עידכונים מהוילה - יום 52, ה- 22.10

yshy

New member
מי את שתגידי לי מה לכתוב?

ילדה קטנה שכמותך. תתבגרי

Yaki J

New member
איזה מנהיגה, מה היא תנהיג? מה היא יודעת בחיים

חוץ מסוסים, דיבורים על "מנוש" (המילה הראשונה כנראה שלמדה בעברית) ועל פיטריות ואגינליות.

hamershlag

New member
לא יורשת למנהיגות, אבל

בהחלט יורשת מכובדת לבהמיות!! קולניות, צעקנות!

כמו שזה נראה עכשיו

כל הדיירים (חוץ מיוסי ועינב) מצביעים בשבת יוסי ועינב. אני מאוד מקווה שיביאו מישהי שתכנס באמא של שפרה, שיביאו שמן ישיגמור לשפרע את האוכל ושיביאו חבר ליוסי!!!!

ruti

New member
הם לא יודעים שיש דיירים חדשים ../images/Emo6.gif חחחח

bibaso

New member
הם יודעים

שי דיבר על זה פעם, וכרגע גם צבר אמר אבל הם חושבים שיגיע 1, ולא יודעים שזה 4

bibaso

New member
מה שארז ואסי אמרו על כמות החדשים:

משקל כולל 300 קילו גיל כולל 123 שנה זה יוצא 4 אנשים

מייליי

New member
אולי מישהי ששוקלת 120

ואשה בת 50? אז החישוב יכול לצאת 3 אנשים ואולי שני אנשים בעלי משקל עודף של 150 ואז הם שניים בכלל ... הכל יכול להיות . (אגב זו לא בדיחה כלל )

bibaso

New member
תעשי את החישוב עד הסוף

אם זה 3 אנשים זה 3 שמנים מבוגרים (חוץ מיוסי הגיל הממוצע הוא 25 בערך) או שניים שמנים מאוד ודי זקנים (60+) או אחד היפופוטם בן 123 הכי הגיוני זה 4

מייליי

New member
צודק לא טרחתי לחשב הכל..

פשוט סתם עלתה בראשי מחשבה שאולי אחד מהם שמן אך באמת מחישוב פשוט (ללא עייפות מצידי) אף הם יוצאים שמנמנים
ומאד מבוגרים . דווקא היה מעניין לראות איך שמן או שמנה יתמודדו איתם ומוסיפה מבוגרת פולנייה אתיופי חמוד והומו סקסי גברי

סטאטיסטית יש מצב שיתווספו אפילו

5 מתמודדים חדשים . בעלי משקל ממוצע של 60 קילו לערך . גיל ממוצע של 24.5 לערך . ( על פי הנתונים של סך הכל 300 קילו וגיל כולל של 123 שנה שנמסרו כאן קודם בפורום ואני מסתמך עליהם כי אני לא ממש זוכר מה ארז אמר בשידור ) . יכול להיות 3 גברים ו2 נשים נניח שטווח הגלאים שלהם נע בין 22 ל 28 . גם אם לוקחים בחשבון שהתקופה שנותרה היא 50 יום . אז בתקופה הזו בקצב של הדחה אחת לשבוע יודחו 7 מתמודדים . כעת מצבת המתמודדים היא על 8 מתמודדים . אם יוסיפו 5 אז יהיו 13 מתמודדים . לגמר יגיעו 3 מתמודדים נניח . פלוס מקום מרווח למקרים בהם מתמודדים יפרשו מעצמם או בשל נסיבות מצערות . פלוס איזה פרק ספיישל ( או שניים ) של הדחה כפולה להעלאת הרייטינג ומספר ה-s.m.s . זה נראה לי הגיוני שיכול להיות שיכניסו 5 דיירים חדשים . אבל אני לא מוכן להתחייב על כך
.

מייליי

New member
תודה ביקורת ../images/Emo13.gif../images/Emo45.gif

עושה רושם שהמשחק יהיה הרבה יותר מעניין כשהחדשים יגיעו ... בתקווה שיגיעו אנשים צבעוניים ושובבים . אני כבר מחכה בסקרנות רבה

הם דיברו על זה ממש הרגע..

זה אומר שהם יודעים, הם פשוט לא יודעים מתי זה יהיה.

yshy

New member
עוד אחת עם שפה מלוכלכת

אם את תטיסי את עצמך מהארץ, הארץ תראה מעט טוב יותר. אז קדימה

tal1202

New member
לנסיכה

גם אני יוסי איש חכם מאוד מזל ששי הוולגרי הועזב דנה

Jones

New member
החבורה שמתהווה חושבת שתתקבץ ותדיח

את יוסי בשבוע הבא. שפרה מרגישה שהיא מינימום המנהיגה החדשה של הוילה, היורשת של שי יחד עם צבר הזחוח והמתנשא. איתי הכלבלב הנאמן שאומר "אמן" לכל דבר שיוצא ל"מקובלים" מהפה. ונסה חביבה, הסכמתי עם דעותיה (גם נגד הפליטות פה של יוסי, שלעיתים מוגזמות, אך שתשמור גם על הפה שלה מדי פעם...) רנין - בסרט הערבי שלה, תמשיך לבכות, להתגעגע, ולחפש "אח" חדש בוילה. שבוע הבא יעלו לגריל - יוסי, עינב, שפרה וצבר/איתי. בגלל שיטת ההצבעה (כל פעם עולים לפחות שלושה דיירים) יוסי ימשיך שבוע אחר שבוע, אתם תראו.

למעלה