הכי הכי של האח הגדול

KroKodil1

New member
../images/Emo221.gif../images/Emo41.gifהכי הכי של האח הגדול../images/Emo221.gif../images/Emo41.gif

בפעם הקודמת בפינה הדיירים התמודדו על הקטגוריה של הדייר הכי הכי מצחיק
היה קרב צמוד בין שני דיירים - יוסי ולאון. הפעם מי שניצח הוא...
יוסי
. פעם ראשונה שלו. כל הכבוד
בינתיים רשימת הזוכים היא
הכי הכי חמוד - לאון הכי הכי אינטליגנט - צבר הכי הכי רגשן - רנין הכי הכי סקסית - קרן הכי הכי סקסי - צבר הכי הכי אסטרטג - שי הכי הכי מצחיק - יוסי והיום בפינה הקטגוריה היא הדייר הכי הכי אמין. לשרשור הזה אתם מוזמנים לשרשר 2 שמות של 2 דיירים מכלל 16 הדיירים שהיו בתוכנית שמבחינתכם הם הכי אמינים...

KroKodil1

New member
לאון וג'ני

אם הייתי מדבר עם שניהם הייתי מאמין לכל מילה בלי לפקפק...

droriko

New member
ליאון כבר התלכלך בצביעויות

ועל ג'ני אתה לא יכול לדעת כי היא עזבה מוקדם מדי, לפני שהתחיל המנדראג' הגדול . אני די בטוח שאם ג'ני הייתה נשארת היא היתה מצטרפת לנגררים שמלכלכים עם שי על יוסי .

droriko

New member
אם היית שואל אותי לפני שבוע הייתי אומר ונסה

אבל אחרי שהיא התלכלכה עם שי על יוסי היא איבדה את היושר שלה מבחינתי .

droriko

New member
אני מתקשה למצוא מישהו אמין בוילה

יש את יוסי ועינב אחד כלפי השניה, אבל הם אב ובת אז זה לא חכמה.

ethna

New member
ברור שיוסי הכי מצחיק

אבל ההפקה צריכה למצוא דרך להעיר אותו, כי העובדה שהוא מצחיק היא בגלל החודש הראשון ולא השבועיים האחרונים בהם הוא היה הכל מלבד מצחיק. הדכאון שהוא נופל אליו לא עוזר לו, אם הוא לא יתאושש הוא ישרף בגריל... הכי אמין לדעתי הוא צבר- בכל פעם שהוא מחליט איזה שמות להעלות לגריל הוא יוזם שיחה, עד עכשיו עם שי או שפרה, כדי להראות לצופים בבית שהוא ישר. קשה לי להאמין שבונקר שתקן פתאום יחליט לבצע שיחה בקול חזק (מול שאר השיחות בהן הוא נוטה ללחוש) על ונסה ואיתי ומה הם עושים רע בעיניו (לפני שבוע, שיחה עם שי) או שיחה שיוסי ועינב הם כח (אגב, השיחה ההיא לא הייתה תאום עמדות- הוא לא אמר לאנשים אחרים איך להצביע, זה שהאנשים בבית יכולים להבין מזה שהוא אומר לאחרים מה להצביע זה משהו אחר- הרי ההפקה היא ילד מפגר שמבין רק כשאומרים במפורש "תצביעי כך/ אומר לX להצביע כך וכך"). הוא יוזם הסבר לפני כל פעולה שלו, והמכורים הכבדים יודעים זאת. גם אם הוא נחש, לפחות הוא נחש שהאנשים בבית יודעים מה הוא הולך לעשות. *הבנתי "אמין" כאדם שאומר שיעשה משהו ועושה, כי אין אדם אחד בבית שלא מדבר על אחרים מאחורי הגב. אין אדם בבית שלא התנהג בצורה שפלה בדרך כזו או אחרת. המשחק מוציא את הרע מאנשים*

ונסה אמינה? פחחחחחחחח

כל מי ששמע את השיחה שלה אתמול עם איתי מבין שהכל אצלה זה משחק. היא אמרה לו במפורש שהיא מחייכת ונחמדה אבל... לא מזמן ונסה אמרה : היא יודעת לאלף סוסים ומה שהיא מגלה בבית, שזה אותו דבר עם בני אדם.

24 שעות 1

New member
ונסה התלחשה עם איתי ולא הצלחתי לשמוע

היא אמרה לו זה גבר יותר מכולם למי היא התכוונה היא אמרה לו להזהר מאוד ממישהי לא הצלחתי לשמוע ממי שמעתי שהיא גם הזהירה אותו מצבר ועוד משהו היה נידמה לי שהיא אמרה לו שהיא מאוד שמחה ששי הלכה היא רק שיחקה אותה עצובה וכולם אותו דבר מי ששמע את השיחה שיכתוב לי כי לא הצלחתי לשמוע

צבר אינטילגנט?!

צבר עילג לא יודע לדבר אין לו אינטרקציה עם חברי הבית אם לא היה לו פרצוף יפה הוא לא היה מגיע לבית הזה מכלתחילה כי חוץ מחצוניות...אין בו תוכן הוא כלום...הוא לא מסוגל לעשות שום דבר בעצמו הוא לא מסוגל לדבר עם שפרה לפתוח בפניה תרגשות וששי בוכה שדודה שלו נפטרה הוא לא יודע מה לעשות חוץ מלשבת שם אפילו לא יכל לחבק אותו אין לו יכולת התבטאות הוא פשוט כלום...יפה וחלול מבפנים. זה שהוא ושפרה אוהבים לדבר ב"שפה גבוה" הם מרגישים מעל כולם...ממש לא עושה אותם חכמים ומילא שפרה אינטלגנטית אני מאמין אבל צבר ממש לא ויש לו במיוחד בעיות באינטלגנציה ריגשית

למעלה