לתפארת מדינת ישראל

בצרפת שרפו 9000 מכוניות, פצעו 126 שוטרים,

רצחו 2 אזרחים, השליכו אבנים ובקבוקי תבערה, וכן ירו אש חיה על השוטרים (קרא בויקיפדיה) וגם הרסו ובזזו רכוש... באופן כללי מה שקרה שם היה חמור בהרבה ממה שהיה כאן בארץ. ועדיין רק פה המשטרה ה"מסורסת" של ריספקטה הצליחה להרוג 13 ערבים, כי שם המשטרה נהגה הרבה יותר בזהירות. (ואגב לא "סקלו למוות אדם בסלעים" אתה מתאר את זה כמו איזה טקס הוצאה להורג באפגאניסטאן, בלי לזלזל בחומרת האירוע... ז'אן בכור ז"ל נהרג מאבן שהושלכה מהגשר של גי'סר על מכונית שנסע בה. משליכי האבן הואשמו בהריגה ולא ברצח).

mike00

New member
טעות שלי,אבל מהדברים שלך אני מבין שזה בסדר

שחבורת ברברים תוקפת את המשטרה ופוגעת ברכוש של אזרחים חפים מפשע.... לדעתי משטרת צרפת יצאה מטומטמת ולא ירחק היום שהתפרעויות מהסוג הזה יקרו שם שוב,נראה איך יטפלו בהן בפעם הבאה... ובקשר לסקילה,מה לדעתך ניסו לעשות אלה ש"זרקו" את האבן הזאת מהגשר,לבדוק את הפח של המכונית?? הרי אין מצב שהם חשבו שהסלע שהם זרקו עלול לחסל מישהו שנוסע ברכב שנסע מתחת לגשר נכון??

אני ממש לא מצדיק את זה. זה מגונה בעיני.

מה שאני אומר זה שמשטרת פריז התנהגה יותר בשכל (וכמובן יותר ע"פ החוק) ממשטרת ישראל, ובעיקר עם יותר מחשבה לטווח רחוק- שאין לה אינטרס להחריף את היחסים בין המהגרים בצרפת למשטרה ולמדינה. לגבי ש'אן בכור ז"ל- אם התביעה האשימה את הזורק בהריגה ולא ברצח, על בסיס מה אתה קובע אחרת? בשביל להרשיע ברצח צריך להוכיח כוונת הריגה, ושם כפי שיצא במשפט- לא היתה.

mike00

New member
לגבי משטרת צרפת אנחנו לא נסכים אבל לגבי

ז'אן בכור אתה קצת מזכיר לי את מה שאני אומר לגבי תוצאות החקירה של ארועי אוקטובר.... גם שם קבעו שלא היו אשמים,למה אתם אוהבים לקבל את התוצאות שמתאימות רק לכם....

../images/Emo13.gif יש לך הוכחה אחת לזה שהמשטרה "לא מתאמצת"?

כי הסקת המסקנות שלך קצת לוקה בחסר... א) הקישור שלך למקרה בחיפה הפוך ממה שרצית- המשטרה דווקא כן הצליחה לעצור חשוד והוא הודה בחשדות. ב) בכללית אם המשטרה פותחת צוות חקירה מיוחד, מפקד משטרת באר שבע מתראיין ואמר "בחקירה זו יינקטו כל האמצעים הנדרשים עד לאיתור והבאה לדין של האחראים למעשה הנפשע", אז בשפה שלך זה אומר שהיא "לא מתאמצת"?
תנסה להביא איזו הוכחה יותר רצינית לתאורית אי המאמץ. כמובן מעבר לטענה הברורה שמפקד המשטרה בב"ש הוא אנטישמי ומסורס... ג) אני עדיין מחכה שתסביר לנו את הטענה שטענת- מה הקשר בין עבודת בילוש משטרתית לשם תפיסת נאו נאצים לבין הערבים בישראל?

respecta1

New member
אין הוכחה.

יש הסתברות סטיסטית. אם התוצאות הם 20\1 ו1\1 במקרים שהם פחות או יותר אותו דבר חוץ מהתוכן כנראה משהו בטיפול המשטרתי שונה. קשר? המעשה הוא אותו מעשה, כתיבה של משהו גזעני על מקום שחשוב ואולי קצת השחתה. ואם זה לא מספיק קשר בשבילך אז שניה נארגן בשבילך 20 קישורים על דברים שדיברו פה על ערבים ומהר אתה או דומיך חיפשתם משהו דומה על יהודים..

אין "סטטיסטיקה" שמתבססת על מקרה 1 בצד כלשהו

שהוא במקרה המקרה שעליו שמעת. זה לא נקרא "הסתברות", אלא ניסיון לדבר בשם סטטיסטיקה בשביל להצדיק השערה שלך, שלא מצאת לה כל צידוק הגיוני. זה מה שאתה אוהב לכנות "אוננות אינטלקטואלית"... הסתברות אלק
מה גם שכבר הוכח לך ש-1 ל-20 זה לא. או שלא קראת את הקישורים שהבאת? אתה יודע, העצור בחיפה? בפעם השלישית, עדיין מחכים להסבר הגיוני- איך הערבים בישראל יכולים לגרום למחלקת חקירות של המשטרה לא לחפש אחרי נאו נאצים? בסדר, אני מבין שהטיעון הזה שלך התבסס על ניסיון משונה לעשות "דווקא", ואני אשמח שתראה לי בהזדמנות 20 קישורים בפורום שבהם אני או דומיי חיפשנו משהו דומה. זו הרי הטקטיקה שאתה עצמך כל-כך אוהב. זה בדיוק מה שניסית לעשות בשרשור הזה, לא? אז מה אתה בעצם מנסה להגיד? שהנימוק שלך לטענה שהעלית שהערבים גרמו לזה שמשטרת ישראל תזלזל בחיפוש אחר נאו נאצים, הוא בעצם שאתה מנסה להעביר את הדיון ל"אשמתם הנצחית של הערבים"? אני בכל זאת מחכה ממך לנימוק רציני לטענה שהעלית.

respecta1

New member
ה1\20 זה כולל ה1 בחיפה.

חוץ מזה לא היה עוד אף תפיסה (שוב אצל החבורה זה כבר היה מכות והתעללות - הרבה מעבר למה שמדברים פה) אני לא מומחה סטיסטיקה - אבל 1\1 לעומת 20\1 ההגיון אומר משהו. וזה מה שאמרתי, לפחות פה תפסו - כי כשנאו נאצים עושים את זה לא תופסים. אתה בחרת להמשיך את הדיון ולהעמיק אותו לנושא הזה.. וזה בסדר, אין שום פסול בזה.. ככה מנהלים דיון בנושא שאין הרבה מה להגיד עליו (סבבה, עשו, ידוע שיש אחוז איבה נגד ערבים ויש פעולות גזעניות כאלה..מה יש להוסיף?) לגבי ה20 שירשורים..תסתכל טיפה אחורה בפורום 60 אחוז מהשירשורים (שזה בעצם כמעט כל פעם שהיה משהו שהוא בערך אותו דבר אצל יהודים) משירשורים שפתחו על דברים שעשו ועושים, הפנו את זה לדברים שיהודים עשו ועושים.

למה לא היה תפיסות? החיפאי נתפס והחבורה

הפתח תקוואית נתפסה. חזרת ואמרת כבר הרבה פעמים שהם גם היכו, אז מה? זה רק הקל את תפיסתם, כי היו עדים חיים לתקיפתם, מה שלא קורה במרבית המקרים של השחת רכוש, שיכול להסביר למה שם יותר קשה לתפוס. ועדין אתה חוזר על הקטע של ה20 מול 1? אחרי שכבר ראית קודם כל ש-20 זה לא? אתה חושב שאם תחזור על זה מספיק פעמים, אנשים ישכחו את הנתונים האמיתיים? כאילו בחיאת... קצת כבוד למתדיינים איתך. עכשיו, בשביל להשוות 2 תופעות ולראות את נתוני המשטרה לגביהן אתה צריך קבוצה מספרית זהה בשתיהן. אתה לא יכול להחליט שבקבוצת הכתובות נאצה הערביות יש רק מקרה אחד (והוא נפתר) רק כי לא שמעת על מקרים אחרים, ואילו בכתובות הנאצה הנאו נאציות יש 20 מקרים (שמתוכם לפחות 2 נפתרו). בשביל לבצע השוואה סטטיסטית אתה צריך מספר זהה ונתונים דומים בשתי הקבוצות, כדי להוכיח את תאורית הקוספירציה שלך על העצלנות של המשטרה היהודית בתפיסת נאו נאצים. אתה חושב שהמשטרה מצאה את כל מבצעי כתובות הנאצה נגד ערבים בארץ? הרי תחת כל עץ רענן אתה רואה מוות לערבים... האם המשטרה תפסה את המבצעים?
אני צוחק כי היא אפילו לא מנסה. המשטרה בארץ מייצגת פחות או יותר את העם שבקרבו היא חייה. לגבי הפורום אני מכיר היטב את ההתרחשות כאן נדב, לרוב מי משגיב לאייטמים חדש שמוחה כותב זה אתה ודומיך, וזה בדר"כ בדיוק בדרך שהתלוננת עליה. נדיר שאני מגיב לאייטם ראשוני שכתבת, ונדיר עוד יותר שבדרך שציינת.

respecta1

New member
מה 20 זה לא?

איפה בדיוק הראת ש20 זה לא? אתה חושב שאם תגיד סתם שזה לא 20+ אנשים יתעלמו מכל המקרים ומהקישור הנוסף שיש בו עוד גם יותר מ20? החבורה הפתח תקוואית היא נאו נאצית זה הקשר היחידי בין זה לשאר המקרים - אצל החבורה הזו הרביצו והתעללו באנשים ככה שזה בכלל לא קשור. אין עוד מה להגיב, אתה שינת את הדיון לגמרי - להזכיר לך את התגובה הראשונה שלי? כתבתי שלפחות תפסו כי אפילו נאו נאצים לא תופסים - ו1\20 מראה את זה.

אם חזרת לנושא השרשור, אז אני שוב מבקש

בפעם החמישית שתוכיח לנו שהמשטרה "לא מזיזה את התחת" במילותיך, כדי לתפוס את העבריינים. לא "כושלת", לא "קצרה ידה", תוכיח לנו איך היא "לא מזיזה את התחת". ותשקלל את זה עם הקמת צוות החקירה המיוחד, ועם תפיסה של אלה שחיללו בפ"ת (גם אם זה לא מסתדר לך עם התיאוריה כי הם גם הרביצו- מה שמסביר למה היה קל יותר לעלות על עקבותיהם) ושל החיפאי. וגם תסביר איך לא הכנסת למשוואה של המקרים הלא מפוענחים את כל כתובות הנאצה שיש נגד ערבים בארץ. ואחר כך עוד טובה קטנה, ממש קטנה, תסביר לנו באופן הגיוני איך הערבים בישראל מצליחים לגרום למשטרה שלא "תזיז את התחת" כדבריך, כדי לגלות כותבי כתובות נאצה נאציות, וגם מה האינטרס שלהם לכך, בשעה שנציגיהם קוראים לטפל בתופעה בנחישות
מה אני בסך הכל מבקש? שתוכיח ותנמק את הטיעון שהעלית בתגובה הראשונה, שאתה רוצה להחזיר אותנו אליה

אה כן ../images/Emo6.gif שוב חזרנו לתאוריית הסירוס

בתי המשפט בישראל עלובים כי הם לא מרשיעים ע"פ תיאוריות המשפט הפלילי של נדב, משטרת ישראל מסורסת כי היא לא מביאה לנדב תוצאות כמו שהוא רוצה ונגד מי שהוא רוצה, כל ממשלות הימין בישראל נכשלו בעצירת הטרור כי הם פוליטיקאים מושחתים, גנדי איתם ליברמן נתניהו כולם. אם רק נדב היה ראש הממשלה+המפכ"ל+השופט העליון לא היה טרור, כל הנאו נאצים היו מיד מסגירים עצמם חפויי ראש למשטרה וכל הרשעה בהריגה היתה הופכת לרצח, כמובן בתנאי שההורג ערבי. יש הבדל בין הרצון שלך לעונש המקסימלי לבין איך שאמור להתנהל בית משפט- אתה יודע, דברים קטנים כמו הוכחת כוונת הרצח כדי להרשיע ברצח. תקרא קצת על הליכי הרשעה ברצח מול הליכי הרשעה בהריגה. ע"פ חוקי מדינת ישראל לפי סעיף 300(א)(2) לחוק העונשין, התשל"ו-1977, הוא הסעיף האוסר על הרצח, דורשת עבירת הרצח הוכחת שלושה יסודות עובדתיים, כבסיס ליסוד הנפשי. במידה ויוכחו שלושת יסודות אלו, ניתן לדבר על "כוונה תחילה", שהיא הדרישה להרשעה ברצח. ואלו היסודות: החלטה להמית,הכנה, העדר קינטור. כל עבירת המתה שבה הוכח יסוד נפשי פחות מכוונה תחילה (אדישות, פזיזות, רשלנות, ואף רשלנות פושעת) הינה עבירת "הריגה" שעונשה המרבי 20 שנות מאסר. היית מעדיף אולי את הסגנון של בתי המשפט בבריה"מ או בצ'ילה בתקופת פינושה, בלי הוכחות, ברבורים, טיעונים, יאללה חותכים סוגרים הולכים, אבל מה לעשות, הרשעה ע"פ החוק זה כנראה מה שנדרש כשמתיימרים להיות דמוקרטיה

respecta1

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אויי הצביעות - תראו מי מדבר, מח"ש מושחתים שעושים כסת"ח בגלל שהם לא הביאו לכם את התוצאות שרציתם היועץ המשפטי לממשלה שלקח במיוחד את התיק עכשיו גם אפס כי הוא לא הביא לכם את התוצאות שאתם רוצים.

../images/Emo2.gif אני מזהה עליה בהתמכרות לסמיילי הצוחק

איפה קסימי? כנראה שזה מה שמקלידים כשאין משהו אחר להקליד, כשרואים שבית המשפט הלך ע"פ החוק שחוקק ע"י הכנסת, הטענה על "עליבותו" חסרת כיסוי. כשלא מצליחים לנמק בדרך הגיונית את מה שטוענים בראשית השרשור...
שאני אשאל בפעם השישית מה ההסבר, איך הערבים מצליחים, מה ההוכחה, או שנוותר לך? כי האמת זה קצת מעייף הדיון איתך, שהו אפשר לשאול שאלה פשוטה 6 פעמים ולקבל רק התחמקויות והתחכמויות כתגובה... אגב, זוכר איך רק לפני שלשום התלוננת על זה שפה בפורום הערבים מסיטים כל טענה ל"גם אתם" עושים את זה? אז אני מבין שזה מה שניסית להדגים לנו עכשיו, איך זה מתבצע, עם הרבה הרבה צביעות...הדגמה יפה נדב, רואים את הניסיון שיש לך בשיטה

AdonAsda

New member
אני חושב שעלית פה על משהו עם המדינה היהודית..

נשמע רעיון טוב, אולי תכתוב על זה ספר? לך תדע אולי בסוף זה יתממש...

גידעון1

New member
מוחמד הכותרת שלך מוגזמת מאוד!

אין ספק שיש להעניש את מי שמפר את החוק והקדושה אך מהכותרת שלך אפשר לחשוב שהמדינה שלחה אותם לעשות זאת.

למעלה