Bonanza אפריל 2024 – סיכום חודש 🐧🥕🧤🧞‍♀️📠🪐🗽

LeAnnDylan

Well-known member
WTF :-D:-D:-D:-D:-D
הם מבינים איך עובדת כשרות??? :-D:-D:-D:-D
כנראה שלא, אבל זה היה שווה את השלוש ד' רנט שלה על how can we keep kosher when our body isn't kosher:-D
או שעוד לא מוניתי לפליימקיפה?
חמודה, זה תפקיד שנולדים אליו!!
הם גם שואלים את זה:-D
(באמת אבל חח כי לפעמים אני ואחותי מדברות על השנאה שלנו לעולם והרצון להשמיד אותו ואמא שלי שהיא הדבר הכי חמוד בעולם אומרת לנו כזה: "אני לא מבינה איך יצאתן לי כאלה":-D)
:-D:-D
או יוטיוב לסצנות נבחרות.
same shit different app
את שומרת כשרות לא? אז איך?
מה זאת אומרת איך? יש הכל בגרסה כשרה לפסח. את שואלת איך בארץ או איך פה?
כי בארץ אין שום בעיה. במשפחה שלי פשוט אוכלים הרבה בשר, ירקות וקטניות.
פה זה כאילו את רגישה לגלוטן. אני לא מחפשת חותמת כשרות, פשוט נמנעת מדברים שמכילים גלוטן.
חחחחח זה כי הקרשים האלה שקוראים להם מצה משמינים בטירוף
דווקא בליל הסדר אני לא אוכלת הרבה מהם. רק בחלק שעושים סנדוויץ' מכל הדברים של הברכות. השלוש קילו זה כי האוכל של דודה שלי זה הדבר הכי טעים בעולם|יאמי|
נכון. אבל את גם הרשע.
אמרה זו שצוחקת על אנשים נופלים:-[
חחחחחחחחחחחחח וואי ממש:-D
עושים לזה עונה שלישית?8-*
ניקול קידמן וריס אמרו שכן אבל עד שאין תאריך עליה או תמונות מהצילומים אני לא מאמינה להן.
האירוניה לא עברה לי מעל הראש
Screenshot 2024-04-05 214222.png
אהה אצלך שישי זה יום עבודה. וראשון זה כבר ערב חג אז זה חצי יום חופש.
חמודה אצלי השנה יש 15 ימי חופש!
את הולכת לחדר כושר בבוקר? וואו:-0
אם לא אלך בבוקר זה לא יקרה בכלל. אין לי ברירה.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D
מה זה דווקא חמוד.
בסדר זה חמוד עכשיו כשהתרגלתי לזה. אבל כששמעתי את זה בספוטיפיי בפעם הראשונה בהתחלה של השיר רציתי להתגרש מהחברה הזאת.
קודם כל הוא תקופתי לא? ולאדעת הוא נשמע מטריד ומגעיל קצת.
ממ התקופתיות בו היא משנית אז זה לא רלוונטי. מטריד הוא כן, טיפה מגעיל בחלקים מסוימים שלו, אבל הרעיון של [ספוילר ל-Poor Things]להחליף בין המוחות של אישה בוגרת לזה של התינוק שנשאה ברחמה זה בהחלט משהו ששווה צפייה.
אני גם ממש אוהבת אותה אבל שמעתי על הסרט הזה המון לדעת שהוא לא בשבילי.
בסדר אני לא מנסה לשכנע אותך. הפסד שלך.
אוו אז זה אומר שאני מיוחדת ואת אוהבת אותי|לב|
נגיד שכן.
ווואוווווווווווו
ואני התלהבתי מהפריחה בארץ מרגישה עלוב עכשיו. למה הכל עלוב פה???????????
הפריחה בארץ לא עלובה. אולי הלכת למקומות עלובים.
חוץ מזה שזה לא חוכמה להשוות לקליפורניה. קליפורניה זו המדינה הכי יפה בארה"ב. (ומי שלא מסכים טועה ומטעה).
אני קוראת לזה סטפר אבל זה לא נכון כי סטפר זה זה של המדרגה, אליפטיקל זה השם הנכון.
יש לי כזה בבית קולב יפה:-D
וואי זה מכשיר עינויים אבל אלישיה פלוריק עושה אותו קצת יותר נסבל:-D
סרט מהמם! אבל ללא ספק קצת פסיכי. כאילו בוא נגיד לא הייתי בהכרח בטוחה שתאהבי אותו אם לא הייתי יודעת שראית ואהב. ואמה סטון הייתה מדהימה בו באמת, לגמרי הגיע לה האוסקר!

מה אהבת בו?
[Poor Things] בעיקר את המשחק של אמה סטון. לא קראתי שום ספוילרים על הסרט אז לא ידעתי למה לצפות ובהתחלה כשהיה נראה שהיא סתם מפגרת ואז רואים איך השפה והתתנהגות שלה משתנים כשהיא לומדת. גם איך שהיא מגיבה לסביבה היה מרתק בעיני. וכמובן העובדה שהיא בסוף מצליחה להתנתק מכל הגברים שמנסים לשלוט בה ובוחרת את הבחירות שלה בעצמה זה מאוד יפה בעיני.
אה וגם ממש אהבתי את כל ההכלאות האלה של החיות:-D התרנגול הזה עם הראש של הפרנצ'י:-D:-D

עניתי כבר ללונה אבל בעיקרון החופשה המתוכננת שלי לחוף המזרחי הייתה אמורה להיות כדי שאוכל ללכת להיות בקהל של הצילומים לתוכנית של דרו, אבל היא לא מצלמת בשבוע שאהיה שם:-(
את לא שונאת אותה?
את ברי עצמה כדמות לא. היא הייתה הדמות האהובה עליי בעקרות בית (אהבתי גם את אידי וקת'רין)
מהשחקנית עצמה אני צריכה הפסקה כי היא מלכלכת על ישראל:-/

Lion_Heart

Well-known member
;-)

איך 'תה יודע?
שנים של נסיון
בשלדון הצעיר היה משהו דומה בעונה 7 בה הוא מקבל עזרה מילדה קטנה ממנו, היא מכה אותו בסרגל על האצבעות, אמא שלו כועסת, והיא מסבירה לה שכאב מעודד למידה.
משום מה לא נראה לי שזה אותו הדבר...
אדם, זה אהוב לבי אדם ניומן מ- Y&R?
מי?
מהי גרסת החמץ? גלה לי אם אתה מכיר, אשמח להכין

להיות דיונון ♥♥♥

גם אני סולד מחוויאג, דווקא אניס במידה מקובל עליי.
אניס זה השטן
:p

חחחחחחחחח

נדירליאל

Active member

LeAnnDylan

Well-known member
|1תו|מספר זוגות נעליים שיש לכם בארון? רק בארון? 3 זוגות, אם השאלה זה כמה יש לי בכללי אז 8
מה כולכם התחכמתם עם הארון? מאיפה לי לדעת שאתם חבורת בלאגניסטים שמשאירים נעלים זרוקות בכל פינה בבית|שפם|
|1תו|מי הילד האהוב במשפחה שלכם? במשפחה הגרעינית? יענו מי האהוב מבין האחים שלי? אח שלי הגדול. כולל אחיינים? האחיינית הכי גדולה שלי.
האמת שזו הייתה שאלה כללית שיכולתם לענות עליה איך שבא לכם כולל אחיינים/בני דודים.
היחיד מהרשימה שלך שראיתי. אהבת אותו?
|שי|שירי החודש:
שיר טוב|כן|
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש: אין לי סיפור מעניין כל כך. אבל אני יכולה לשתף מחשבה שעלתה לי מהסרטים שראיתי - ספוילר לבליינד ראנר החדש והישן, ולגוסט אין אה של: חשבתי שזה מעניין שראיתי דיי קרוב אחד לשני שני סרטים שבהם הדמויות הראשיות הם סוג של רובוטים דמויי אדם, בשני הסרטים עוסקים במה ההבדל בינם לבין בני אדם בעצם, ונראה שהתשובה של שני הסרטים לשאלה הזאת היא- "האם יש לו/לה זיכרונות?", ובשני הסרטים הזיכרונות מושתלים.
נשמע מענין, יש מצב שאבדוק אותם.
|פירמידה|מהן עשרת המכות הטלוויזיוניות שלכם?
2. פיונה עוזבת את שיימלס
4. כמעט כל מה שקורא בסדרה וואנס אחרי עונה 3
7. בשלב מסויים התנהגו כאילו סבטלנה לא הייתה קיימת ולמיקי אין בן ממנה ב-שיימלס
9. כמעט כל הדמות של דבי החל מעונה 4 של שיימלס
כן|כן|
10. שבסדרות האלה: המפץ הגדול, סיינפלד, HIMYM, ניו גירל, מופע שנות השבעים - יש יותר שחקנים ראשים גברים מאשר נשים.
סדרות שיש בהן יותר גברים מנשים (או כאלה שאין בהן אישה כדמות ראשית) הן מלכתחילה סדרות שהסיכוי שאתחיל אותן נמוך מ-5%.
|גבינצ|גבינה אהובה? קשה לי לבחור גם כי אני לא יודעת את רוב השמות של הגבינות, וגם כי אני לא חושבת שיש גבינה שאני לא אוהבת.
את אוהבת גבינה כחולה?
|מסעדה|מה התבלין האהוב והשנוא עליכם? אני מרגישה שחוש הטעם שלי לא מפותח כ"כ כי באמת שאין לי רגשות חזקים בכל מה שקשור לאוכל. אני לא שונאת כלום, אני מרגישה שאני אוכלת בעיקר כדי לחיות. אבל יש דברים חריפים שממש מכאיבים לי, אז תבלי חריף אני משערת.
בעע חריף זה לא כיף. פעם אחת דודה שלי התקשרה אליי וביקשה ממני שאקנה לה תבלין Cayenne pepper כי היא קראה איפשהו שזה עוזר לרדת במשקל או שקרכלשהו. אז עשיתי טעות ונכנסתי לאמזון, ראיתי שזה מגיע בקופסה קטנה אז אמרתי שאזמין לה 2 כדי שיהיה לה. מה שלא שמתי לב זה שהקופסה הקטנה הזאת היא בעצם קופסה של 2 קילו ועכשיו יש לי שתים כאלה|חבול| אז שלחתי אחת לאבא שלי שממש התלהב מזה ועכשיו הוא מבשל הכלללללל עם זה. אני כל כך שמחה שאני בחו"ל ולא צריכה לטעום את האוכל שלו כי אני כזאת גרועה שאפילו פלפל שחור חריף לי והסיוט בקופסה הזה שקניתי לו זה אחד הפלפלים הכי חריפים שיש;-#;-#
|ערפד|הפכתם לערפד, אבל אתם לא רגישים לשום או לאור יום. במקום זה הקריפטונייט שלכם זה החפץ שלימינכם. מה יכול להרוג אתכם? תבחרו מבין כל הדברים שהם פחות או יותר מימין אלי במרחק שווה כרגע: פלאפון, 2 חזיות, זוג גרביים, שלט של טלוויזיה.
גרביים ללא ספק. במיוחד אם הם רטובים8-{
|סיוע|ממה נגרמה הצלקת האחרונה שלכם? אני לא זוכרת
את לא זוכרת מה הצלקת האחרונה שלך או שאת לא זוכרת ממה היא נגרמה?

LeAnnDylan

Well-known member
עושה שאלון זריז כי הבטחתי לעצמי שאלמד היום.
נו ולמדת?
|1תו|שם: אור |שמש|
|1תו|מספר זוגות נעליים שיש לכם בארון? לא ספרתי, בדרך כלל נעליים לא מחזיקות אצלי הרבה זמן אז גם יש לי הרבה זוגות לרוב אני צריכה לזרוק אותם אחרי כמה חודשים. אז אולי 10 זוגות? יש לי את הקרוקס שאני נועלת באופן יומיומי, שני זוגות נעלי ספורט שאחד מהם כבר הרוס, כמה זוגות מגפיים שגם חלק מהם הרוסים וצריך להיפטר מהם וסנדלים שאני לא יכולה לנעול כי זה מחזיק את הרגל שלי מספיק טוב. אז אולי נשמע שיש לי הרבה אבל בפועל אני מחליפה בין שני זוגות (היחידים שאני יכולה להכניס לתוכם מדרסים, דבר שאשכרה גורם לכך שהצלחתי להחזיק את הנעליים שלי כמעט שנה (!))
לי אין שום זוג שאני נועלת באופן קבוע שמצליחים להחזיק יותר משנה אז כל הכבוד לך:-D
(ההחלפה בעיקר קורית כי אימא שלי אומרת שחייבים יותר מזוג אחד כי חובה לאוורר את הנעליים מדי פעם)
אולי בגלל זה שלי לא שורדות?:-D
|1תו|מי הילד האהוב במשפחה שלכם? לא יודעת? זו לא שאלה שצריכה להיות מופנית אליי, חחח.
תשאלי את אח שלך ותחזרי אלינו עם תשובה.
|שי|סרטי החודש: ראיתי בחצי עין את משאלה אירית בזמן שכתבתי עבודה, אז זה די נחשב?
הכל נחשב. אם ראית 3 דקות ממשהו זה נחשב מבחינתי. אין סטנדרטים בפורום הזה.
|שי|שירי החודש:
מעולה!
|שי|דמויות (אהובות) החודש: אין לי הרבה אופציות: קלארק גריפין אולי?
תמיד טוב. במיוחד קלארק של עונה 3!
|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש: לא קיימת חיה כזאת (שאני זוכרת כרגע).
ראית קטעים מהמאה, יש שם לא מעט דמויות בלתי.
|שי|סיבה למסיבה: לא יודעת, רוצים לתת לי סיבה?
לי אין, אולי לעדימון יש, היא יותר מידי צוהלת לאחרונה.
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש: קמתי בבוקר, יצאתי מהמיטה ולא למדתי כל היום. נכון שזה סיפור מעניין?
מרתק.
|שי|למה אתם מצפים בחודש אפריל: להתקדם חודש אחד יותר קרוב לסיום המבחנים.
שיהיה בהצלחה|הלוואי|
|כאפיה|כנגד ארבעה בנים דיברה הטלוויזיה. בחרו את החכם, רשע, תם ושאינו יודע לשאול שלכם. אפשר מסדרה אחת או כמה סדרות- גרסת SVU:
חכם- וורנר והואנג.
רשע- מבחינת הסדרה כל פעם שהיחידה לחקירת שוטרים הופיעה בסדרה.
תם- קרייגן (במיוחד כשאליוט ואוליביה עלו לו על העצבים).
שאינו יודע לשאול- אליוט (אחרת הוא לא היה ספוילרים קלים לסדרה: מרביץ לכל חשוד שני.)
ובונוס שאינו יודע לשאול- אוליביה (כי עוד פעם ספוילרים לסדרה: כי ככה היא מעלימה עין על המעשים של אליוט?)
|כן||כן|
אגב הייתי שמה ברשע את הפסיכופת ההוא שחטף את אוליביה
|פירמידה|מהן עשרת המכות הטלוויזיוניות שלכם?
4. העובדה שאין לי מספיק זמן לראות את כל הסדרות בעולם (הכינור הקטן בעולם מתנגן לו ברקע :-D)

5. שלא ראיתי אף פעם על טבעי.
לא הפסדת כלום.
6. שכולם נראים כל כך טוב כשהם קמים בבוקר (בגלל זה תמיד תהיה לי הערכה לספוילר לדוקטור הו (ish)פרק הראשון בסדרה החדשה, שרוז קמה והשיער שלה היה מבולגן.
עזבי את זה. העובדה שאף דמות טלוויזיונית לא מתעוררת עם הבל פה זה מדהים.
9. להיחשף לפרטים לא נחמדים על מאחורי קלעים של סדרות שמורידים את האהבה לסדרה.
אויש כן:-/
10. רורי ולורליי בחיים לא אוכלות למרות שהן תמיד אומרות שהן גוועות ברעב.
|מצה|איזה מאכל נטול גלוטן (כשל״פ) טעים יותר מגרסת החמץ שלו? אין לי מושג :-0 אולי גבינה בולגרית וחמאה בתוך מים חמים, בדרך כלל אני טובלת עם לחם אבל עם מצה זה יותר טעים (מצד שני, כבר הרבה מאוד זמן לא אכלתי את זה, אולי זה גם קשור לעובדה שאני פחות נהנית לאכול את זה עם לחם).
אין לי מוש מה קראתי עכשיו
🧑‍🤝‍🧑זוג אהוב (במציאות/טלוויזיה)? \קלארק והידית שלה במאה היה שיפ אייקוני.
ללא ספק.

didalf

Well-known member
כנראה שגם אני כי בחיים לא שמעתי על זה.
את גם:-P:
ז״א אני יודעת מה זה קראק. אבל לא בהקשר הג׳ן זי הזה שלכן…🙄
לאדעת למה קוראים לסרטונים האלה קראק. אבל זה כאילו תגובות מצחיקות לאדעת להסביר תראי אחד מהם.
כנראה שלא, אבל זה היה שווה את השלוש ד' רנט שלה על how can we keep kosher when our body isn't kosher:-D
:-D
חמודה, זה תפקיד שנולדים אליו!!

מה זאת אומרת איך? יש הכל בגרסה כשרה לפסח. את שואלת איך בארץ או איך פה?
כי כל הגרסאות האלה מגעילות.

אמרה זו שצוחקת על אנשים נופלים:-[
חעחע:-D

האירוניה לא עברה לי מעל הראש
Screenshot 2024-04-05 214222.png
חעחע #2
חמודה אצלי השנה יש 15 ימי חופש!
לא הבנתי?8-*

הפריחה בארץ לא עלובה. אולי הלכת למקומות עלובים.
חוץ מזה שזה לא חוכמה להשוות לקליפורניה. קליפורניה זו המדינה הכי יפה בארה"ב. (ומי שלא מסכים טועה ומטעה).
לאלא הלכתי למקומות יפים מאד אבל גם בשיא של השיא זה לא מגיע לתמונה שאת שמת.

וואי זה מכשיר עינויים אבל אלישיה פלוריק עושה אותו קצת יותר נסבל:-D
ניסיתי לתקופה אבל בסוף אף סדרה לא עזרה.

מה שלא שמתי לב זה שהקופסה הקטנה הזאת היא בעצם קופסה של 2 קילו ועכשיו יש לי שתים כאלה|חבול|
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D

כל הסיבות שלי מתחילות בט' ונגמרות ב..גם בט' חח. זה לא עוזר לכם לצערכם.

Lion_Heart

Well-known member
דמות של "שטן" ובן מתלבט באופרת סבון. אני צופה של Y&R "צעירים חסרי מוח". בסוד אגלה לך, אני קצת דלוק על השחקן עצמו. :) עוקב אחריו באינסטגרם.
אתה צוחק עלי.."צעירים חסר מנוח" עדיין בחיים? , אני אישית תמיד הייתי יותר בקטע של "days of our lives" או "passions"

נדירליאל

Active member
אתה צוחק עלי.."צעירים חסר מנוח" עדיין בחיים? , אני אישית תמיד הייתי יותר בקטע של "days of our lives" או "passions"
אלה כבר לא אצלנו, אבל הבנתי שעוד חיות בארה"ב.
היפים והאמיצים B&B גם היא קיימת.
אמ-מה, ב- חסרי מוח, ויקטור עוד בחיים, בועט ומרע לכולם.
ב- B&B כל הקאסט הזקן, הדור הקודם נעלם לו. עכשיו זה דור הבנים והנכדים להניע את העלילות המוזרות במיוחד.

It's Always Sunny

Well-known member
תסלחו לי שאני עונה רק להודעות שקשורות לשאלון שלי, כשיהיה לי זמן אני אעבור על השאלונים של כולם |חיבוק|

למה צנועה?

בקשר לסיפור שלך
במהלך 40 ויותר שנות עבודתי, וגם בתיכון, סיגלתי לי הרגל - לקום, סתם ביום ללא סיבה, ולהשאר בבית. המחנכת הדגולה, אמי, בשלב מסוים הסכימה שכנראה אני צריך "מנוחה" מהחיים, אז קיבלתי אישור ממנה.
כך נהגתי במשך עשרוטת שנים, "דפקתי ברזים", הכעסתי מנהלות ומנהלים, שימחתי תלמידים והפחדתי את זוגתי
היום אין לי סיבה ממשית "לקום", אבל הוריי! אני קם.
האמת שהסיפור שלך גרם לי להרגיש יותר טוב עם עצמי, לא בקטע שאני צריכה לוותר לעצמי כל הזמן אבל שאני לא צריכה להגיע ללימודים אם זה בא על החשבון הבריאות שלי (דבר שלצערי עשיתי ועכשיו עולה לי ביוקר), תודה שכתבת את זה |4U|

כיף, אבל את לומדת לבחינות. אגב טיפ קטן ללמידה, עזר לי, בזמן שלמדתי, נהבגתי לכתוב במחברת את הדברים העקרוניים, החשובים. כך תמיד היו לי רשימות תאריכים כותרות. הגיע המבחן, פששש - הכל נשלף.
אני ארשום את הטיפ הזה לעצמי.
אולי אני אעשה את זה בטיוטה במבחן וזה יעזור לי לבנות את התשובות.

אלה סימנים קלילים של "קשב וריכוז" שלכל אחד יש אותם. סטודנטים לוקחים את התרופה כדי להימנע מהפרעות והסחות דעת.
|כן||כן||כן|

לאחרונה, מקווה שלא יחזרו - סרטי סנאפ, איך חיות טורפות חיות, אמא'ללללללללההההההה
:-0:-0:-0
איך הגעת לסרטונים של חיות טורפות חיות?

את מצחיקה את עצמך בעבודות? יפה.
לא ידעתי שכותבים משפטים מצחיקים במבחנים ועבודות :-D אני סקרנית עכשיו (אבל רק כשיהיה לך זמן לזה!)
בטעות עשיתי קליקבייט, התכוונתי לזה בסרקזם, יותר בקטע של אני כותבת הרבה שטויות בעבודות ובמבחנים שהיו לי עד עכשיו שבטח היה שם משהו שהצחיק לפחות אני מקווה, את המרצים.

אם לא למדת אז כן.
מעדכנת שהצלחתי להתקדם לאחרונה. כנראה שהייתה סיבה שלא יכולתי ללמוד, ברגע שיצאתי מהדאון אני מרגישה מסוגלת ללמוד. רק חבל לי שזה לא קרה שבועיים לפני המבחן נניח, כדי שלא אצטרך ללמוד בלחץ.

חחחח לפעמים הם באמת מכה
מה הפאנדום שהכי התחרטת שנכנסת אליו? (אם יש כזה)

שאינו יודע לשאול- אליוט (אחרת הוא לא היה ספוילרים קלים לסדרה: מרביץ לכל חשוד שני.)
חחחחחחחחחחחחחחחח:-D
חחח, שמחה שהצלחתי להצחיק אותך במיוחד שזה לא שקר :-D:-D:-D

|מצה|איזה מאכל נטול גלוטן (כשל״פ) טעים יותר מגרסת החמץ שלו? אין לי מושג :-0 אולי גבינה בולגרית וחמאה בתוך מים חמים, בדרך כלל אני טובלת עם לחם אבל עם מצה זה יותר טעים (מצד שני, כבר הרבה מאוד זמן לא אכלתי את זה, אולי זה גם קשור לעובדה שאני פחות נהנית לאכול את זה עם לחם).
לא הבנתי מה??????????????
רגע. מה? לא הבנתי. למה שמים גבינה בולגרית וחמאה בתוך מים חמים? (אם כבר שאלו אותך והסברת אז תתעלמי ואני אגיע לזה)
אין לי מוש מה קראתי עכשיו
עכשיו אני מרגישה צורך להסביר את זה יותר טוב. לא יודעת אם זה רק קטע בבית שלי אבל מאז שהייתי קטנה היינו שמים מים חמים בקערה ומכניסים אליה חתיכות גבינה בולגרית, אחר כך לוקחים חתיכת לחם ומורחים חמאה, שמים את הגבינה על הלחם והחמאה וטובלים במים. זה טעים (באמת!) אבל בשנים האחרונות לא מתחשק לי לאכול את זה עם לחם, אז אני מחכה לפסח כי למרות שאני נמנעת ממצות, זה אחד הדברים שאני נהנית לאכול עם מצה (אפילו יותר ממצה עם שוקולד). אז כן במקרה הזה, גרסת פסח מתעלה על גרסת החמץ מבחינתי.

8. שנתקעתי אי שם בעונה 2 של שובר שורות.
זה באמת נורא:-0
:-( זה באמת עצוב.
העיקר אחים שלי אומרים לי שאני לא מפסידה כלום כשאני לא צופה בסדרה |שפם| (כרגע שרפתי אותם אבל אני ממורמרת על זה)

8-* הפליאה שלי היא על מה שאמא שלך אומרת, אני לא ידעתי שצריך לאוורר!
|כן||כן| היא יודעת הרבה, אני מקווה שיהיה לי את הניסיון והידע שיש לה בעתיד.

:-D וואלה לא שמתי לב שהן לא אוכלות.
אני מניחה שאם אי פעם תעשי צפייה חוזרת לא תוכלי לא לשים לב, אז סליחה מראש ;-#:-D

או שניהם ביחד, כי מים וחשמל זה באמת שילוב מסוכן...
חחח, לא חשבתי על זה בכלל.

כן, לא הקדשתי מספיק זמן אבל באמת שהשתדלתי.

אולי בגלל זה שלי לא שורדות?:-D

תשאלי את אח שלך ותחזרי אלינו עם תשובה.
הוא בן האדם השני שלא הייתי שואלת |שפם|

ראית קטעים מהמאה, יש שם לא מעט דמויות בלתי.
אולי זה הגעגועים שלי לסדרה אבל כרגע אני אוהבת את כולם בסדרה.

הכל נחשב. אם ראית 3 דקות ממשהו זה נחשב מבחינתי. אין סטנדרטים בפורום הזה.
:-D:-D:-D

אני מרגישה טיפשה כי לרגע לא קלטתי שהט' בסוף השם באה מהמילה סוויפט, ניסיתי לחפש איפה יש ט' בסוף שם המשפחה של הארי סטיילס :-D

שיהיה בהצלחה|הלוואי|
תודה! מאחלת לעצמי שלא אצטרך לעשות יותר ממועד ב' אחד.

|כן||כן|
אגב הייתי שמה ברשע את הפסיכופת ההוא שחטף את אוליביה
התבלטתי לגביו אבל לא הגעתי לעונה הזאת אז זה הרגיש כמו רמאות. אבל לחלוטין מסכימה.

ספוילר לאגדות המחר עונה 5:
באחד הפרקים, ריי ונורה, שתי דמויות מהקאסט העמוס, מתעוררים (ונראים נפלא כמובן) אבל אז הם מתנשקים ומסכימים שהם צריכים לצחצח שיניים :-D

לא הפסדת כלום.
אבל אני לא נגעלת מדברים שמופיעים בסדרות כמו על טבעי (הייתי בסדר עם אירועים כאלה ואחרים בפרינג') אז לא נראה לי שזה יפריע לי ממש.

נדירליאל

Active member
תסלחו לי שאני עונה רק להודעות שקשורות לשאלון שלי, כשיהיה לי זמן אני אעבור על השאלונים של כולם |חיבוק|

למה צנועה?
כי אצל אחרים/ות זה הרבה יותר
האמת שהסיפור שלך גרם לי להרגיש יותר טוב עם עצמי, לא בקטע שאני צריכה לוותר לעצמי כל הזמן אבל שאני לא צריכה להגיע ללימודים אם זה בא על החשבון הבריאות שלי (דבר שלצערי עשיתי ועכשיו עולה לי ביוקר), תודה שכתבת את זה |4U|
עשית לי את היום 🌻
אני ארשום את הטיפ הזה לעצמי.
אולי אני אעשה את זה בטיוטה במבחן וזה יעזור לי לבנות את התשובות.

|כן||כן||כן|
עשית לי את היום פעם שנייה. (y)|4U|
:-0:-0:-0
איך הגעת לסרטונים של חיות טורפות חיות?
מספיקה פעם אחת, כשבטעות הצצת במשהו דומה ;-#

didalf

Well-known member
זה בסדר יש לך אישור כי 1. עמוס לך ו2. את כזאת חמודה. לפחות זה עדיף על זה שהיה איזה חודשיים שמרוב עומס לא הגבת בכלל בשרשור.

בטעות עשיתי קליקבייט, התכוונתי לזה בסרקזם, יותר בקטע של אני כותבת הרבה שטויות בעבודות ובמבחנים שהיו לי עד עכשיו שבטח היה שם משהו שהצחיק לפחות אני מקווה, את המרצים.
אה:-D

מה הפאנדום שהכי התחרטת שנכנסת אליו? (אם יש כזה)
כולם ברגע שאני יוצאת מהפורום וקוראת אנשים בטוויטר. גם סוויפטיז והאריז יש אנשים נוראיים. גם אלה של המאה גיזס|פנים|
חחח, שמחה שהצלחתי להצחיק אותך במיוחד שזה לא שקר :-D:-D:-D
אני יודעת בגלל זה זה מצחיק:-D

עכשיו אני מרגישה צורך להסביר את זה יותר טוב. לא יודעת אם זה רק קטע בבית שלי אבל מאז שהייתי קטנה היינו שמים מים חמים בקערה ומכניסים אליה חתיכות גבינה בולגרית, אחר כך לוקחים חתיכת לחם ומורחים חמאה, שמים את הגבינה על הלחם והחמאה וטובלים במים. זה טעים (באמת!) אבל בשנים האחרונות לא מתחשק לי לאכול את זה עם לחם, אז אני מחכה לפסח כי למרות שאני נמנעת ממצות, זה אחד הדברים שאני נהנית לאכול עם מצה (אפילו יותר ממצה עם שוקולד). אז כן במקרה הזה, גרסת פסח מתעלה על גרסת החמץ מבחינתי.
אוקי אני מצטערת אבל זה נשמע מגעיל.

העיקר אחים שלי אומרים לי שאני לא מפסידה כלום כשאני לא צופה בסדרה |שפם| (כרגע שרפתי אותם אבל אני ממורמרת על זה)
אחים שלך לא מבינים כלום|שפם|

אני מרגישה טיפשה כי לרגע לא קלטתי שהט' בסוף השם באה מהמילה סוויפט, ניסיתי לחפש איפה יש ט' בסוף שם המשפחה של הארי סטיילס :-D
אבל איך הארי סטיילס מתחיל בט' אור?:-D
את צודקת אבל יש לי 2 סיבות. (למרות שהארי הלך לאיבוד).

keren or5

Well-known member
[Poor Things] בעיקר את המשחק של אמה סטון. לא קראתי שום ספוילרים על הסרט אז לא ידעתי למה לצפות ובהתחלה כשהיה נראה שהיא סתם מפגרת ואז רואים איך השפה והתתנהגות שלה משתנים כשהיא לומדת. גם איך שהיא מגיבה לסביבה היה מרתק בעיני. וכמובן העובדה שהיא בסוף מצליחה להתנתק מכל הגברים שמנסים לשלוט בה ובוחרת את הבחירות שלה בעצמה זה מאוד יפה בעיני.
אה וגם ממש אהבתי את כל ההכלאות האלה של החיות:-D התרנגול הזה עם הראש של הפרנצ'י:-D:-D
זה גם מה שאני הכי אהבתי בסרט (אבל לא רק את זה, אהבתי את הסינמטוגרפיות והטירלול של כל הסרט. אבל באמת החלק האהוב עלי היה הדמות של סטון ואיך שהיא מתפתחת, ובייחוד את מה שאמרת על זה שהיא מבינה איך גברים שולטים בה ומשתחררת מהם. מה שמדהים זה שקלטתי בסוף הסרט עד כמה הדמות שלו בסוף שונה מהדמות שלה בהתחלה, אבל ניסיתי לחשוב על איזה נקודת שינוי מובהקת בסרט והיה קשה לי לשים את האצבע על נקודה שבה היא השתנתה, זה ממש הרגיש כזה הדרגתי ואורגני שזה עוד משהו שממש אהבתי בזה, כי אני חושבת שהדמות שלה היא באמת בין היתר מטפורה לאיך אדם חווה את החיים שלו מילדות עד בגרות והשינויים שקורים אצלה וכמו במציאות זה מתרחש מאוד בהדרגה. בהתחלה לא שמתי לב שהחיות הם סוג של הכלאות בין סוגים שונים וברגע שקלטתי זה הרג אותי מצחוק
ראית שכתבת שאת אוהבת את אמה סטון. גם אני! איזה עוד סרטים שלה אהבת? ידעת שהיא שיחקה במיני סדרה שנקראת Maniac בנטפליקס? ראית אותה?
עניתי כבר ללונה אבל בעיקרון החופשה המתוכננת שלי לחוף המזרחי הייתה אמורה להיות כדי שאוכל ללכת להיות בקהל של הצילומים לתוכנית של דרו, אבל היא לא מצלמת בשבוע שאהיה שם:-(
|נחמה|
את ברי עצמה כדמות לא. היא הייתה הדמות האהובה עליי בעקרות בית (אהבתי גם את אידי וקת'רין)
באמת? 8-* איכשהו הייתי בטוחה שאת שונאת את הדמות שלה. כנראה התבלבלתי.
היחיד מהרשימה שלך שראיתי. אהבת אותו?
[May December] חשבתי שהוא מעניין ולא שיגרתי, אבל האמת בסוף הסרט נשארתי קצת עם תחושה של - "מה זהו" כאילו לא יודעת, ציפיתי ליותר עלילה, או משהו כזה? לא יודעת אולי יש סוג סרטים שאני לא מבינה. אחרי שראיתי את הסרט ראיתי ראיון של האישה האמיתית שעליה הסרט מבוסס (הבחורה שאנסה את התלמיד שלה, ילדה לו שני ילדים, הלכה לכלא, והתחתנה איתו כשהיא יצאה משם). זה היה ראיון משותף בין שניהם וזה ראיון כ"כ קריפי, משהו באוירה שלו עושה צמרמורת. מה את חשבת על הסרט?
את אוהבת גבינה כחולה?
אני לא יודעת אם בכלל ניסיתי את זה פעם
בעע חריף זה לא כיף. פעם אחת דודה שלי התקשרה אליי וביקשה ממני שאקנה לה תבלין Cayenne pepper כי היא קראה איפשהו שזה עוזר לרדת במשקל או שקרכלשהו. אז עשיתי טעות ונכנסתי לאמזון, ראיתי שזה מגיע בקופסה קטנה אז אמרתי שאזמין לה 2 כדי שיהיה לה. מה שלא שמתי לב זה שהקופסה הקטנה הזאת היא בעצם קופסה של 2 קילו ועכשיו יש לי שתים כאלה|חבול| אז שלחתי אחת לאבא שלי שממש התלהב מזה ועכשיו הוא מבשל הכלללללל עם זה. אני כל כך שמחה שאני בחו"ל ולא צריכה לטעום את האוכל שלו כי אני כזאת גרועה שאפילו פלפל שחור חריף לי והסיוט בקופסה הזה שקניתי לו זה אחד הפלפלים הכי חריפים שיש;-#;-#
האמת שאני לא נגד חריף בכלל. יש רמה מסויימת של חריפות שאני אוהבת, אני פשוט לא אוהבת חריף שהוא כבר לא טעים אלא חריף מדי. אני משערת שזה עדיין כנראה רמה קטנה של חריפות כי אני אשכנזייה ממש.
חוקים של טלוויזיה. אין דבר כזה להתעורר עם ריח מסריח מהפה!
את לא זוכרת מה הצלקת האחרונה שלך או שאת לא זוכרת ממה היא נגרמה?
אני לא זוכרת מה האחרונה שלי.
טימטוםט?
מעדכנת שהצלחתי להתקדם לאחרונה. כנראה שהייתה סיבה שלא יכולתי ללמוד, ברגע שיצאתי מהדאון אני מרגישה מסוגלת ללמוד. רק חבל לי שזה לא קרה שבועיים לפני המבחן נניח, כדי שלא אצטרך ללמוד בלחץ.
יאיי!!! 🥳
עכשיו אני מרגישה צורך להסביר את זה יותר טוב. לא יודעת אם זה רק קטע בבית שלי אבל מאז שהייתי קטנה היינו שמים מים חמים בקערה ומכניסים אליה חתיכות גבינה בולגרית, אחר כך לוקחים חתיכת לחם ומורחים חמאה, שמים את הגבינה על הלחם והחמאה וטובלים במים. זה טעים (באמת!)
זה נשמע טעים!
חחחחח... רק עכשיו הבנתי כי הסברת לי. אבל להארי סטיילס גם אין ט' בתחילת השם! :-D

didalf

Well-known member
ראית שכתבת שאת אוהבת את אמה סטון. גם אני! איזה עוד סרטים שלה אהבת? ידעת שהיא שיחקה במיני סדרה שנקראת Maniac בנטפליקס? ראית אותה?
לא שאלת אותי אבל אני גם מתה על אמה סטון|מאוהב|
למרות שמבדיקה עכשיו מסתבר שראיתי מעט דברים שלה8-*
הכי אני אוהבת easy A סרט מושלם|מאוהב|
ראיתי ואהבתי גם להלהלנד, טיפש מטורף מאוהב וכמובן הספיידרמנים שכמובן היא הבת-זוג-של-ספיידרמן הכי טובה.

keren or5

Well-known member
הכי אני אוהבת easy A סרט מושלם|מאוהב|
ראיתי ואהבתי גם להלהלנד, טיפש מטורף מאוהב וכמובן הספיידרמנים שכמובן היא הבת-זוג-של-ספיידרמן הכי טובה.
איזי A עיצבן אותי במסר שלו מסיבה שאני כבר לא כזה זוכרת עכשיו (אבל זה לא קשור אליה), להלהלנד היה חמוד, טיפש מטורף מאוהב- היה שם גם משהו שעיצבן אותי (נדמה לי הטרופ של הרודף שמלות שנהיה "טוב" בגלל שהוא מתאהב. אפילו שזה היה ריאן גוסלינג שאני בד"כ מתה עליו אבל שוב היא הייתה חמודה בסרט, והיא באמת הייתה הבת זוג הכי טובה של ספיידרמן בסרטים המצולמים (אבל הכי טובה באמת זו כמובן גוון סטייסי מהסרטים של מימד העכביש!)

It's Always Sunny

Well-known member
בתזמון מושלם לעובדה שהשנה השמות של השרשורים שלנו הם של סדרות נוסטלגיות:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בתזמון מושלם לעובדה שהשנה השמות של השרשורים שלנו הם של סדרות נוסטלגיות:

הם מעתיקנים ואני הולך לתבוע
:p

Reutk

Active member
blue.gif
genie.jpg

אף אחד מהם 8-{.

בנוסף השמש זרחה 58 פעמים
|תוהה|

סדרות חדשות (אדום לבן וכחול מלכותי)
שקוראים את השרשור באיחור של כמה שבועות ולוקח כמה רגעים להבין |פנים|. עכשיו אני סתם מאוכזבת.

בנוסף נמשיך עם העולם הנורא חם הזה
|מאוהב|
ואולי גם עוד ימים קרירים
בגללך ירד גשם שבוע שעבר? :-[
ולפחות יום אחד של ברד
אולי מספיק כבר עם נבואות הזעם האלה.

אבל ג'יני יעיל יותר.... אז ג'יני.
מה זה עושה בסדרות חדשות?
גם אצלי זה הדבר היחיד שבלט.

אבל אני לא בטוחה מה החוקים של פיה
בחצות פג התוקף של המשאלה.

בהנחה שהוא לא ג'יני מתחכם כזה שמחפש איך לדפוק אותך מהניסוח של המשאלה
אבל ברור שהוא מתחכם, ואז צריך למצוא דרך להחזיר אותו בחזרה למנורה כמו שקרה לשאלתיאל קוואק.

למעלה