עידכונים מהוילה - יום 52, ה- 22.10

omer719

New member
../images/Emo41.gif עידכונים מהוילה - יום 52, ה- 22.10 ../images/Emo41.gif

כול העידוכנים החמים, התמונות והדיעות שלכם
שרשרו לכאן בבקשה

ruti

New member
שי הלך. כולם התעוררו לחיים. אין יותר טרור

בבית. זה טוב מאוד. עכשיו אנשים יגידו מה הם חושבים ולא יפחדו בגלל שטרית שהיה שם כמו טרוריסט קטן. רנין היא הבאה על הכוונת שלי להיות מודחת. היא מלכת הצבועים. אני מתה לראות מה יקרה כשיכנסו חדשים לדירה. אין לי ספק שהם יתחברו לעינב ויוסי כי הקהל אוהב אותם ובלעדיהם לחדשים אין סיכוי להגיע לגמר. החדשים ביחד עם יוסי ועינב יעיפו אחד אחד את מי שצריך שזה ונסה, רנין, שפרה, צבר ואיתי. הלך עליהם כנראה

AdiDaS012

New member
חחחחח ממש שישו ושימחו בוילה

מה אין טרור כמעט הולכים מכות מה אין טרור חחחחחחחחחחחחחח רנין צבועה אבל אף אחד לא רואה א זה כלפי חוץ בבית חות מאולי יוסי וכשדהדייר או הדיירים החדשים יכנסו אסור להם ישר להתחבר ליוסי ועינב כי אז המלעונים ש"צ ושות' יבינו מה הולך בחוץ כלפי הבובלילים בקיצור יהיה נחמד ביום ראשון!

yshy

New member
כנראה את רואה

מה שאת רוצה לראות. היחידים שמשליטים שם שלטון של טרור הם עינב ויוסי בגלל אנשים כמוך שמציפים אותם בקולות. מה ראית בהם?הוולגריות לטעמך? מה זה מעיד עליך? חשבת על זה? לאון הוא המלך ולא זוג הוולגרים שאת ואחרים תומכים בהם.

cookies10

New member
לשי היה נוכחות מיוחדת תגידו מה שתגידו הוא חסר

הוא היה מאד שתלטן הוא רק רצה שרק ישמעו אותו הוא לא הפסיק לחפור ולחפור וחשב שהוא יכול לתקן את כל העולם, הוא בעל עסקים והוא לא היה רגיל שמישהו ימרה את פיו ולרגע שכח איפה הוא נמצא ששם בוילה כולם שווים אין מנהיג היה מובן מאליו בלי צל של ספק ורק בעני שי שהוא שיחליט והוא שיקבע, והוא שידבר והוא והוא, עד שהאמת התהפכה על פניו...

shy6

New member
כפי שזה נראה עכשיו

בעקבות ההסתה של שי,כולם הולכים לשים את השם של עינב ויוסי בהדחה. דבר שנותן ליוסי ועינב כוח עצום לקבוע את זהות המודח הבא.כנראה שזה הולך להיות צבר או שיפרה :)

stars

New member
שי אתה צודק, הבעיה היחידה היא שאין הדחה

ביום ראשון, כמו שארז טל הודיע ביום ראשון יכנסו הדיירים החדשים.

shlomitgueta

New member
אין הדחה? לא שמעתי את זה אלא רק שיכנסו דיירים

חדשים אתם בטוחים?

בסדר, זה לא משנה..

אז עוד שבועיים. מי שהם יבחרו להתמודד מולם, עף, אלא יקרה משהו יוצא דופן.

קפרי

New member
את עדיין ילדה, תמימה וטהורה שלא יודעת כמה

רוע יש שם ללא יוצא מהכלל כולל יוסי ועינב וונסה וכו'

כמו שציינתי, אני בעיקר קוראת את הפורום

וקשה לי להתעלם מן העובדה שבכל פעם שמישהו כותב משהו שנוגד את דעותייך את מיד מכנה אותו "ילד", "תמים", "לא מבין, צריך לגדול" ועוד ביטויים מן הסוג הזה... לי, כקוראת, זה קצת צורם. את יכולה להסביר את הדעות שלך אבל את לא חייבת לכנות אנשים כ"ילדים" ו"לא מבינין וצריכים לגדול" רק בגלל שהדעה שלהם לא תואמת את שלך...
לילה טוב

קפרי

New member
לא יקירתי, אני אם את משייכת את הודעתך כלפי

הגבתי בדיוק כפי שצריך להגיב, לא כיניתי איש בשום שם גנאי, קיבלתי הודעות בפורום גם אם לא אהבתי ובהתחלה הגבתי משהו כמו: ,מה מצחיק?, אותי זה לא מצחיק וכו', אבל כשהבינו התומכים במשפחת בובליל, שאוי, לא כולם בעדם-התחילו להמטיר עליי (אפילו במסר אישי) הודעות מבישות ומבהילות, להוריד הודעות כי החליטו שהן לא לרוחם או גזעניות, אחר כך ראיתי בשבוע שעבר את הזוועה של ההודעות כלפי שיפרה כעת, ברוח הפורום אני זורמת והמסקנה שלי היא, שיש שני סוגים משערת בגינם שיש תגובות כאלה של מתלהמים כלפי המגיבים: האחת, ילדים וזה ברור במיוחד כשיש שגיאות כתיב מחרידות ולא לעניין (אין לי כוח לתת דוגמאות אבל גם קראו לי מפגרת כשכלום לא קשור), האחרת, אנשים שמוכנים "להרוג" כביכול כדי להוריד דיעות שלא תומכות במי שהם רוצים, אין לי בעיה, כתבתי כבר, אני לא שיפרה ולא חכמה כמוה, יש לי גם היכולת להיות אצילית בהודעות וגם אם יש צורך לרדת לרמה, הכל בהתאם, לצערי.

למעלה