משחק גנוב, עם הפנים קדימה

יס באך

New member
זקני צפת

כי הם כוללים את הבילויים, ובכלל זקני צפת יודעים לחגוג כמו שצריך, בין אם בהילולות לאר"י הקדוש או בהילולות לאחרים. רקפת או רק-קפת

לו וריד

New member
רק פות

אם כבר, האשה הביונית (ולהל"ן האוזן) או וונדר וומן (ולהל"ן וונדר וומן)?

קפת

New member
וונדר וומן

ברור כשמש ביום גשום מתחת לענן בחצר האחורית, עם פיטריות ורוטב סויה. מה? וכי לא כולנו וונדר וומניות, הנודדות בשביל החיים ותוהות על משמעותם הקיום האנושי, ובעיקר, למה מאמא עוף עוד לא הכינו נתחי חזה עוף ברוטב תאילנדי מוקפץ? ולשאלתי: תאילנדי מוקפץ או רומני בגריל?

ברור שתאילנדי מוקפץ

וזאת משום (שום הוא חוצה עדות) שהתאילנדים קטנים המה וכך נותר מקום לקינוח. חוצמיזה שזה לפעמים בא עם קשיואים ותראי לי רומני אחד שמביא לך קשיואים. ולשאלתי: מה עדיף - מאחז חוקי או חוקן עכוזי?

בחבח

New member
הכי טוב מאחז חוקי

כל היום סגורים עם מתנחלות אמריקאיות נואשות לחתן כשהכדורים עפים מעל והאדרנלין זורם. חוקן עכוזי my arse. מה עדיף - לצאת צדיק אצל חיים הכט או שיהורם גאון יפתיע אותך בשידור חי ?

לו וריד

New member
אתה מחזיק הגה בידיים או סתם שמח?

חיים, חיים. אבל חשבתי שכולם בצד של התחמנים... מה עדיף, נהג אשכנזי חבר אגד או חאפר צח לשון?

קפת

New member
ברור שחתול תעלול NISM?*

אני יודעת שיש ביננו כמה פטישיסטים ופשטישיטיות שבעלי חיים ו/או מגפיים עושים להם את זה. אני, לכשעצמי, מעדיפה "תעלולים", אם אתם מבינים למה אני מתכוונת. ושאלתי הרת הגורל היא: עוגת גבינה או עוגת שוקולד? *NEED I SAY MORE?

בודאי ששוקולד

בגלל הבריאות. זה יוצא בגושים כהים יותר מאשר הלבנוניות של הגבינה. סנאים או עכברים לבנים?

lady_anne

New member
בטח שעכברים ../images/Emo108.gif

כי הם סמל סקס ידוע, כמו באימרה המפורסמת "הם מ****נים כמו עכברים לבנים" (ולא "הם מ****נים כמו סנאים"). פטריות טריות או גבינה כפולה? (על ה
שלי)

הפטריות שאני מכירה הן לא על פיצה

אבל בגבינה כפולה אף פעם אי אפשר לדעת ששמו לך מספיק.

אבל שניהם נברנים

לא? ושניהם כיכבו בתותחי נברון, הקדימון של תותחני חברון. עכשיו, זה שבחברון יש עכברים אנחנו יודעים, אבל סנאים איפה תמצאי שם, הא? אבל עם עכברים אז גבינה. הא? עכבר הכפר או אחבר איל יום?

עכבר הכפר, כמובן

כי הוא מקמח מלא. נכון שזה בריא, האחות נחמה (ווי, כמה אני אוהבת אותה)? וכעת: מה יותר מגרה - כופתאות או קנעיידלך?

נינטייב

New member
בין אומללות למסכנות, אני בוחרת למות

קנעיידלאך, כי יידיש זה סקסי. הזקן של סדאם או בית השחי של טומי?

בחבח

New member
הזקן של סדאם היה מזוייף

בית השחי של טומי ? עם כל הקפלים הלבנים שהולכים שם ? ואם בקפלים עסקינן, סופיה לורן בגילה העכשווי או גווייתה של מרלין מונרו שניה אחרי ההתאבדות ?

אני הולכת על סופיה

שמעתי שהיא עושה פאסטה עם חצילים משו משו. ולשאלתי: מה יותר גרוע מבין ארועי 77 - "אלוויס התפוצץ ממתקים" או "רוב האזרחים הצביעו מח"ל"

נינטייב

New member
גרוע?

אלוויס מת כשהוא פאתטי. בחירות 77 היו הבחירות הדמוקרטיות האמיתיות הראשונות. בכל זאת אני מעדיף את בוחרי מח"ל. ואני שואלת קרית גת, חבל לכיש או ראלי, נורת' קרולינה?

לו וריד

New member
ברור שחבל לכיש

תמיד רציתי להגיע לחו"ל בימי חלדי. לאזוק את ברינטני ספירס או את מייקל ג'קסון?

../images/Emo23.gifבגלל שביצעת מחטף

גם אני רציתי לבחור בחבל לקיש אבל הקדמת אותי. ולכן אני ממליצה לאזוק אליך את מייקל ג'קסון. חלב אתונות או חלב ציפורים?

למעלה