תחרות הפורום - שבוע 17

Hines86

New member
שבוע 17

צ'ארג'רס בקנזס סיטי - בלי מאת'יוז לצ'יפס יהיה קל להתרכז בלהוריד את ריוורס שיחסר גם את קינן אלן. קנזס רצה לניצחון. צ'יפס על 4
הפלקונס מארחים את הפנת'רס - אם כבר גועל נפש אז שיילך עם האנדרדוגס. קאם והפאנת'רס מפטרים חצי עולם באטלנטה. קרולינה על 3
הפאקרס מארחים את הליונס - נדמה לי שהלכתי עם הליונס כאלופי הבית, זמן טוב לצמצם הפסדים. הליונס לא מסוגלים לנצח את נבחרת הכנסת בקור. גרין ביי על 5
בנגלס אצל הסטילרס - אם לא העונה ראשות הבית אז מתי?!? סטילרס על 6

בונוס: מי תצליח לעשות יותר נקודות עם הקורטרבק הבלתי מנוסה שלה- קליבלנד או אריזונה? אריזונה

תשובות

קודם כל בשל בעיית לוחות זמנים בשבועיים האחרונים הכנסתי הימורים בלי לראות את המשחקים (ובלי לקרוא את הטקסטים שכתובים על המשחקים כדי שלא לגלות מי ניצח), בסופש האחרון השלמתי את כל החוסרים ועכשיו אני עונה מתוך ידיעה ולא מתוך בורות (לצערי דווקא הבורות אצלי יותר פוגעת בתוצאות נכונות...),
רק רציתי לציין שהייתה עונה מאוד מוזרה ומבחינתי אין פייבוריטית ברורה בפלייאוף הזה (בניגוד לשנים רגילות שיש פייבוריטית ואז היא נופלת בדרך) וזה רק מוסיף עניין (לא שצריך עוד עניין בליגה המשוגעת הזאת)
ולתשובות:
1. סן דייגו - 3 נקודות (בחיים לא הימרתי עליהם ופגעתי והם כל פעם מאכזבים אותי, אולי הפעם?)
2. אטלנטה - 4 נקודות
3. גרין ביי - 6 נקודות
4. פיטסבורג - 5 נקודות
5. אריזונה
סקר - ניו אינגלנד (לצערי אני אוהד ג'טס אבל מאוד אוהב את בריידי), אם לא אז גרין ביי (אותו דבר לגביי רוג'רס), הכי פחות רוצה את סיאטל (אין לי כוח לפיט קארול), סטילרס (רוטלסברגר המטרידן מינית), וקרוליינה (קאם "סופרמן???" ניוטון)

שבוע טוב,
אסף פנינגטון

RZnum5

New member
לשאלת בונוס

מי שיפתח כק"ב באריזונה יהיה ראיין לינדלי
וחוץ מזה, הבראונס השעו את ג'וש גורדון

urigadot

New member
הניחושים שלי

1. סן דייגו - 4
2. אטלנטה - 5
3. פאקרס - 6
4. פיטסבורג - 3
5. קליבלנד

Yo-man

New member
לחץ זמן!!!

1. סן דיאגו - 6. קייסי לא יעמדו בלחץ
2. פלקונס - 5. לא מבין מה קרולינה עושים בתמונה בכלל
3. גרין ביי - 3. יתרון הביתיות יעזור, אבל זה לא יהיה קל
4. סטילרס - 4. זה כל כך משחק שלהם...
5. אריזונה. הם מראש לא היו קבוצה שבנויה על ה-QB שלהם.
&nbsp
סקר - אני שם את הלב שלי על גרין ביי. אוהב את שמחת החיים של הקבוצה הזו והאוהדים שלה.

offirc2

New member
אז ככה

סאן דייגו 3
אטלנטה 5
גרין ביי 6
פיטסבורג 4
בונוס - אריזונה
סקר - דאלאס, לא שזה יקרה ...

omrili77

New member
זריז, אבל לפחות זכרתי הפעם

1. סנדי 5
2. אין לי מושג, שיהיה אטלנטה 3
3. גרין ביי 6
4. פיטסברג 4
5. לא בטוח שהבנתי ואין לי זמן לבדוק אם מישהו שאל, הכוונה לנקודות של ה-QB או נקודות קבוצתיות באופן כללי? אם זה הראשון אז אריזונה, אם השני אז דווקא קליבלנד.
&nbsp
סקר: עקרונית אני בעד בולטימור בזכות חיבה אזורית והעובדה שהם בקונפרנס אחר ולא ממש משפיעים על וושינגטון, ונגד סיאטל ברוב המקרים (לא כולל נגד קבוצות מה-NFCE או קפטן אמריקה) כי ב-15 השנה האחרונות בכל פעם שוושינגטון הגיעו לפלייאוף הם הודחו מול סיאטל. כ-ל פ-א-ק-י-נ-ג פ-ע-ם. אם וכאשר זה ישתנה, אני אפסיק להיות נגדם

erezc11

New member
ניחושים - שבוע 17

1. סן-דייגו: 5 נק': גם עם אלכס סמית' ההתקפה של הצ'יפס ככה-ככה אז בלעדיו בכלל
2. אטלנטה - 4 נק': אי אפשר לדעת עם הבית הזה. נלך עם הבייתיות
3. גרין-ביי - 6 נק': הפקרס הם מלכי הצפון
4. סינסינטי - 3 נק': הבנגלס דווקא יותר טובים במשחקי חוץ
בונוס: נגיד אריזונה. הקרדינלס נגד הניינרס שגמרו את העונה וקליבלנד נגד בולטימור שיוציאו עליהם את כל התסכול שלהם
סקר: אני בעד הפאטס. אם לא הם אז אשמח שסן-דייגו ייקחו. אשמח גם בשביל סיאטל.

Jermz

New member
Picks

Chargers 5
Falcons 6
Packers 4
Steelers 3
Arizona
&nbsp
As a Bears fan, I think that I'd probably want to see the Lions win the Superbowl. They've had such bad luck over the years, they deserve it. And anyone who beats Green Bay is doing something good in my opinion.

gadot gad

New member
כרגיל, השטויות שלי (שיתהפכו 10 פעמים)

1. המטענים ב-Arrowhead: אני הולך "בקטנה" עם 3 לקנזס סיטי (הלוואי., כמו שסן דייגו נראים בשבועיים האחרונים לא הולך להיות פשוט...)
2. הפנתרים בג'ורג'ה דום: 4 לאטלנטה (לא שמגיע לפאלקונס להגיע לפלי אוף, אבל בטח שלא לקבוצה המזורה מקרולינה שלא ברור איך בכלל הם מתמודדים במקום הזה).
3. האריות בלאמבו: 6 לגרין ביי (לפי המאזן, צריך להיות קרב אימתנים, אבל בכל זאת יש איזה פער באיכויות .... בטח בשדה הפתוח....)
4. הבנגלס בהיינץ פילד: 5 לפיטסבורג (חבל על הבנגאלס המצויניים, במיוחד לאחר השבוע החולף, אבל פיטסבורג כל כך מחוברים בשבועות האחרונים, שמפחיד לעלות למגרש מול המגבות הצהובות..)
בונוס: הכלבלבים החומים מול הציפורים האדומות: אולי ההגנה של סן פרנציסקו תתחיל לעבוד כמו שצריך, ומסכן לארי פיצ'ראלד שאין מי שימסור לו כמו שצריך.... אז שיהיה קליבלנד.

underdog36

New member
שלי

[בגלל בעיה טכנית (שכחתי לכתוב נושא להודעה) האתר הטפשי הזה לא הכניס את ההודעה שלי. נשבע לכם שכתבתי את ההודעה הזו כבר ב-18:30 ובכל מקרה רק עכשיו השכבתי את הילדים לישון ואין לי מושג איך מתקדמים המשחקים שכבר התחילו. תודה מראש על ההתחשבות!]

איזה משחק הולך להיות הלילה גרין ביי-דטרויט!!! וואוו!

אבל לפני שזה מגיע:
  1. קנזס סיטי 5. קנזס 5-2 בבית, סאן דיאגו רק 4-3 בחוץ ובאופן כללי לא יציבים העונה.
  2. קרולינה 6. הפנתרס בסוג של התעוררות, ברצף של 3 נצחונות (שהם חצי מכל הנצחונות שלהם העונה, אחרי הכל). להזכירכם, גם סיאטל עלתה עם מאזן שלילי 7-9 לפני כמה שנים.
  3. פאקרס
    4. כאמור, איזה משחק!
  4. סטילרס 3. גם משחק מאוד צמוד. שתי הקבוצות ב4-1 ב-5 המשחקים האחרונים, סטילרס במאזן 5-2 בבית, בנגלס 5-2 בחוץ. אני הולך עם הביתיות בכל זאת.
  5. אריזונה. פשוט כי קליבלנד לא מצליחים לעשות כלום כבר כמה שבועות בלי קשר לזהות הק"ב.

סקר: אם חלילה גרין ביי לא זוכה באליפות, הייתי רוצה לראות שם את הסטילרס. תמיד חיבבתי את הקבוצה בשחור-צהוב, ובייחוד את ביג בן.

בהצלחה לכולם היום!
GO PACK GO!!!

Yo-man

New member
עמית היה באמבטיה. לא ראה משחקים

אני מאשר לו להכניס ניחושים מאוחרים
&nbsp
1. קייסי - 4
2. פלקונס - 6
3. גרין ביי - 3
4. בנגלס - 5
5. אריזונה