לתפארת מדינת ישראל

ינשוף4

New member
../images/Emo45.gif צודק

המשטרה עצרה אותם? עכשיו זה כבר בלעדית בידי בית המשפט.

מוחמד5

New member
מפריע לי גידעון

כי תקיפות על המסגדים נמשכות ,למשל מסגד חסן בק שמותקף די הרבה זמן ואיש לא נעצר, גם מי שנעצר בעבר על זריקת ראש החזיר לא קיבל עונש כבד. פגיעה במקומות קדושים צריכה להיות מלווה בענישה כבידה.

mike00

New member
עונש כבד??מה לגבי הוצאה להורג של העבריינים??

אני קורא לממשלת ישראל לחסל את כל השותפים לפגיעה בקבר יוסף לאלתר!!

shm490

New member
למה לתפארת המדינה ?

זה מאורגן ע"י המדינה ? הרי אתה ואני וכולנו יודעים שאלו כמה מופרעים שעושים דברים כאלו והמדינה כמדינה מתנגדת לזה . ואני לא רוצה להכנס להראות מי גרוע יותר הם או החמאס שהורס כנסיות ברצועת עזה או התנכלויות שלמוסלמים בנוצרים בגדה שלא לדבר על קבר יוסף שהושחת על ידי הרשות .. פגיעה במקומות קדושים ובתי תפילה היא דבר שלא יעשה בכל מקום ויש להוקיעה אם בישראל ואם בכל מקום , ישראל מוקיעה תופעות כאלו , גם הערבים ?

ה ש פ ן

New member
../images/Emo47.gif לתפארת האיסלאם...

אפגניסטן: נהרסו 80 אחוז מפסלי בודהא חיילי משטר הטליבאן באפגניסטן השתמשו בחומרי נפץ כדי להרוס 80 אחוז מפסלי בודהא העתיקים במדינה, שנותרו כמזכרת לעברה הטרום איסלמי. "כל מי שמגיע עכשיו, כבר מגיע באיחור. כבר הרסנו 80 אחוז מהפסלים, נותרו רק מעטים וגם אותם נהרוס בקרוב", אמר דובר המנהיג הטליבאני, מולה מוחמד עומר. די לאלימות , די לטרור , די לג'יהאד !!!

מוחמד5

New member
השפן משווה בין הטאליבאן לבין היהודים?

את אומר שיש קוים משותפים?

מוחמד5

New member
פעם כתבתי על הערסוותים בבלוג

קבל עופר : תחילה נדבר על הערסים של שנות ה 70. שבדר"כ הרקע הסוציואקונומי שלהם היה נמוך, טיפוסים שבאו מעידות ספיצפיות, בדר"כ חסרי השכלה . אבל מה !! לערס הממוצע היה רכב , ובנקודה הזאת אני רוצה להתמקד, רכבו של הערס והאביזרים שהוא רוכש ,האביזרים שאיתם הוא מקשט את רכבו על מנת לבלוט בשטח . הרכב של הערס היה מצועצע. תמיד תמצאו את הדשבורד , עם הפרווה הנוצצת, על הראי תלויים כל מני חפצים שמסתירים חצי מהחלון הקדמי של הרכב ,כמו קוביות הששבש , כדורגל….. וכדומה.וילונות,חלונות כהים...... לאחר מכן הם התפתחו והתחילו לשים את הכלב עם הראש המתנדנד .. ומי הערסים של היום !! נכון גם להם יש את הפריט הזה שמאפיין את הרכב שלהם, הם חייבים לבלוט , כפי שהערסים של שנות ה 70 רצו לבלוט. אלא מה !! הערס של היום בדר"כ נוסע ברכב חדש, בדר"כ מליסינג, בדר"כ מודבקת על הכנף האחרוית מדבקה באנגלית, הערס הזה הוא משכיל , לפחות תואר ראשון, מחזיק במשרה נחשקת.העבודה שלו כשרה ,והוא נחשב ממעמד הביניים ומעלה. גם ברכבו של הערס הזה יש כל מני אבזרים מיוחדים, אבזרים שיבדילו אותו משאר האוכלוסיה. ברכבו של הערס של ימינו תמצאו את.................. נכון !! את מכשיר הניווט GPS. מערכת הניווט הלווינית. מה המשותף לשני הערסים !! הראוותנות, שופוני יא נאס. למה אני כותב על הערסים האלה !! בתקופה האחרונה אני פוגש חברים לעבודה , ברמזור , בחניה , כשמכשיר ה GPS מודבק לחלון הקדמי של הרכב כשהתוכנה מופעלת, אני שואל אותם מאיפה אתם באים !! הם עונים מהבית !! בסוף יום העבודה , הם שוב נכנסים לרכב ומדליקים את המכשיר , אני שואל! לאן אתם נוסעים ? הביתה הם עונים רבאק !! בשבל להגיע לעבודה אתה צריך GPS !! בשבל לחזור הביתה מהעבודה, אתה זקוק ל GPS !! אם התשובה היא חיובית , מצבך קשה יא ערס, אתה זקוק לרופא. אני בטוח שגם אתם ראיתם , בעבודה, בשכונה ... ערס כזה ,קל לזהות אותם, כפי שהיה בשנות ה 70 . הערס של שנות ה 2008. ערס הייטקי. בפעם הבאה אכתוב על מכשיר ה GPS הערבי הראשון איך הוא מנווט בין פחי האשפה, בין הבורות של רחובות הכפר, איך הוא מסמן בתים לפי עמודי החשמל...... * עוד שטות שלי בשעת לילה מאוחרת

אאל"ט אלה היו העיראקים..

אבל הפלסטינים אכן תמכו בעיראק במלחמת המפרץ הראשונה, לכן האחריות עליהם.

AdonAsda

New member
לא, לא, אלה היו הפלסטינים...

לא שמעת על הפלסטני הנבל שגנב לישו את הסנדלים וכתוצאה מכך הוא הלך על המים?

למעלה