבוע 17 המון המון משחקים עם משמעויות פליאוף, בין אם על עצם הכניסה ובין אם על יתרון ביתיות, bye weeks, ראשות הבית וכו'. אני כבר צפיתי שכמעט לכל משחק תהיה איזשהי השלכה.
אבל אז הגיעו אחת אחרי השנייה הפאדיחות של פילדלפיה, באפלו ודנבר וסגרו חלק מהעלילות. אנחנו עדיין נשארים עם כמה עניינים פתוחים, בעיקר בהקשר של דירוגים ופחות על עצם ההשתתפות בשלב הנוק-אאוט. מה אנחנו יודעים בוודאות מוחלטת? שהדרך לסופרבול ב-AFC עוברת בניו אינגלנד ושדאלאס, דנבר ואינדי סגרו את הדיווזינס שלהם. כמובן שגם רשימת המודחות גדלה בשבוע שעבר: הלאה ניו אורלינס, שלום מיאמי, להתראות בשנה באה פילי, באפלו וסן פרנסיסקו.
אבל עזבו שטויות, יש עניינים רציניים לטפל בהם.

קודם כל, למאותגרי הגיים פאס - שידורים:
METV
20:00 - ניו אינגלנד נגד בפאלו.
23:00 - גרין ביי נגד דטרויט.
ספורט 5 לייב HD
23:25 - סיאטל נגד סנט. לואיס.
03:30 - פיטסבורג נגד סינסינטי.
Fox Sports HD
20:00 - יוסטון נגד ג'קסונוויל.
23:00 - אטלנטה נגד קרוליינה
אין מאנדיי נייט

ויאללה בלאגן:
1. צ'ארג'רס בקנזס סיטי - מבחינת הבולטס המשוואה מאוד פשוטה: win and you're in. אחרי המשחק ההירואי מול הניינרס בשבוע שעבר, הם אמורים להיות up to the task. מנגד עומדת קנזס סיטי שלמען האמת הייתי משוכנעת שכבר הודחה, אבל מסתבר שאם הם מנצחים, הרייבנס והטקסנס מפסידים, אז וואלה? הצ'יפס בפנים. נשמע לא סביר? ראינו בחיינו קבוצות נכנסות בתסריטים יותר הזויים (אם כי יוסטון משחקים מול ג'קסונוויל...). האם אתם מהמרים שריברס ושות' יעשו את המלאכה או שהצ'יפס יישמרו על התקווה וירוצו לראות את הסקורבורדס?

2. הפלקונס מארחים את הפנת'רס - כמעט בכל שנה יש משחק אחד כזה בשבוע 17. משחק הפלייאוף שלפני הפלייאוף. השנה, מתווסף לעניין הזה אלמנט קצת אבסורדי, כשבכל מקרה הזוכה בבית מגיעה עם מאזן שלילי. למנצחת מובטח משחק בית בסיבוב הבא, למפסידה - מקום לא רע בכלל בדראפט הקרוב. מי מהשתיים לדעתכם תשוגר לסיבוב הבא עם 7 נצחונות?

3. הפאקרס מארחים את הליונס - שתי הקבוצות בפלייאופס. זה ידוע. אך המאבק כאן הוא לא רק על הכבוד והbragging rights בבית אלא על ראשות הבית ושבוע ביי. אם במקרה סיאטל תפשל מול הראמס (לא לגמרי מופרך) גם יתרון ביתיות עומד על המאזניים. אז מי מלכת הצפון?

4. בנגלס אצל הסטילרס - קרב נוסף על ראשות הבית. פיטסבורג בכל מקרה משחקת גם בשבוע הבא, אבל לא בהכרח מארחת. אם דנבר תפשל ממש נגד אוקלנד, סינסנטי יכולה לקבל שבוע חופש עם ניצחון משלה. מי מלכת הצפון 2?

בונוס: שני משחקים נוספים שבתסריטים מסויימים יכולה להיות להם השפעה על העולות לשלב הבא יערכו בבולטימור ובסן פרנסיסקו. נכון לכתיבת שורות אלו, בשני המשחקים אתם הולכים לראות קורטרבקים שלא שמעתם עליהם בחיים. נעים מאוד אוהדי אריזונה - אתם עולים מול הניינרס עם לוגאן תומס במשחק שיכול לקבוע לכם home-field advantage. נחמד. בבולטימור, שעוד חזק בתמונה (ניצחון+הפסד של סן דיאגו מכניס אותה) יפתח במדי קליבלנד האורחת, והיישר מה-practice squad אחד בשם קונר שואו. הבראונס כבר הודחו, אבל עדיין ישמחו לקלקל לרייבנס השנואים. גם עם קורטרבקים בסטרינג הראשון והשני הקבוצות האלו מדשדשות בהתקפה. אז השאלה היא כזאת: מי תצליח לעשות יותר נקודות עם הקורטרבק הבלתי מנוסה שלה- קליבלנד או אריזונה? שימו לב שהשאלה תקפה גם אם קליבלנד בסוף יעלו עם קוטרבק אחר (סיכוי קטן שהויר יתאושש והם גם החתימו אתמול את טיילר ת'יגפין).

שובו של הסקר! בתרומתו האדיבה של יורם - מבין הקבוצות שטרם הודחו את מי אתם רוצים לראות כאלופת הסופרבול? אבל לשם התחכום, במידה והקבוצה שאתם אוהדים עדיין בתמונה, אל תבחרו אותה (too obvious) אלא קבוצה שתשמחו לראות זוכה בהכל במידה וחלילה קבוצתכם האהובה תודח בדרך.

אסיים בנימה אישית קטנה - בסבירות גבוהה שלא אכתוב שוב את פוסט התחרות בשבועיים שנותרו לה - אז רציתי להגיד שהיה לי ממש נחמד לכתוב את הפוסטים ולהודות ליורם על האירוח ועל שנתן לי את הבמה. מקווה שהצלחתי לאתגר ולעניין אתכם (אני יכולה להעיד שהצלחתי להפיל את עצמי כמה וכמה פעמים).
שבוע סוף עונה ופלייאוף מוצלח לכולם!

Yo-man

New member
אתחיל בנימה אישית - יופי של הודעה.

תודה לך, לרועי ולעמרי על העזרה שלכם במהלך העונה.
מלבד ההקלה שזה העניק לי, הפורום נחשף לסגנון כתיבה שונה, וזה תמיד נעים.
&nbsp
בשנה הבאה אולי נארח עוד מתנדברים שאוהבים לכתוב (מי אמר שחר מנור?
)
&nbsp
את הבחירות שני אעשה בשבת או ראשון... קשה לי מידי להתחיל עכשיו בניתוחים הפסיכותיים שהראש שלי עושה.

Yo-man

New member
חייב להוסיף קצת סטטיסטיקה על המשחקים של השבוע

בלי קשר לתחרות - הראמס ניצחו העונה את סיאטל 28-26 בשבוע 7, בזכות מהלך אמיץ של פייק-פאנט בניסיון רביעי ל-3 יארד, עמוק בשטח של סנט לואיס.
אבל זה היה בסנט לואיס. השבוע הם בסיאטל. וסיאטל לא יפלו בפח שוב. האם הראמס יכולים לעצור את סיאטל בלי הטריקים האלה?
ומה הכי מוזר - מזג האויר הצפוי בסיאטל - Sunny!!!
&nbsp
עם קשר לתחרות:
סן דיאגו קנזס סיטי נפגשו גם בשבוע 7. קנזס סיטי ניצחו 23-20.
מה שמענין בקבוצות האלה הוא קנזס סיטי מקום 10 בריצות. סן דיאגו מקום 9 במסירות.
קנזס סיטי מקום 28 במסירות. סן דיאגו 29 בריצות.
ההגנה של קנזס סיטי מדורגת 8. סן דיאגו 11. זה צמוד.
&nbsp
במפגש האחרון ביניהם - דטרויט ניצחו את גרין ביי 19-7.
זה היה בשבוע 3, לפני שאהרון אמר לכולם R-E-L-A-X.
דטרויט עם ההגנה ה-2 במתן נקודות. גרין ביי מקום ראשון בכמות הנקודות בהתקפה.
אבל דטרויט גם מקום ראשון נגד ריצות. גרין ביי "רק" 11 בריצות.
&nbsp
אם הפלקונס מנצחים, הם יגיעו לפלייאוף כשההגנה שלהם מדורגת מקום 32.
היה לזה תקדים, אם אני לא טועה, עם פייטון ואינדיאנפוליס לפני כמה שנים.
&nbsp
פיטסבורג התארחו בסינסינטי לפני 3 שבועות. המשחק היה צמוד, 21-17 לסינסינטי ברבע האחרון.
ואז פיטסבורג התפוצצו וניצחו 42-21. וזה היה בסינסינטי. השבוע המשחק בעיר הפלדה.
&nbsp
מסתובב לי הראש לנסות להבין למי יהיה יתרון מנטאלי השבוע עם כל הברדק הזה.
&nbsp

clevelandrocks

New member
שלי

1. סן דייגו על 4 נק'
2. אטלנטה על 5 נק'
3. גרין ביי על 6 נק'
4. סינסי על 3 נק'
5. קליבלנד יותר

LADodger

New member
שלי

סן-דייגו - 6
אטלנטה - 5
דטרויט - 3
פיטסבורג - 4
בונוס : תומאס ואריזונה

סקר: מבחינתי פייטון או סיאטל (אין לי קבוצה אהודה גם ככה)

regevs1

New member
שלי

סן דייגו - 5
קרוליינה - 4
גרין ביי - 6
סטילרס - 3
בונוס - אריזונה

דנבר. פשוט כי מגיע לפייטון עוד אליפות...

Shachar Manor

New member
שבוע 17 ואחרון

שוב 5-11 בשבוע שעבר 85-154 במצטבר.

אז מה יש לנו השבוע? המון משחקי גארבג' טיים.
נתחיל עם התחרות:

1. מטענים בקנזס: משחק מפתח, סן דייגו win and in, קנזס תלויה בבולטימור ויוסטון. קנזס תשמח להרוס לסן דייגו, ולדעתי תצליח. על 3.
2. פנתרים באטלנטה: משחק פלייאוף בעונה הסדירה! אטלנטה ינצחו בקלות. למה? חוליו. על 4.
3. אריות בגרין ביי: דטרויט לא זכו באליפות בית מאז 1993!! הם משחק אחד רחוקים מהיסטוריה! הבעיה היא שעומד מולם אהרון רודג'רז שרוצה שבוע חופש, אני מאוד מאוד מאוד רוצה ניצחון כחול. אבל הוא לא יגיע L. על 5.
4. בנגלים בפיטסבורג: משחק על אליפות הבית! ועל הזכות לארח משחק פלייאוף. אני לא רואה את הבנגלז מנצחים, הם התפקסו על המשחק מול דנבר, ולדעתי מעדיפים לצאת כאנדרדוג לאינדי שלא משחקת טוב לאחרונה, מאשר לארח את בולטימור.
פיטסבורג ינצחו ויתחילו לפזול למשחק מול בולטימור בויילד קארד. על 6.
5. לדעתי אריזונה, כי זה משחק לפרוטוקול בלבד, בולטימור באים להוציא עצבים.

סקר: אלא הקבוצות שאני אוהד שעדיין רלוונטיות: סינסי, דטרויט, אטלנטה.
אלא קבוצות שאני לא רוצה שיזכו: ניו אינגלנד, גרין ביי, דנבר.
אלא קבוצות שלא יפריע לי לראות זוכות: פיטסבורג, אינדי, סיאטל, אריזונה, דאלאס.

שאר המשחקים:

הנשרים בניו יורק: שתי הקבוצות מחוץ לפלייאוף במשחק שבאמת יכול ללכת לכל כיוון- משמע: טונה נקודות! מי מנצחת? פילי יהיו בבאסה אחרי ההדחה מהפלייאוף, ניו יורק נראים שחוסר לחץ עושה להם טוב ובקהאם הולך לתת משחק שישאיר לנו אותו בזיכרון עד ספטמבר. אני עם הענקים.
שאלת סקר משלי, דראפט פנטזי 2015 איזו בחירה לדעתכם שווה אודל בקהאם?

סיינטס בטמפה: המשחק הקל של המחזור. טמפה ביי רוצה להפסיד את המשחק כדי להביא ק"ב.
ניו אורלינס רוצה להוציא עצבים ועל הדרך לתת לדרו בריז עוד עונה של 5000 יארד (חסרים לו 329 יארד) והוא יהיה היחיד בליגה שעושה זאת. נראה לי אני שם בווינר על זה.

קולטס בטנסי: משחק קשה, אין ספק שהטיטנס מסריחים אבל האם הקולטס באים לשחק או לעשות טנקינג כמו שבוע שעבר? לדעתי אפילו יותר גרוע, הקולטס ישחקו עם הילדים ובמטרה לא להיפצע.
משמע טיטנים מנצחים.

קאובואים בוושינגטון: מממ... אם דאלאס באה לנצח היא תנצח, אם היא לא אז לא. השאלה היא האם לדאלאס יש מספיק מה להרוויח מנצחון כאן. לדעתי לא, הסיכוי שלהם להיות #1 הוא רק אם יש תיקו בגרין ביי (לא יקרה) הסיכוי להיות #2 זה רק אם סיאטל ואריזונה שתיהן מפסידות (לא יקרה). כלומר אין להם ממש איך לעלות בדירוג. לדעתי רומו, דז ומארי לא יראו מגרש, זה לא אומר שהם יפסידו, ווידן את וויליאמס עדיין יכולים לנצח אבל אני דווקא אבחר בRG3 , לא יאומן אבל הסקינס יהיו עם סוויפ על דאלאס העונה!

דובים במיניסוטה: קטלר חוזר! והוא הולך להיות אומלל, טדי איז און אה רול ושיקגו גמרו את העונה ממזמן.

בילז בניו אינגלנד: שוב משחק חסר חשיבות אההההה, מי הולך לשחק מצד הפאטס? לא ידוע, שוב קבוצה שתבוא לשמור על הרגליים והשנייה שתבוא לפרק בשביל הכיף.
אני הולך על ניצחון ביתי כי בילצ'ק.

חומים בבולטימור: העורבים פישלו ביוסטון ועכשיו צריכים הפסד של סן דייגו כדי לעלות לפלייאוף.
אז הם ינצחו את קליבלנד המאוכזבת והמאכזבת (שמעתי השבוע שלא הצוות המקצועי בחר במנזיל בדראפט אלא הבעלים של הקבוצה)

ג'טס במיאמי: המשחק האחרון של רקסי, האם הם ינצחו עבורו? לא ולא, משחק לפרוטוקול בלבד ועם הגנות חסרות חשק. מיאמי תנצח.

יגוארים ביוסטון: יוסטון בפלייאוף רק אם בולטימור וסן דייגו מפסידות. וואט לא ירשה לבורטלז לנצח אותו בבית, לא העונה.

קרדינלז בסן פראן: לאריזונה אין עבור מה לשחק, הם בכל מקרה #5 (אלא אם סיאטל מפסידה), ומצפה להם משחק חוץ בNFC דרום, ה49, במשחק סוף עונה יבואו להנות ולהרוס, הם ינצחו.

ראמז בסיאטל: שני דברים יהיו בראש של סיאטל במשחק הזה, יתרון ביתיות ונקמה. שניהם מספיק חזקים בשביל למחוץ את הראמז.

ריידרז בדנבר: ההזדמנות האחרונה של דנבר להחזיר מעט מכוח ההרתעה שאבד לה, פייטון חייב לתת פה מחצית גדולה ראשונה גדולה כדי לגרום למי שיגיע למייל היי עוד שבועיים לרעוד מפחד, אני לא חושב שזה יקרה, אוקלנד לא יובסו ואני בספק אם פייטון בכלל ישחק. דנבר תנצח כי ההגנה שלהם.

שבוע טוב!

Shachar Manor

New member
השאלה על בקהאם

לדעתי הוא באזור 16.
בל, מארי, צ'ארלס, פורטה, לייסי, לינץ', AP, פוסטר, בראון, ג'ורדי, מגטרון, דמריוס, דז, חוליו, AJ כולם לפניו בעיניי.
אולי אפילו גרונק. מקו'י, וCJ אנדרסון.

Shachar Manor

New member
תיקונים

בעקבות היעדרות של אלכס "ישו" סמית'.
צ'ארג'רז על 5
אטלנטה על 3
גרין ביי על 4
ופיטסבורג על 6
&nbsp

RZnum5

New member
הבחירות (השגויות) השגרתיות לשבוע 17

1. משחק ממש קשה לחיזוי, אבל לדעתי ריברס יעשה את העבודה בשביל להיכנס לפלייאוף - שארז'רס (3).
2. הפלקונס במצב טוב יותר בשבועות האחרונים, אני מעריך שזה ימשיך - פלקונס (5).
3. אהרון רוג'רס taking care of buisness - פאקרס (6).
4. עיר הפלדה מתעוררת בזמן - סטילרס (4).

בונוס: לאריזונה יש תופסים טובים יותר אז נלך עליהם
דאלאס עדיין בפנים, והכי מצחיק אם הסופרבול יהיה דאלאס נגד דנבר עם דמרקוס וור.. בכל מקרה אחר, במידה ודאלאס תודח לפני, אני אעודד את דנבר - give that man a ring!

ESPN

New member
נכון. כנראה שתומס היה עד כדי כך under-impressive

באימונים.

בכל מקרה, השאלה עומדת על כנה גם עם לינדלי.

amirbc

New member
שלי

צ'יפס- 3
פאלקונס- 4
פאקרס- 6
סטילרס- 5
קארדינלס- 2

b i g t o m

New member
ניחושבועי ושבוע הבא בארץ!

אז את תחרות הפלייאוף (אם תהיה ...) אני כבר אכתוב מהארץ אבל לבנתיים הנה הניחוש השבועי, שבא אחרי הנפילה של שבוע שעבר שקטעה (כמו שציפיתי..) את הרצף המוצלח שלי... אז לעניינו:
1. צ'ארג'רס. ואני לא מאמין שאני כותב את זה.... 4
2. פאלקונס. 5
3. פאקרס. 6
4. סטילרס. למרות שהתלבטתי רבות... 3
5. אריזונה... ואין לי מושג למה
ואו שבוע קשה ממש... מי היה מאמין שזה יהיה ככה....
סקר: עכשיו שאני גר בטקסס כבר שנה וחצי יש לי המון הערכה לשתי הקבוצות הטקסניות, הקאובויז והטקסנז. כאשר בין שתי הקבוצות אני אוהב הרבה יותר את הקאובויז ולכן הייתי רוצה לראות אותם שם. הייתי מאוד שמח אם גם הטקסנז יגיעו אבל אך ורק בגלל שחקן אחד שפשוט מגיע לו להיות שם.... ואני בטוח שכולכם תצליחו לנחש על מי אני מדבר.....

yonatanpollak

New member
שלי

צ'ארג'רס 5
פאלקונס 3
פאקרס 6
סטילרס 4
קליבלנד יותר
סקר: דאלאס. רידמפשן לרומו הלוזר (סטייל רובן בגמר הצ'מפיונס)

ranatz 49

New member
פינאלה

סן דייגו 3
אטלנטה 4
גרין ביי 5
פיטסבורג 6
קליבלנד

טום בריידי וניו אינגלנד-אמן!

ESPN

New member
ניסיון

גם ככה הנטייה שלי הייתה לכיוון הזה, ועכשיו גם ידוע שצ'יפס יהיו בלי הקורטרבק הפותח שלהם. צ'רג'רס -5
אטלנטה. ביתיות וזה - 3
פאקרס - 6
פיטסבורג - 4
בונוס: אריזונה

moss84

New member
שלי

על כל הקופה (הכל או כלום), אלה לא בדיוק התוצאות שאני חושב שיקרו, אלא התוצאות שאני צריך בשביל לאיים על המקום הראשון (בעיקר אם לוקחים בחשבון את אלופות הבתים). אז עם אצבעות מוצלבות:
צ'ארג'רס - 5
פלקונס - 6
ליונס - 3
בנגלס - 4
אריזונה

למעלה