Bonanza אפריל 2024 – סיכום חודש 🐧🥕🧤🧞‍♀️📠🪐🗽

נדירליאל

Active member
תרשי לי לפני הכל לומר - וואווו, על הזמן והאנרגיה שהשקעת בשאלון.
|1תו|שם: דילן
|1תו|מספר זוגות נעליים שיש לכם בארון? חשבתי שיש לי מעט אבל הלכתי לספור ויש לי 22. אני נועלת רק 2 אבל. -
גם אימלדה מרקוס לא התנצלה, והיום יש מוזיאון שגובה כספים, של נעליה.
|1תו|מי הילד האהוב במשפחה שלכם? אחי הקטן ללא ספק (סיפור יגיע בסיפור החודש).
בן הזקונים מנקז את כל האהבה אליו. אחי הקטן היה טיפוס כלכך בלתי נסבל, מתוק הוא לא היה - כך שהוא במקרה שלו לא היה "הכי אהוב", לצערו אני מניח.
|שי|סדרות החודש:
The Morning Show - איזה בינג' כיפי זה היה עם לונה|לב|
The Good Wife - סדרת החדר כושר החדשה שלי. כל בוקר 40 ד' על האליפטי הסיוטי הזה הופכות להיות קצת פחות סיוטיות עם אלישה פלוריק.
Shameless - היינו תקועים על הר בשלג בבקתה שיש בה רק נטפליקס אז כפיתי על כל החבר'ה מהעבודה לצפות בזה.
Elsbeth - ניסיתי את הפרק הראשון. קצת מאכזב.
SVU - עדין מאוכזבת מזה שאין רולינס אבל היה פרק מענין. רק לא ברור לי למה יש שבוע אחד פרק ואז שלושה שבועות בלי פרק|פנים|
Upload - סיימתי בכוח את עונה 3, בהחלט מיותרת.

|שי|סרטי החודש:
Kung Fu Panda 4 - האחיינית של שותפה שלי הייתה אצלנו ואיכשהו נגררתי לצפות בדבר הזה.
Poor Things - הרבה זמן רציתי לצפות בסרט הזה, בסוף לא יצא לי לראות אותו בקלנוע אבל כשהוא הגיע להולו החלטתי שזה הזמן. וואו זה סרט מטורף ולגמרי מגיע לאמה סטון לזכות באוסקר עליו|כתר|

|שי|שירי החודש:
צפה בקובץ המצורף 101296
|שי|ספרי החודש: עדין עם הספר של צ'לסי הנדלר - Life Will Be the Death of Me
|שי|דמויות (אהובות) החודש: קורי, ברדלי ולורה (תוכנית הבוקר) אלישיה, פיטר ואיליי (האישה הטובה), בלה (Poor Thing).
|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש: מרת'ה, פרד, אמנדה (תוכנית הבוקר), וונדי, מייק, מנדי (האישה הטובה), דאנקן (Poor Things8-{)
|שי|שחקני החודש: בילי קרודאפ, ריס ווית'רספון, ג'וליאנה מרגוליס, אמה סטון.
|שי|קראשי החודש: בייבי בוי|לב||מאוהב|
ריס ווית'רספון וג'ואנה מרגוליס מכיר, אמה סטון לא סובל - לא סגנון המשחק, לא את המראה שלה. הגבר - בחיים לא ראיתי.

|שי|ציטוט חודשי:
זה-

וגם זה|למטה|הייתי בחדר כושר, בעינוי היומי על האליפטי וכל שניה קיבלתי הודעות בקבוצה עם חברות, בהתחלה התעלמתי ואז הן התחילו לדבר על scones שלכל הדעות זה המאפה הכי מיותר שאי פעם הומצא, וזה כמובן מה שהגבתי, רק כדי שחברה שלי תשתמש באל וודס כנגדי|שפם||זעם|
צפה בקובץ המצורף 101298
בתחרויות בישול לסקונס יש תפקיד משמעותי מאוד, כי הוא מוכן מהר, נאפה מהר וכנראה גמיש מאוד מבחינת מרכיביו.
|שי|סיבה למסיבה: איזה סיבה יש לי למסיבה? אני בדיכאון. :-(
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש: אבא שלי התקשר אליי איזה יום. ומכיוון שמערכת היחסים שלי עם אבא שלי מסתמכת בעיקר על הודעות, כששיחות זה דבר ששמור רק לימי הולדת וחגים חשובים ישר נבהלתי וחשבתי שמישהו מת. עונה לו בהיסטריה רק כדי להבין שכנראה הגיע הזמן הזה בשנה שבו הוא תוהה למה אני לא מביאה לו נכדים:-D אני בתגובה "מה תעשה עם נכדים??" והוא עונה בטון נעלב "אשחק איתם". וואטאבר. אמרתי לו שאני לא מעוניינת בילדים ולמה בעצם שארצה ושיראה אותו- יש לו ארבעה ילדים ואף אחד מהם לא יצא משהו, והוא בתגובה "דווקא הקטן יצא בסדר":-D (ב"בסדר" אבא שלי מתכוון שהוא היחיד מבנינו שלא מתנגד לחתונה/ילדים). אניווי כל חיי גדלתי בתחושה שאחי הגדול הוא ה-chosen one, מסתבר שהוא פינה את מקומו בהיררכיה לאחי הקטן. בתאכלס, לא מאשימה את אבא שלי. גם אני הייתי בוחרת בו:-D
הורים הם מכה שלא כתובה בסרטים. לפעמים אני רוצה להיות זבוב על קיר כששני צאצאיי מדברים עלינו, או מספרים עלינו לחברים שלהם. אצלנו, אמי הצליחה לשמור על פרצוף אחיד לכולנו, לעתים נודע לי שאהבה הכי הכי את אחי הגדול, כי הזכיר לה את אבא שלה, ממנו פחדה פחד מוות.
אה יש לי עוד סיפור בשבילכם. שבוע שעבר הגיעה לקוחה חדשה לטיפול. דיברנו קצת והיא סיפרה לי שהיא נשואה לכומר והם נשואים כבר איזה מיליון שנה, שאלתי אותה איך אפשר להיות עם מישהו שלא נמאס לך לראות את הפרצוף שלו אחרי כל כך הרבה זמן כי אני לא הצלחתי להחזיק מעמד במערכת יחסים יותר מחודש. תמיד אחרי שבוע אני כבר לא יכולה לסבול את הטון של הקול שלהם. ואז היא חושבת רגע ואומרת לי "חשבת פעם על לצאת עם נשים?"|פנים|
חחחחחחחחחחחחחחח, ענק. האמת, לאיזו תשובה צפית?
|שי|למה אתם מצפים בחודש אפריל: כל כך רציתי לכתוב פה שאני מחכה לראות את דרו סוף סוף;-( אבל כנראה שזה יצטרך לחכות למתישהו אחר:-( במקום זה אני אספתק באישתי השניה (ריס), יש לי כרטיסים לפאנל של תוכנית הבוקר. וגם מחכה לחופשה שלי בניו יורק/קייפ קוד.

|כאפיה|כנגד ארבעה בנים דיברה הטלוויזיה. בחרו את החכם, רשע, תם ושאינו יודע לשאול שלכם. אפשר מסדרה אחת או כמה סדרות-
אמאלה איזה שאלות מציקות. מה עבר עליי?|פנים| טוב אני אעשה על תוכנית הבוקר-
חכם - קורי|לב|
רשע - פול
תם - ינקו
שאינו יודע לשאול - הייתי אומרת מיץ' אבל זה יותר כמו לא יודע לבקש רשות🙈

והגרסה הנשית-
חכם - ברדלכס (רק כשהן משתפות פעולה)
רשע - מרת'ה
תם - מיה
שאינו יודע לשאול - מגי ברנר (כי השאלות שלה בראיון עם ברדלי היו גרועות:-D)

|פירמידה|מהן עשרת המכות הטלוויזיוניות שלכם?
1. פגרה של שנתיים בין עונות של תוכנית הבוקר.
2. סדרות תקופתיות.
3. נטפליקס.
4. פרסומות.
5. פרסומות שאי אפשר להעביר.
6. פרנק גלאגר.
7. תוכניות ראילטי.
8. תכנים שלא זמינים בארה"ב|שפם|
9. עוכרי ישראל שהורסים לי דברים שאני רוצה לצפות.
10. האנטומיה של גריי.

|מצה|איזה מאכל נטול גלוטן (כשל״פ) טעים יותר מגרסת החמץ שלו? כל הקורנפלקסים ובעיקר כריות. וגם קליק להיט.
|מטוס|האם יש לכם חופש בחוה״מ, אם כן מה אתם מתכננים לעשות בו? בעיקרון אין לי חופש בחוה"מ באופן כללי אבל השנה בחרתי לקחת את החופשה השנתית שלי בפסח אז כן יש לי חופש. אגב, אתם כל הזמן אומרים לי שאני אמריקאית אבל בואו אני אראה לכם מה זה אמריקאים - אני הולכת לעשות השנה חג אצל בת דודה שלי והיא שלחה לי את התפריט לחג כדי שאני אאשר אותו. שזה לכשעצמו אמריקאי מצידה. אבל אז עברתי על התפריט|פנים|
צפה בקובץ המצורף 101299
(נראה לי אני עוצרת במקדונלדס לפני הארוחה הזאת|פנים|)

🧑‍🤝‍🧑זוג אהוב (במציאות/טלוויזיה)? בטלוויזיה ברדלי וקורי, פיטר ואוליביה, פיטר ואלישיה, לקסה והנרות. במציאות (אגב זו הייתי שאלה על סלבס לא על החיים הפרטיים שלכם) אני אוהבת את בלייק לייבלי וריאן ריינדולס, בילי קרודאפ ונעומי ווטס וליאן ריימס ואדי סיבריאן.
מעניין. יש זוגות לא מפורסמים?
|גבינצ|גבינה אהובה? ברי|מאוהב| |V|
|מנצנץ|תכונת אופי או יכולת (לא על טבעית) שהייתם רוצים שיהיה לכם יותר ממנה? היכולתי לענות להודעות איך שאני מקבלת אותן במקום להגיד לעצמי שאעשה את זה אח"כ ואז עוברים 30 יום|פנים|
|שעון|על איזה סרטונים הזויים אתם נופלים באמצע הלילה במקום לישון? סרטונים של ניפוח זכוכית. |V|
נפלא, אני צופה שרוף של הסדרה בנטפליקס על ניפוח זכוכית
|מסעדה|מה התבלין האהוב והשנוא עליכם? האהוב - פפריקה. השנוא - זעתר.
לפפריקה אני אדיש, עד היום לא הצלחתי לזהות את הטעם שלה. זעתר, אהוב עליי מאוד.
|HBO|אם הייתם יכולים לתת עונה אחת נוספת לאיזה סדרה שתרצו, באיזה סדרה תבחרו? טד לאסו.
|ערפד|הפכתם לערפד, אבל אתם לא רגישים לשום או לאור יום. במקום זה הקריפטונייט שלכם זה החפץ שלימינכם. מה יכול להרוג אתכם? ספריי מרכך כביסה למצעים.
חחחחחח
אני לפני הספריי, מוזג פקק של מבשם/מרכך למכונת הכביסה. משתדל להימנע מ: ריחות בתי מלון, ריחות כביסה. ריחות ים, סבירים יחסית.
|סיוע|ממה נגרמה הצלקת האחרונה שלכם? אני לא באמת יודעת מה הצלקת האחרונה שלי אבל זה בטח איזה paper cut כי יש לי מיליון כאלה|פנים|

|גזוז|תמונה/וידאו/בדיחה/דירוג של חברי הפורום שתרצו לחלוק עם הכיתה?
אין לי דירוג כי אני אוהבת רק את לונה אבל קחו במקום שתי תמונות שצילמתי בחודש שעבר.
אחת מביג בר, בחופשה שנסענו עם כל החבר'ה מהעבודה. זה הנוף מהבקתה ששכרנו-
צפה בקובץ המצורף 101300

והשניה זה מאיזה הר שהגענו אליו בטעות כשנסענו למקום אחר והווייז הוביל אותנו לדרך חסומה (אל תשתמשו בווייז בחו"ל). זה היה כל כך גבוה והעננים היו נמוכים שנסענו בתוכם וזה הרגיש כמו חלום|מאוהב| (זה צולם בחלק הנמוך יותר של ההר כי כשהיינו כבר בתוך הענן היה קשה לצלם)
צפה בקובץ המצורף 101301

LeAnnDylan

Well-known member
|1תו|שם: לונה3
|1תו|מספר זוגות נעליים שיש לכם בארון? בתוך הארון יש לי נראה לי איזה 2-3 זוגות נעליים + זוג סנדלים. מחוץ לארון יש לי עוד איזה 5 זוגות. (אבל זה לא כי אני כזאת פריקית של נעליים, סתם אני לא זורקת נעליים ישנות :-D בתכלס אני הולכת בכל עונה עם אותו זוג נעליים או סנדלים כל זמן).
גם אני הולכת כל עונה עם אותן הנעליים. רק שאצלנו יש עונה אחת אז בערך כל השנה אני עם אותן הנעליים עד שאני שוחקת אותן ואז קונה בדיוק את אותן הנעליים:-D
|1תו|מי הילד האהוב במשפחה שלכם? אנחנו לא playing favorites!
בכל משפחה יש פייבוריטס!!
|שי|סדרות החודש: The Morning Show
תשובה נכונה.
|שי|ספרי החודש: עדיין עם טרילוגיית הסיילו, אבל לקראת סיום (סביבות 60 ומשהו אחוז בספר השלישי). ואגב, אחריה יש מצב שאני הולכת לקרוא מהתחלה שוב את הארי פוטר.
הולי שיט!! זה מטורף בעיניי. (בעיקר לאור הסיבה שיקחו לי בערך 5 שנים לקרוא את כל הספרים:-D)
|שי|דמויות (אהובות) החודש: קורי, ברדלי, אלכס (תוכנית הבוקר)
לא יפה בלי גיפים אז הנה ברדלי ואלכס עצבניות וקורי being קורי:-D

|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש: אין
יש. קוראים להן מרתה ופרד
|שי|שחקני החודש: בילי קרודופ, ריס ווית'רספון, ג'ניפר אניסטון, סטיב קארל
עוד תירוץ לשים גיפים?|מאוהב|

|שי|קראשי החודש: (תלונות לדילן)
צפה בקובץ המצורף 101280

:love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
אחח לונה, כבר אמרתי לך שאני אוהבת אותך היום?

|שי|ציטוט חודשי:
The DSA defines a trader as “any natural person, or any legal person irrespective of whether privately or publicly owned, who is acting, including through any person acting in his or her name or on his or her behalf, for purposes relating to his or her trade, business, craft or profession.”
[כי אני צריכה לדווח לאפל האם אני trader לפי הגדרת החוק של האיחוד האירופי, ואני גם אחרי קריאת ההגדרה לא יודעת.]
אני מהמרת על זה שאת לא. יש 50% שאני צודקת ואני אוהבת את האחוזים האלה.
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש: קניתי היום 4 טי-שירטס חדשות, אחת מהן עם תמונה של הביטלס. אוקיי, זה לא סיפור מרגש מי יודע, אבל זה מה יש!!
את לא יכולה לספר לנו מה יש רק על אחת מהן. מה עם האחרות??
האמת שגם אני קניתי היום טישירטס. של ריס. אני צריכה שמישהו ברדבאבלס יכין לי עיצוב עם בייבי בוי או שאני ממש אכעס:-[
|שי|למה אתם מצפים בחודש אפריל: אין לי ציפיות.
הדרך הבטוחה לא להתאכזב.
1. ריאליטי ישראלי כי זה ערוך מעצבן וגרוע וקיטשי
2. חדשות
3. יצירות שמגזימות עם ה-WOKE בקטע שזה מעצבן
4. כשנטפליקס מפיקה עונות או גירסאות חדשות לסדרות שהיו טובות תחת ההפקה המקורית שלהן, והורסת אותן
5. דיסני פלוס מביאים את העונה החדשה של דוקטור הו ומשווקים אותה בתור "עונה ראשונה"
6. שאין איך לראות את העונות הקודמות של דוקטור הו בלי דודים
7. שאין איך לראות את הסדרה "הבית הלבן" בישראל בלי דודים
8. שאין לי מה לראות רוב הזמן
9. שצריך לחכות עוד המון זמן לעונה 4 של the morning show
10. שאין לי מה לראות רוב הזמן! (אז מה אם כתבתי כבר)
מסכימה עם הכל (גם אם לא ראיתי דוקטור הו או הבית הלבן)
|מנצנץ|תכונת אופי או יכולת (לא על טבעית) שהייתם רוצים שיהיה לכם יותר ממנה? חריצות! שיהיה לי קצת ממנה לפחות... לא נתנו לי כלום ;-(
אוי, גם אני צריכה כזה.
|מסעדה|מה התבלין האהוב והשנוא עליכם? אמממ סוכר זה תבלין? אז סוכר אהוב. וגם מלח. שנוא: כוסברה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
נגיד שכן (לגבי סוכר).
כוסברה בסלט אני לא אוהבת (אני לא אוהבת עלים באופן כללי בסלט) אבל איך אפשר לאכול סטריט טאקו בלי בצל וכוסברה???

|HBO|אם הייתם יכולים לתת עונה אחת נוספת לאיזה סדרה שתרצו, באיזה סדרה תבחרו? באפי, קל. (הכוונה שהיו עושים עוד עונה בעבר, לא עכשיו כשכולם זקנים כבר).
חח לגיטימי
|ערפד|הפכתם לערפד, אבל אתם לא רגישים לשום או לאור יום. במקום זה הקריפטונייט שלכם זה החפץ שלימינכם. מה יכול להרוג אתכם? שמיכת טלויזיה :-D והיא הכי נעימה שיש! כנראה שהיא תחנוק אותי או משהו.
טוב לפחות זה מוות נעים:-D
|סיוע|ממה נגרמה הצלקת האחרונה שלכם?
מזה שגירדתי את עצמי. (יש לי נטיה לגרד עד לרמה של פצע, שלפעמים נשארת קצת צלקת. זה לא בכוונה ולא הפרעה נפשית.)
אוי כן. יש לי חלקים בגוף שהעור בהם ממש עדין ורגיש ואם אני מגרדת בהם אפילו לרגע ובעדינות למחרת מופיע לי שטף דם נוראי|חבול|

צפה בקובץ המצורף 101286
:-D:-D
אוי אני בחיים לא אבין את אלו שצופים באנשים אחרים משחקים משחקי מחשב|חבול| מצד שני גם לשחק משחקי רשת בעצמי לא נשמע לי אטרקטיבי אז אולי גם זה קשור.

Lion_Heart

Well-known member
תאמינו או שלא תאמינו או שמספיק איזה אליהו

בחודש מרץ נפתחו 10 שרשורים חדשים
52 הודעות חדשות
נצפו 987 פרקים
75 סרטים
בנוסף השמש זרחה 58 פעמים

והשעון הוזז בלפחות שעה אחת

למה יש לנו לצפות לחודש אפריל:
סדרות חוזרות (מסע בין כוכבים: דיסקברי, Staged, The Big Door Prize, ג'סיקה ג'ונס, Beacon 23)

סדרות חדשות (ריפלי, Fallout, פרנקלין, The Sympathizer, Dinner With The Parents, אדום לבן וכחול מלכותי, Under the Bridge, Baby Reindeer, The Veil, Dead Boy Detectives)
סרטי קולנוע חדשים כמו איש הקוף, ציפור לבנה, ספיידרמן 4, מכסחי השדים: אימפריה קפואה, The Fall Guy ועוד
בנוסף נמשיך עם העולם הנורא חם הזה
ואולי גם עוד ימים קרירים
ולפחות יום אחד של ברד
נחגוג את פסח
ופסח שני

ובינהם ננוח בחול המועד
וגם ניצור פורום טלווזיה מתחרה

|נרות| חוץ מזה נציין ימי הולדת של לונה, אורן, לורליי גילמור, צ'אנדלר בינג, מוניקה גלר, ג'ני המפרי, מר ביג וטד מוסבי.

שאלון יעלה מאוחר יותר (דילן תעשה מאוחר יותר)

אבל לבנתיים: פיה או ג'יני?
פיות תמיד, אבל תמיד יעשו דברים רעים כי...ככה, וג'יני מסוכנים אפילו יותר כי משאלות תמיד ידפקו אותך בפרטים הקטנים , אז אני אוותר

It's Always Sunny

Well-known member
עושה שאלון זריז כי הבטחתי לעצמי שאלמד היום.

|1תו|שם: אור |שמש|
|1תו|מספר זוגות נעליים שיש לכם בארון? לא ספרתי, בדרך כלל נעליים לא מחזיקות אצלי הרבה זמן אז גם יש לי הרבה זוגות לרוב אני צריכה לזרוק אותם אחרי כמה חודשים. אז אולי 10 זוגות? יש לי את הקרוקס שאני נועלת באופן יומיומי, שני זוגות נעלי ספורט שאחד מהם כבר הרוס, כמה זוגות מגפיים שגם חלק מהם הרוסים וצריך להיפטר מהם וסנדלים שאני לא יכולה לנעול כי זה מחזיק את הרגל שלי מספיק טוב. אז אולי נשמע שיש לי הרבה אבל בפועל אני מחליפה בין שני זוגות (היחידים שאני יכולה להכניס לתוכם מדרסים, דבר שאשכרה גורם לכך שהצלחתי להחזיק את הנעליים שלי כמעט שנה (!))
(ההחלפה בעיקר קורית כי אימא שלי אומרת שחייבים יותר מזוג אחד כי חובה לאוורר את הנעליים מדי פעם)
|1תו|מי הילד האהוב במשפחה שלכם? לא יודעת? זו לא שאלה שצריכה להיות מופנית אליי, חחח.

|שי|סדרות החודש: בעיקר הרבה סרטונים של המאה.
|שי|סרטי החודש: ראיתי בחצי עין את משאלה אירית בזמן שכתבתי עבודה, אז זה די נחשב?
|שי|שירי החודש:
|שי|ספרי החודש: קראתי הרבה חומר למבחן בהיסטוריה אבל לא נכנס טוב מספיק לראש.
|שי|דמויות (אהובות) החודש: אין לי הרבה אופציות: קלארק גריפין אולי?
|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש: לא קיימת חיה כזאת (שאני זוכרת כרגע).
|שי|שחקני החודש: 🤷‍♀️
|שי|קראשי החודש: הפעם אין.
|שי|ציטוט חודשי: בטח יש לי משפט מצחיק שכתבתי באחד המבחנים או באחת העבודות שלי, אני יכולה לחפש אחר כך.
|שי|סיבה למסיבה: לא יודעת, רוצים לתת לי סיבה?
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש: קמתי בבוקר, יצאתי מהמיטה ולא למדתי כל היום. נכון שזה סיפור מעניין?
|שי|למה אתם מצפים בחודש אפריל: להתקדם חודש אחד יותר קרוב לסיום המבחנים.

|כאפיה|כנגד ארבעה בנים דיברה הטלוויזיה. בחרו את החכם, רשע, תם ושאינו יודע לשאול שלכם. אפשר מסדרה אחת או כמה סדרות- גרסת SVU:
חכם- וורנר והואנג.
רשע- מבחינת הסדרה כל פעם שהיחידה לחקירת שוטרים הופיעה בסדרה.
תם- קרייגן (במיוחד כשאליוט ואוליביה עלו לו על העצבים).
שאינו יודע לשאול- אליוט (אחרת הוא לא היה ספוילרים קלים לסדרה: מרביץ לכל חשוד שני.)
ובונוס שאינו יודע לשאול- אוליביה (כי עוד פעם ספוילרים לסדרה: כי ככה היא מעלימה עין על המעשים של אליוט?)
1. העונה האחרונה של HIMYM.
2. העובדה שסדרות מארוול של נטפליקס לא זמינות יותר בנטפליקס.
3. פאנדומים.
4. העובדה שאין לי מספיק זמן לראות את כל הסדרות בעולם (הכינור הקטן בעולם מתנגן לו ברקע :-D)
5. שלא ראיתי אף פעם על טבעי.
6. שכולם נראים כל כך טוב כשהם קמים בבוקר (בגלל זה תמיד תהיה לי הערכה לספוילר לדוקטור הו (ish)פרק הראשון בסדרה החדשה, שרוז קמה והשיער שלה היה מבולגן.
7. ההתדרדרות של ה-arrowverse.
8. שנתקעתי אי שם בעונה 2 של שובר שורות.
9. להיחשף לפרטים לא נחמדים על מאחורי קלעים של סדרות שמורידים את האהבה לסדרה.
10. רורי ולורליי בחיים לא אוכלות למרות שהן תמיד אומרות שהן גוועות ברעב.
|מצה|איזה מאכל נטול גלוטן (כשל״פ) טעים יותר מגרסת החמץ שלו? אין לי מושג :-0 אולי גבינה בולגרית וחמאה בתוך מים חמים, בדרך כלל אני טובלת עם לחם אבל עם מצה זה יותר טעים (מצד שני, כבר הרבה מאוד זמן לא אכלתי את זה, אולי זה גם קשור לעובדה שאני פחות נהנית לאכול את זה עם לחם).
|מטוס|האם יש לכם חופש בחוה״מ, אם כן מה אתם מתכננים לעשות בו? טכנית, אני בחופש עד סוף מאי.

🧑‍🤝‍🧑זוג אהוב (במציאות/טלוויזיה)? באפי ואנג'ל. או לחלופין: קלארק והידית שלה במאה היה שיפ אייקוני.
|גבינצ|גבינה אהובה? גבינה בולגרית.
|מנצנץ|תכונת אופי או יכולת (לא על טבעית) שהייתם רוצים שיהיה לכם יותר ממנה? התמדה (לשבת וללמוד למבחן עכשיו לדוגמא, זה יכול לעזור מאוד כרגע).
|שעון|על איזה סרטונים הזויים אתם נופלים באמצע הלילה במקום לישון? כלבים וחתולים.
|מסעדה|מה התבלין האהוב והשנוא עליכם? אהוב: על האש, מלח, פלפל. שנוא: לא יודעת? אני מקווה שאני בסדר עם רוב התבלינים.
|HBO|אם הייתם יכולים לתת עונה אחת נוספת לאיזה סדרה שתרצו, באיזה סדרה תבחרו? המאה!! עונה נוספת הייתה יכולה לסדר (לפחות בשבילי) את העונה השביעית העמוסה מאוד.
|ערפד|הפכתם לערפד, אבל אתם לא רגישים לשום או לאור יום. במקום זה הקריפטונייט שלכם זה החפץ שלימינכם. מה יכול להרוג אתכם? בקבוק מים או מטען של מחשב.
|סיוע|ממה נגרמה הצלקת האחרונה שלכם? נפלתי, בזמנו היו לי משקפיים והם נשברו אז בכלל. אבל לא רואים את הצלקת, היא ממש קטנטנה (מעל הגבה).

|גזוז|תמונה/וידאו/בדיחה/דירוג של חברי הפורום שתרצו לחלוק עם הכיתה? רוצים לראות את החומר שאני צריכה ללמוד? לא? גם אני לא. JK (או שלא)

נדירליאל

Active member
עושה שאלון זריז כי הבטחתי לעצמי שאלמד היום.

|1תו|שם: אור |שמש|
|1תו|מספר זוגות נעליים שיש לכם בארון? לא ספרתי, בדרך כלל נעליים לא מחזיקות אצלי הרבה זמן אז גם יש לי הרבה זוגות לרוב אני צריכה לזרוק אותם אחרי כמה חודשים. אז אולי 10 זוגות? יש לי את הקרוקס שאני נועלת באופן יומיומי, שני זוגות נעלי ספורט שאחד מהם כבר הרוס, כמה זוגות מגפיים שגם חלק מהם הרוסים וצריך להיפטר מהם וסנדלים שאני לא יכולה לנעול כי זה מחזיק את הרגל שלי מספיק טוב. אז אולי נשמע שיש לי הרבה אבל בפועל אני מחליפה בין שני זוגות (היחידים שאני יכולה להכניס לתוכם מדרסים, דבר שאשכרה גורם לכך שהצלחתי להחזיק את הנעליים שלי כמעט שנה (!))
את צנועה
(ההחלפה בעיקר קורית כי אימא שלי אומרת שחייבים יותר מזוג אחד כי חובה לאוורר את הנעליים מדי פעם)
|1תו|מי הילד האהוב במשפחה שלכם? לא יודעת? זו לא שאלה שצריכה להיות מופנית אליי, חחח.

|שי|שירי החודש:
|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש: לא קיימת חיה כזאת (שאני זוכרת כרגע).
|שי|שחקני החודש: 🤷‍♀️
|שי|קראשי החודש: הפעם אין.
|שי|ציטוט חודשי: בטח יש לי משפט מצחיק שכתבתי באחד המבחנים או באחת העבודות שלי, אני יכולה לחפש אחר כך.
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש: קמתי בבוקר, יצאתי מהמיטה ולא למדתי כל היום. נכון שזה סיפור מעניין?
|שי|למה אתם מצפים בחודש אפריל: להתקדם חודש אחד יותר קרוב לסיום המבחנים.
בקשר לסיפור שלך
במהלך 40 ויותר שנות עבודתי, וגם בתיכון, סיגלתי לי הרגל - לקום, סתם ביום ללא סיבה, ולהשאר בבית. המחנכת הדגולה, אמי, בשלב מסוים הסכימה שכנראה אני צריך "מנוחה" מהחיים, אז קיבלתי אישור ממנה.
כך נהגתי במשך עשרוטת שנים, "דפקתי ברזים", הכעסתי מנהלות ומנהלים, שימחתי תלמידים והפחדתי את זוגתי
היום אין לי סיבה ממשית "לקום", אבל הוריי! אני קם.
|כאפיה|כנגד ארבעה בנים דיברה הטלוויזיה. בחרו את החכם, רשע, תם ושאינו יודע לשאול שלכם. אפשר מסדרה אחת או כמה סדרות- גרסת SVU:
חכם- וורנר והואנג.
רשע- מבחינת הסדרה כל פעם שהיחידה לחקירת שוטרים הופיעה בסדרה.
תם- קרייגן (במיוחד כשאליוט ואוליביה עלו לו על העצבים).
שאינו יודע לשאול- אליוט (אחרת הוא לא היה ספוילרים קלים לסדרה: מרביץ לכל חשוד שני.)
ובונוס שאינו יודע לשאול- אוליביה (כי עוד פעם ספוילרים לסדרה: כי ככה היא מעלימה עין על המעשים של אליוט?)
2. העובדה שסדרות מארוול של נטפליקס לא זמינות יותר בנטפליקס.
3. פאנדומים.
4. העובדה שאין לי מספיק זמן לראות את כל הסדרות בעולם (הכינור הקטן בעולם מתנגן לו ברקע :-D)
5. שלא ראיתי אף פעם על טבעי.
6. שכולם נראים כל כך טוב כשהם קמים בבוקר (בגלל זה תמיד תהיה לי הערכה לספוילר לדוקטור הו (ish)פרק הראשון בסדרה החדשה, שרוז קמה והשיער שלה היה מבולגן.
7. ההתדרדרות של ה-arrowverse.
|מצה|איזה מאכל נטול גלוטן (כשל״פ) טעים יותר מגרסת החמץ שלו? אין לי מושג :-0 אולי גבינה בולגרית וחמאה בתוך מים חמים, בדרך כלל אני טובלת עם לחם אבל עם מצה זה יותר טעים (מצד שני, כבר הרבה מאוד זמן לא אכלתי את זה, אולי זה גם קשור לעובדה שאני פחות נהנית לאכול את זה עם לחם).
|מטוס|האם יש לכם חופש בחוה״מ, אם כן מה אתם מתכננים לעשות בו? טכנית, אני בחופש עד סוף מאי.
כיף, אבל את לומדת לבחינות. אגב טיפ קטן ללמידה, עזר לי, בזמן שלמדתי, נהבגתי לכתוב במחברת את הדברים העקרוניים, החשובים. כך תמיד היו לי רשימות תאריכים כותרות. הגיע המבחן, פששש - הכל נשלף.
🧑‍🤝‍🧑זוג אהוב (במציאות/טלוויזיה)? באפי ואנג'ל. או לחלופין: קלארק והידית שלה במאה היה שיפ אייקוני.
|גבינצ|גבינה אהובה? גבינה בולגרית. |V|
|מנצנץ|תכונת אופי או יכולת (לא על טבעית) שהייתם רוצים שיהיה לכם יותר ממנה? התמדה (לשבת וללמוד למבחן עכשיו לדוגמא, זה יכול לעזור מאוד כרגע).
אלה סימנים קלילים של "קשב וריכוז" שלכל אחד יש אותם. סטודנטים לוקחים את התרופה כדי להימנע מהפרעות והסחות דעת.
|שעון|על איזה סרטונים הזויים אתם נופלים באמצע הלילה במקום לישון? כלבים וחתולים.
לאחרונה, מקווה שלא יחזרו - סרטי סנאפ, איך חיות טורפות חיות, אמא'ללללללללההההההה
|מסעדה|מה התבלין האהוב והשנוא עליכם? אהוב: על האש, מלח, פלפל. שנוא: לא יודעת? אני מקווה שאני בסדר עם רוב התבלינים.
|HBO|אם הייתם יכולים לתת עונה אחת נוספת לאיזה סדרה שתרצו, באיזה סדרה תבחרו? המאה!! עונה נוספת הייתה יכולה לסדר (לפחות בשבילי) את העונה השביעית העמוסה מאוד.
|ערפד|הפכתם לערפד, אבל אתם לא רגישים לשום או לאור יום. במקום זה הקריפטונייט שלכם זה החפץ שלימינכם. מה יכול להרוג אתכם? בקבוק מים או מטען של מחשב.
|סיוע|ממה נגרמה הצלקת האחרונה שלכם? נפלתי, בזמנו היו לי משקפיים והם נשברו אז בכלל. אבל לא רואים את הצלקת, היא ממש קטנטנה (מעל הגבה). |V|

|גזוז|תמונה/וידאו/בדיחה/דירוג של חברי הפורום שתרצו לחלוק עם הכיתה? רוצים לראות את החומר שאני צריכה ללמוד? לא? גם אני לא. JK (או שלא)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יש סיבה שהשרשור של שנה שעברה נעוץ או שניק סתם טרול?
אחד באפריל 🎃🎃🎃🎃🎃🎃
|ערפד|הפכתם לערפד, אבל אתם לא רגישים לשום או לאור יום. במקום זה הקריפטונייט שלכם זה החפץ שלימינכם. מה יכול להרוג אתכם? תבחרו מבין כל הדברים שהם פחות או יותר מימין אלי במרחק שווה כרגע: פלאפון, 2 חזיות, זוג גרביים, שלט של טלוויזיה.
אם יכוונו עליך את שלט הטלוויזיה וילחצו על סגירה אז זה יהרוג אותך
אולי אלו מים מקודשים
|גבינצ|גבינה אהובה? ברי|מאוהב|
ועקרת בית נואשת אהובה?

לא
אבל תבחרי בג'יני אז תקבלי שלש מבצעים

אתה מתכוון ל"הוזז"?

זה [אדום, לבן וכחול מלכותי] היה יכול להיות מגניב בתור סדרה

כן, רק הפוך
או שגם את מנסה לעבוד עלי

היא יודעת
(אבל ייתכן שתצטרכו להראות קצת סבלנות)

אבל אני חושב שהפיה לא מוגבלת בכמות משאלות. אם כי לפעמים יש מגבלת זמן למשאלות.

נעוץ זה שם של דג

תודה. ואפילו קיבלתי ממך תגובה בשרשור הזה

גם אני מקווה לכל אלו.

קרוב רחוק קרוב

זה סיוט

אם שינויי אקלים אי אפשר לדעת מה הבא
(יש סיכוי שאנחנו בכלל נמצאים במערכת עם שלושה שמשות ולכן יש עידנים כאוטיים) (אבל בלי ספויילרים)

או שאנחנו ננצח אותם

ג'ני היא מגוסיפ גירל

In the distance, Bo saw a fairy. A fairy so beautiful that he felt proud of being called one in highschool

יש המון קשר למציאות.
אם הייתי כותב דברים שאין להם קשר למציאות זה היה נראה ככה:
हमारी दुनिया अप्रैल फूल डे पर शुरू हुई और ठीक पैंतीस मिनट बाद ख़त्म हो गई
אני לא יודע אם בכלל שמתם לב למה שעשיתי בהודעה הזאת

didalf

Well-known member
Shameless - היינו תקועים על הר בשלג בבקתה שיש בה רק נטפליקס אז כפיתי על כל החבר'ה מהעבודה לצפות בזה.
טוב מאד טוב מאד
Upload - סיימתי בכוח את עונה 3, בהחלט מיותרת.
כן? עוד לא ראיתי.

Kung Fu Panda 4 - האחיינית של שותפה שלי הייתה אצלנו ואיכשהו נגררתי לצפות בדבר הזה.
אבל הפנדה חמודדדד
Poor Things - הרבה זמן רציתי לצפות בסרט הזה, בסוף לא יצא לי לראות אותו בקלנוע אבל כשהוא הגיע להולו החלטתי שזה הזמן. וואו זה סרט מטורף ולגמרי מגיע לאמה סטון לזכות באוסקר עליו|כתר|
וואלה? ממה ששמעתי עליו זה לא נשמע משהו שתאהבי.

ם זה|למטה|הייתי בחדר כושר, בעינוי היומי על האליפטי וכל שניה קיבלתי הודעות בקבוצה עם חברות, בהתחלה התעלמתי ואז הן התחילו לדבר על scones שלכל הדעות זה המאפה הכי מיותר שאי פעם הומצא, וזה כמובן מה שהגבתי, רק כדי שחברה שלי תשתמש באל וודס כנגדי|שפם||זעם|
thumbnail_IMG_4467.jpg
חחחחחחחחחחחחח אני אוהבת אותה עכשיו:-D

|שי|[למתקדמים] סיפור החודש: אבא שלי התקשר אליי איזה יום. ומכיוון שמערכת היחסים שלי עם אבא שלי מסתמכת בעיקר על הודעות, כששיחות זה דבר ששמור רק לימי הולדת וחגים חשובים ישר נבהלתי וחשבתי שמישהו מת. עונה לו בהיסטריה רק כדי להבין שכנראה הגיע הזמן הזה בשנה שבו הוא תוהה למה אני לא מביאה לו נכדים:-D אני בתגובה "מה תעשה עם נכדים??" והוא עונה בטון נעלב "אשחק איתם". וואטאבר. אמרתי לו שאני לא מעוניינת בילדים ולמה בעצם שארצה ושיראה אותו- יש לו ארבעה ילדים ואף אחד מהם לא יצא משהו, והוא בתגובה "דווקא הקטן יצא בסדר":-D (ב"בסדר" אבא שלי מתכוון שהוא היחיד מבנינו שלא מתנגד לחתונה/ילדים). אניווי כל חיי גדלתי בתחושה שאחי הגדול הוא ה-chosen one, מסתבר שהוא פינה את מקומו בהיררכיה לאחי הקטן. בתאכלס, לא מאשימה את אבא שלי. גם אני הייתי בוחרת בו:-D

אה יש לי עוד סיפור בשבילכם. שבוע שעבר הגיעה לקוחה חדשה לטיפול. דיברנו קצת והיא סיפרה לי שהיא נשואה לכומר והם נשואים כבר איזה מיליון שנה, שאלתי אותה איך אפשר להיות עם מישהו שלא נמאס לך לראות את הפרצוף שלו אחרי כל כך הרבה זמן כי אני לא הצלחתי להחזיק מעמד במערכת יחסים יותר מחודש. תמיד אחרי שבוע אני כבר לא יכולה לסבול את הטון של הקול שלהם. ואז היא חושבת רגע ואומרת לי "חשבת פעם על לצאת עם נשים?"|פנים|
חחחח מצאה את מי לשאול:-D

|שי|למה אתם מצפים בחודש אפריל: כל כך רציתי לכתוב פה שאני מחכה לראות את דרו סוף סוף;-(
;-(
אבל כנראה שזה יצטרך לחכות למתישהו אחר:-( במקום זה אני אספתק באישתי השניה (ריס), יש לי כרטיסים לפאנל של תוכנית הבוקר.
יאאא יאייייי

פגרה של שנתיים בכללי, כן.
6. פרנק גלאגר.
חחחחחחחחח ממש
7. תוכניות ראילטי.
נכון
כן אצלך זה בעיה.
:-(

אני אוהבת את בלייק לייבלי וריאן ריינדולס,
יאא כן בלייק ורייאן כאלה חמודים.

|מנצנץ|תכונת אופי או יכולת (לא על טבעית) שהייתם רוצים שיהיה לכם יותר ממנה? היכולתי לענות להודעות איך שאני מקבלת אותן במקום להגיד לעצמי שאעשה את זה אח"כ ואז עוברים 30 יום|פנים|
דווקא לרוב את עונה מהר יחסית
|שעון|על איזה סרטונים הזויים אתם נופלים באמצע הלילה במקום לישון? סרטונים של ניפוח זכוכית.
אוי זה נחמד
|ערפד|הפכתם לערפד, אבל אתם לא רגישים לשום או לאור יום. במקום זה הקריפטונייט שלכם זה החפץ שלימינכם. מה יכול להרוג אתכם? ספריי מרכך כביסה למצעים.
אוי לא עכשיו תשני על מצעים לא רכים.

thumbnail_IMG_4248.jpg

והשניה זה מאיזה הר שהגענו אליו בטעות כשנסענו למקום אחר והווייז הוביל אותנו לדרך חסומה (אל תשתמשו בווייז בחו"ל). זה היה כל כך גבוה והעננים היו נמוכים שנסענו בתוכם וזה הרגיש כמו חלום|מאוהב| (זה צולם בחלק הנמוך יותר של ההר כי כשהיינו כבר בתוך הענן היה קשה לצלם)
thumbnail_IMG_4448.jpg
ראיתי כבר, מהמם|מאוהב|
וזה הזכיר לי שהיו לי תמונות פרחים יפות שיכלתי להעלות אבל לא משנה כבר.

didalf

Well-known member
טוב מאד!

|שי|שירי החודש:
קלאסיקה

|נחמה|
תמיד בחירה טובה.

את מצחיקה את עצמך בעבודות? יפה.
אם לא למדת אז כן.

חחחחחחחחחחחחחחחח:-D

כן:-(
3. פאנדומים.
חחחח לפעמים הם באמת מכה
אכן מזעזע
זה באמת נורא:-0
אוף כן:-( לפעמים עדיף לא לדעת כלום.

אולי גבינה בולגרית וחמאה בתוך מים חמים,
לא הבנתי מה??????????????

או לחלופין: קלארק והידית שלה במאה היה שיפ אייקוני.
חחחחחחחחחחחחח תכלס:-D:-D

אוף כנל

יכול להיות.

Lhuna3

Well-known member
|שי|שירי החודש:
איזה יופי, לא הכרתי!
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש: אין לי סיפור מעניין כל כך. אבל אני יכולה לשתף מחשבה שעלתה לי מהסרטים שראיתי - ספוילר לבליינד ראנר החדש והישן, ולגוסט אין אה של: חשבתי שזה מעניין שראיתי דיי קרוב אחד לשני שני סרטים שבהם הדמויות הראשיות הם סוג של רובוטים דמויי אדם, בשני הסרטים עוסקים במה ההבדל בינם לבין בני אדם בעצם, ונראה שהתשובה של שני הסרטים לשאלה הזאת היא- "האם יש לו/לה זיכרונות?", ובשני הסרטים הזיכרונות מושתלים.
זאת שאלה טובה ותשובה מעניינת!
|כאפיה|כנגד ארבעה בנים דיברה הטלוויזיה. בחרו את החכם, רשע, תם ושאינו יודע לשאול שלכם. אפשר מסדרה אחת או כמה סדרות-
חכם - עולים לי שמות כמו האוס, שרלוק ושלדון, אבל את כולם אני דיי שונאת כי הם אסהולים, מה שגורם לי לחשוב שהייתה תקופה שדמות חכמה בהכרח הייתה אסהולית לרוב. אני מנסה למצוא אחת שלא. אחזור אם אזכר. עריכה- גונבת לעדי את ג'יילס וגם מוסיפה את פרד ו-ווסלי
|כן| זה מזכיר לי כתבה ישנה שקראתי על זה שפסיכופתים ורוצחים סדרתיים תמיד היו מוצגים בקולנוע ההוליוודי כסופר-אינטלגנטים ואינטלקטואלים (מה שלא תאם למציאות בכלל), והיתה איזו תיאוריה שקישרה את זה למנטליות אמריקאית, במיוחד בתקופה של המלחמה הקרה, שכאילו נוצר קשר לא-מודע אצלם בין אינטלקט (שנתפס כתכונה של המזרח אירופאים, "האויב") ורשע.
(זה לא ממש קשור לקשר הזה שציינת, אבל זה דומה.)
2. פיונה עוזבת את שיימלס
אוי נכון ;-(
3. הדמות של קורדי בעונה 4 של אנג'ל (הסדרה)
לגמרי.
4. כמעט כל מה שקורא בסדרה וואנס אחרי עונה 3
נראה לי גם נכון.
5. סוף קו העלילה של בלאמי בעונה האחרונה של ה- 100
תפסיקי להיות צודקת כל הזמן
6. קו העלילה של טובי וכריס בעונה האחרונה של אוז
או, תודה! סופסוף את טועה :p הבעיה איתם היא מההתחלה שלהם!
7. בשלב מסויים התנהגו כאילו סבטלנה לא הייתה קיימת ולמיקי אין בן ממנה ב-שיימלס
זה היה מוזר באמת.
8. מה שעשו לחאליסי בסוף של משחקי הכס
נכון ;-(
|שעון|על איזה סרטונים הזויים אתם נופלים באמצע הלילה במקום לישון? אני רואה הרבה סוגים של סרטונים הזויים (ולרוב לא "נופלת" עליהם, אלא מחפשת אותם), אבל נראה לי שהכי דוחה והזוי שלי שאני אוהבת סרטונים שמוציאים לאנשים שחורים מהפנים.
:-D
|מסעדה|מה התבלין האהוב והשנוא עליכם? אני מרגישה שחוש הטעם שלי לא מפותח כ"כ כי באמת שאין לי רגשות חזקים בכל מה שקשור לאוכל. אני לא שונאת כלום, אני מרגישה שאני אוכלת בעיקר כדי לחיות. אבל יש דברים חריפים שממש מכאיבים לי, אז תבלי חריף אני משערת.
אני איתך לגבי חריף. אבל את לא נהניית מאוכל בכלל?

Lhuna3

Well-known member
את מופתעת מהקארי או מזה שאני מכינה דברים בעצמי לפעמים?
אני לא מופתעת אני מורשמת, צריך למצוא לזה אימוג'י מדויק יותר כנראה.
אוקי אבל זה לגמרי באשמתי הניתוח היום באמת כ"כ פשוט אפילו לא חותכים זה משהו עם מצלמות זעירות, אבל אני עד שהודתי שמשהו כואב לי לקח כמה ימים כי אני סתומה ובינתיים הוא התפוצץ והיה צריך לחתוך.
את לא הרגעת אותי בכלל עכשיו, כי די בטוח שגם אני אחכה כמה ימים עד שאודה שכואב לי והוא יתפוצץ |קר|
אבל זה לא בעיה להיות מקום ראשון אצל דילן, פשוט צריך לאהוב את הדמויות שהיא אוהבת בסדרות שהיא אוהבת!
אני מבינה שגם את JELLY !

didalf

Well-known member

Lhuna3

Well-known member
|1תו|מספר זוגות נעליים שיש לכם בארון? חשבתי שיש לי מעט אבל הלכתי לספור ויש לי 22. אני נועלת רק 2 אבל.
:-0
|שי|סדרות החודש:
The Morning Show - איזה בינג' כיפי זה היה עם לונה|לב|
נכון! |חיבוק|
The Good Wife - סדרת החדר כושר החדשה שלי. כל בוקר 40 ד' על האליפטי הסיוטי הזה הופכות להיות קצת פחות סיוטיות עם אלישה פלוריק.
מה זה האליפטי? מכשיר הליכה או משהו?
"תקועים על הר בשלג בבקתה" נשמע לי כמו התחלה של סרט אימה.
|שי|סרטי החודש:
אה, יש אותו כבר בדיסני+ שלנו, אני גם רוצה לראות אותו!
|שי|דמויות (אהובות) החודש: קורי, ברדלי ולורה (תוכנית הבוקר) אלישיה, ואיליי (האישה הטובה)

|שי|שחקני החודש: בילי קרודאפ, ריס ווית'רספון, ג'וליאנה מרגוליס,
|שי|קראשי החודש: בייבי בוי|לב||מאוהב|

יאמי!! :love::love::love:
|שי|ציטוט חודשי:
זה-
חחחחחחח מתה עליהן יחד!
|שי|סיבה למסיבה: איזה סיבה יש לי למסיבה? אני בדיכאון.
למה? :-(
טוב זה בהחלט סיבה מובנת. ותביאי לאבא שלך איזה כלבלב לשחק איתו במקום זה.
ומה ענית לה??? :p
אמאלה איזה שאלות מציקות. מה עבר עליי?|פנים| טוב אני אעשה על תוכנית הבוקר-
חכם - קורי|לב|
רשע - פול
תם - ינקו
שאינו יודע לשאול - הייתי אומרת מיץ' אבל זה יותר כמו לא יודע לבקש רשות🙈

והגרסה הנשית-
חכם - ברדלכס (רק כשהן משתפות פעולה)
רשע - מרת'ה
תם - מיה
שאינו יודע לשאול - מגי ברנר (כי השאלות שלה בראיון עם ברדלי היו גרועות:-D)
מדויק.
😭
מה למשל לא זמין בארה"ב? (שמעניין אותך)
:-( כן.
|מצה|איזה מאכל נטול גלוטן (כשל״פ) טעים יותר מגרסת החמץ שלו? כל הקורנפלקסים ובעיקר כריות.
וואלה? לא ידעתי בכלל שיש כאלה, מעניין, אולי אנסה השנה.
|מטוס|האם יש לכם חופש בחוה״מ, אם כן מה אתם מתכננים לעשות בו? בעיקרון אין לי חופש בחוה"מ באופן כללי אבל השנה בחרתי לקחת את החופשה השנתית שלי בפסח אז כן יש לי חופש. אגב, אתם כל הזמן אומרים לי שאני אמריקאית אבל בואו אני אראה לכם מה זה אמריקאים - אני הולכת לעשות השנה חג אצל בת דודה שלי והיא שלחה לי את התפריט לחג כדי שאני אאשר אותו. שזה לכשעצמו אמריקאי מצידה. אבל אז עברתי על התפריט|פנים|
צפה בקובץ המצורף 101299
ממממ האמת שלי זה נשמע מצוין!
🧑‍🤝‍🧑זוג אהוב (במציאות/טלוויזיה)? בטלוויזיה ברדלי וקורי, פיטר ואוליביה, פיטר ואלישיה, לקסה והנרות.
יאיי פיטר ואוליביה האהובים שלי! :love: (וגם האחרים כמובן, פשוט הזכרת לי אותם במיוחד)
|גבינצ|גבינה אהובה? ברי|מאוהב|

(זה מה שאני רואה בראש שלי כל פעם שמישהו עונה "ברי")
אוקיי אבל לפחות את תהיי הגופה שמריחה הכי טוב מכל הגופות אי פעם.
|סיוע|ממה נגרמה הצלקת האחרונה שלכם? אני לא באמת יודעת מה הצלקת האחרונה שלי אבל זה בטח איזה paper cut כי יש לי מיליון כאלה|פנים|
8-{ אפילו רק לקרוא את הביטוי "פייפר קאט" גורם לי להתכווץ לרגע.
אין לי דירוג כי אני אוהבת רק את לונה
כי יש לך טעם טוב באנשים! |חיבוק|😘😘😘

צפה בקובץ המצורף 101300

צפה בקובץ המצורף 101301
תמונות מהממות, איזה כיף לך!

Lion_Heart

Well-known member
|1תו|שם: תנחשו
|1תו|מספר זוגות נעליים שיש לכם בארון
? הנעליים לא בארון, אז 0
|1תו|מי הילד האהוב במשפחה שלכם?לא אני זה בטוח

|שי|סדרות החודש: the angel next door spoils me rotten, critical role, how the realistic hero rebuild the kingdom
|שי|סרטי החודש:ghostbusters-frozen empire
|שי|שירי החודש:
|שי|ספרי החודש:
|שי|דמויות (אהובות) החודש:לאודנה
|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש:
|שי|שחקני החודש:לורה ביילי
|שי|קראשי החודש:לורה ביילי
|שי|ציטוט חודשי:wisdom comes from pain,and my life has made me very wise
|שי|סיבה למסיבה:ghostbusters-frozen empire
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש:
|שי|למה אתם מצפים בחודש אפריל:ghostbusters-frozen empire

|כאפיה|כנגד ארבעה בנים דיברה הטלוויזיה. בחרו את החכם, רשע, תם ושאינו יודע לשאול שלכם. אפשר מסדרה אחת או כמה סדרות- חכם: קפטן אואן סטראנד! רשע :אדם , תם צ'ארלי, שאינו יודעי לשאול
|מצה|איזה מאכל נטול גלוטן (כשל״פ) טעים יותר מגרסת החמץ שלו?קניידלך
|מטוס|האם יש לכם חופש בחוה״מ, אם כן מה אתם מתכננים לעשות בו? עולמות!

🧑‍🤝‍🧑זוג אהוב (במציאות/טלוויזיה)?פורד וג'סטר\ angel dust and husk
|גבינצ|גבינה אהובה?גבינת קרמל!
|מנצנץ|תכונת אופי או יכולת (לא על טבעית) שהייתם רוצים שיהיה לכם יותר ממנה?"התחזות"
|שעון|על איזה סרטונים הזויים אתם נופלים באמצע הלילה במקום לישון? סרטונים חשובים להחריד על "מס הגבינה"
|מסעדה|מה התבלין האהוב והשנוא עליכם? חוויג' למרק ו כל דבר אניסי
|HBO|אם הייתם יכולים לתת עונה אחת נוספת לאיזה סדרה שתרצו, באיזה סדרה תבחרו?gangsta
|ערפד|הפכתם לערפד, אבל אתם לא רגישים לשום או לאור יום. במקום זה הקריפטונייט שלכם זה החפץ שלימינכם. מה יכול להרוג אתכם? ספל תה גדול בצורה קומית
|סיוע|ממה נגרמה הצלקת האחרונה שלכם? ya sure ya wanna know?

נדירליאל

Active member
|1תו|שם: תנחשו - כמו השם שלי - לייבוש
|1תו|מספר זוגות נעליים שיש לכם בארון
? הנעליים לא בארון, אז 0
;-)
;-)
איך 'תה יודע?
|שי|סדרות החודש: the angel next door spoils me rotten, critical role, how the realistic hero rebuild the kingdom
|שי|סרטי החודש:ghostbusters-frozen empire
|שי|שירי החודש:
|שי|ספרי החודש:
|שי|דמויות (אהובות) החודש:לאודנה
|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש:
|שי|שחקני החודש:לורה ביילי
|שי|קראשי החודש:לורה ביילי
|שי|ציטוט חודשי:wisdom comes from pain,and my life has made me very wise
בשלדון הצעיר היה משהו דומה בעונה 7 בה הוא מקבל עזרה מילדה קטנה ממנו, היא מכה אותו בסרגל על האצבעות, אמא שלו כועסת, והיא מסבירה לה שכאב מעודד למידה.
|שי|סיבה למסיבה:ghostbusters-frozen empire
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש:
|שי|למה אתם מצפים בחודש אפריל:ghostbusters-frozen empire

|כאפיה|כנגד ארבעה בנים דיברה הטלוויזיה. בחרו את החכם, רשע, תם ושאינו יודע לשאול שלכם. אפשר מסדרה אחת או כמה סדרות- חכם: קפטן אואן סטראנד! רשע :אדם , תם צ'ארלי, שאינו יודעי לשאול
אדם, זה אהוב לבי אדם ניומן מ- Y&R?
|מצה|איזה מאכל נטול גלוטן (כשל״פ) טעים יותר מגרסת החמץ שלו?קניידלך -
מהי גרסת החמץ? גלה לי אם אתה מכיר, אשמח להכין

🧑‍🤝‍🧑זוג אהוב (במציאות/טלוויזיה)?פורד וג'סטר\ angel dust and husk
|מנצנץ|תכונת אופי או יכולת (לא על טבעית) שהייתם רוצים שיהיה לכם יותר ממנה?"התחזות"
להיות דיונון ♥♥♥
|שעון|על איזה סרטונים הזויים אתם נופלים באמצע הלילה במקום לישון? סרטונים חשובים להחריד על "מס הגבינה"
|מסעדה|מה התבלין האהוב והשנוא עליכם? חוויג' למרק ו כל דבר אניסי
גם אני סולד מחוויאג, דווקא אניס במידה מקובל עליי.
|HBO|אם הייתם יכולים לתת עונה אחת נוספת לאיזה סדרה שתרצו, באיזה סדרה תבחרו?gangsta
|ערפד|הפכתם לערפד, אבל אתם לא רגישים לשום או לאור יום. במקום זה הקריפטונייט שלכם זה החפץ שלימינכם. מה יכול להרוג אתכם? ספל תה גדול בצורה קומית
:p
|סיוע|ממה נגרמה הצלקת האחרונה שלכם? ya sure ya wanna know?
חחחחחחחחח

Lhuna3

Well-known member
8-* הפליאה שלי היא על מה שאמא שלך אומרת, אני לא ידעתי שצריך לאוורר!
בשבילך כרגע כן.
|שי|שירי החודש:
|כן| אני גם אוהבת את השיר הזה!
עדיין כל הכבוד שקראת.
(ומשהו בטח נכנס.)
תמיד אופציה טובה |לב|
לא ידעתי שכותבים משפטים מצחיקים במבחנים ועבודות :-D אני סקרנית עכשיו (אבל רק כשיהיה לך זמן לזה!)
סמסטר אחד כבר מאחורייך! 🥳🥳🥳
מרגש מאוד! :-D
לגמרי |פנים|
חחחח נכון.
:-( זה באמת עצוב.
נכון מאוד! :-(
:-D וואלה לא שמתי לב שהן לא אוכלות.
|מצה|איזה מאכל נטול גלוטן (כשל״פ) טעים יותר מגרסת החמץ שלו? אין לי מושג :-0 אולי גבינה בולגרית וחמאה בתוך מים חמים,
רגע. מה? לא הבנתי. למה שמים גבינה בולגרית וחמאה בתוך מים חמים? (אם כבר שאלו אותך והסברת אז תתעלמי ואני אגיע לזה)
או שניהם ביחד, כי מים וחשמל זה באמת שילוב מסוכן...
:-D |חיבוק|

Lhuna3

Well-known member
אם יכוונו עליך את שלט הטלוויזיה וילחצו על סגירה אז זה יהרוג אותך
חלום שלי שיהיה שיהיה שלט כזה לאנשים שאפשר לעשות להם MUTE או להעביר ערוץ.
אני לא יודע אם בכלל שמתם לב למה שעשיתי בהודעה הזאת
אנחנו שמנו לב ובהתחלה חשבנו שאתה מבולבל ואז הבנו שאתה מנסה לחרפן אותנו ואנו לא ניתן לך את זה!
וזה הזכיר לי שהיו לי תמונות פרחים יפות שיכלתי להעלות אבל לא משנה כבר.
ממש ילדת פרחים נהיית לנו!!
אם זה יפה אז שימי לנו קצת.

Lhuna3

Well-known member
אוקי אני אזרוק ניחוש: עמוס?
למה לא :-(
|מצה|איזה מאכל נטול גלוטן (כשל״פ) טעים יותר מגרסת החמץ שלו?קניידלך
יש לקניידלאך גרסה שהיא חמץ?
מגניב, תהנה! (אני מניחה שאתה מדבר על הכנס)
לא ידעתי שיש דבר כזה.
מה זה אומר? אתה מתכוון כאילו ליכולת להעמיד פנים בנסיבות מסוימות שאתה אחר ממה שאתה באמת? או שלא הבנתי?

Lhuna3

Well-known member
למעלה