הכי הכי של האח הגדול

kereneck

New member
תגובה לכל אוהבי תופעת יוסי ועינב

רק דבר אחד יש לי להגיד,תתביישו לכם,לתת לשני אנשים עם רגשות נחיתות וצביעות,שני שקרנים,אבא שצורת הביטוי שלא מסתכמת בחצי מילה והיא גם לא ברורה (כמו ששיפרה המלכה הצנועה והחכמה אמרה בהומור יפה שפת "יוסית")ובת בהמהה,חסרת רסן ובושה(עלק שומרת מסורת)"צנועה",שיודעת רק לצעוק ולגבל את הפה שלה.... הבן אדם כבר סיים את חלקו בבית,משועמם ונראה רע כמו מחכה שמשהו כבר יקרה....אז...אולי תשחררו אותו כבר "מהכלא" ונראה איך הבת "המקסימה" שלו תסתדר בלעדי האב המדהים שמדבר אל ביתו בצורה כה" רכה ועדינה,דוגמא לכל אם ואב בישראל"!!!! ובנוגע לאוכל הבריא שימו לב מי תמיד קופץ על האוכל העוגות וכמובן הסיגריות וחלילה שלא יחסר הלחם המלא לאדם ששומר על בריאותו כל כך....

BMCB

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

וכל מילה נוספת מיותרת.

הצחקת אותי ואין לי חשק לצחוק..(בשפת "יוסית)

חחחחח....זאת הבדיחה הכי טובה ששמעתי היום....

ליאורי13

New member
ומהפה של שיפרה יוצאות רק "פניניים" ../images/Emo190.gif

לא יעזור כמה תנסו להכפיש,עינב מקסימה ההתנהגות הגיזענית של שיפרה גורמת להרבה לעבור לצד של הבובלילים מאוד אהבתי אותה בהתחלה, עכשיו אני רוצה שהיא תעוף

../images/Emo45.gifליאורי13 אני מסכימה איתך לגמרי אלא שאני

לא ממש חיבבתי אותה גם בהתחלה היא נראתה לי "חשודה" בנחמדות שלה לכולם. הרי לא יכול להיות שבחורה מסתדרת עם 15 אנשים שלוהקו לתוכנית מעצם היותם שונים האחד מהשני בין אם בדעות, באורח החיים, באמונה וכו' וכו' (ובטח שגם ממנה)--כנ"ל לאון. עינב אכן מקסימה

kereneck

New member

רק דבר אחד יש לי להגיד,תתביישו לכם,לתת לשני אנשים עם רגשות נחיתות וצביעות,שני שקרנים,אבא שצורת הביטוי שלא מסתכמת בחצי מילה והיא גם לא ברורה (כמו ששיפרה המלכה הצנועה והחכמה אמרה בהומור יפה שפת "יוסית")ובת בהמהה,חסרת רסן ובושה(עלק שומרת מסורת)"צנועה",שיודעת רק לצעוק ולגבל את הפה שלה.... הבן אדם כבר סיים את חלקו בבית,משועמם ונראה רע כמו מחכה שמשהו כבר יקרה....אז...אולי תשחררו אותו כבר "מהכלא" ונראה איך הבת "המקסימה" שלו תסתדר בלעדי האב המדהים שמדבר אל ביתו בצורה כה" רכה ועדינה,דוגמא לכל אם ואב בישראל"!!!! ובנוגע לאוכל הבריא שימו לב מי תמיד קופץ על האוכל העוגות וכמובן הסיגריות וחלילה שלא יחסר הלחם המלא לאדם ששומר על בריאותו כל כך....

MEYTAL 14

New member
ורק דבר אחד יש לי להגיד לך,

האהבה שלך אל שפרה מסנוורת אותך. ואני לא אתחיל לפרט, גם טיפש גמור יכול לקלוט כמה שפרה "צדיקה".

kereneck

New member
כנראה שכולנו טיפשים,

אולי זה משחק רק לכאלה ,כמוני ,כמוך.... משחק לטיפשים ועיוורים.... כולס שם צדקנים צבועים מי יותר ומי פחות... לידיעתך שיפרה מתנהגת כך כי היא גדלה במקום של כפייה,פעם ראית מישהו שחזר בתשובה???,קיצוני לא???!!! ואני ממש לא אחותה למי ששאל.אני מדברת במקום של מישהי שראתה ששיפרה כן כיבדה את אשר ואת הדת בדרכה שלה בדיוק כמו שאשר כפה את הדת על הבית וכולם כיבדו אותו כולל רנין... גם אני...בביתי ואין לי שום דבר נגד הדת או אשר נהפוכו אבל אני מבינה למה שיפרה בחרה בקיצוניות זו...

kereneck

New member

mooolly

New member
בטח ימחקו אותי אבל- את אחות של שפרה.

נו, מה עם חופש הביטוי? זה קללה להיות אחות של שפרה שאתם רוצים לצנזר את זה?

עילי01

New member
כ"כ נכון

אני מסכימה איתך ובגדול!!! ולא בגלל שאני אוהבת את שיפרה או צבר או כל אחד אחר אלא בגלל שבאמת הם ממש שקרנים. ועינב גורמת לדת להיראות כדבר הכי צבוע שיש....לפחות אשר הביא איתו משהו אמין....(אגב אני חילונית ומאוד לא שומרת אבל בתקופה שאשר היה בווילה למדתי המון על הדת והוא חסר לי) ומוסיפה שחייבים להדיח אחד מהם בדחיפות...זו היתה (לדעתי) שגיאה ענקית של ההפקה להכניס לווילה 2 אנשים מאותה המשפחה...זה יוצר מצב מאוד לא פייר....אבל אני בטוחה שבהפקה מתים על כל מה שקורה בעקבות זה אז ממש לא איכפת להם.

למעלה