עידכונים מהוילה - יום 52, ה- 22.10

אני כבר לא מסוגלת לסבול את שפרה../images/Emo66.gif

היא מדברת עם עינב ולא מביאה לה להוציא מילה מהפה ובסופו של דבר עינב יוצאת הפרחה המפגרת. אני לא אומרת שעינב בסדר היא פרחה חח זה ברור אבל היא אמיתית לא מנסה להסתתר מתת לכל מיני מילים גבוהות. הלואי ששפרה תלך כבר יאללה מיצתה את עצמה

HBSFC1

New member
אמבוש על בובליל? להתאחד כנגד ה-5

צבר שפרע ליאון ורנין - אתם על המנגלללללללללללללללללללללללללל פשוט ביזיון מה שהולך שם. עושים מיוסי קציצה אבל הם לא יודעים שהם יהיו הקציצה על המנגל שבוע הבא..

נו נניח והתאחדת כנגד ה- 5 .

אז לא משנה שבהודעה שלך ספרתי רק 4 שיש להתאחד נגדם . עזוב , זה באמת קטנוניות מצידי . אבל התאחדת ואז מה ? ההצבעות הן הריי בעד מתמודדים . אז אתה לא אמור להתאחד כנגד אף אחד . אלא פשוט להתאחד לטובת המתמודד שאתה מנסה לדחוף . ובמקרה שלך זאת היתה שפרה , נכון ?

yshy

New member
יוסי ראוי להיות על

המנגל בכל שבוע עם הבת שלו. אפילו לאון הגדול לא יכול לסבול כבר את הוולגריות של עינב....

Prime Time

New member
ליאון הגדול???

ליאון האפס. בנאדם כל כך קטן ומסכן. בהתחלה חשבתי שהוא איש טוב, היה בין הפייבוריטים שלי, אבל בשבוע האחרון אני לא יכולה לסבול אותו על כל מאפייניו- לא את הקול והשירה שלו, לא את הליקוקים שלו...כלום! הוא שיא חדש של צביעות ושפל.

yshy

New member
הוא פי כמה וכמה

יותר אדם משני הבובלילים שיורים ביטויי גזענות כל הזמן ולכל עבר. איתם אתה מזדהה?

Prime Time

New member
אפילו לא חצי אדם מהם

ואין פה עניין של להזדהות אני לא מזדהה (בלשון נקבה, אגב) עם אף אחד, יש התנהגויות שאני רואה כנכונות מבחינתי, ויש כאלה שלא. ליאון יורק (משתין יותר נכון) לבאר ממנה שתה. המעבר מחנות שלו היה בשבילי הקש ששבר את גב הגמל. מילא אם עשה את זה בטוב טעם- הוא פשוט עושה את זה בגסות.

shlomitgueta

New member
צבר חושב שהמשחק מכור

בשיחה עם איתי הוא אמר: אני לא חושב ששי קיבל מעט קולות. איתי- אני גם חושב כך. איתי הזה מוזר לאללה עם כל אחד הוא מסכים

BeN ShaDe

New member
כי כמו לאון - אין לו אישיות.

מסכים עם הכל ועם כולם ופשוט הולך עם הרוח. איך בנאדם כזה יבש נשאר עד עכשיו , אני לא יודע... בעצם , אני יודע - בגלל הקטע עם וונסה.

shlomitgueta

New member
מי זה "דיברתם" מה אתה ונסה?

מדבר בקודים של "אתם"? אני לא דיברתי על לאון שאין לו אישיות הוא אחד החזקים במשחק! הוא באמת אהב את שי אבל הוא לא מטומטם הוא הרגיש ששי שתלטן והוא פגע בו ולאון שומר טינה וטוב שכך.

yshy

New member
מי אתה

שתקבע למי יש אישיות. צפייה מדי פעם באנשים נותנת לך את הזכות הזו?

ruti

New member
צבר הוא עו"ד? כל כך טיפש שזה לא להאמין

איך אדם שאמור להיות משכיל לא מבין שהוא נפל בפח של שי. לכו תסבירו את זה. הוא יוצא ממש טפש מכל המשחק הזה

קפרי

New member
אחיינית שלי מקרית גת עורכת דין והיא כל כך

חמודה ותמימה, מה שייך השכלה לאופי? רואים שהוא יותר מידי עדין , זה גם עניין של שפשוף אולי עדיין לא משופשף מספיק בחיים.

למעלה